Amway produkcija

arba kitaip - ekologija

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Ar Jus tenkina Amway produkcijos kokybe?

Apklausa baigėsi Ket 2007 06 28, 23:41

Taip
1
33%
Ne
2
67%
Nezinau
0
Balsų nėra
Kas yra amway produkcija?
0
Balsų nėra
 
Viso balsų : 3

Amway produkcija

Standartinė GLaurinaitis Ant 2007 05 29, 23:41

Sveiki, as naujas dalyvis Jusu forume ir tai bus mano pirmoji tema. Noreciau, kad pasidalintumet atsiliepimais/nuomonem apie amway korporacijos produkcija.
Nezinau ar mano tema tinkamame skirsnyje ir ar ji bus traktuojama kaip reklama (jei taip tai galbut moderatorius galetu perkelti i tam tinkama skirsni) kadangi pats esu sios produkcijos tiekejas. Mano tikslas yra Jusu nuomones tiek teigiamos, tiek neigiamos konkreciai apie sios korporacijos produkcija. Dekui uz atsakymus. :)
GLaurinaitis
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Ant 2007 05 29, 23:33

Standartinė Basta Tre 2007 05 30, 23:33

Žiūrint, kokia prasme:
"Techninė" kokybė tenkina - puikiai valo.
Ekologinė, sveikatos atžvilgiu - ne, nes tai visiškai tas pats, kas ir kiti chemikalai.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Laimis Šeš 2007 06 02, 16:42

Aš tai vartoju namuose Dish Drops indams plauti. Teko bandyti ir kitos produkcijos - šampūnų, LOC langams, riebalams ir pan. Dabar bandysiu skalbimo miltelius.

Mano manymu, jei miestietis nuo Fairių ir Bonuxų pereina prie AMWAY, tai yra labai sveikintinas žingsnis. Labai gerai.

AMWAY produkcija yra truputį ekologiškesnė už įprastus preparatus. Pvz. jei paskaitysime etiketes, tai Amway į šampūną nededa Sodium Lauryl Sulphate, o deda mažiau kenksmingą - Amonium Lauryl Sulphate. Tas man atrodo yra labai gerai.

Bet kad ekologiška labai ši produkcija, tai nepasakyčiau. Žiūrėkite į sudėtį ir suveskit tuos elementus į google. Rasite, kad pusės sudėtinių dalių, kurias vartoja Amway poveikis yra blogas arba labai abejotinas.

Pavyzdžiui, į šampūną kaip rašiau deda geresnę medžiagą - Amonium Sulphatą, bet pažiūrėkite į dantų pastą. Ten įdėtas tas pats Sodium Lauryl Sulphate. Reiškias brudas pilamas ne ant galvos, o grūdamas tiesiai į burną. Gėda Amwayjuj.

Bet va užtat yra geras dalykas, kad pardavinėjami koncentratai. Vietoj 10 plastmasinių bonkučių tu suvartoji tik vieną bonkutę. Tas neteršia planetos, tas yra gerai. Labai gerai. Amwayščikai teigia, kad buteliukai suyra, bet kai paklausiu ar patys bandėte, tai jie sako jog ne, nebandė. Aš prikaupiau jau buteliukų nuo šampūno, LOC ir bandysiu juos perpjauti ir užkasti. Šalia užkasiu tradicinių šampūnų buteliukus. Ir tik po eksperimento galėsiu pasakyti suyra jie ar ne.

Mano verdiktas - jei žmogus pereina nuo Fairio prie Amway, tai yra gėris. Tai pirmas žingsnis. Bet, kad Amway yra ekologiški, tai briedas, didžiulis briedas. Jie tiesiog ekologiškesni už paprastą chemiją ir tiek. Žengus šį žingsnį vėliau reikia žengti kitą, dar ekologiškesnį... :)



Bubastė rašė:Sveiki, jau turiu šiek tiek patirties su buitine chemija, tai noriu pasidalinti. jau baigiasi mano prieš beveik 2 metus įsigytas Amway firmos LOC valiklis. kažkaip paėmiau buteliuką ir akis užkliuvo už etiketėje išvardintų sudedamųjų dalių, būtent perskaičiau, kad sudėtyje yra methylisothiazolinone ir methylchloroisothiazolinone, kurie kiek žinojau, yra koservantai, kurių dedama į šampūnus, losjonus rankoms ir pan. panaršiau internete ir radau straipsniuką (anglų k.), patvirtinantį, kad šios cheminės medžiagos yra pavojingos sveikatai. nesuprantantiems angliškai - straipsniuko esmė, kad bandymais su žiurkėmis (:( ) nustatyta, jog šios medžiagos pažeidžia neuronus ir taip gali pakenkti nervų sistemai. mokslininkai mano, kad kūdikio besilaukiančios moterys vartodamos kosmetiką ar buitinę chemiją, kurioje yra šios medžiagos, gali pakenkti vaisiui:
http://newsbureau.upmc.com/TX/AizenmanS ... dy2004.htm
be to, minėto valiklio sudėtyje radau ir kvapiklio (nenurodyta, kad natūralus). taigi, manau, kad Amway produktai nėra ekologiški. galėčiau išskirti tokį jų privalumą kaip ekonomiškumas. aišku, jie mažiau teršia aplinką nei visokie fairiai-arieliai, bet... neekologiški.
(...)
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Re: Amway produkcija

Standartinė Laimis Tre 2008 06 11, 23:45

AMWAY produkcija yra giriama ne tik už ekologinį turinį, tačiau ir už gamtos neteršiančias pakuotes. Giria, žinoma, patys produkcijos platintojai. Man sakė, kad AMWAY pakuotė yra gaminama iš popieriaus, t.y. kartono ir apliejant ją vašku. Na, maždaug taip. Ir sakė, kad per du metus pakuotė suyra.

Aš reikalaudavau kokių nors konkrečių įrodymų, tačiau nei vienas platintojas man nesugebėjo jų pateikti. Vieni sakė, kad matė laidą Vokietijoje, kur AMWAY gavo prizą už ekologiją, kiti sakė duos kontaktus tų žmonių, kurie gali duoti konkrečių įrodymų, treti sakė, kad jiems pasakojo, kad kažkas pasodino gėles į AMWAY buteliuką ir per metus laiko tas buteliukas pradėjo irti. Reikėjo tas gėles persodinti. Kai klausiau ar matė savo akimis ar bandė, tai atsakymai būdavo neigiami.

Dar viena kieta platintoja iš Vilniaus (aukštai hierarchijoje sėdinti) pakėlusi buteliuką parodė štai tokį ženkliuką:

Paveikslėlis

Ir pasakė: "matai, skaičiukas 2. Tai reiškia, kad per du metus supūva". Aš žinojau, ką reiškia šis ženkliukas ir, kad toks pat ženkliukas yra ant AMWAY taip kritikuojamos FAIRY pakuotės dugno. Todėl beliko juoktis. Bet juokas tai ne įrodymas.Žodžiu, man jokių konkrečių įrodymų nepateikė, o buteliukų tuščių aš irgi iš nei vieno neprisiprašiau.

Dabar turiu buteliukų. Todėl nusprendžiau atlikti ekoeksperimentą ir išsiaiškinti kaip čia iš tikrųjų yra.

PIC_0001.JPG
PIC_0001.JPG (58.29 KiB) Peržiūrėta 26502 kartus(ų)


Paėmiau keletą AMWAY pakuočių: Dish Drops, Satinique, Protique ir LOC (mažiuką). Taip pat paėmiau porą tradicinių pakuočių. Nuo paprasto natūralių žaliavų šampūno ir tą garsųjį FAIRY.

PIC_0016.JPG
PIC_0016.JPG (49.78 KiB) Peržiūrėta 26474 kartus(ų)


Kadangi kai kurie AMWAY platintojai pridūrė, jog būtina pakuotę perpjauti, kad ji supūtų per du metus, tai aš tą ir padariau. Kirviu sukapojau taip, kaip parodyta šioje nuotraukoje.

PIC_0022.JPG
PIC_0022.JPG (47.15 KiB) Peržiūrėta 26494 kartus(ų)


Vėliau, kaip sodininkas mėgėjas, parinkau tokią vietą, kad būtų aktyvus puvimo procesas, t.y. kad užtektų drėgmės ir organikos. Visas pakuotes sudėjau į duobę ir užkasiau.

(tęsinys kitame poste, nes čia duoda įkelti tik 3 paveikslėlius...)
Paskutinį kartą redagavo Laimis Tre 2008 06 11, 23:52. Iš viso redaguota 1 kartą.
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Re: Amway produkcija

Standartinė Laimis Tre 2008 06 11, 23:48

PIC_0028.JPG
PIC_0028.JPG (58.86 KiB) Peržiūrėta 26633 kartus(ų)


Kaip sodininkas mėgėjas taip pat žinau, kad aktyviausia ardymo veikla, kurią atlieka mikrobai yra pačiame žemės paviršiuje. Taigi stengiausi padaryti taip, kad įpjautas buteliukas būtų kiek įsikišęs ir patektų į aktyviausią mikrobų veikimo vietą.

Štai ir viskas baigta. Dabar belieka palaukti metelius, kitus ir išsiaiškinti rezultatus.
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Re: Amway produkcija

Standartinė Basta Ket 2009 05 21, 2:06

Žinau, jog nepraėjo du metai, bet įdomu, Laimi, kaip gyvuoja apkasti buteliai? :)
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Re: Amway produkcija

Standartinė robertas S. Šeš 2009 08 29, 13:29

Dažnai į tokius forumus, kur skelbiamos tokios apklausos įbrenda konkurentai ir suspaudinėja apklausos rezultatuose "Ne". Tad manau apklausos nereprezentatyvios tokiomis temomis. Kas liečia žinutes, tai šalutinio asmens (pvz. mano) nuomonė turėtų irgi neįtakoti jūsų, nes ji teoriškai gali būti melaginga, o štai žinomo forumiečio, kurį geriau pažįstate, nuomonė jau turi tą reikiamą svertą nuomonei susidaryti ;) :inyan: (Todėl susilaukau nuo komentaro apie kokybę)
robertas S.
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Ket 2009 03 26, 14:45

Re: Amway produkcija

Standartinė robertas S. Šeš 2009 08 29, 13:48

Mano pasiūlymas temai:
TEGU būna tema skirta įvairių tokio tipo arba panašių į Amway įmonių produkcijos kokybę aptarti. Kitokiu atveju gal kam norisi sukurti visai panašią temą, tik apie panašios į Amway įmonės produkciją.

Na ir pridėsiu savo filosofijos:
*Jeigu vartojame natūralius produktus, tai tas dar nebūtinai reiškia gėrį. Dažnai parfumerijoje naudojami tokie natūralūs cheminiai junginiai, katrie išgaunami iš nykstančių jūsų gyvūnų, banginių. pirkdami natūralius chemikalus, galbūt skatiname žvejybą to, ką norėtume saugoti.
*Jeigu užkasame gamtoje yrančias taras, tai ne didelis faktorius gamtos žalai, koks irimo greitis. Veerčiau svarbu, kad irimo produktai nebūtų kenksmingi. Jeigu pakuotė padaryta iš visai biologiškai neįrančios, bet aplinkai kenksmingos (suirus) medžiagos, tai galbūt geriau kad ta tara ir nirtų. Tiesiog su laiku padidės estetinė vietovės tarša arba didės sąvartynai.

(žinučių taisyt/apjungt neleido forumo sistema)
robertas S.
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Ket 2009 03 26, 14:45

Re: Amway produkcija

Standartinė Basta Šeš 2009 08 29, 14:06

Sutinku.

Daugelis, naudoję Amway valymo priemones, yra patenkinti jų kokybe, tačiau tos priemonės pagal sudėtį nėra ekologiškos, kaip kad platintojai skelbia, norėdami jas parduoti. Tačiau valo gerai.
Dėl kitokių preparatų, pvz., papildų ir t.t. negaliu nieko teigti, tik žinau, kad jie neką daug skiriasi nuo įprastų vitaminų - jei jie yra neorganiniai ir netirpinti riebaluose ar vandenyje, tai pasisavinami ribotai, naudojant savus cheminius elementus, jei iš viso pasisavinami, ir apsunkina šalinimą (nes mes ne augalai, kad mineralus imtume tiesiai iš neorganinių junginių, tą žino bent kiek nusimanantys biologijoje ir chemijoje). Reklama sau, tiesa - sau.


Sutinku, kad tokios apklausos nelabai efektyvios. Gal reikėtų pavadinimą pakeisti į "AMWAY ir kitos panašios firmos". Čia net sunku tą Amway ir įtraukti į kokią kategoriją, nes nuomonė dažniausiai paremta mitais dėl platintojų kaltės.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Re: Amway produkcija

Standartinė Basta Sek 2010 08 15, 0:02

Na tai LAIMI, ar ilgai slėpsi eksperimento su buteliukais rezultatus nuo visuomenės? :roller: :laught: :D :P :mrgreen: :q: :yes:
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Re: Amway produkcija

Standartinė Laimis Ant 2010 08 31, 14:26

Nebuvo laiko gi ir fotiko neturėjau. Va dabar turiu kaimyną su fotiku. Iškasiau jau buteliukus. Nufotkinau. Daba reik palaukti kol atsiųs nuotraukas. Įdėsiu čia.

Niekas ten nesuiro. Amwayščikai melagiai yra. Gal nesąmoningai meluoja, bet meluoja. Tegu dabar žino ir nebesako, kad jų pakuotės suyra.
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Re: Amway produkcija

Standartinė Basta Pir 2010 09 13, 22:39

Nu tai įdėk nuotraukas, kai turėsi laiko. Pabandysiu savo pastos tūbelę pakasti, nes ji dabar gerokai apirusi jau. Greičiausiai originalūs buteliukai iš tiesų suirdavo, reiškia, visa kita amway produkcija gali būti ir yra padirbta. Mus pasiekianti jų produkcija gaminama Lenkijoj, o ne UK ar USA.

Norėčiau pacituoti
Su ekologija amway turi tiek pat bendro, kiek optima linija. Paimkim kad ir zymiaja Glister: Inactive Ingredients: Sorbitol, Water, Hydrated Silica, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Lauryl Sulfate, Xylitol, Cellulose Gum, PEG-8, Flavor, Titanium Dioxide, Xanthan Gum, Sodium Saccharin, Methylparaben, Propylparaben, FD&C Blue No. 1. Taigi, pasta "ne chemine", o sudetyje parabenai, saldikliai, SLS...
...save gerbianti imone teikia mazu maziausiai ketvirtines finansines ataskaitas...Tai kad "amway lietuvoje neturi atstovybes ir nera atskaitinga musu istatymams" reiskia, kad prekyba tokiais produktais vyksta nelegaliai, nemokant jokiu mokesciu, o visi amway agentai prekiauja neaiskios kilmes kontrabanda, kadangi platinami produktai nera nei registruoti, nei sertifikuoti prekybai Lietuvoje.

http://www.traders.lt/forums.php?m=posts&p=122257
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth


Grįžti į Aplinkosauga

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron