Puslapis 11

Susivienykime !

StandartinėParašytas: Ant 2009 01 20, 21:26
gaara
Sveiki visi :)

Rašau jums su pasiūlymu. Ar apmąstymams, ar realiems veiksmams - tai priklausys tik nuo jūsų :)

Paskutiniu metu kankina mintis apie šiuo metu vykstančius įvairius judėjimus. Akivaizdu, kad yra tikrai daug žmonių, kurie prijaučia vienam ar kitam judėjimui. Tačiau kiekvienas tų judėjimu aklai laikosi savo ideologijos ir bando pritraukti žmones į savo pusę. Taip, gal jų idėjos ir geros, bet niekada taip nebus, kad visi žmonės su jomis sutiks. Todėl pamąsčiau apie kitokį būdą realizuoti kiekvieno žmogaus svajones. Ar teko kažką girdėti apie Zeitgeist? Jei ne, labai siūlau pažiūrėti jų filmus (nemokami), o jei prastai su rusų ar anglų kalbomis, greitu metu bus ir lietuviškas variantas. Daugiau info http://www.zeitgeist.lt Jei teko, tai skaitykite toliau :)

Pabandykite įsivaizduoti, jei zeitgeist, anastasijos, vedų centro, žaliųjų ir dar daugybės kitų judėjimų žmonės pradėtų vienytis. Atrodo nerealu? Man kažkaip atrodo, kad dabar puikiausias laikas tai padaryti. Laikas suvokti, kad daug žmonių nori kitokio pasaulio. Jei kiekvienas iš šių judėjimų pabandytų pasikalbėti ir suvokti, kad tikslas jų vienas, tai gal vietoj protestų prie seimo bei betikslio smurto būtų galima nuveikti kažką naudingo. Niekas nenori pasaulyje smurto, skurdo, karų. Ir tai galima pasiekti. Tik nereikia tikėtis, kad visi žmonės patikės anastasija ar zeitgeist ir išeis į gamtą ar į technologijų pasaulį. Mums reikia suvokti, kad pasaulis turi būti toks, kur kiekvienas gali rinktis ką daryti ir kaip gyventi.

Nesupraskite klaidingai, nesiūlau susibėgti visiems po vienu stogu ir atsisakyti savo idėjų vardan bendrų. Ne. Kaip tik reikia išlaikyti individualumą. Kas pasakė, kad vienas šalia kito negali stovėti technokratas su gamtininku? Aš sakau, kad gali.

Kokios jūsų mintys? Verta pastebėti, kad vedų centras jau atsiliepė ir supranta tokio susivienijimo prasmę.

Tiesa, pats labai prijaučiu Anastasijos idėjoms. Taip kad nenurašykite manęs kaip technokrato :) Nes iš tikro aš matau gamtos simbiozę su technologija.

Re: Susivienykime !

StandartinėParašytas: Tre 2009 01 21, 21:43
Basta
Tavo pasiūlymas labai laiku, nes svarstėme, ką daryti su tinklapiu (forumu). Gal šis forumas galėtų tapti kažkuo nauju - susivienijimo centru. Žadėjome jį pervadinti. O gal reiktų sukurti naują centrą kitur. Tačiau pirmiausia reikia sugalvoti, kaip tas vienijimasis turėtų vykti, kas būtų vienijanti jėga. Tai pamąstymas visiems.

Re: Susivienykime !

StandartinėParašytas: Pen 2009 01 23, 22:27
gaara
Kažkaip mąstau, kad nereikia visų po bendru stogu susodinti. Manau taip todėl, kad žinau, jog niekada nebus taip, jog visi sutiks su viena idėja. Visada atsiras tokių, kurie manys kitaip. Taigi, šio susivienijimo esmė būtų išskirti bendrus vardiklius nepaveikiant žmogaus įsitikinimų :) Kaip ir sakiau, technokratas gali stovėti šalia gamtos mylėtojo.

Re: Susivienykime !

StandartinėParašytas: Pen 2009 01 23, 23:13
Basta
Tuomet reikia rasti bendrus vardiklius...

Re: Susivienykime !

StandartinėParašytas: Šeš 2009 01 24, 10:51
saulius
Gera idėja ir labai laiku. Paskutiniu metu tenka girdėt daug gerų atsiliepimų apie anastasiukų judėjimą iš visiškai nesusijusių žmonių. Sakau nesusijusių, bet iš tikrųjų turinčių daug bendrų idėjų, taigi labai įmanomas toks susivienijimas. Štai vienas bendras vardiklis: http://gerazemdirbyste.home.lt/
Valgyt visiems reikia :D

Re: Susivienykime !

StandartinėParašytas: Šeš 2009 01 24, 21:17
Basta
Na va, jau vienas bendras vardiklis - valgyt visiems reikia.. :D kas dar..?

Re: Susivienykime !

StandartinėParašytas: Šeš 2009 01 24, 21:37
Equanimity
Taika yra žaliuosius, vedų centrą, anastasijiečius ir kitus judėjimus siejanti jungtis. Taika su gamta - žalieji, taika su gyvūnais - vegetarai ir veganai, taika su žmonėmis - visas socialinis švietimas, taika su savimi - visi savirealizacijos ir sveikos gyvensenos mokymai. Visai nekonkrečios gairės, tinka visiems.
Toks susivienijimas būtų panašus į hipių. 8) :aura: :inyan: :love:

Re: Susivienykime !

StandartinėParašytas: Šeš 2009 01 24, 21:51
Basta
:)
Aš sakyčiau, Taika pasiekiama per Meilę.
Visi mokymai skirtingai siekia taikos. Gal tame ir bėda, kad jėga priverčiant kitą taikos nepasieksi, o tik pasikeitus pačiam.

Re: Susivienykime !

StandartinėParašytas: Pir 2009 01 26, 21:42
Equanimity
Čia daug nuomonių gali būti, dėl to gali kilti konfliktų. Yra judėjimų, kurie geriausiai žmogaus dvasios tobulėjimą supranta atsiskyrus. Tokie žmonės pradės pasakoti apie asmeninę laisvę, paminės Nyčę ir jo idėją vaikams gyventi nepažįstant savo tikrųjų tėvų, tada atsiras koks tantristas, ant kurio beveik neabejotinai užsiraus kunigas. Su meile gali daug keblumų kilt, jei jos idėja nebus pakankamai abstrakti. Iš savo patirties žinau kaip būna. Susirenka žmonės, atrodo, paprasčiausiai dalijasi patirtimi, o po to pradeda vienas kita mokyti, vėliau spausti ir staiga kiekvienas protingas, o likusieji kvailiai. Ne visada, bet pasitaiko ir tokių dalykų. Jeigu žmogus mano turintis sielos draugą, o jam pradės primigtinai pasakoti apie priklausomybę nuo žmonių ir baimę likti vienam, arba koks vienuolis netyčia nugirs, kad žmonės pasidarė laimingesni nusipirkę kamasutrą arba vengia turėti vaikų, nebūtinai visi bus tolerantiški. Aš tai tikrai žinau.

Re: Susivienykime !

StandartinėParašytas: Pir 2009 01 26, 23:48
Basta
: ))) joo..

bet yra bendras veiksnys, paminėtas zeitgeist - technika. ekonomika, bendra materialinė gerovė. tačiau ar ir čia nekils prieštaravimų? gali atsirasti prieštaraujančių tokiam "svieto lyginimui", kai visi tampa pasiturinčiais.

Re: Susivienykime !

StandartinėParašytas: Ant 2009 01 27, 9:15
gaara
Šiaip tokia sąvoka, kaip turtai tampa beprasmiška, kai to vadinamojo produkto yra tiek, kad niekam netrūksta :)

Re: Susivienykime !

StandartinėParašytas: Sek 2009 03 08, 20:10
SANDRA
manau reiktu sukurti NAUJA ANASTASIJUKU MOKYKLA . :lol: :fish: :fish: :fish: :fish: :fish: :fish: