Intymūs santykiai

kas netilpo į rėmus

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Intymūs santykiai

Standartinė nOruLeS Sek 2010 01 24, 1:30

Norėčiau pakalbėti apie intymesnius dalykus. Mąsčiau, kaip susilaikyti nuo sekso. Tai nėra geras dalykas, tačiau su pagunda greitai ateina. Mintys apie meilę turbūt nuostabios, todėl norisi tai ir realizuoti. Kai būni su mylimu, nori apkabinti, prisiglausti ir pabučiuoti. Tačiau pasitaiko, kad pagauna aistra, ir negali sustoti. Kaip manot, ar kai tą jausmą užgoži, tai gerai? jei ir darai su mylimu žmogum? (Anastasijos situacija gal truputį kitokia, ji neaugo tokioje visuomenėje, kaip kad augom mes- iškreiptoje ir vulgarioje.)
nOruLeS
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: Tre 2010 01 20, 22:24

Re: Intymūs santykiai.

Standartinė Basta Sek 2010 01 24, 19:58

Pasakysiu savo nuomonę:
Nemanau, kad visuomenės iškreiptumas ir vulgarumas kuo nors įtakoja žmogaus natūralų instinktą.
Lytiniai santykiai egzistavo ir "dorovingoje" Tarybų sąjungoje, ir "dorais" Viduramžių laikais, ir gamtoje gyvenančiose Afrikos tautose bei tarp mūsų.
O delfinai turbūt labai nedorovingi gyvūnai, nes irgi mylisi siekdami malonumo?... :)
Mes lyg ir turim galią save apriboti ir pakeisti savo seksualumą į kitokią, kūrybinę, fizinę energiją...
Nes užuot palaikęs gerus socialinius santykius grupėje, nevaržomas seksualumas juos sugriautų, kas išlikimui svarbiau nei santykiai tik tarp dviejų individų.

Pirmiausia, esu įsitikinusi, svarbiau atsikratyti kompleksų ir gėdos jausmo, kuris kartais neturi su dorove nieko bendro, o tik trukdo bendrauti bei neužspausti jausmų. Tada turbūt bus daugiau taikos pasaulyje...
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Re: Intymūs santykiai.

Standartinė Laimis Ket 2010 01 28, 14:27

nOruLeS rašė: Kaip manot, ar kai tą jausmą užgoži, tai gerai?


Aš tai girdėjau, kad užgožti negerai. Tipo paskui pro kur nors kitur išsiveržia užgožtas, pasireiškia kokia liga ar kuo. Nu čia psichologai taip sako. Ir ne tik apie seksą, bet apie visus jausmus. Apie pyktį pvz. Sako, nereik užspausti, nes paskui gali būt blogai.

Tada girdėjau yra toks variantas - transformuoti atsiradusią seksualinę energiją, t.y. ne užspausti, o panaudoti ją kitam. Žinoma šis kelias slidus ir šiais laikais lengvai galima apsirikti ar tu tranformavai tą energiją ar visgi užspaudei. :)

O Anastasija pateikė gerą variantą. :) Megre mylėjosi kiek jam norėjosi. Bet paskui su Anastasija pasimylėjo taip gerai, kad daugiau paprasto sekso nenori, nė negalvoja apie tai.

Žodžiu galvoju taip ir paprastiems žmonėms galima padaryti. Dabar myliesi su savo myilmuoju, jei jau užeina toks noras, o ateity kai sukursit sodybą ir pasimylėsit kaip Megre su Anastasija (sukursit vaiką ir uždegsit žvaigždę danguje), tai tada jau sekso nebenorėsite ir viskas.
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Re: Intymūs santykiai.

Standartinė Laimis Ket 2010 01 28, 15:06

Tiesa dar teko apie tokį variantą girdėti. Mano draugas perskaitė tokią rusišką knygą ir po jos suprato, jog negerai mylėtis nesukuriant vaikų ir nuo to laiko nesimyli. Gal tau ta knyga praverstų?
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Re: Intymūs santykiai.

Standartinė nOruLeS Ket 2010 01 28, 16:07

Ištiesų norėčiau tokią paskaityt, nes pati kartais nesuvaldau hormonu, :oops: ir kadangi norėčiau sužinot apie intymius dalykus daugiau, būtų labai naudinga pasiskaityt literatūros apie tai :P
nOruLeS
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: Tre 2010 01 20, 22:24

Re: Intymūs santykiai.

Standartinė Laimis Ket 2010 01 28, 16:41

Tai tos knygelės tai paklausiu, man rodos ji elektroninė yra, tai atsiųsiu kai sužinosiu.
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Re: Intymūs santykiai.

Standartinė Basta Pen 2010 01 29, 1:37

Manau, kad perskaitymas, kad "mylėtis, nekuriant vaikų, yra blogis" tik užspaus tą norą. Bet tai kiekvieno reikalas. Čia panašiai kaip perskaityti, jog valgyti bananus yra blogis, tai jų nepirksi, nors ir norėsi labai. :P

Jau geriau tada siūlyčiau variantą pasimylėti taip gerai kuriant vaiką, kad paskui nesinorėtų kitaip, nes kai prie gero priprantama, prasčiau nebesinori. :P

O toliau - nežinia, kaip. Yra daug tokių propaguotojų. Bet esmė ta, kad jie visi neviešina savo gyvenimo ir apie tai tyli. :P
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Re: Intymūs santykiai.

Standartinė Laimis Pen 2010 01 29, 14:47

Tai apie imtymumus ir reikia tylėti. Juk imtymus čia dalykai, ne vieši. :)
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Re: Intymūs santykiai.

Standartinė nOruLeS Pen 2010 01 29, 17:00

Aš nemanau, kad tie intymūs santykiai yra blogis, kaip tik suartina žmones. Štai man asmeniškai patiko Laimio mintys, nusakė būtent taip, kaip ir aš manau. Bet štai vėlgi, vienam filme girdėjau tokia mintį, kad kai gimsta stiprus geidulys, gimsta nesusitvardymas, pamišimas. O nuo to išsivysto blogis. :?
nOruLeS
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: Tre 2010 01 20, 22:24

Re: Intymūs santykiai.

Standartinė Laimis Pen 2010 01 29, 17:25

Nu taip, stiprus geidulys dažnai aptemdo protą ir paskui visokių kvailyščių pridarai. Bet tai nereiškia, kad visas seksualinis potraukis yra blogis. Moteris ir turi traukti vyrą, ir vyras moterį. Ir iš to potraukio turėtų gimti gražūs dalykai.

Šiais laikais tikrai dažniau būna pirmas variantas, t.y. kad aptemdomas protas ir nueinama į blogąją pusę. Čia kultūra dabar pas mus tokia ir taip mes išmokinami. O Megre rašo apie kitokią kultūrą, kur atsiradęs potraukis nenuveda į blogį, o duoda gerų vaisių.

Dabar tai jaunikaitis jeigu įsimyli, tai jis gali išdaužyti visiems kitiems snukius, kurie tik prisilies prie jo išrinktosios, o Megre atveju - kai jaunikaitis įsimyli, tai jis gali sukurti nuostabų gyvenimą savo mylimajai. Pradžia tokia pati, bet va pabaiga abiejų atvejų skiriasi.

Ir aš iš tikrųjų šioje vietoje kaltinu kultūrą. Nu mus taip išmokė, pripratino. Dabar turime išmokti kitaip.

Ir dar kita tema. Intymumas nebūtinai reiškia seksualumą. Galima intymiai bendrauti ir nesiliečiant ir neturint seksualinio potraukio kitam žmogui. Intymiai reiškia - artimai.
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Re: Intymūs santykiai

Standartinė nOruLeS Tre 2010 02 03, 16:46

Vieną atvejį žinau, kai vyriškis iš mafijos grupuotės įsimylėjo merginą, gadino jai tik gyvenimą. Ją mušdavo, nieko neleisdavo, žodžiu buvo pavydus kaip reikiant. Bet netrukus ji įsimylėjo kitą, o tas pirmasis sužinojęs baisiausiai įpyko. Ta mergina pasakojo, kad prie to bendrabučio, kuriame ji gyveno, pastoviai stovėdavo automobilis, ir ją stebėjo. Pora kartų iššovė. Ji su savo nauju mylimuoju turėdavo šliaužiot grindimis. Ir taip gyvendavo. Bet jos mamai nusibodo šis reikalas, ir ji nusamdė kažkokią ten Kauno grupuotę, kuri pagąsdino tą psichą, ir netrukus viskas susitvarkė. Štai kaip kartais užvaldo žmogų blogis, ir tuo labiau, nesuvokia ką duoda savo mylimam žmogui. :?
nOruLeS
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: Tre 2010 01 20, 22:24

Re: Intymūs santykiai

Standartinė Basta Pen 2010 02 05, 1:39

Čia ne meilė, o nuosavybės jausmas, ne pirmas atvejis.
Šiaip kažkur skaičiau straipsnį apie lytėjimo svarbą žmonių santykiuose. Aišku, čia ne intymūs santykiai, bet pas mus "sugadinta" kultūra, kad jei prie žmogaus švelniai prisilieti, jis jau ką "negero" pagalvoja.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Re: Intymūs santykiai

Standartinė Toltik Ant 2010 03 09, 12:13

Čia Laimis apie mane rašė :), tai va įdedu linką tai knygai parsisiųsti:
http://sites.google.com/site/toltikas/H ... edirects=0

bet tai žinokit čia baisiai nuobodi knyga :) (1000 lapų ir apie viską su šimtais pakartojimų, na totaliam sąmoningam programavimuisi), tai jei norisi paskaitykit.

Šiaip tai aš manau, kad antrasis variantas yra visais atžvilgiais nepalyginamai geresnis, kada su mylimu žmogum sukuri vaiką savo meilės erdvėj ir su aiškiais ketinimais ir to pasekoje nebenori "silpnesnių" potyrių tik nuo paprasto mylėjimosi. Bet tai kiekvieno situacija individuali.


Apie delfinus nevykęs pavyzdys, tokiu atveju galima tada ir prievartavimą pateisinti, nes šis reiškinys taip pat stebėtas ir užfiksuotas gamtininkų delfinų tarpe. Mano požiūriu, natūrali gamta kopijuoja žmonių elgseną (ir kad tai darytų, jiems nebūtina matyti fizinių pavyzdžių, užtenka, kad jie yra, gal kad būtų kritinė masė - "šimtosios beždžionės efektas"). Taigi orientuotis į gyvūnų pasaulį nepatarčiau, na bet kiekvienam savo, ir į tradicinę visuomenę man taip pat nelabai noras kyla orentuotis. Manau mes ir nesiorentuojame, nes kitaip tai apie tai išvis net nešnekėtume, o diskutuotume kokia poza didesnis pasitenkinimas būna ir t.t.

tai žodžiu manau kad esam kelyje ir reik judėti į priekį :)), sėkmės visiems :)
Toltik
 
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: Ant 2006 10 31, 15:39
Miestas: Ridvoniškis

Re: Intymūs santykiai

Standartinė Basta Tre 2010 03 10, 1:31

Man rodos, su delfinais yra puikus pavyzdys, su bet kokiais gyvūnais taip pat. Ir gyvūnai nekopijuoja nuo mūsų. Tai mes esame gyvūnai. Mąstantys gyvūnai.
Mes kilome iš jų ir mes esame jie, ir kadangi mąstome, galime ką nors labiau kopijuoti nuo jų, nei jie nuo mūsų.
;)
Kodėl gamtininkams tokie pavyzdžiai turėtų trukdyti.
Kodėl vienais atvejais sakoma, žiūrėkit, nė vienas taip gyvūnas nedaro, o žmonės tik daro, jie kalti, kitu jau atveju nebereikia atvirkščiai lygiuotis į gyvūnus. Akivaizdu, kad kažkam labai naudingas tokių taisyklių diktavimas. Primena viduramžių bažnyčią:)


Ir poravimasis vien dėl palikuonių yra būtent labiau gyvuliškas nei poravimasis iš malonumo. Nes gyvūnijos pasaulyje tik vieninteliai delfinai, turintys daugiau proto, tai ir daro, kaip ir mes :D

Kiekvieno reikalas, kokiu santykiu klausyti savo kūno, intuicijos ir proto.
Tiesiog žmonės turi tą kaltės jausmą, kuris ir gerai, ir nelabai kartais. Toks jau tas gyvenimas. :)
Tegul gyvi pavyzdžiai parodo, kaip geriau.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Re: Intymūs santykiai

Standartinė Toltik Tre 2010 03 10, 3:45

Na ir puiku, tau atrodo puikus pavyzdys ir gerai, o man atrodo nevykęs ir man irgi gerai :). O kiti taip pat patys nuspręs koks šis ir kiti argumentai jiems yra :).
Mano nuomone tai (jei teisingai supratau tavo pasakymo prasmę...) "taip pat" yra ne su visais gyvūnais, t.y. aš irgi gal nušnekėjau kategoriškai, kiekvienu atveju yra truputį kitaip. Kiekviena gyvūnų rūšis elgiasi šiek tiek kitaip. Dalis principų išlieka, bet ne visi tikrai. Kiek žinau tai delfinai kol kas yra vienintelė rūšis kuri stebėta užsiimanti lytiniais santykiais ne tik dėl giminės pratęsimo (žinoma gal šiuo metu ir daugiau yra tik neužfiksuota arba nesupublikuota, ne esmė..). Patelių prievartavimo atvejai stebėti beje ne tik tarp delfinų bet ir tarp šunų (matyt taip daro šios dvi rūšys nes turi "daugiau proto"?).
Man atrodo, kad argumentas "turintys daugiau proto tai daro kaip ir męs" netinka, nes taip pat galima pateikti tokius gyvūnus kaip primatai (kad ir šimpanzės) kurie irgi "protingi", bet natūralios gamtos sąlygose lytiniai santykiai dėl malonumo jų tarpe nėra stebėti. Patelės patinus prisileidžia tik rujos metu. Na čia jeigu jau apie "protinguosius" šnekam. Absoliuti dauguma "kvailūjų" :) lytiniais santykiais užsiima tik giminės pratęsimui. Kvaila diskusija.. ne bet jau kad įsivėliau :)..

Sutinku, mokslininkų požiūriu gyvūnai nekopijuoja nuo žmonių, kaip nekopijuoja elgesio ir nuo kitų rūšių. Gyvūnų elgesio "normos" susiformuoja perimant patirtį iš tėvų arba kitų gentainių. Žinoma irgi neabsoliučiai (visur yra truputį besiskiriančios konkrečios situacijos). Aš tai manau, kad gali perimti kai kurios elgesio bruožus ir iš kitų rūšių tam tikromis sąlygomis. Bet tai mano suvokimas, nuomonė taip sakant. Gal ir yra moksliniai darbai šia tema, bet aš jų nežinau. Sutinku, kad pagal mokslinį apibrėžimą žmogus irgi gyvūnas. Tai kodėl gyvūnai žvėrys negali perimti tam tikrų elgesio modelių iš gyvūno žmogaus? Jei jau taip. Naminiai gyvūnai žmogaus elgseną kopijuoja. Manau nereik pavyzdžių?

Na aš žinoma nesutinku su teiginiu kad mes kilome iš gyvūnų. Galėčiau čia cituoti tą pačią Bibliją (ką ir tu darei šiame forume dėl naminių gyvūnų veganizmo) ir Anastasijos teiginius. Bet tai čia žinoma tikėjimo klausimai prasideda :).
Kad mes galime nukopijuoti daugiau nuo gyvūnų negu jie nuo mūsų tai sutinku. Bet tai nei kiek nepaneigia mano teiginio, kad gyvūnai kopijuoja ir žmogaus kai kuriuos elgesio modelius. Be to nesutinku ir su teiginiu, kad gyvūnai nemąsto. Yra krūva stebėjimų ir eksperimentų kurie įrodo (na aišku irgi mokslininkų požiūriu), kad gyvūnai, bent jau kai kurios jų rūšys sugeba mąstyti ir tai nėra unikalus žmonių bruožas. Na bet čia tiesiog skiriasi tavo ir mano suvokimas. Manau nebūtina dėl to daug diskutuoti.

"Kodėl gamtininkams tokie pavyzdžiai turėtų trukdyti." - šio teiginio, ar klausimo nesupratau. Jei gali patikslink.

"Kodėl vienais atvejais sakoma, žiūrėkit, nė vienas taip gyvūnas nedaro, o žmonės tik daro, jie kalti, kitu jau atveju nebereikia atvirkščiai lygiuotis į gyvūnus. Akivaizdu, kad kažkam labai naudingas tokių taisyklių diktavimas. Primena viduramžių bažnyčią:)" - Taip ir yra :), viskas priklauso nuo konkrečios situacijos ir žinoma nuo pasaulėžiūros (mano pasaulėžiūra yra kad "seksas" yra nenatūralu, tuo pačiu kenksminga ir žaloja tiek tėvus tiek ir vaikus, o tavo požiūris yra kitoks - mylėjimasis yra bendravimas, žaidimas ir didžiausią malonumą teikiantis procesas (jei suklydau atsiprašau) ).
Tai va su giminės pratęsimu mano požiūriu kol kas sveika lygiuotis į daugumą gyvūnų (išskyrus delfinus ir šunis, ir gal dar kokius suras užsiimančiu ne poravimusi bet "seksu" - ne dėl giminės pratęsimo). O pavyzdžiui mitybos įpročius ne visus siūlau kopijuot iš gyvūnų, nes pvz. kiškiai radę lauke salietros trąšas išbarstytas jas laižo ir dvesia tame pačiame lauke, stirnos eina ir valgo tręštus cheminėmis trąšomis ir purkštus herbicidais javus (ir silpnesnės taip pat dvesia), vabalai prakanda vynuogių žievelę ir palieka porai dienų, o po to valgo surūgusias ir apgirstę vartosi ir netena savisaugos instinkto (na apsinuodija, apgirsta), juos po to lengvai sulesa paukščiai ir t.t. Maždaug taip va. Ką padarysi, kad ta gamta tokia įvairi, dalis tinka žmogui pavyzdžių ir jie sektini, nes žmogus dabar toli ir nuo gyvūniškumo ir nuo žmogiškumo, dabar mes esame biorobotai, o dalis veda trputį ne ten.
Na jo bažnyčią truputį primena. Nepatinka tai sek paskui delfinus ;). Aš negaliu jais sekti, nes manau, kad jie yra įtakojami žmonijos ir dėl to dabar jų tarpe pasitaiko seksas ir seksualinė prievarta. Taip pat aš negaliu ir paskui bažnyčią sekti, todėl ir analizuoju situaciją pats, mąstau ir diskutuoju.

"Ir poravimasis vien dėl palikuonių yra būtent labiau gyvuliškas nei poravimasis iš malonumo. Nes gyvūnijos pasaulyje tik vieninteliai delfinai, turintys daugiau proto, tai ir daro, kaip ir mes :D"
Na apie "protą" ir "vienintelius tai darančius kaip ir mes" jau rašiau. Gal ir teisingai, kad mes, delfinai ir šunys tai darome todėl, kad esame vienodo "proto". Vat tik klausimas ar ir jausmų vienodų?

"Kiekvieno reikalas, kokiu santykiu klausyti savo kūno, intuicijos ir proto.
Tiesiog žmonės turi tą kaltės jausmą, kuris ir gerai, ir nelabai kartais. Toks jau tas gyvenimas. :)
Tegul gyvi pavyzdžiai parodo, kaip geriau."
Sutinku :) parodykim :) :) :)
Toltik
 
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: Ant 2006 10 31, 15:39
Miestas: Ridvoniškis

Kitas

Grįžti į Kita

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron