Platinkime svarbią informaciją!

renginiai, susitikimai

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Platinkime svarbią informaciją!

Standartinė Donatas Sek 2007 01 21, 14:48

Sveiki!

Ar pasiilgote žiemos? :) Tikriausiai žinote kodėl jos nėra... Ir tikriausiai girdėjote apie mokslininkų prognozes, kokia būtų mūsų planetos ateitis, jei toliau gyventume kaip gyvenę? Esame tiek prisivirę ekologinės košės, kad žmogui gresia būti įrašytam į raudonąją knygą. Kopimosi dabar yra sočiai kiekvienam. Norėdami išlikti, privalome pradėti valyti Žemę čia ir dabar! Ir tai daryti reikia kiekvieną akimirką, kiekvienam Žemės gyventojui! Mintimis ir darbais! Dideliais mastais, siekiančiais toliau nei savo buitis...

Todėl kviečiu visus, bendraminčius ir ne bendraminčius, pasiilgusius tikros šaltos žiemos su sniegu, visus norinčius sulaukti rytojaus, svajojančius apie Rojų Žemėje, kuriančius Meilėje, kviečiu visus šio Pasaulio gyventojus imtis planetos tausojimo ir valymo darbų! Čia ir dabar! Kviečiu tapti pirmos rūšies ekologais ir švietėjais.

Pirmiausia, ką turime padaryti- pradėti patys gyventi tausojant savo planetą:
1. Rūšiuoti šiukšles
2. Automobilius keisti į viešąjį transportą, geriausiai važinėti dviračiais. Jei neįmanoma, naudoti biokurą, alternyvius automobilius.
3. Kuo mažiau pirkti. Kuo mažiau pirkti ne pačių būtiniausių daiktų. Kuo mažiau pirkti iš prekybos centrų. Kuo mažiau pirkti vienkartinių pakuočių.
4. Taupyti vandenį!
5. Taupyti elektros energiją. Kiek įmanoma, naudoti atsinaujinančius resursus. Nenaudojant išjungti visus el. prietaisus iš el. tinklo, nes budėjimo režime jie sunaudoja net ~12% visos energijos.
6. Keisti chemines priemones į natūralias, ekologiškas (indų plovikliai, higienos priemonės, skalbimo milteliai, šveitikliai.. .)
7. Apsišiltinti būstus kiek įmanoma labiau, taupyti šildymą.
8. Jei statyti, tai tik iš ekologiškų greit atsinaujinančių resursų, kuo mažesnėmis energijos, transportavimo sąnaudomis. Stogą dengti augančia žole - valys orą.
9. Tausoti kiekvieną gyvą lopinėlį. Sodinti medžius! Visur kur tik įmanoma, geriausia miestuose, geriausia suderinus su miesto valdžia :) Pasipriešinti medžių kirtimui, ypač miestuose.
10. Idealiausia- įkurti savo giminės sodybą.

Antra, ką privalome daryti:
Šviesti visuomenę apie planetos ekologinę būklę ir kad MĘS VISI KARTU VIENINGAI VEIKDAMI G A L I M E PAKEISTI SITUACIJĄ, išsikopti, išgelbėti planetą ir žmoniją, t.y. SAVE. Skatinti visus žmones imtis ryžtingų veiksmų.
Kaip tai daryti? Paruošti skrajutę, apie tai, kokia yra dabartinė situacija, ir ką konkrečiai eiliniam žmogui privalu daryti. Platinti ją visur: pašto dėžutęse, už automobilių valytuvų, stotelėse, viešajame transporte, bažnyčiose, mieste ant sienų, reklamų, švietimo įstaigose, masinių susibūrimų vietose, dalinti praeiviams ir t.t. Platinti informaciją internetu, radija, televizija, žiniasklaida. Kurti stiprų įvaizdį, parodantį Žmonėms kaip reikia mylėti ir tausoti savo gimtąją planetą.

Tad kviečiu visus prisidėti ne tik mintimis, bet ir konkrečiais darbais, ištobulinti šią mintį, įvaizdį ir netrukus jį įgyvendinti- IŠGELBĖTI PLANETĄ. Pradedant nuo čia ir dabar. :)

Šioje temoje raginu tartis, derinti veiksmus, vystyti mintį ir drąsinti vieni kitus!
Paveikslėlis
Donatas
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: Sek 2006 06 25, 16:51
Miestas: Dar vis Klaipėda

Standartinė Donatas Sek 2007 01 21, 15:11

Paveikslėlis

Tai pradinis skrajutės variantas. Jį reikėtų patobulinti, kad jis būtų ne vien tik apie automobilius. Kokie pasiūlymai? Kokius faktus reikėtų paminėti, kad sukeltume žmogui susirūpinimą savo ateitim?

Taip pat reikėtų pagalvoti ir apie ekonomiją. Formatas: manau reikėtų įsitekti į A6 (10,5x14,8 cm). Gal kas žinot, kur kreiptis dėl 100% perdirbto pigaus neaukštos kokybės popieriaus?
Paskutinį kartą redagavo Donatas Ant 2007 01 23, 20:38. Iš viso redaguota 1 kartą.
Paveikslėlis
Donatas
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: Sek 2006 06 25, 16:51
Miestas: Dar vis Klaipėda

Standartinė Basta Sek 2007 01 21, 19:45

Skrajutė puiki :)
Užteks joje pakalbėti apie automobilius - apie pramonę reikia kitų skrajučių; kuo lakoniškiau, tiksliau, aiškiau, vaizdingiau, su pavyzdžiais, - tuo geriau.

Manau, kiekvienai temai reikia atskiros skrajutės, nors viskas ir susiję, - dėmesį išlaikyt šiuolaikiniam žmogui tai skaitant... na..žinot.

Reikia rasti rėmėjų.
Kitoje pusėje būtų parašyta: Spausdinta ant perdirbto popieriaus [ženkliukas].

Gal net ne ant balto, nes juk žinome, kiek tai žemei "kainuoja".
Užsienyje lengva jo gauti, o čia nežinau.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1204
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Klaipėda

Standartinė Gytis Ant 2007 01 23, 12:52

jei paklausytumet mano nuomones, tai manau, bus skrajuciu ar ne, zmonem tiesiog neidomu, jie nenori zinoti. Reik i vyriausybe kreiptis, jai gal biski idomiau bus manau.

P.S. pas mus name prikabine mes: rusiuokite siuksles(zinoma su tel numeriais, i kur kreiptis kiekvienos siuksles atveju) , nevazinekit per zole ir taip toliau.. tai tiesiog visiem dzin ir visi viska toliau daro :) ..

tai reikia sugalvoti veiksmingesne priemone. Gal padesit, ba man neiseina? :)
Gytis
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Ket 2006 09 07, 23:19
Miestas: Kaunas

Standartinė Basta Ant 2007 01 23, 21:17

veiksmingiausia priemonė, deja, tokiems žmonėms, yra pinigai :?
Arba baudos (vyriausybės reikalas).. arba primokėt už tai, kad jie taip nedarytų... paradoxalu...bet..
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1204
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Klaipėda

Standartinė Basta Ant 2007 01 23, 21:42

Egidijus rašė:www.map.lt jie turi popieriaus padaryto iš antrinių žaliavų. Tik nežinau ar turi A4 formato, bent jau laikraščiam ir žurnalam (knygom) tai tikrai.

http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... 87b29c173c
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1204
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Klaipėda


Grįžti į Susieikime!

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron