SOS alkoholizmas

tai, kas palaiko sveiką kūną ir sielą ir pagydo

Moderatorius: Prižiūrėtojai

SOS alkoholizmas

Standartinė Vilte68 Ant 2008 02 26, 20:16

Kaip padeti draugei? Ji pati zino jog giliai iklimpo, bet nesugeba kreiptis pagalbos. Gal yra kokiu vaistazoliu ar maldu nuo sios nelaimes?
Vilte68
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Ant 2008 02 26, 19:33
Miestas: Kaunas

Standartinė Toltik Ket 2008 02 28, 17:37

susiorganizuokit kelionę į Indiją.. kuo ilgesnė tuo geriau..
Toltik
 
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: Ant 2006 10 31, 15:39
Miestas: Ridvoniškis

Standartinė ArturasGeniu Pen 2008 02 29, 14:23

yra patarimų: į šnapsą įdėti karčiojo kiečio(pelyno), po kelių dienų gausis trauktinė, kuri nelabai vilios. Suomijoje prideda į alkoholinius gėrimus daug anyžių, tai nuo to kvapelio, pvz. mane net supurto vien pagalvojus :lol: Manau galima kažką sugalvoti panašaus, tik reikia pasiklausti draugės, ko ji labiausiai nemėgsa, tai to daikto ir primaišyti į gėrimus.
ArturasGeniu
 
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: Pen 2007 10 19, 9:55
Miestas: Geniu km.

Standartinė Basta Pen 2008 02 29, 23:12

Gal pasiūlyti jai pačiai pasimelsti... :roll:
Tiesiog.
Nes pažįstu ganėtinai žmonių, kurie tikrai gėrė daug ir buvo prie kritinės ribos, tada kažkaip pradėjo tikėti ir malda juos išgelbėjo iš tos situacijos.

:inyan2: :hug:
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Laimis Tre 2008 03 05, 1:55

jeigu fiziškai tai tikrai reikia pagerti pelyno, t.y. karčiojo kiečio. Mano draugas vienas gėrė arbatas Balvočiūtės su kiečiu. Visai to nežinodamas. O paskui išgėrė alkoholio ir vėmė. Žodžiu kūnas alkoholio nepriėmė. Paskui jis pradėjo aiškintis kodėl ir Balvočiūtė jam paaiškino, kad tai dėl arbatos, kurioje buvo ir pelyno taip gali būt.

o, jei dvasiškai, tai reikia tiesiog būti su ja daugiau. Pasiūlyti jai geresnių pramogų, žodžiu leisti laiką kartu be alkoholio.
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Standartinė Pažįstama Pen 2008 03 21, 2:21

Jei žmogus pats nenori atsikratyti šios priklausomybės, kitas jam padėti negali.
Pirmiauasia - pats žmogus!

O visa kita...
Maldos -* gerai, jei tai daro pats alkoholikas. Jei kiti - beviltiška.

Žinote ką sako alkoholikai vyrai, kai jų žmonos juos bando gelbėti?
- nagi tai TU norėjai, tai dabar TU ir žiūrėk, kaip man nesiseka!

išversiu:
jei noro pats alkoholikas nepareiškia lipti lauk iš šio liūno, ir kitas jį aktyviai bando gelbėti, puikiai matydamas draugo ar artimo žmogaus degradavimą, geriantysis ima "peradresuoti" atsakomybę už savo nenorą įjungti valią ir dėti kokias nors pastangas, kad iš alkoholizmo liūno bristi lauk, ir už savas nesėkmes kaltina tą, kuris bando jam padėti. Tipo - čia gi tu nori, kad aš negerčiau. Aš irgi noriu negerti, bet valia kažkur dingusi...

Taip kad nereikia stengtis gelbėti per prievartą, nieko nebus. Alkoholikai kažkokiu mistiniu būdu randa vieni kitus, ir žaibiškai susireguliuoja "gramą".
O gelbėjantys - tik susilaukia priekaištų ir pykčio. Norite tuo įsitikinti? Bandykite savo praktika :lol:
Pažįstama
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Sek 2008 03 02, 17:40
Miestas: Vilnius

Re: SOS alkoholizmas

Standartinė tutis Pen 2008 06 13, 20:12

nesusitvarkantiems su alkoholiu ir besidomintiems alkoholizmu, siūlau užeiti į: www.ne-gerk.com
tutis
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Pen 2008 06 13, 20:08


Grįžti į Sveikata

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron