Plinkama dar ir del energijos trukumo. Pvz.: jei jaunystej stipriai "šelai", tai labiausiai tikėtina, kad vyresnis būdamas pliksi.
Taip pat plaukai - žmogaus kosminės energijos antenos. Kodėl tenka žmonėms jas prarasti? Dėl netinkamo signalo į kosmosą? Arba nebetinkamumą priimti kosminę energiją? Arba perstaigų jos iššvaistymą, jai nespėjant kauptis? Arba "perdega" nuo stipraus energijos švaistymo ir ėmimo?
Štai radau gabalėlį straipsnio sename laikraštyje (deja nežinau kokio) apie plaukus:
Dabar jau ištirta, jog šie čiulptukai [laikantys plauko svogūnėlį] labai jautrūs vyriškam lytiniamhormonui testosteronui. Ir jei kraujyje jo yra daug, čiulptukas žūva, kartu visam laikui žūva ir plaukas.
Buvo nustatyta, kad kiekvienoje plauko ląstelėje yra tam tikra su žmogaus sveikata ir ilgaamžiškumu susijusi medžiaga.
Ši medžiaga pajėgi atsispirti betkokiems pavojams, su kuriais gali susidurti gyva ląstelė - deguonies trūkumui, virusams, vėžiui. Būtent ši dalelė ir lemia plaukų amžių.
Gelbėja nuo sunkių ligų
Bandymai parodė, jog suleidus iš plauko čiulptuko paimtos medžigos į bet kurį organą, greitai sustiprėja viso organizmo ląstelės. Todėl daroma prielaida, kad ši medžiaga gali išgelbėti žmogų nuo įvairių ligų, pavyzdžiui, kraujagyslių užkalkėjimo, kurio rezultatas - infarktas, insultas, taip pat kepenų cirozės, netgi nuo vėžio.
Ši medžiaga yra išbandyta su beždžionėmis, jūrų kiaulytėmis ir pradedama taikyti žmonėms.
Karlsbado klinikoje atlikti bandymai jau davė įspūdingų rezultatų. Jais remdamasis Wolfgang Geinice teigė, jog vaikai, gimę XXI a., galibūt turės galimybę gyventi 120 metų.
O galbūt tai patvirtina ir Senojo testamento istorija apie ilgaplaukį stipruolį vyruką, kurio jėgos paslaptį romėnų kareiviams prispausta išdavė žmona - tai buvo jo plaukai. Juos nukirpus, vyrukas prarado savo jėgą. Deja nepamenu kokie vardai buvo jų.
Kad ir kaip ten būtų, mano nuomone, mes kasdien naudojamės savo plaukais: tiek energijai, informacijai gauti iš kosmoso, tiek jai kaupti ir panaudoti prireikus.
Galbūt sukauptą plaukuose energiją galima panaudoti mintims spartinti - juk smegenys čia pat!
