Intymūs santykiai

kas netilpo į rėmus

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Re: Intymūs santykiai

Standartinė AHarmonika Tre 2011 04 27, 20:56

Aš anksčiau galvojau, kas seksas yra labai svarbus dalykas, žmonėms to reikia, neišvengiama, moteriai būtina mokėti patenkinti savo vyrą seksu ir t.t. Prieš gerus metus laiko perskaičiau Vydūno knygelę Sveikata.Jaunumas.Grožė.Gimdymo slėpiniai. Tai man buvo kaip šaltas dušas. Visiškai kitas požiūris, kuris privertė mane viską pergalvoti. O neseniai ir Anastasiją perskaičiau, kuria jau visiškai neabejoju.
Po Vydūno, kuris iš tiesų daug kur rėmėsi senovės indų vedomis, aš taip mąstau apie seksą, nesvarbu ar vyras su moterim, ar homoseksualūs santykiai:

Visi tą žino, kad pirminė lytinės sueities ar sekso fukcija yra dauginimasis, vaiko gaminimas.
Ne tik seksas turi savo funkciją, bet ir valgymas, gėrimas, kvėpavimas…
Žmogus pajunta, ką reikia daryti. Valgymas, geismas ir visi kiti pojūčiai yra tam, kad žmogus nepasiklystų. Šie dalykai yra malonūs. Net nieko neišmanantis žmogus greičiau daro tai, kas malonu, o ne kas kelia nepasitenkinimą. Ir taip atskiria šviežią maistą nuo supuvusio ir pan. Bet tai reikalinga, kaip sakiau, tam, kad nepasiklysti, kad išsaugot save.
Bet tas malonumas žmones ir suklaidina. Yra pamirštamos pagrindinės fukcijos, kodėl taip daroma. Tik naudodamas savo kūną pagal paskirtį žmogus gali tobulėti. Dabar daug yra žinoma apie neteisingos mitybos sukeltas ligas. Žmogus gali išlikti ilgai net ir neteisingai maitindamasis. Bet kokybiškai gyvens jis tik tada, kad maistas atliks savo pagrindinę funkciją - aprūpinti organizmą energija.
Visi žino, kad seksas yra dauginimasis. Bet ne visi tą suvokia. Mylėjimasis yra atskiriamas nuo vaikų. Mylimasi yra tik dėl malonumo. Nors mylintis jausti malonumo nėra kažkas baisaus. Atvirkščiai, čia turėtų būti palaima abiems žmonėms. O to malonumo pasekoje atsiranda vaikas. Taip yra gamtoje sutvarkyta. Taip turi būti.
Bet mažai kas laukia vaikų. Stengiamasi visaip saugotis, o svarbiausia yra tas malonumas.
Čia ir yra vadinamo homoseksualizmo šaknys, jais tampama tada, kai troškimai valdo žmogų. Gėjai visiškai atsisako savo vaikų. Net teoriškai jų negali turėti. Aišku, juos smerkti gali tik tas žmogus, kuris pilnai gyventų pagal gamtos taisykles, kuris neturėtų nukrypimų. Nes bet koks kitoks sekso naudojimas yra nukrypimas nuo gamtos dėsnių. Bandymai išvengti vaikų, o gauti tik malonumą, nesvarbu, ar su priešinga lytimi, ar su ta pačia, vistiek bendrai žiūrint jau yra nukrypimas.
Panašiai būtų, jei valgydami amerikietišką greitą maistą į savo pilvus įsistatytume kokias apsaugas, kad nereikalingos medžiagos netrikdytų organizmo. Sukramtai, praryji, pajauti malonumą ir viskas. Be pasekmių.
AHarmonika
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Pir 2011 04 25, 17:23

Re: Intymūs santykiai

Standartinė AHarmonika Tre 2011 04 27, 21:07

Dar kaip galvoju apie prisilietimus, bučinius. Na, iš tikro, tai pas Krišnaitus vieną kartą buvau, vienas toks žmogus apie tai kalbėjo, kad pasitaiko atveju, jog Indijoj žmona su vyru miega atskiruose kambariuose, pas juos tokia meilė, kad kūno net nereikia. Ir vyras ateina pas žmona tada, kai nori jai padovanoti vaiką. Ir taip pat sakė, kad Rusijoj buvo toks paprotys, po vestuvių lovą perkirst kardu, tiksliau įsmeigt kardą ties viduriu lovos.
Aš pati galvoju, kad man sekso daugiausiai reikia, kai nėra džiaugsmo kitur, panašiai, kaip užsinoriu šokolado ir t.t. O iš mylimo norisi artumo dėl nesaugumo. Jei vien iš žvilgsnio pajausčiau jo didelę meilę, nieko daugiau nereikėtų. Dabar esu įsimylėjus vieną vaikiną, iš jo nieko nesulaukiu, tai kartais atrodo, kad norėčiau sekso, bet ką padaryčiau ir man tai būtų faina, bet kai pasvajoju, jog jis mane myli, tai vietoj sekso scenų man mintyse kyla vaizdai, kaip mes kažkur gamtoje šokame, gal vaikštome susikibę už rankų, ar net kaip mes atskirai svajojam viens apie kitą, o sutarę susitikti neprieiname viens prie kito, o žiūrim iš tolo ir taip mėgaujamės viens kitu. Ir šitos svajonės man daug daugiau laimės teikia, na, bet realybė išmuša, o tada prasideda abejonės, baimės, neviltis, pyktis. Blogi jausmai, kai nėra džiaugsmo verčia persivalgyti, tinginiauti, ir aišku sekso troškimai taip pat su jais kyla.
AHarmonika
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Pir 2011 04 25, 17:23

Re: Intymūs santykiai

Standartinė Basta Ket 2011 05 05, 23:09

Homosekualumo šaknys šiek tiek kitos. ; ) Jos daugiau psichologinės. Homoseksualai lygiai taip pat įsimyli kitą žmogų, nori su juo vaikščioti susikibę už rankų ir pan. Bet dauguma (homo ir heteroseksualų) visgi ieško paprastesnio malonumo. Teisingai pasakei! Kai iš tiesų myli, seksas atrodo antroj (jei ne paskutinęj) vietoj. Bet esmė, kad ne visiems pasiseka taip mylėti ir įsimylėti, todėl žmogus turi kažkuo pasitenkinti, jei nesulaukia šiltų emocijų, dažnai nukrypsta į trumpalaikius prieinamus malonumus...
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Re: Intymūs santykiai

Standartinė AHarmonika Šeš 2011 05 07, 16:50

Na taip, man asmeniškai tas pats yra buvę. Atrodo, patinka vaikinas, net labai traukia, svajoju apie pasimatymus, na, ir noriu su juo sekso. Yra seksas, labai faina, o ryte nėra nei apie ką šnekėti, nei kur akių dėti. Visas artumas kažkur dingsta, tada ir aišku pasidaro, kad tik jo labiausiai ir reikėjo.
AHarmonika
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Pir 2011 04 25, 17:23

Re: Intymūs santykiai

Standartinė SANDRA Pir 2011 05 09, 10:30

Visku reikia su saiku.
:) .
Ir sekso, taip pat.
Jei sekso yra pernelyg daug, gal, net ir seksas galetu sugadinti santykius ?
SANDRA
Pažįstamas
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: Pen 2008 01 18, 17:53

Re: Intymūs santykiai

Standartinė AHarmonika Ant 2011 05 10, 22:54

SANDRA rašė:Jei sekso yra pernelyg daug, gal, net ir seksas galetu sugadinti santykius ?

Atsakymų jau daug vien šitoj temoj.
AHarmonika
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Pir 2011 04 25, 17:23

Re: Intymūs santykiai

Standartinė SANDRA Ant 2011 05 10, 23:35

:) Aisku.
SANDRA
Pažįstamas
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: Pen 2008 01 18, 17:53

Ankstesnis

Grįžti į Kita

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron