Dantys

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Dantys

Standartinė Laimis Pen 2006 07 28, 23:29

Dantų emalis yra kiečiausia žmogaus kūno medžiaga.

Oda minkšta, todėl užgyja labai greitai.
Kaulai gerokai kietesni. Todėl jiems užgyti reikia daugiau laiko.
Dantys... dantys pasirodo irgi užgyja! Tik reikia dar daugiau laiko.

Man užgijo vienas dantis. Buvo skylė. Matė ją ir stomatologas ir man parodė per veidrodėlį ir sakė reikės taisyti. Per metus laiko sugijo. Nebėr skylutės. :) Nebereikėjo taisyti.
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Standartinė Basta Šeš 2006 07 29, 1:01

taip taip :)
man irgi..buvo nuskeltas...atgavo formą

tuo pačiu prisimenu straipsnį, kur rašė, kad senai moteriškei pradėjo dygti treti dantys...:) :mrblue:
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Vaiduze Tre 2006 08 02, 20:59

o..gal ir man sugis :D
o kuom ,be sodos, dar galima dantis valyt?
Vaiduze
 
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: Ket 2006 07 13, 14:55
Miestas: Klaipeda

Standartinė Basta Tre 2006 08 02, 23:36

valyt nežinau, kuo, bet skalaut gerai ąžuolo žievės nuoviru (dantenoms), ramunėlėmis (nuo bakterijų).

danties skausmą numalšins ir sustabdys kraujavimą alijošius.

:mrgreen:
Paskutinį kartą redagavo Basta Pen 2006 09 01, 20:46. Iš viso redaguota 1 kartą.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Laimis Pen 2006 08 04, 22:31

Vaiduze rašė:o kuom ,be sodos, dar galima dantis valyt?


niekuom. :roll:

Siūlyčiau pamąstyti atvirkščiai... Ne "kuom dar galima valytis", bet "kuom dar galima nesivalyti." :) Civilizacija mums prikūrė tiek dalykų su kuriais galima valytis, kad per gyvenimą visų nespėsi išbandyti. O prieš šimtmetį dar jokų dantų pastų, jokių sodų ir kitų burnos valiklių nebuvo ;) Eikim ton pusėn kaip Dievulis sukūrė. Jis sukūrė mus be dantų šepetuko, tai stenkimės ton pusėn ir eiti.

Kai papasakoju kam nors apie tai, kad dantų nevalau, tai šiuolaikiniai žmonės išpučia akis. Aš jiems sakau:
- o jūs dantis valot?
- valom.
- o pas dantistą einat?
- einam.
- nu vo..

Na, kaip bebūtų keista, bet aš laikausi tos nuomonės, kad dantų pasta dantims tikrai nepadeda. Dantų pastoje yra dalelių, kurios nutrina danties paviršių. Todėl jis darosi baltas, blizga. Tačiau iš esmės, tai yra danties gadinimas, t.y. emalio brūžinimas.

Yra tokios pastos, kurios nebrūžina emalio. Pvz. AMWAY. Taip, ji nebrūžina, joje nėra tų brūžinančių dalelių. Todėl man su ja valantis dantis jie nenusibrūžindavo ir apnašos likdavo.

O nubrūžintas dantis yra labai atviras bet kokiai infekcijai. Nepažeistas emalis yra tvirtas, o nubrūžintas emalis yra mikroskopiškai suskilinėjęs ir į tuos suskilinėjimus gali bilekas įlįsti. Todėl vos tik dantų pastos apsaugai "prasnaudus" kokį momentą ten įsivelia kariesas.

Todėl atsargiau su tais visais valymais. Žiūrėkite, kad nenusibrūžintume sau dantų. Sveikas dantis yra ne porcialianinis, ir ne baltai nubrūžintas. Danties natūrali spalva NĖRA BALTA. Tai tik mums įteikta, kad balintume savo dantis ir pirktume visokias priemones.

Sėkmės ieškojimuose. :) Siūlau vadovautis ne priežodžiu: "nueik nežinia kur, atnešk nežinia ką", o kitu - "neieškok ko nepametei." :)
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Standartinė Basta Šeš 2006 08 05, 0:01

Taip. Tiesa.
Tačiau visai, atrodo, neseniai, aš supratau, kad dar yra toks dalykas, kaip estetika. Ir jei dantys geltoni (o tai irgi nėra jų natūrali spalva), tuomet negerai. Tai nėra sveikatos požymis. Natūrali spalva būtų dramblio kaulo, gal truputį baltesnė.
Man valant su AMWAY, apnašų neliko, tačiau nepiktnaudžiauju.
Apskritai, galima vaikščioti "natūraliai", kaip laukiniams, ir sakyti - tai mūsų prigimtis. Bet ką mes apgausime? Netgi gyvūnai prausiasi.

Taigi, sveikas maistas, sveika mąstysena, teigiamas požiūris į aplinką ir aplinkinius - tai turėtų išsaugoti mūsų dantukus sveikus. O jei kas - yra priemonių "reabilitacijai".

Juk svarbu ne tik vidus, bet ir išorė. Tada yra pusiausvyra.
Aišku, svarbu neužkibt ant mados kabliuko...


Tai tokie mano atradimai po šiandienai. :) :) :)
Linkiu jums sėkmės :!: :arbuz:
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Laimis Šeš 2006 08 05, 0:25

Siberyah rašė:Apskritai, galima vaikščioti "natūraliai", kaip laukiniams, ir sakyti - tai mūsų prigimtis. Bet ką mes apgausime? Netgi gyvūnai prausiasi.


Noriu tik pridurti, kad nesivalyti dantų yra ŽYMIAI ŽYMIAI sunkiau, negu juos valytis. Valomės visi, o nesivalo tik nedaugelis iš mūsų. Nes nesivalyt, oi kaip sunku. Ir nesivalymas, tai didžiulė veikla, o ne apsileidimas.

Vien nesivalyti kai jau praeini visus psichologinius spaudimus: "kaip tu čia gali?" yra labai lengva. Bet reikia daryti taip, kaip Anastasija daro. Ji ir nesivalo ir pas ją dantys sveiki.

O norint, kad nesivalant būtų sveiki dantys, tai reikia rūpintis ne tik savo burnos ertme, bet ir skrandį prisižiūrėt, ir žarnyną, ir kepenis, ir apskritai visą organizmą.. Kai visas virškinimas sveikas, kai visas organizmas sveikas, nu tai tokio žmogaus niekaip nepavadinčiau apsileidusiu "laukiniu", nors jis dantų ir nesivalo.

p.s. didžiausias darymas yra nieko nedarymas (Rytų išmintis) :)
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Standartinė ** Šeš 2006 08 05, 17:15

Vaiduze rašė:o kuom ,be sodos, dar galima dantis valyt?


Maži ir dideli atradimai dantims valyti ir apskritai apie dantis, jų sveikatą
http://esu.tiems.kam.esu.lt/forum/viewtopic.php?t=119


beje, ten atkreipiamas dėmesys, kad su soda reik dantis valyt labai atsargiai
Paskutinį kartą redagavo ** Sek 2006 08 06, 16:15. Iš viso redaguota 3 kartus.
**
Taryba
 
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:34

Standartinė ... Šeš 2006 08 05, 22:53

Pasieškokim pagalbos liaudies patarlėse - dievas davė dantis - duos ir duonos.

Ar negalima būtų suprast ir taip, kad jei davė dantis duos ir kuom jas apsaugot?

Tas pats kaip ir su valgymu- kaip ten Anastasija sakė? Maitintis kaip kvėpuoti? Tai kodėl mes taip domimės dantų priežiūra, kuomet net nevertėtų tam brangaus savo kurybinio laiko švaistyt? :P Kai gyvensim sveikai, kartu bevalgydami visokių naudingų žolelių tuomet savaime išsišveisim dantukus, o pakolkas naudokim vaistažoles visokias? :)
Paskutinį kartą redagavo ... Ant 2006 09 05, 21:44. Iš viso redaguota 1 kartą.
...
 
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: Šeš 2006 08 05, 22:14

Standartinė Bubastė Pir 2006 08 28, 10:04

sveiki :D

labaI PRITARIU tam, kad reikia kuo mažiau kištis į dantų reikalus, bet juk dantų neatskirsi nuo viso organizmo. jei maitiniesi taip kaip kvėpuoji - na arba tiesiog valgai ne "su protu", o "natūraliai" (kaip rašo Fukuoka), tai burnoje būna reikiama rūgščių ir šarmų pusiausvyra ir dantų nereik valyt, nes sveikas skrandis ir visas virškinimo traktas. o kieno organizmas labai užterštas, tai tada ir atsiranda reikalas valyti dantis, nes organizmas neapsivalo pats - tik ne su soda - juk ji cheminė medžiaga ir nugraužia emalį. geraiu jau su jūros druska - ji natūrali, bet irgi graužia, tai galima tik profilaktiškai (bent aš taip darau). buvau pasidariusi savos gamybos dantų miltelių - sumaliau kavamale džiovintų ramunėlių, kraujažolių, medetkų, jonažolių, galima ir ąžuolo žievės šek tiek dantenoms, gysločių, mėtų ar anyžinio lofanto dėl gaivumo ir išeina tokie puikūs dantų milteliai - juos galima įtrinti pirštais ar šepetuku - burnoj liekašvaros ir gaivos pojūtis, stiprina dantenas. na bet jei kieno dantys sveiki ir jauni, tai nėra reikalo ir jais brūžintis. gerai išvalo dantis kieti obuoliai - sukramtai prieš miegą ir gult. yra dar ir natūralios kramtoškės - eglių, pušų, sakai, bičių pikis ir t.t. mano pažįstama teta, kuriai jau tuoj 80 metų išsaugojo nuosavus dantis (jų emalis, kiek pastebėjau, vis dar išlaikė blizgesį), tai ji man pasakojo, kad vaikėstėje ji ir kiti josnšeimos vaikai valgydavo kažkokias šakneles, kurias išsikasdavo pavasarį ir kitokius žalius vitaminus, kuriuos patyhs vaikai intuityviai pajutę vitaminų poreikį susirasdavo ir išsikasdavo (ji užaugo Pietvakarių Sibire, Tuvoje), taip pat valgydavo daug košių - miežių, kviečių, sorų, darže augintų daržovių, miško uogų. ir iki šiol ji savo mityba rūpinasi, bet ko nevalgo, tai ir sveikata nebloga :D manau, kad viskas yra gyvenimno būde - kaip, kur gyveni, taip ir maitiniesi, kvėpuoji, galvoji ir tokia bus tavo sveikata - tai reikia suprasti. o kai gyveni taip, kaip visiems įprasta, tai ir dantis tenka valytis, kad ir su AMWAY, WELEDA ar kitomis geriausiomis pastomis, ir vis tiek, kiek į forumus berašytum kaip ir su kuo reik valyti, nieko geresnio nesulauksi, jei savo gyvenimo būdo nepakeisi, jei nerasi sielos ramybės (čia aš ironizuoju apie save :roll: ) :lol:
Bubastė
 
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: Tre 2006 06 21, 9:37
Miestas: Vilnius

Standartinė Basta Tre 2006 08 30, 23:33

:)

na, man atrodo svarbu ne tik nuvalyti apnašas, bet ir tarpdančius iškrapštyti :)
tada ir kvapas šviežus, kaip sakant.. o tai galima padaryti su mediniu krapštuku arba siūlu, arba net...savo plauku... :shock: :wink:

o šiaip vien mityba nepadės...jei nebus gero požiūrio į kitus žmones... ;) bent tiek žinau ir pastebėjau apie dantis.
kad kam būtų lengviau rasti savyje dalykus, kurių nepageidauji ir nori pakeisti, tai mano pastebėjimai:
porodontozė - žmonių peikimas kitiems girdint...
ėduonis - apkalbėjimas (čia is Lazerevo, atrodo, girdėjau)
apnašos - gal koks nenuoširdumas, nevisai gera nuomonė apie kitus
blogas kvapas - keiksnojimas, nešvankybės :mrgreen:
nuskėlimai - na, nžn., gal kas žino, gal kokie esminiai konfliktai mintyse ar tikrovej su atitinkamais žmonėm...
smulkūs dantys - uždarumas
dideli dantys - mėgimas bendrauti

hm...gal kas dar žinot ir tiksliau? :D :F :mrblue:
Paskutinį kartą redagavo Basta Pen 2006 09 01, 20:50. Iš viso redaguota 1 kartą.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Bubastė Ket 2006 08 31, 13:45

:!: įdomus dantų folkloras :lol: :lol: :lol:

taigi aš ir nesakau, kad vien mityba išgelbės dantis - esu įsitikinusi, kad dantų visiškai nereikia valyti (t.y. su šepetėliu ir dantų pasta), jei maitiniesi taip, kaip kvėpuoji ar gyveni kaip Fukuoka - o tam, kad taip maitintumeis, turi gyventi gamtoje ir iš savo žemės vaisių, žinoma ir mintys atitinkamos turi būti - šviesios ir požiūris į žmones geranoriškas. tai jau kaip ir savaime aišku. mieste gyvendamas, kad ir kaip benorėtum, to nepasieksi - tai ir turi visaip valyt bei krapštyt dantis ir dar pinigus mokėt už "geriausias" dantų pastas. kartą, kai mama lankėsi savo tėviškėjė, ji sutiko tokį kaimo senelioką, pagarsėjusį tame kaime gerais baltais dantim, ir užklausė, kaip jam pavyko išsaugot tokius dantis, o jis atsakė kad niekada gyvenime jų nevalė! :P
Bubastė
 
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: Tre 2006 06 21, 9:37
Miestas: Vilnius

Standartinė ... Pir 2006 09 04, 19:12

Išvada? Laimis vis agituoja už tinginiavimą, tai gal ir čia tiktų? Nieko nedarom, tik mąstom " mano dantys sveiki mano dantys sveiki" ir viskas bus čiki :no:
...
 
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: Šeš 2006 08 05, 22:14

Standartinė art Tre 2006 09 20, 15:48

Dantys ... ant lentynos

Iš S.N. Borisenko knygos „Leisk sau tapti karaliene“
Gydytojas – fiziologas, Krymo valstybinio medicinos universiteto dėstytojas, Simferopolis

Ėduonis. Vienas iš nemėgstamiausių mūsų žodynėlio žodžių. Žodis, kuriuo gąsdinami vaikai iki gilios senatvės.
Ir, reik pasakyt, gana pelnytai. Juk chroniškos infekcijos židinys, kokiu yra skylė dantyje, dažnai tampa daugelio ligų priežastimi. Net urologai mano, kad prostatito gydymą reikia pradėti pas stomatologą, kadangi dažniausia šios „rūsčių vyrų ligos“ priežastis – ėduonis.
Ėduonis, arba dantų suardymas – tai infekcinis procesas, susijęs su aktyvia milijardų besivystančių bakterijų gynyba burnos ertmėje, kurios kaupiasi, dantų apnašų pavidalu, dantų paviršiuje. Misdamos kartu su mumis cukrumi ir angliavandeniais, šios bakterijos gali gaminti mūsų burnoje rūgštį. Rūgštis tirpdo mineralus, esančius dantų emalyje. Tai įgalina bakterijas prisitvirtinti dantų paviršiuje ir sunaikinti emalį.
Vadinasi, svarbiausias dantų pastos, burnos skalavimo skysčio ir kramtomos gumos uždavinys – pašalinti iš burnos ertmės valgio likučius ir neutralizuoti bakterijas.
Paskutinius 30 metų pagrindinė kovos su dantų ardymu priemonė yra fluoridas, kuris daro dantis atsparesnius bakterijų rūgštims. Jo panaudojimas stomatologijoje dėka 55% vaikų nuo 5 iki 17 metų neturi skylių dantyse. Pergalingas fluorido žygis per pasaulį atvedė prie to, kad daugumai žmonių tapo aksioma: fluorido įterpimas į geriamą vandenį ir dantų pastas – saugus būdas apsaugoti dantis nuo karieso ir skylių dantyse atsiradimo.

Kompanija „Colgate Palmolive“ sumokėjo 1000 svarų dešimtmečio Londono gyventojo šeimai. Šie pinigai bus skirti mažojo Trevor Isaak dantų gydymui.
Britanijos stomatologų asociacijos atstovai padarė išvada, kad nuolatinis šios dantų pastos naudojimas – pavojingas, ir jos jokiu būdu negalima nuryti. Berniukas kelis mėnesius reguliariai valė dantis šia pasta ir kartkarčiais nurydavo ją. To pasėkoje Isaak‘o dantys buvo sunaikinti fluoru: - „...įvyko paprastas organizmo persotinimas fluoru, o tai, pirmiausiai, paveikia dantis“.

Daugiau nei 10 000 atliktų JAV, Kinijos, Izraelio mokslininkų tyrimų parodė, kad fluoras – labai toksiškas pramoninių atliekų produktas, naudojamas stiklo pramonėje ir aliuminio šlifavimui, taip pat, kaip aktyvus kai kurių pesticidų komponentas.
Nors ir fluorido kiekis, sunaudojamas jūsų ir jūsų vaikų labai nedidelis, fluoridas vis tik nuodas, kuris lieka nuodu net ir labai mažais kiekiais vartojant (ypač jei kiekvieną dieną).
Egzistuoja stiprus suinteresuotumas mus priversti tikėti tuo, kad ši toksiška substancija kažkaip „naudinga mums“, kadangi galima nemokėti už šio pramoninių atliekų produkto sunaikinimą, bet parduoti su nauda gamintojui.
Tačiau, egzistuoja statistika, patvirtinanti ligos atsiradimą ir net mirtį dėl fluorido įterpimo į visuomeninį vandentiekį ir fluoridu praturtintų miltelių parodontozei gydyti. Bandymai, atlikti Kinijoje, pademonstravo, kad vaikams, geriantiems vandenį su dideliu fluorido kiekiu, ryškiai sumažėjo IQ. Dabartiniu metu įrodyta, kad fluoridas turi poveikį DNR sintezei ir regeneracijai, reiškia, gali paversti sveikas ląsteles vėžinėmis.
Neigiamiems fluorido naudojimo efektams priskiriama: alerginės reakcijos, chroniškas artritas, toksinų susidarymas smegenų ir nervų sistemos ląstelėse, kuriems imliausi yra maži vaikai, pagyvenę žmones, žmonės turintys inkstų ir širdies problemas. Tam tikras charakteringas dantų emalio suplonėjimas ir dantų spalvos praradimas – pakankamai dažnas šalutinis fluorido poveikio efektas.
Štai kodėl jūs turit žinoti tai, ką žino kiekvienas stomatologas – nerekomenduojama naudoti dantų pastas su fluoridais ilgiau kaip 2 mėnesius per metus. Gavę duomenų apie fluorido toksiškumą, FDA (Maistinės ir Vaistinės produkcijos Valdyba, JAV Sveikatos apsaugos ir Higienos Ministerijos padalinys) neseniai pareikalavo, kad ant visų dantų pastų, turinčių fluorido būtų lipdukas:“Saugoti nuo vaikų iki 6 metų. Jei jūs netyčia prarijote daugiau pastos, nei naudojate ant šepetėlio, nedelsiant kreipkitės pagalbos į profesionalą arba į apsinuodijimų kontrolės centrą“.
Gaila, bet pas mus lipdukų, taip nenaudingų gamintojui, negamina.
Antra santykinai „nepavojinga“ sudedamoji 95% dantų pastų dalis, putojanti priemonė – Natrio Laurilsulfatas (SLS). Tai ne tik stipriai oksiduojantis ir dantenų gleivinę dirginantis agentas. Neseni tyrimai parodė, kad SLS pažeidžia kepenis, smegenis, širdį ir akis, sukeldamas kataraktą. Tai ypač pavojinga vaikams, kurių pastose jis naudojamas didelėmis koncentracijomis. Išvardijant ingradientus, o tai reiškia, jo koncentracija mažiausiai10-20%. Tuo lengva įsitikinti patiems, perskaičius sudėtį tokių įžymių ir reklamuojamų pastų kaip „Blend-a-med“, „Aquafresh“, „Colgate“. Ir jei jūs dabar prisiminsite, jog įvairios medžiagos geriausiai žmogaus įsiurbiamos burnos ertmėje, o dantis mes valome du kartus per dieną, mėnuo po mėnesio, metai po metų, tai jūs patys galėsite įvertinti tą žalą, kurią šie komponentai daro mūsų organizmui.

Interneto naujienos: http://www.solvay-pharma.ru
Dėl naujausių medikų atradimų didžiausi pasauliniai kramtomos gumos gamintojai rizikuoja prarasti produkcijos platinimo rinką. Belgijos tyrėjai nustatė, jog fluoras, esantis atgaivinančiose kvėpavimą „kramtoškėse“, organizmui daro didelę žalą, o būtent kaulų sistemai. Ekspertų nuomone, reguliarus fluoro įvedimas į organizmą sukelia padidėjusi kaulų trapumą ir osteoporozę. Ryšium su tuo Belgijos valdžia uždraudė pardavinėti šalies teritorijoje kramtomas gumas ir tabletes, kurių sudėtyje yra fluoro junginiai. Šis draudimas įsigaliojo 2002 metų rugpjūčio gale.
Sprendimas uždrausti pardavinėti kramtomas gumas ir tabletes, kurių sudėtyje yra fluoro junginių buvo priimtas po to, kai specialaus tyrimo metu išaiškėjo, kad neribotas panašių produktų vartojimas gali sukelti organizmo apsinuodijimą, pažeisti nervų sistemą, ir taip pat skatinti osteoporozės vystymąsi, ko pasėkoje kaulai tampa trapūs ir lengviau lūžta.


Mokslininkus seniai domina iš tikrųjų nepavojingų substancijų kovai su dantų skylėmis ieškojimas. Ypač tai svarbu suaugusiems, t.y. ėduonis gali būti senėjimo rodiklis. Kai mes senstame dantenos, prarasdamos maitinamuosius elementus, praranda žymią dalį savo apsauginių funkcijų, dantų šaknys tampa prieinamesnės bakterijų ir jų gyvybinių produktų – bakterinių rūgščių – poveikiui. Tam turi įtakos seilių liaukų aktyvumo sumažėjimas. Seilėse sumažėja neutidų, pasižyminčių baktericidinių poveikių, kiekis. Suaugusių žmonių naudojamuose medikamentuose dažnai yra beta-blokatorių, šlapimą varančių ir prieš histamininių preparatų, kurie neutralizuoja seilių veikimą. Daugelis mokslininkų mano, kad raktas dantų irimo užkirtimui gali būti mūsų seilėse. Seilių sudėties tyrimai padėjo atrasti aktyvius komponentus, pavyzdžiui, argininas.
Vienas svarbiausių šių komponentų yra snalinas, kuris stimuliuoja rūgšties neutralizatoriaus susidarymą, kuris apsaugo dantis nuo bakterinio pažeidimo ir užkerta kelią dantų emalio irimui.
Tyrimai tęsiasi ir kada nors natūralius (sintetinius) šių substancijų pakaitalus mes pamatysime dantų pastose, saldainiuose ir kramtomojoje gumoje.

Bet yra ir kitas kelias
Fiziologinis. Gražinti jaunystę burnos ertmės gleivinei. Atkurti senstančias dantenas. Normalizuoti seilių liaukų darbą, sugražinant seilėms, jų baktericidines savybes normalizuojant pH ir gerinant oksidacijos redukcijos procesus. (Juk normali burnos ertmės reakcija – silpnai šarminė).
Todėl burnos ertmės apsaugos srityje tikra revoliucija tapo kompanijos „Royal Body Care“ dantų miltelių „MikroBrite“ sukūrimas. Tai pirmieji pasaulyje dantų milteliai turintys antioksidantines, reparacines ir prieš uždegimines savybes. Jų pagrindą sudaro kompleksinis biologiškai aktyvių medžiagų – Mikrohidrino, Aloemannan ir Ksilito – poveikis.

Mikrohidrinas – tai neigiamai įkrauti silicio koloidai prisotinti vandenilio molekulėmis, kuris turi išorinėje orbitoje papildomus elektronus. Tai pats stipriausias antioksidantas iš visų šiuo metu žinomu galintis, papildomų vandenilio elektronų dėka, atiduoti daugiau elektronų, nei kiti antioksidantai. Mikrohidrinas gerina biologinių medžiagų, supančių ląsteles, charakteristikas, normalizuoja burnos ertmės pH, paviršiaus įtempimą ir santykinį laidumą. Suaktyvina ATF sintezę, stimuliuoja biocheminius ląstelės procesus. Šių savybių dėka Mikrohidrinas padeda:
• pašalinti pakitimus sukeltus laisvųjų radikalų poveikio, užkirsdamas kelia daugelio lėtinių ir ūmių burnos ertmės ligų vystymuisi;
• sulėtinti senėjimo procesus, atstatyti ir užgydyti dantenas;
• efektyviai įsisavinti maisto medžiagas, stimuliuodamas organizmo atsistatymo procesus;
• turėdamas antibakterinį aktyvumą, neutralizuoti bakterines rūgštis ir užkerta kelią dantų akmenų susidarymui;
• šalinti blogą burnos kvapą, naikindamas gramneigiamas bakterijas, kurios sugeba ardyti baltymus ir amino rūgštis sudarydamos šalutinius produktus, kurių sudėtyje yra siera ir kitos kvapios medžiagos.
Sausu pavidalu MikroBrite gali būti laikomas ilgą laiką, neprarasdamas savo savybių. Jungdamasis su vandens molekulėmis jis suaktyvinamas ir išsaugo optimalų aktyvumą 8-10 valandas.
Būtent todėl MikroBrite – ne dantų pasta, o dantų milteliai, įgyjantys maksimalų biologinį aktyvumą panaudojimo metu.

Aloemannan – tai unikalus biologinis papildas, pagamintas iš džiovintų alijošiaus sulčių koncentrato. Sudėtyje yra polisacharidas acermannan , kuris yra galingas gamtinis antibiotikas, pasižymintis reparacinėmis (atjauninančiomis), baktericidinėmis ir kraujavimą stabdančiomis savybėmis.
Aloe Vera polisacharidai šiuo metu pripažinti visame pasaulyje geriausiais nekoroziniais emulgatoriais, o tai reiškia, kad jie gali šalinti „kamščius“ ir išvalyti seilių latakus per visą ilgį, netraumuodami gleivinės ir gerindami seilių liaukų funkcijas. Stiprūs acermannan‘o reparaciniai sugebėjimai, padeda atstatyti gleivinę po nudegimų, veikia pieš uždegimą ir gydo žaizdas. Atstato „senėjančių“ dantenų apykaitos procesus, jas stiprindamas ir atjaunindamas.

Ksilitas – natūralus sacharidas (labai saldus spiritas) iš augalų, vaisių ir daržovių. Jis mažina paviršiaus įtempimą ir užkerta kelią dantų akmenų,angliavandenių pagrindu, susidarymui, kurie yra burnos ertmės patogeninių bakterijų maitinamoji terpė.

Tokiu būdu, dantų milteliai MikroBrite ne tik saugo emalį nuo suirimo, nuima dantų akmenis, balina ir valo, bet ir yra puiki priemonė kovai prieš uždegiminius burnos ertmės procesus. Jis gali apsaugoti ir net gydyti pradines stomatito ir gingivito formas, normalizuoti seilių liaukų funkcijas, atjauninti „senstančias“ dantenas.
MikroBrite sudėtyje nėra natrio laurilsulfato, fluorido, sacharino, konservantų, gyvulinės kilmės ingradientų, dirbtinių saldiklių, dažiklių ar dirbinių aromatizatorių.
Dar vienas svarbus dantų miltelių požymis - didelis jų ekonomiškumas.Vieno įpakavimo žmogui, kad galėtų palaikyti puikią dantų ir burnos ertmės būklę, praktiškai užtenka metams.
Kompanija Koralinis Klubas siūlo produktą, kuris balina dantis be grubių abrazyvinių dalelių ir atgaiviną burną taip pat gerai, kaip ir valo.
Ir visus šiuos uždavinius šie natūralūs, neturintys pavojingų priemaišų dantų milteliai, sprendžia nepavojingai ir sveikatinančiai veikdami žmogaus organizmą, atitikdami pagrindinį medicinos principą, suformuotą Hipokrato – „Nepakenk“.
to ko noriu sau - noriu kitiems
art
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Tre 2006 09 20, 15:44
Miestas: vilnius

Standartinė Neringa Tre 2006 09 20, 17:51

Skaitant man kyla mintis-jausmas: nuo vilko ant meškos.
Nors ir labai gerai pristatytos naujosios pastos, bet...
...ką reiškia visi tie nurodyti ingredientai. Iš kokių žaliavų jie išgaunami? Koki yra natūralūs gamtiniai šių žaliavų analogai? Alijošius irgi jau tapęs masine panacėja. Bet pvz. turėtų būti lietuviškas alijošiaus atitikmuo.

Daug visokių minčių kyla...
Neringa
Taryba
 
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: Pir 2006 06 19, 13:52
Miestas: Vilnius

Kitas

Grįžti į Žmogus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

cron