Vėjas

gamta ir jos reiškiniai

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Vėjas

Standartinė Vidmantas Šeš 2009 08 22, 13:44

Vėjas-gamtoje atlieka savo paskirti.Stai sis tas apie Vėja....: http://lt.wikipedia.org/wiki/V%C4%97 Vėjas suformuoja debesis o is ju pradeda kristi lietus, sniegas arba zaibuoti. .Vėjas sukelia bangas vandenyje. Vėjas kartais sukelia dulkes kai papucia i sausa smeli...ir judina medziu sakas.Stiprus vėjas gali padaryti zalos.... http://www.youtube.com/watch?v=ZN2_czSBSD0&feature=fvsr Uraganas,Tornadas.... padare daug zalos.Ir isvis ko gali ismokyti tornadas ? Tie milziniski besisukantys....na zinot-sukuriai ? :?: Aisku vėja galima panaudoti ir elektrai kurti.Yra specialus prietaisai.Bet va kas idomu: Is kur IS TRIKUJU atsiranda vėjas ir kas ji visoje zemes planetoje kontroliuoja ? Ar jis pats ? Nieks jo nekotroliuoja ?- nors tas vėjas lekioja po visa zeme be galo genialiai tiksliai ir ismintingai- zinodmas augalu poreikius... tai yra zinodamas kada reikia atsiusti tam tikrus debesis ? Tai labai ismintinga.... Gal kokia butybe nematoma visgi tai valdo ? Sukelia ... oro judejima tam tikroje vietoje ? Matot kazkaip ismintinga.... Prasau papasakokit ka nors apie Vėja.Ka zinot papasakykit.Man vėjas labai padejo.... man patinka kai jis pucia i veida.
Vidmantas
Vidmantas
 
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: Šeš 2007 06 02, 17:18
Miestas: Netoli Kuršėnų

Re: Vėjas

Standartinė Basta Ant 2009 08 25, 19:19

Vėjas labai teigiamai veikia, nes apvalo dvasiškai (emociškai). Pučiant vėjui lengviau ką nors keisti, lengviau atsikratyti žalingų įpročių, nes vėjas žmogaus psichologijoje asocijuojasi su pasikeitimais.
Net vėjas iš skirtingų pasaulio šalių šiek tiek skirtingą informaciją teikia.
Na, turbūt žinai, jog vėjas yra oro srovių judėjimas, daugiausia atsirandantis nuo to, kad karštas oras kyla, o vėsus leidžiasi, taip pat jį įtakoja ir žemės planetos sukimasis. Kad vėjas juda tam tikromis kryptimis ir metų laikais, lemia saulės spindulių kiekis, užstojantys kalnai ir jūros bei vandenynai.
Augalai yra tiesiog prisitaikę augti jiems palankiose vietose.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1204
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Klaipėda


Grįžti į Gamta

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron