Dantims valyti

naudingi patarimai, kaip pačiam ką nors pasigaminti, padaryti, sukurti

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Re: Dantims valyti

Standartinė Equanimity Sek 2010 01 10, 15:00

Aš tai valau su soda, nors tai nėra natūralus būdas, bet turbūt geriau negu pasta.

Soda su eteriniu aliejumi ir su vandeniu. Reik nepadaugint sodos ir etinių aliejų, naudoti tinkamus dantims eterinius aliejus. Visų pirma reikia sumaišyti eterinius su soda, paskui su vandeniu, nors man vistiek neištirpsta. :D
Nežinau, kaip dėl sveikatos, bet jei ne per daug sodos, ta geriau negu pasta, gaiviau. Be to, kai eteriniai aliejai tikri (ne kvapai, kaip dantų pastoj), juos galima pritaikyt ir sveikatos problemoms spręsti ar dantims balinti.
Equanimity
 
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: Ket 2008 11 13, 19:13

Re: Dantims valyti

Standartinė samy Pir 2010 01 18, 17:07

DovileS rašė:
samy rašė:As turiu jonini sepeteli, normaliai valo :) http://www.gidenta.lt/lt/naujienos/dant ... s_soladey2
yra dar kazkoks Hyg .


Na, sitas idomus dalykas - dar negirdetas.
O kur tokie sepeteliai parsiduoda ir kokios kainos?


yra man rodos sveikiproduktai.lt , internetinej prekyboj, ir siaip kur ekologiskas prekes pardavineja. toj gidentoj turbut irgi yra, kaina 70lt, o poto pakeitimai tu galu po 17lt man rodos 1 galvutes
samy
 
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: Pen 2008 10 17, 22:17
Miestas: Vilnius

Re: Dantims valyti

Standartinė MiskoDvasia Pir 2011 06 13, 9:16

Ploviau dantis su pelenais (senolių patarimas) ištiesų likau labai patenkinta.
Efektas toks pat kaip ir dantų pastos, burna tampa labai gaivi, ir dantys puikiai nusivalo.
(ištiesų pelenai puikiai plauna netik dantis, bet ir plaukus, dar yra puikus kūno/veido šveitiklis)
MiskoDvasia
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Pir 2011 06 13, 9:01

Re: Dantims valyti

Standartinė Keinra Pir 2011 06 13, 12:48

O geras reiks išbandyt :D o kaip plaukus su pelenais plauti, tiesiog įtrinti į šlapius ar kaip? Nes močiutė tai pasakojo, kad seniau tai pelenus su kažkuo (nepamenu) virdavo, o po to jau būdavo galima ir plaukus plauti su tuo viralu :)
Aš tai kartą pasigaminau dantų pastą taip: į jau nenaudojamą kavamalę įdėjau viską kas tuomet pasitaikė po ranka: džiovintų ramunėlių, melisų, mėtų, čiobrelių, truputį druskos, mažą mažą žiupsnelį sodos ir truputį žiedadulkių :twisted: Viską sumaliau ir gavosi tokia dantų pasta - milteliai, labai gaivi ir ilgai naudojama. Dar man patinka dantis valytis žaliosios arbatos lapeliais :wink:
Myliu saulę, myliu jūrą ir žvaigždes...
Keinra
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: Tre 2010 10 20, 16:23

Re: Dantims valyti

Standartinė Elari Axum Sek 2012 06 17, 20:35

Radau tą Egiptietišką receptą:
According to the document, written in the fourth century AD, the ingredients needed for the perfect smile are one drachma of rock salt - a measure equal to one hundredth of an ounce - two drachmas of mint, one drachma of dried iris flower and 20 grains of pepper, all of them crushed and mixed together.
Elari Axum
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Sek 2012 06 17, 17:30

Re: Dantims valyti

Standartinė arzu Pir 2012 06 18, 13:10

Štai labai įdomus ir paprastai parašytas straipsnis, kaip genda dantys, manau ir jus sudomins :)

http://zinom.lt/?p=7186&preview=true
arzu
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Pir 2012 06 18, 12:02

Re: Dantims valyti

Standartinė kazys.bo Ant 2013 02 05, 14:54

Ačiū už labai naudingą informaciją :)
kazys.bo
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Ant 2013 02 05, 14:49

Ankstesnis

Grįžti į Pasidaryk!

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

cron