PAGALBOS! Meilės erdvės sukūrimas neturint sodybos

Moderatorius: Prižiūrėtojai

PAGALBOS! Meilės erdvės sukūrimas neturint sodybos

Standartinė Tavoji Ant 2012 10 16, 14:40

:!: :!: :!: Iskilo labai rupintis klausimas.. Visi zinome, kad sodyba duoda ne tik gilesni rysi su augaleliais, zeme, Dievu, bet ir kuria meiles erdve tau ir tavo mylimam zmogui. Tai kuri sodindamas augalus, susigyvendamas su gamta savo hektare, valgydamas vaisius nuo medziu savom rankom sodintu. Bet ka daryti jei sodybos neturi ir kuri laika neturesi. Gal kas turi patarimu kaip sukurti ta meiles erdve (kad ir minimalia) aplink save, gyvenant mieste, bute, netgi einant i darba? Ir kaip ja apsupti mylima zmogu? (Anastasija meiles erdve islaiko apie Megre net jam nebunant taigoje, bent jau apie tai buvo rasoma antroje knygoje)
Tavoji
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Pir 2011 09 12, 20:02

Re: PAGALBOS! Meilės erdvės sukūrimas neturint sodybos

Standartinė ** Pir 2013 02 11, 20:59

Manau, svarbiausia Tavo mintys ir jausmai. Na, neturi kol kas sodybos, bet nors ir neturi, savo mintis jau dabar gali kreipti į amžinus dalykus. Paskui ateis fizinis išsipildymas. Rašo, kad žmogus sudarytas iš visų energijų ir plotmių, ir fizinė plotmė labai svarbi, taigi kuriant jau dabar, mintyse, svajojant, ateityje reikėtų jos nepamiršti. Patarimas mano tik vienas - mylėk ir kurk tai, kas gyva, amžina, tegu kol kas dar tik mintyse. O gal jau ir realius darbus galima dabar daryti? Gražinti aplinką, kurioje gyveni?
**
Taryba
 
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:34

Re: PAGALBOS! Meilės erdvės sukūrimas neturint sodybos

Standartinė Basta Sek 2013 02 24, 20:25

:)
Kurk meilės erdvę kiekviename žingsnyje, ir pradėk nuo savęs - pamilk save 100%, tada tavo erdvė plėsis nuo tavęs aplink.
:)
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth


Grįžti į Žmogus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias