Atsikelti 6 val ryto

renginiai, susitikimai

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Atsikelti 6 val ryto

Standartinė Aurija Pir 2006 08 28, 17:33

Sveiki visi! :)

Nezinau, ar sitoj aikstelej taip galima, bet noriu su visais pasidalinti savo dziaugsmu. Viskas prasidejo tuo, kad radau sita foruma kai ieskojau informacijos apiem telepatija. Ir radau, kad galima lietuviskai perskaityt pirma knyga apie Anastasija internete. Perskaiciau, man labai patiko. Ir dar tuo metu ieskojau informacijos apie meditacija. Vakar nusprendziau, kad reiktu nueit i minimaxima paziuret Deepako Chopros knygos kokios apie tai, nes pokalbiuose su Dievu skaiciau, kai tai gera knyga. O nuejus radau knygu apie Anastasija. Ir kaip tik nuo 2. pirmos dalies net nebuvo. Man kaip tik! :D Tai paemiau iki 6 dalies ir dabar skaitau antra. As labai labai dziaugiuosi, nezinau, kas cia per dziaugsmas man uzejo, tai vat. :D Turbut Anastasijos poveikis :) , jos derinukai suveike :)

Antroj knygoj Anastasija siulo Toki dalyka - visiems vienu metu atsikelt 6 val ryto ir bent 15 min mastyt apie ka nors gero. Tai as ir sugalvojau - o jei mes taip padarytume? Perziurejau sita foruma, panasios temos neradau, tai nusprendziau pasiulyti :) Galetumem susitart kokia diena, dar savo pazistamu pasikviestume ir padarytume savo Zemelei malonuma, o ir visiems zmonems manau tai butu naudinga.. :D

Na, tai ka manot? :wink: :D
Aurija
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Sek 2006 08 13, 17:29
Miestas: Druskininkai

Standartinė Neringa Pir 2006 08 28, 17:38

:D :D
Manau, kad kiekvieną rytą reikėtų 6 val. ryto vieni kitiems pasiųsti šviesius šviesius spinduliukus. Prisiminti vieniems kitus, Anastasiją, savo žemės sklypelius, padėkoti Žemynėlei ir Saulelei.
:D
Neringa
Taryba
 
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: Pir 2006 06 19, 13:52
Miestas: Vilnius

Standartinė Aurija Pir 2006 08 28, 18:04

Tai susitariam rytoj?:D Arba uzporyt, kad daugiau zmoniu butu.. :) Paziurim, gal kai visi kartu taip padarytume, gal ka nors ir pajustume ypatingo? :D
Aurija
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Sek 2006 08 13, 17:29
Miestas: Druskininkai

Standartinė ** Ant 2006 08 29, 11:23

Buvau išvažiavus ir šios temos neskaičiau. Sekmadienį vakare atsiguliau neįprastai anksti, apie 9, nes blogai jaučiausi. Na, prieš tai keletą dienų irgi ėjau gulti apie 10, kokį kartą gal 11. Atsibudau anksti, pasižiūrėjau į laikrodį ir buvo kelios minutės prieš šešias. Kažkaip prisiminiau šią Anastasijos idėją ir pradėjau mąstyt. Iš pradžių kažkaip dar suvaržytai, lyg truputį prisiversdama. :) nes žinau, kad pasakiau sau, jog dabar tai darysiu. :) Bandžiau galvot, kaip padaryt, kad žmonėms nebesireikėtų griovimo periodo, maždaug taip, lyg dialogas su savim :). Bet nelabai galvojosi. Paskui prisiminiau įvairius žmones ir kita, ir linkėjau jiems geros dienos. O paskui mintys pačios pradėjo bėgt ir nebesijautė laiko. Numačiau, kad reikės pasidaryt ir kur javų laukelį, kokių čia javų? gal kviečių? reikėtų lyg rugių, bet iki jų dar reikia užaugt. Dar reikės pasisodint linų truputį ir pažiūrėt kaip jie žydi, nemačiau niekada gyvai. Ir aguonų kelias. ir t.t...
O paskui dar numigau.

tai taip neakivaizdžiai prisidėjau prie jūsų sumanymo. :) na, o jūs ar kėlėtės, ar diena sutampa? :)

galvoju, kad būt gerai atsibusti kokią pusę 6 ar prieš 6 ir eit pasidairyt į savo aplinką, paukščių, miško paklausyt. ar bent pro langą pasižiūrėt kaip miestas keliasi.

bet bent man visas gyvenimo ritmas iš pagrindų ( :)) turės pasikeisti. Kol kas tik kartais

anksčiau su draugu buvom susitarę - susitikti erdvėj 6-tą valandą vakaro, nes abiems labai sunku keltis ryte. ir iš tikrųjų jausdavosi, kad atėjo ta 6, jei kartais pamiršdavai, tai kirbėdavo kažkas galvoj.
beje, man kirba klausimas :) - ar nesunku susitikti erdvėj su žmogum, kurio nepažįsti? na, turbūt nėra skirtumo, daug kam tokių "problemų" nėra, bet bent man lengviau žmogų, kurį esu mačius, įsivaizduoti.
**
Taryba
 
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:34

Standartinė Neringa Tre 2006 08 30, 9:34

Kiek esu bandžiusi 6 val. ryto kažką gero pagalvoti, tai visa diena paskui labai graži ir prasminga būna. Matyt, kad gera dienos pradžia iš esmės ir nulemia visą dieną. Užtat gerai prabudus nepulti bėgti į darbą ar skaityti laikraščių. Ryte mintys būna šviesiausios, ir matyt turinčios kuriančią galią :D

O dėl linų, gali Afrikėle atbėgti pas mane į daržą ir pažiūrėti. Kaip tik šiemet tuo tikslu juos ir auginu, kad pamatyčiau kaip atrodo :D Ir dar dainelė-mantra gimė į juos bežiūrint: Vai linai linai - kaip akelės žydi mėlynai, vai linai linai - kaip akelės žydi mėlynai...
Neringa
Taryba
 
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: Pir 2006 06 19, 13:52
Miestas: Vilnius

Standartinė Aurija Tre 2006 08 30, 17:16

As tai pabudau ir galvoijau apie tai, kaip faina glostyt mazuteli kaciuka, kai mama kate ji atsinesa parodyt zmonem.. Noreciau, kad toki jausma galetu patirt kiekvienas. :) O dar ta diena kaip tik buvo mano pusseseres gimtadienis :D Ta vakara skypej daug zmoniu nusiunciau si prasyma.. Kai kurie paziurejo kaip i ne viso proto, bet kai kurie sutiko, tai manau ta diena (ta ryta) apie gerus dalykus galvojo daugiau zmoniu nei paprastai :P Ikalbinau net savo drauge, kuri nieko gero gyvenime nemato :P
Aurija
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Sek 2006 08 13, 17:29
Miestas: Druskininkai

Standartinė ... Sek 2006 09 17, 19:48

Tai susitariam rytoj? Arba uzporyt, kad daugiau zmoniu butu.. Paziurim, gal kai visi kartu taip padarytume, gal ka nors ir pajustume ypatingo?
Atsimenu ir pirmajam forume tokia tema buvo :D Bet gal kiek primiršo ją, tad spaudžiu dešinę Aurijai, kad atgaivino gerą temą :love:

Aš "pelėdžiukas", tad 6 ryto turbūt teks naudotis žadintuvu, kad atsikelt :P Bet gera pradžia - pusė darbo, tad tikrai pritariu, kad geros mintys ryte padeda visą likusią dieną pakreipti geraja linkme :wink:

ps. Nepamirškit taip iš širdies pasirąžyt :D pramankštinat visus kauliukus ir nuotaika praskaidrėja akimirksniu :!:
...
 
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: Šeš 2006 08 05, 22:14

Standartinė Gytis Pen 2006 12 08, 11:48

zmogeliukai .. arteja kaledos.. kodel gi mums visiem visiem nesusitarius atsikelti 6 ryto ir skleist mintis gerumo i aplinka.. jei dar paskelbus sita zinia i anastasija.lt naujienas, tai daug zmogeliuku ja perskaitytu ir pasidarytume sau maza tokia akcija atrakcija ;) . o apie efekta(kuris, neabejoju, butu stulbinantis) galetume pasisneket forume.. geros dienos.
Gytis
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Ket 2006 09 07, 23:19
Miestas: Kaunas

Standartinė aldute Ant 2007 01 02, 13:32

Gyti, kokia žavi idėja. Gaila, kad pražiopsojau. :? Gal suraskim dar progų... Kita vertus, kai kurie žmonės nesitarę ima ir padaro. Intuityviai. Be to, diena išties daug geriau planuojasi ir rutuliojasi, kai anksti keliesi ir anksti eini gulti.
aldute
 
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: Pen 2006 09 29, 18:16
Miestas: Vilkaviškis

Standartinė Basta Ant 2007 01 02, 20:52

Gal padarom šeštadienį? Sausio 6. Atsikeliam 6 ir bent kelias minutes visi kartu pamąstom apie gražius dalykus.. :)
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Gytis Tre 2007 01 03, 0:40

gerai, 6tadieni.. as irgi praziopsojau.. isivesiu priminima.. bet manau kad ir taip atsiminsiu.. 6tad 6ta ryto bent 6 minutes kanors gero gero , labai labai... :) . Basta prasom paskelbti, homepage'e pagrindinio psl jei turi prieima :)
Gytis
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Ket 2006 09 07, 23:19
Miestas: Kaunas

Standartinė Gytis Tre 2007 01 03, 0:46

ojej.. gavos trys sesetukai... gal pagaliau iskelsime ideja, kad tai nera kazkas blogo ;) :P ... ir paneigsim nusistovejusius stereotipus :wink:
Gytis
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Ket 2006 09 07, 23:19
Miestas: Kaunas

Standartinė Basta Tre 2007 01 03, 3:58

ne, ne 3 šešetukai :)
jau keturi :lol:
6dienis, 6 dieną 6val. 6 minutes :aura: :mrblue:

esu.tiems.kam.esu.lt yra tik Aikštė (forum) kol kas, be pagrindinio :wink:
nebent reikia parašyti į Anastasija.lt
Pabandysim :)
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Gytis Tre 2007 01 03, 12:08

oj jo.. dar ir 6ta diena gaunas.. nu sakau, kazkas gero turi ipatingai gautis :)... bet... jei galvojant taip: sesias minutes neiseis tiktai galvoti:.. kai pradesim visi galvot, tai nezinia kur nuskriesim mintimis savo...tai va vistiek trys sesetukai belix :) ...


beje: as ir turejau galvoj pagr. anastasijos psl. :P :)
Gytis
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Ket 2006 09 07, 23:19
Miestas: Kaunas

Standartinė aldute Tre 2007 01 03, 18:51

Įsivedžiau pranešimą . Bus smagu, kaip manot? :D
aldute
 
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: Pen 2006 09 29, 18:16
Miestas: Vilkaviškis

Kitas

Grįžti į Susieikime!

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

cron