Elektromagnetiniam, radiaciniam smogui įveikti

tai, kas palaiko sveiką kūną ir sielą ir pagydo

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Elektromagnetiniam, radiaciniam smogui įveikti

Standartinė Donatas Pir 2006 11 20, 18:58

Sveiki.

Noriu papasakoti apie vieną svarbių, tačiau tyliausiai apkalbamų civilizacijos problemų (mat tai tikrai nepalanku didelei daliai pramonės veikėjų...) ir kaip ją galima lokaliai išspręsti. Elektromagnetinis, radiacininis smogas yra kiekviename žingsnyje mus lydintis reiškinys, nuolatos didėjantis ir keliantis vis didesnę grėsmę žmonijai. Kas dar neperskaitėte, siūlau įdėmiai įsigilinti į As rastą straipsnį apie tai: http://www.kopos.lt/radiostezija/mok_biotr.php

Jonas Jukonis rašė:Žmonės labai jautrūs elektromagnetiniams spinduliavimams. 1993m. Ženevoje paskelbtuose Pasaulinės sveikatos organizacijos mokslininkų darbuose („Electromagnetic fields“ WHO Ženeva 1993m.) sakoma, kad žmogaus kūnas skleidžia iki 300 Hz elektromagnetinę spinduliuotę. Iš to galima daryti išvadą, kad mes lyg antenos reaguojame į visų elektros linijų bei instaliacijų, namų ir biurų elektroninės įrangos, mobiliųjų telefonų, mikrobangų krosnelių ir net kabelinių, palydovinių radijo bei televizijos sistemų elektromagnetinį panašų į mūsų spinduliavimą.
...
XX a. pradžioje, kai mūsų dar nesupo milžiniški bangų srautai, amerikiečių fizikas Albertas Bramsas sukonstravo prietaisą - osciloklastą, matuojantį žmogaus skrandžio raumenų reakciją į elektromagnetinius impulsus. Mokslininkas nustatė, kad skrandžio raumenys reaguoja net į labai silpnus elektromagnetinius impulsus (pavyzdžiui, už 100 metrų uždegamos elektros lemputės impulsas)
...
Neseniai buvo atlikti medicininiai eksperimentai su pelėmis, kurios buvo laikomos prie monitorių ekranų. Palaikius jas ilgiau nei 3 valandas jos tapdavo nevaisingomis. Manau kad į tai turėtų atkreipti dėmesį ilgai prie kompiuterių dirbantys vyrai. Geriausias sprendimas apsisaugoti nuo pragaištingo kompiuterio poveikio - skistų kristalų monitorius iki minimumo sumažinantis neigiamus spinduliavimus, arba atlikti radiostezinę korekciją energetinių generatorių pagalba.


Buvau seminarėlyje, kuriame buvo pristatomi kaip tik tokie energetiniai generatoriai. Tai buvo mano šiaudas, kadangi tenka ištisas dienas dirbti su kompiuteriu darbe, ruoštis paskaitoms. Įsigijau tokį prietaisėlį, kurį išrado, patentavo ir gamina mokslininkai iš informatikos centro "Gamma - 7" Rusijoje. Prietaisas vadinasi "Gamma-7.N".
Seminaro metu rodė žmogaus elektromagnetinio lauko (ar auros) nuotrakas paprasto eilinio žmogaus, žmogaus naudojančio aparatą, kalbančio mobiliuoju telefonu. Elektros prietaisų skleidžiamų bangų suardyta aura atrodo nykiai... Keli likę spindulėliai. Tokia yra daugumos žmonių aura. Mūsų nė vieno neaplenkia tūkstančių palydovų skriejančių apie Žemę signalai, mobilaus ryšio pastočių spinduliavimas, taip pat kosminės elektromagnetinės audros, kitų žmonių aurų poveikis.
Tarp kitko, aplinkiniai žmonės dažnai linkę energetiškai vampyrauti būtent dėl savo energinjos stokos, dėl suardytos auros. To priežastis- elektros prietaisai.
Taip pat didžiulė negerybė yra jų poveikis vaisingumui. Tai jau liečią žmonijos egzistencijos problemą, kas verčia mane giliai susimąstyti.
Mobilūs telefonai skambučio metu stipriausiai spinduliuoja. Kaip tik tokiu metu mes juos laikome arčiausiai smegenų...

Žmogaus magnetinis laukas yra svarbus organizmo savireguliacijos "organas", jis perdavinėja informacinius signalus tarp organų, audinių. Magnetinį lauką kuria audiniuose esantys cheminiai elementai, skirtingi audiniai turi tik jiems būdingus tų elementų rinkinius. Laukas yra labai jautrus, net menkiausia magnetinė bangelė išjudina visą magnetinę sistemą. O juk net laikrodis ant riešo dažnai būna su elementu, telefonas kišenėje, elektros lemputė virš galvos. Štai kodėl jauku valgyti su mediniu šaukštu...

Apie prietaisėlį galite paskaityti internetiniame puslapyje: http://www.gamma-7.ru (rusų kalba)

Paveikslėlis

"Gamma-7.N" yra į delną telpantis žmogui kenksmingų elektromagnetinių spindulių neutralizatorius (toliau neutralizatorius)
Jam nereikia jokio papildomo energijos šaltinio, jis praktiškai neišsenka, nes sudarytas tiesiog iš dviejų tam tikro lydinio spiralių. Jo veikimo principas toks: neutralizatorius atspindi bangas (interferencija) ir jų viršūnės susideda ir nuslopina viena kitą.
Paveikslėlis
Medikai, nepatikėję mokslininkų, sukūrusių neutralizatorių, žodžiu, patys jį ištyrinėjo ir išbandė su daugybe pacientų. Rezultatai juos nustebino. Gerąja prasme. Tokie neutralizatoriai, tik didesni, naudojami povandeniniuose laivuose, kosminiuose laivuose. Pradėjus juos naudoti, kosmonautų būklė ėmė gerėti, kaip teigia seminaro vedėjai.
Aparatas Lietuvoje yra jau 10 metų.
Kuo daugiau prietaisėlių, tuo saugiau. Galima nešiotis su savimi arba galima padėti ant spinduliuojančio prietaiso. Arba turėti daug neutralizatorių ir išdėlioti ant kiekvieno elektros prietaiso.

Neutralizatoriaus poveikis
Apsaugodamas žmogaus energetinį lauką, neutralizatorius duoda tokį efektą:
Apsaugo nuo techninių, geopatogeninių, sociogeninių, kosminių negatyvių spinduliavimų.
Pagerėja savijauta, dingsta nervinis dirglumas, pagerėja nuotaika.
Praeina skausmas.
Pagerėja miego kokybė (jei miegama šalia neutralizatoriaus).
Pagerėja organizmo imunitetas.
Sumažėja rizika susirgti įvairiomis ligomis.
... žodžiu, žmogus tampa sveikas, nes jo energetinis laukas apsaugotas esti toks, koks ir turi būti.
Taip pat seminare dalyvavusi medikė, išbandinėjanti ir sėkmingai naudojanti savo medicininėje praktikoje "Gamma-7.N" neutralizatorių, teigė, kad du statmenai suremti ir prie širdies priglausti prietaisėliai numalšina net infarkto priepolį. Ją pristatė kaip išgelbėjusią net keletą žmonių būtent šio neutralizatoriaus ir savo, kaip medikės, žinių pagalba.

Asmeninė patirtis...
Nusipirkus neutralizatorių ir su savimi paturėjus (veikimo spindulys apie 120 cm) apie 30 min., pajutau palengvėjimą: tapo lengviau kvėpuoti, pagerėjo nuotaika, dalis nuovargio dingo. Tą patį pajuto ir Vaidužė, beveik visą tą laiką buvusi neutralizatoriaus veikimo zonoje. Dabar dirbant su kompiuteriu kurkas mažiau pavargstu (priklauso nuo aplinkybių). Kartais greičiau paskausta užpakalis, negu galva, kaip dar prieš savaitę kitą būdavo. Kartą uždėjus neutralizatorių ant televizoriaus šis ėmė neberodyti vieno kanalo, kol patraukiau :) Kaip pasakojo seminare, užsidėjau pavargęs aparatą ant pilvo ir atsiguliau, atsipalaidavau. Po 20-30min jaučiausi vėl pakankamai žvalus darbui su kompiuteriu (be Gamma-7.N būčiau tikriausiai užmigęs...). Papildymas 2006 11 20, 20:18: Uždėjus neutralizatorių ant galvos po 10-15 min. praeina galvos skausmas. Ką tik išbandžiau :)

Kitų patirtis
Kursiokė, turinti "Gamma-7.N" neutralizatorių, sako, kad jai praeinantis galvos skausmas, kuomet ji palaiko prietaisą prie galvos. Taip pat užeinant astmos priepuoliui neutralizatorius net prilimpa prie krūtinės.

Taip pat galima įsigyti
"Gamma-7.A" - aktivizatorius. Tas pats, kaip ir "Gamma-7.N", tačiau su papildomais spiralių komponentais, kurie aktyvizuoja organizmą, rezonuoja su ląstelių skleidžiamomis bangomis ir sukuria aktyvią terpę ląstelėms gyvuoti. Rekomenduojama 15-30 min. seansai organizmo energetikai aktyvizuoti.
Paveikslėlis

"Gamma-7.N-RT" - neutralizatorius skirtas mobiliajam telefonui. Nors "Gamma-7.N" neutralizuoja ir telefoną, tačiau jis nevisuomet būna arčiausiai, kad neutralizuotų visiškai (ypač jei telefonas rankoje, pridėtas prie galvos, o neutralizatorius kišenėje), todėl šis aparatėlis yra mažas ir klijuojamas ant mobiliojo telefono nugarėlės. Mobilus telefonas tampa saugus. (Tačiau vistiek verčiau išvengti jo naudojimo...)
Vaidužė turi šitą aparačiuką, tačiau jai kyla abejonių dėl jo veikimo.
Paveikslėlis


Knygos
Apie prietaisėlių veikimo principus, naudojimo rezultatus medicinoje galima paskaityti knygelėje "Спирaль защиты и здopoвья" , autoriai: Cинeoк Cвeтлaнa, Eлиceeв Игoрь.
Taip pat yra ir dar viena knygelė tikrai, tik nežinau pavadinimo.

Jei kas susidomėjote, galiu paklausti kada vyks dar toks seminaras-pristatymas. Galiu gauti ir telefono numerį platintojų.

Mano nuomone, tokia apsauga yra reikalinga ne tam, kad laisvai ir toliau galėtume žengti technologinio progreso keliu, bet deramai apsisaugoję nuo jo žalingo poveikio būtume pajėgūs susitvarkyti su juo ir jo padariniais, išsivalyti.


P.S. Atleiskit, jei tai skamba kaip reklama. Tiesiog noriu pasidalinti savo didžiuliu suradimu ir patyrimu, bei suteikti galimybę kitiems susipažinti ir išbandyti, mano galva, gerą dalyką.


2007 11 17 :: Atnaujinimas:
Radau stalčiuje porą susijusių straipsnelių, kuriuose yra ir tikslių duomenų apie įvairių institucijų šio prietaiso pripažinimą. Tad kas abejojate, galite pasidomėti giliau (ir pasakyti man :) )

PaveikslėlisPaveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo Donatas Šeš 2007 11 17, 18:13. Iš viso redaguota 1 kartą.
Paveikslėlis
Donatas
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: Sek 2006 06 25, 16:51
Miestas: Dar vis Klaipėda

Re: Elektromagnetiniam, radiaciniam smogui įveikti

Standartinė Basta Ant 2006 11 21, 19:25

Donatas rašė:
Jei kas susidomėjote, galiu paklausti kada vyks dar toks seminaras-pristatymas. Galiu gauti ir telefono numerį platintojų.


Gal galėtumei? ;)


Šiaip ką aš galiu pasakyti - jei aparačiukas slopintų mobiliako bangas - tu negalėtum juo kalbėti. ;)
Vien tai, kad juo kalbi - jau rodo, kad bangos yra ;)

Būtų gerai, jei padeda, turėt tokį, nes jautriai reaguoju į bangas, jei tam pačiam kambary dar kas mobiliaku šneka - man šiek tiek spaudžia ir maudžia ausis..kartais net galvą.. :roll: :?

Rolandas rašė:Čia nuoroda į J. Jukonio paminėtą straipsnį:
http://www.inchem.org/documents/ehc/ehc/ehc137.htm
Bandysiu ieškoti daugiau info šia aktualia tema :)
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1204
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Klaipėda

Standartinė Vaiduze Ant 2007 04 03, 13:28

Mano patirtis:
Aš labai jautri kompiuteriams, ir kitiems negeriemsprietaisams(todėl gyvensim be elektros). Išpradžių įsigijo Donatas Gamma - 7. Tai aš vaikščiojau prie jo prilipusi. Nes labai jautėsi laukas, kurį neutralizuoja ir kuris jau toks koks yra. Kai reikdavo ruoštis paskaitoms , sėdėti dienom ir naktis prie kompiuterio - man būdavo vai kaip negerai. Tai paskutinę peržiūrą vežiausi kompą pas Donatą, tai mes su vienu neutralizatorium dvi savaitas beveik nuo ryto iki vakaro prasėdėjom prie dviejų kompų. Ir jautėmės gerai, tik natūraliai nuo ilgo buvimo vienoj vietoj nuilsdavom.
Dabar ir aš jį turiu (skamba kaip reklama teleparduotuvės :D ). Jau gal kokį trečią mėn. ar ilgiau, napamenu. Pradžioje buvau jį pamiršusi vienai dienai pasiimti su savimi, teko būt prie kompo - jaučiaus labai negerai. Bet neseniai visai kai pamiršau pasiimti su savimi - darbavausi su kompiuteriu - ir nieko. O tai reiškia, kad biolaukas mano jau stipresnis.
Šiaip būna kartais kad sėdžiu ir nesuprantu ko taip negera. Capt už kišenės - ogi neutralizatorius kažkur pasiliko. :)
taigi Kas jį turi - visi gali patvirtinti, kad jis veikia. Ir dar kaip veikia!!

Telefoninį Gamma - 7 turiu jau nuo tada, kai pirmą kartą apie jiuos sužinojos - tai su kitais telefonais, kurie be gamiuko( taip švelniais mes jį vadinam) nekalbu. Nes nuo Jų galva maudžia. O čia su manuoju - viskas gerai.
Taigi - čia toks daigtas, kur reikia pabandyti, kitaip neisitikinsi.

Aš sesei padovanojau kalnų krištolo kristala gan didėlį, laikom prie kompo pabandymui. Bet poveikis nė iš tolo nepanašus į gamiuko. Tai kuom iš gamts sutvakyt tokius didėlius neteigiamus laukus - nežinau.

Sėkmės rūpinantis savimi ir aplinkiniais!
;)
Vaiduze
 
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: Ket 2006 07 13, 14:55
Miestas: Klaipeda

Standartinė Basta Pir 2007 04 09, 9:54

Rolandas rašė:Čia nuoroda į J. Jukonio paminėtą straipsnį:
http://www.inchem.org/documents/ehc/ehc/ehc137.htm
Bandysiu ieškoti daugiau info šia aktualia tema :)

anastasija.lt forume vykstanti diskusija šiuo klausimu: http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... b23f#40792


Sveiki.
Visų pirma, šnekta vadinas: elektromagnetiniam smogui įveikti. Tam paprasčiausiai reikia jo neskleisti.
Pagalvokime apie tai.
Net tam, kad parašyčiau šią žinutę, tenka jungti kompiuterį...
Todėl pasistengsiu trumpai. :)

Vaiduže, kalnų krištolo poveikis ir negali būti kaip tavo neutralizatoriaus. Jo struktūra ypatinga tuo, kad tai yra spiralė, susukanti energiją. Tokios energetinės spiralės būdingos gal kai kuriems kitiems akmenims, tik ne kalnų krištolui. Todėl reikia paieškoti tokių akmenų. Manau, ir iš išvaizdos atskirtum (kažkas panašaus į sraigės kiauto raštą gal). Pakankamai augalų taip pat turi tokias energetines spirales, pvz., paplitę kaktusai nuo radiacijos, kurių energinis laukas sukasi į vidų. Manau matėte toj knygutėj Po langu knygyne.
Galima būtų daugiau tokių augalų išsirinkti.


Galų gale pasidėjau ir auginsiu prie kompiuterio grybą, kurį radau sultyse. :)
Juk grybai irgi sugeria radiaciją :) . Naujas augintinis, kuris dar ir naudos duoda. :) :up: :grybas: :laught:

Neutralizatorius, jei jis išties apsaugo, tai apsaugo nuo virpesių, kurie yra auros lygmens, gana subtilu, tačiau eterinis ir fizinis kūnai jau neapsaugoti, todėl siūlau vis tiek nepiktnaudžiauti... (Jei būtų apsaugoti, paprasčiausiai būtų panaikintos radiobangos.)

Kai kam reikia paskambinti, štai ką pagalvoju:
1. Ar man tai bus į sveikatą? (Aišku, ne.)
2. Ar žmogui, kuriam skambinu, tai bus į sveikatą, gal jam skambinu į mobilų?
3. Ar visiems žmonėms ir gyvūnams, galų gale, žemei, kuri atsidurs radiobangų spinduliavime mano skambučio metu bus į gera? Ar gerai bus tiems, kurie gyvena šalia radiobangų perdavimo punktų (prie kurių radiacija viršija 10 kartų leistinas ribas), kai mano skambutis juos suaktyvins?

Tada svarstau, ar paskambint iš/į paprastą telefoną, jei įmanoma, ar bent parašyt sms.


:)

Minčių tos bangos negreitina, ypač, kai mobilus prie smegenų. :)


Tiesiog viskas nuo mūsų priklauso.
Kuo mažiau skambinsit, tuo mažiau ir kiti įpras skambinėti.
Neatbukinkim savo telepatinių gebėjimų. :)
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1204
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Klaipėda

Standartinė Basta Ket 2007 04 19, 18:00

http://www.delfi.lt/news/daily/science/ ... slink=true


Dėl plataus mobiliojo ryšio telefonų naudojimo masiškai miršta bitės
Atskleista paslaptis, kodėl nuo praėjusių metų rudens Jungtinėse Valstijose ir Europos Sąjungoje masiškai miršta bitės. Kaip pranešė sekmadienį Didžiosios Britanijos savaitraštis "The Independent on Sunday", to priežastis - platus mobiliojo ryšio telefonų naudojimas.

Leidinys pateikia mokslininkų iš Vokietijos Landau universiteto duomenis, rodančius, kad mobiliųjų aparatų ir antenų, perduodančių ir priimančių jų signalus, elektromagnetinis spinduliavimas ardo bitės organizme natūralų orientavimosi mechanizmą. Dėl to iš avilio išskridusi bitė negali rasti kelio namo.

Reklama

Nuo praėjusio rudens Jungtinėse Valstijose ir Vakarų Europos šalyse masiškai išmiršta bičių šeimos. Neįprastam fenomenui netgi duotas specialus mokslinis pavadinimas - Netikėtas kolonijų žlugimas (CCD).

Iki šiol JAV Vakarų pakrantėje žuvo 60 procentų bičių populiacijos, Rytų - 70 procentų. Bitės masiškai miršta ir Europoje, šis reiškinys akivaizdžiausias Vokietijoje, Šveicarijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Italijoje ir Graikijoje.

Specialistai ilgai negalėjo nustatyti bičių mirimo priežasties. Bet naujausi tyrimai leidžia daryti išvadą, kad dėl to kalti mobilieji telefonai.

Bičių nykimas jau sukėlė agrarinę krizę kai kuriuose JAV ir Europos rajonuose, kadangi augalai lieka neapdulkinti. "The Independent on Sunday" šia proga cituoja garsiojo mokslininko Alberto Einšteino (Albert Einstein) žodžius, jog be bičių žmonija išgyvens tik ketverius metus.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1204
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Klaipėda

Standartinė Donatas Šeš 2007 11 17, 18:09

Radau stalčiuje porą susijusių straipsnelių, kuriuose yra ir tikslių duomenų apie įvairių institucijų šio prietaiso pripažinimą. Tad kas abejojate, galite pasidomėti giliau (ir pasakyti man :) )

PaveikslėlisPaveikslėlis
Paveikslėlis
Donatas
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: Sek 2006 06 25, 16:51
Miestas: Dar vis Klaipėda


Grįžti į Sveikata

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron