Kūno kalba

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Kūno kalba

Standartinė ** Tre 2006 09 06, 20:01

Turbūt per visą savo gyvenimą nemačiau savo močiutės sėdint sukryžiavus kojas. Na, gal nebent labai labai retai. O senelis taip dažnai sėdi. Ar čia nemadinga buvo? Šiandien atkreipiau į tai dėmesį ir kiek pastebėjau močiutes, visos sėdėjo tvarkingai sudėjusios kojas. Gal čia šiuolaikinių žmonių liga, kad daug žmonių yra užsidarę nuo pasaulio? Gal mums gaunamos informacijos jau yra per daug?
**
Taryba
 
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:34

Standartinė ... Tre 2006 09 06, 20:10

Kiek žinau sukryžiavę kojas užspaudžiame labai svarbias kojų venas, todėl kraujas sunkiai perneša deguonį ir kt medžiagas po organizmą. Sulėtėja ir mąstymas.

O jei nerimčiau , tai močiutė kai pamatydavo mane koja ant kojos, sakydavo , kad tada ant mano pėdos tupi velniukas ir supasi... :D
...
 
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: Šeš 2006 08 05, 22:14

Standartinė Basta Ket 2006 09 07, 14:42

Uždarumą rodo ir į vidų pakrypusios kojos.
žmonės nuo gyvenimo rūpesčių dažniausiai tampa uždari...
arba atsiranda kuprelė nuo to, kad žmogus pyksta ar jaučiasi pažemintas...ar kam nors vis dar neatleidžia.
iš čia ir ezoterikų ar bioenergetikų žodžiai, kad blokai ar prakeikimai "dedasi" ant sprando... išties nelabai nusimanančiam žmogui gali ir baimės įvaryt ir pinigų uždirbt gerai...o kiti magai gal ir patys nesupranta, kodėl taip yra, tačiau viskas paprasta. Nėra jokių "prakeikimų", nieks tau jo neuždės, jeigu tu savy nenešiosi nuoskaudos ar neatleidimo... Tai gali ir būti giliai pasąmonėje, aišku, ir gali prireikti laiko iškelti į paviršių ir nugrėbti... :)
Į vidų pasisukęs rodomasis pirštas, sakoma, taip pat uždarumo ar net kompleksuotumo požymis. Bet čia labiau tinka gal prie pastovesnių bruožų. :)
Jei besišnekant žmogus pėdas laiko pasukęs kur į šoną, vadinas, nori bėgt ir nenori šnekėtis. :)
Jei kalbėdamas žiūri į kairę - meluoja... :)
Sukryžiavęs rankas, kojas ar dar ką užspaudęs - pokalbis arba nemalonus arba apsisaugo nuo jėgų nutekėjimo. Jei su kuo kalbantis jums norisi taip "kryžiuotis", tuomet prieš jus - energetinis vampyras :P (be abejo, tai nereiškia, kad tas žmogus visuomet toks, o gal tiesiog jo pateikiama informacija "vampyriška").
O jei žmogus stovi nuošaly ir/arba sukryžiavęs rankas ant krūtinės - nelinkęs šiuo metu bendrauti...
Paskutinį kartą redagavo Basta Šeš 2006 09 09, 20:41. Iš viso redaguota 1 kartą.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Basta Ant 2006 10 31, 22:26

Optima linija kalendorius 2006m. :) liepos 29d.... :)

[...]Pats iškalbingiausias atsisakymo gestas - tvirta poza sukryžiuotomis rankomis bei kojomis.[...] Ir, svarbiausia, šiek tiek pasukite savo liemenį nuo įkyraus pašnekovo [kavalieriaus].

Dar vienas gestas, [...]- rankose suspaustas daiktas, tartum atitveriantis jus nuo vyriškio. Pvz., galima prie krūtinės prispausti rankinuką arba aplanką su dokumentais. Jeigu jūs vakarėlyje, paimkite taurę, bet abiem rankomis - tai taip pat gynimosi ir atsisakymo ženklas.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Vilūnė Tre 2007 09 19, 12:14

:wink: pati nuostabiausia kūno kalba yra apkabinimas, šiltas, nuoširdus ir atviras.
labai daug besišypsančių saulučių
Vilūnė
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: Ant 2006 10 10, 10:59
Miestas: balto gandro lizdas

Re: Kūno kalba

Standartinė Equanimity Pir 2009 01 26, 22:01

Kad sukryžiavus kojas sėdėti yra nesveika venom, žino dauguma vyresnio amžiaus moterų.
Kiek kartų aš dėl to noro suprasti žmones ne iš to, kas būtent sakoma, esu likus nesuprasta. Jei tik patyliu prieš atsakydama - iš karto meluoju, jei laikau sunėrus rankas - kažką slepiu, nors man rankom seniau būdavo nuolat šalta dėl prastos kraujotakos. Jei tik žiūriu kur pro žmogų - kuriu kokius melus, bet mažai kam orumas leidžia pripažinti, kad man paprasčiausiai neįdomu. Mano draugei irgi tas pats. Ji kalba visada pro aplinkui ir nežiūri žmonėms į akis, nes yra šiek tiek žvaira. Iš karto atsiranda tokių, kurie daro didžiausią kriminalą, kaip galima nežiūrėti žmogui į akis. Vis dėl to reikia arba pašnekovą pažinti arba atkreipti dėmesį į tai, kas sakoma.
Equanimity
 
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: Ket 2008 11 13, 19:13

Re: Kūno kalba

Standartinė SANDRA Ant 2009 02 24, 16:47

taip , kiekviena kalba kaip savita seima , skirtyngos.
SANDRA
Pažįstamas
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: Pen 2008 01 18, 17:53


Grįžti į Žmogus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių

cron