Vanduo

gamta ir jos reiškiniai

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Re: Vanduo

Standartinė Vidmantas Pen 2009 08 14, 17:05

Labai naudinga susidraugauti su vandeniu.Vanduo-geras.Vanduo yra zmogaus draugas.Jeigu nori kad vanduo butu tavo draugas-tai pasakyk priejes prie vandens: Tu vandeneli mano draugas...Sakyk tai su meile arba su sviesiais jausmais: Tu geras vandeneli.Tu mano draugas.Ir tu man padedi.Jei taip sakysi tai vanduo bus tavo draugas.Jis tau pades ir jis bus geras.Dar sakykit: Vanduo man sukelia nuostabius jausmus.Ir taip bus...Vanduo jums sukels nuostabius jausmus.Kadangi Menulis susijes su vandeniu.Tai sakyk: Menulis tai pat mano draugas....ir jis tai pat man padeda.Kodel as sakau sakykit ? Todel kad tai ka pasakai balsu tampa tikrove.O tai ka sakai su meile tai pat tampa tikrove tik tada jau greiciau.Pamtysit ka darys vanduo kai bus jusu draugas.... Jis jums pades vaikscioti ezero pavirsiumi kaip Jezui Kristui.Kadangi: VANDUO TAVO DRAUGAS.(Gerk daug vandens.) Tikekit kad galit vaikscioti ant vandens pavirsiaus ir vaiksciokit.Bandykit.Tiesiog bandykit.Prieikit prie vandens ir balsu pasakykit: Tu mano draugas vandeneli....ir dekit koja i vandeni.Jeigu issilaikot ant vandens pavirsiaus tai gerai bet jei ikrentant vadinasi abejojot .... nepakankamai tikejot.Mat reikia tiketi.Tiketi savim,tiketi vandeneliu ir tiketi kad jums pavyks eiti ant vandens pavirsiaus.Tikedamas islaisvini energija kuri padaro taip kad butu taip kaip nori kad butu.Isivaizduok kad vaikstai ant vandens.Ir pasakyk balsu: Man pavyks nes vanduo mano draugas ir as moku tikejimo pagalba vaikscioti ant vandens pavirsiaus.Ir tau pavyks.Nes tu istarei zodi o kiekvienas zodis pavirsta realybe.Biblijoje parasyta :cat: :) Pirma buvo zodis ir zodis tapo kunu...... Dabar: Kai nori zengti ant vandens pavirsiaus zinok kad tu gali tai padaryti ir buk abejingas rezultatui. Buk visiskai abejingas tam ar tau tai pavyks ar nepavyks.Tiesiog bandyk.Susitelk i procesa.... i bandyma.Tiesiog bandyk ... ir buk abejingas rezultatui. Jeigu tau tai pavyks pradesi tiketi stebuklais. :wink: ir galesi ismokti skristi ... Nes ismoksi tiketi. Itikink save kad tai imanoma... ir neabejok.Abejone trukde atsiskleisti jegai. Ar jau esi abejingas rezultatui ? Ar taves nejaudina tai ar tau pasiskes zengti ant vandens pavirsiaus ar nepasiseks ? Na va.... Dabar bandyk ... o jei neiseis bandyk tol kol iseis.Supranti ? Puiku.Kai ismoksi zengti ant vandens pavirsiaus galesi mokytis valdyti vandens srauta. Tai yra neliesdamas vandens su ranka pakelti daugybe vandens.... ir sviesti ta vandeni i kokia tik nori vieta.Panasiai kaip telekineze... Kaip ir telekinezes pagalba pakelti daugybe vandens ir sviesti ta vandeni.Po to labai greitai susaldyti vandeni.Arba leda paversti vandneiu o vandeni oru.KAAAAAAIPPPP ? Kaip :D ? Paprastai.Tiesiog ismok tiket.Isivaizduok kad taip moki ir mokesi.Pasakyk sau: Imanoma.Ir kaip uzsispyres ozys bandyk tol kol pasieksi savo.Atkaklus tu ozy ar ne ? :roll: Labai gerai.Atkaklumas gerai.Tikek... ismok tiketi ir tau pavyks.Tikek kad tai gali ir pavyks. O tada ismokyk kitus.
Vidmantas
Vidmantas
 
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: Šeš 2007 06 02, 17:18
Miestas: Netoli Kuršėnų

Re: Vanduo

Standartinė Basta Šeš 2009 09 05, 19:37

http://www.sam.lt/go.php/lit/Ka_reikia_ ... deni/434/1
Ką Aplinkos Ministerija sako apie mūsų geriamą vandenį
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Re: Vanduo

Standartinė Laimis Šeš 2009 11 07, 22:05

Aleksandras Kuznecovas "Vanduo augalų gyvenime":
http://sadinfo.ru/publications/p173/
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Ankstesnis

Grįžti į Gamta

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

cron