Žinių karas

politika, verslai, judėjimai, bendruomenė ir žmonių santykiai

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Žinių karas

Standartinė eituwis Ket 2012 10 18, 22:16

Štai tokie buteliukai mėtėsi šį pavasarį paKaunės laukuose:
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Etiketė iš arčiau (perskaityti būtina)
Paveikslėlis

Taigi, brangieji, štai tokia „gardžia sriubele“ ūsuoti, raudonsnukiai traktoristai šeria paKaunio laukus, kuriuose auginami kviečiai ir kitos kultūros. Šios sriubelės tenka paragauti veikiausiai kiekvienam ir ne išimtis vyriausybės atstovus. Gal net sakyčiau būtent vyriausybė į tai labiausiai pro pirštus ir žiūri. Štai kodėl mūsų Lietuvėlė merdi užuot „pasaulį užkariavusi“. Argi tauta gali būti sveika kai jos vadovai zombiai ir zombina savo tautą?!

Buvo karai. Praėjo. Buvo šaltasis karas. Praėjo. Dabar. Žinių karas vyksta. Žinios laisvos ir apskritai beveik viskas „laisva“, bet jei ne tas žinias suvalgysi, gali labai pasigailėti arba net kojas užversti. Taigi, šiandien kuo daugiau žinai – tuo esi laisvesnis, sveikesnis ar kitoks –esnis, tačiau, kaip žinia, daugumai žinios apskritai neprieinamos, tad vėlgi lieka grietinėlė ir didžioji dalis paprasto pieno.

Tai yra karas ir šios nuotraukos tai akivaizdžiai įrodo. Sakoma: „gero nepagadysi, o blogo nepataisysi“, tad prieš karą neturiu nieko... Štai todėl ilgai svarsčiau ar verta visa tai viešinti, tačiau dievas, kūrėjas, visata, erelis ar kokie ten visuotinės samonės laukai šias žinias numetė po kojomis man ir tol nedavė ramybės kol nesiėmiau jų... Esu tik aguonos grūdas ir puikybę nugalėjęs paklusau visatos jėgoms ir sakau jums dabar tai, ką sakau.

Karas. Tai gamtos neatsiejama dalis ir tai yra kūrėjo sumanymas tam, kad būtų sunaikintos ligos ir išsigimimai. Gamtoje išsigimėliai išlikti galimybių turi labai mažai, nes esa silpnesni ir taip tampa lengvu grobiu plėšrūnams. Maža to, patys tėvai atstumia savo jauniklius arba kai kurie netgi suėda silpnus ir paliegusius. Gerai žinome kaip vaikai mokyklose engiami, kurie esa silpnesni ar ligoti. Vaikai iki tam tikro amžiaus elgiasi pagal gamtos dėsnius kol nesužalojami intelekto. Žinoma karas, kaip jį supranta žmonės taip pat ydingas. Karas ne tam, kad nugalėti, o tam, kad kariauti ir atsikratyti išsigimėlių, o kasgi geriau parodys kas yra kas, jei ne karas. Taip jau yra, kad žmonėse karas vyksta tarp sveikųjų, o jų kovomis linksminasi ligoniai – žiūrovai. Turėtų būti atvirkščiai!
Štai tokiu būdu gamta milijonus metų (galbūt ir begalybę) vystėsi, rutuliojosi, taikėsi vieni prie kitų. Štai atsirado žmogus, kuris sugalvojo, kad IŠSIGIMĖLIAI TURI GYVENTI ir taip atsirado civilizacija... Žmogus ėmė savo apgailėtinai menku proteliu spręsti kas gamtoje yra gerai ir kas blogai. Kai už savo sprendimus gaudavo marą, raupus ar vėžį, tai užuot susiprotėjęs dar giliau klimpsta bukybėn. Civilizacija gamtoje ateities neturi. Tai byloja po smeliu tūnantys didžiuliai miestai, bei nuskendę ištisi žemynai.

Dabar sveikas ir stiprus žmogus girdomas ir „smilkomas“ bei saugomas nuo žinių visais įmanomais būdais, tam, kad nevirstu grietinėle, kurios kuo mažiau, tuo geriau jai pačiai. Kaip žinia, ligoniai ir išsigimėliai civilizacijoje sėdi aukščiau už kitus. Galima drąsiai teigti, kad pasaulyje šiandien didžioji dauguma ligonių, kurie pagal kūrėjo mintį turėjo būti sunaikinti. Tai paaiškina žmonių perteklių žemėje. Žmogus dydžio lyg avinas, o kiekiu lyg skruzdė. TAI NE PAGAL GAMTĄ. Moksle yra žinomi demografiniai sprogimai ir žinoma, kad po jų seka tos rūšies priešų demografiniai sprogimai.

Ar žmogus turi priešų žemėje?! Nejaugi manote, kad kūrėjas to nenumatė...?!
Išsigimėliams artėja sunkūs laikai... Na o sveikiesiems linkiu Stiprybės!
Prikabinti failai
nuotr1.jpg
nuotr1.jpg (42.8 KiB) Peržiūrėta 79881 kartus(ų)
nuotr2.jpg
nuotr2.jpg (127.14 KiB) Peržiūrėta 79881 kartus(ų)
etikete.jpg
etikete.jpg (144.83 KiB) Peržiūrėta 79881 kartus(ų)
eituwis
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Tre 2007 09 26, 14:39
Miestas: Kaunas

Grįžti į Visuomenė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron