Astralinės kelionės, sąmoningas sapnavimas/gyvenimas

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Astralinės kelionės, sąmoningas sapnavimas/gyvenimas

Standartinė Laimis Sek 2006 07 23, 9:48

Septintoji V.Megre knyga. Skyrelis vadinasi "Pratimas teleportacijai".
http://anastasia.ru/book/power/index.php?page=23

Iš pradžių kraują varinėti sekėsi sunkiai. Niekaip negalėjau suprasti, kaip tai daroma. Tačiau bandžiau bandžiau ir per mėnesį išsitreniravau tiek, kad dabar per minutę laiko galiu nusiųsti į galūnes tiek kraujo, kad pradeda tvinksėti.

Įdomus dalykas, kad savo kūną (šiuo atveju kraujotaką) gali kontroliuoti savo mintimis. Anastasijos senelis sakė, kad mokant varinėti kraują po kūną galima visokiausių naudingų dalykų padaryti - netgi galima spuogelį nuo veido panaikinti. Ir visa tai tik mintimis. Nereikės spaudyti veido.

Kraują galima nusiųsti į skaudamą vietą arba nesveiką vietą. Aš dabar siunčiu kraują į plaukų šaknis, kad plaukai sustiprėtų ir neplikčiau. :) Ir į akis. Reikia ir jas pasigydyt, akinių visą gyvenimą gi nenešiosi. :)

Pratimas teleportacijai atveria plačias galimybes. Pavyzdžiui, nuo to netoli iki susiprotėjimo apskritai ką galima padaryti savo minčių pagalba. Mintimis galima varinėti kraują. Tai labai paprasta. Tačiau mintimis turbūt galima kontroliuoti ir kitus savo kūno organus.

Pavyzdžiui, galima nesunkiai pagerinti savo virškinimą. Skrandyje gyvenančios bakterijos labai mėgsta kai žmogus jaučia džiaugsmą. Kai jauti džiaugsmą, skrandyje išsiskiria tokios sultys, kurios patinka toms bakterijoms, kurios virškina maistą. Jei valgai su džiaugsmu, tai greičiau viskas susivirškina ir tūrbūt kokybiškiau. Jei tu niūros nuotaikos, tai maistas skrandyje guli ilgai ir spaudžia skrandį.

Mintimis galima veikti ir savo jausmus. Atsigulkite ant žolės ir pabandykite pajausti nerimą, paskui pabandykite pajausti ramybę, paskui džiaugsmą, paskui liūdesį ar dar kokius jausmus kokius tik panorėsite. Ir taip galima patirti bet kokius jausmus. Ir be jokios priežasties. Tiesiog guli, galvoji apie tai ir pajauti norimą jausmą.

Manau, kad galima minčių pagalba, siunčiant kraują į tą vietą, pagydyti visokius randus arba netgi nutrauktus nervų galiukus. Girdėjau, kad nervų galūnėlės atsistato labai lėtai - per metus galima atstatyti milimetrą. Aš esu upelyje užlipęs ant stiklo. Giliai įsipjoviau į pirštą. Susiuvo, tačiau piršto kraštas liko apmiręs, nejautrus. Siunčiu ten kraują, kalbuosi su ląstelėmis (taip siulė Omramas Michaelis Aivanhovas) ir manau, kad pagis pirštukas.
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Standartinė Aurija Pir 2006 08 14, 21:14

Gal galetum parasyti, kaip reikia atlikti kraujo varinejima ir kitus panasius pratimus? Labai noreciau tai ismokti :)
Aurija
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Sek 2006 08 13, 17:29
Miestas: Druskininkai

Standartinė Gelyte Pir 2006 08 14, 23:05

Įsivaizduok.
Gelyte
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: Tre 2006 07 26, 19:58
Miestas: Kaunas

Standartinė Laimis Ant 2006 08 15, 14:02

Na knygoj parašyta: "tiesiog sutelk dėmesį ir varinėk kraują." Aš irgi ilgai klausinėjau ir galvojau nu bet kaip realiai tai padaryti? Bet paskui atsiguliau ir pradėjau daryti. Iš pradžių sunkiai sekėsi, bet paskui pats supratau kaip tas dėmesys susitelkia ir kaip tas kraujas stumdomas. Po mėnesio treniruočių kraują pasidaro labai lengva varinėti. Bet tikslesnių instrukcijų nereikia, čia PRAKTIKOS reikia.

Gulk, sutelk dėmesį į ranką ar koją, įsivaizduok, kad ten teka kraujas, pajusi kaip pradeda tvinkčioti ir tiek. :) Tai labai paprasta. Manau tai daro kiekvienas žmogus nesąmoningai, kai susimuša kokią galūnę, ar susižeidžia...
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Standartinė ... Pir 2006 09 04, 19:33

aha, kai susitrenkia ir dar kaip pajaucia, tik va kazkodel buna taip, kad atsitrenki, pradeda begt kraujas, ir kol tau salia esantis draugas nebeda pirstu i zaizda ir nesurekia "paziurek kraujas" tol tau neskauda, tik spek pasilenkt ir pamatyt krauja iskart kyla isterija didziausia ir tik tada skausma pajauti, nors ir paveluotai. tai cia gi ir vel musu mintys kaltos? :? :lol:
...
 
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: Šeš 2006 08 05, 22:14

Standartinė Basta Šeš 2007 01 13, 19:23

nemokami astralinių kelionių kursai internetu ;)
užsiregistruojam, gaunam medžiagą ir bandom ;)
paskui ten pat galima rašyti įspūdžius, bet aš siūlau juos rašyti čia! :lol:

www.gnosticweb.com
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Basta Tre 2007 10 31, 2:04

Sąmoningo sapnavimo gidas. :)
http://www.ld4all.com/
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Vidmantas Ket 2007 11 01, 11:30

Zinai tu neblogai sumanei ... Reikes bandyti bet palauk..kaip reikia grizti ? Na iseini is kuno ..o kaip grizti ? Sutelkti demesi i kuna ir isivaizduoti kad grizti ar kaip ? Kas jau patyre ? Jei patyret issamiai parasykit ...
Vidmantas
Vidmantas
 
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: Šeš 2007 06 02, 17:18
Miestas: Netoli Kuršėnų

Standartinė Sagittarius Ket 2007 11 01, 12:21

grįžti galima keliais būdais, nors mano patirtis šiuo klausimu nėra didelė, bet žinau, kad galima :
1. panorėti grįžti ir gįžti.
2. Neskubant grįžti, sustoti prie kūno, pamažu prisiderinti prie jo daug žemesnių vibracijų, t.y. sinchronizuoti, tokiu būdu geriausiai viską pavyksta atsiminti ką veikei.
3. baigis energija ar sąmoningumas ir atsibusi.
4. pažadins išorinis dirgiklis, pvz. žadintuvas, ar prireiks į tuoletą.
5. kas nors išgąsdins ir grįši. :D
Sagittarius
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: Tre 2007 10 31, 13:50

Re: Astralinės kelionės, sąmoningas sapnavimas/gyvenimas

Standartinė Equanimity Šeš 2008 12 06, 13:04

Apie sąmoningą sapnavimą (ss) ir astralinę projekciją (ap) daug galima paskaityt saite gyvas.sapnas.net
Reikia tik galvoti ir viskas išsipildo.
Kas nors čia dar praktikuoja?
Equanimity
 
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: Ket 2008 11 13, 19:13

Re: Astralinės kelionės, sąmoningas sapnavimas/gyvenimas

Standartinė karbunkulas Tre 2008 12 10, 20:55

Equanimity rašė:Apie sąmoningą sapnavimą (ss) ir astralinę projekciją (ap) daug galima paskaityt saite gyvas.sapnas.net
Reikia tik galvoti ir viskas išsipildo.
Kas nors čia dar praktikuoja?

butu keista, jei neissipildytu, tai reikstu, kad kazkas kitas uz tave galvoja :). buvau pradejes praktikuot, taciau suprates pagal kokia sistema cia viskas vyksta, nutariau kolkas giliau nelysti, o paziureti, kokia sistema cia veikia. tas pats ir su auru matymu, ekstrasencizmu, "burtais" ir pan. antgamtiniais dalykais ( nors jie yra grynai gamtiski :)). "antgamtinius" dalykus praktikavau ne del to, kad buti tam tikros srities masteriu, o tik pajausti, kur veziai ziemoja :D ( ir kiek laiko taip susitaupo) ir rasti kazkokius desningumus, taisykles, zodziu sulibdyti bendra vaizda ( kiek tik galima platesni ir daugiau paaiskinanti)... trumpai - rasti atsakymus, uzdavinejant teisingus klausymus. arba nubudimas su prikolais :) silpnu nervu atstovai to neatlaikytu :).
Kaip tik nuo siandienos, nusprendziau pereiti ( keliems men) tik ( kiek pavyks tas "tik" :D) prie praktikos :idea: . kaip gera atsikelus :), kas draudzia, eiti savo keliu su prikolais? juk viskas yra tikejimo sistemos, sita jau pajautes ir ciut sugrizes. brrr :shock:

na va, kabliuku primeciau... :D ate :mrgreen:
karbunkulas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Tre 2008 12 10, 19:45

Re: Astralinės kelionės, sąmoningas sapnavimas/gyvenimas

Standartinė Basta Pen 2008 12 12, 0:49

o gal turit ko nors praktiško patart?
nes, matot, mes čia labai praktiškas forumas esam, mėgstam kalbėt glaustai ir prasmingai;)
jei turim patirties, papasakokit, išklausysim su malonumu
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Re: Astralinės kelionės, sąmoningas sapnavimas/gyvenimas

Standartinė Equanimity Pen 2008 12 12, 21:03

Aš iš karto atsiprašau, kad man taip gaunasi pilstyt iš tuščio į kiaurą, bet čia savaime.
Nemanau, kad yra ką patart, ko nėra kur nors internete parašęs kas nors kitas. :D Galit paklaust ko nors, jei įdomu. :wink:
Aš ss senai praktikuoju, o ap, dėl neįprastų priežasčių neišeina, todėl galiu papasakot apie ap, bet turėtumėt pagalvot, ar verta tokiu atveju mano patarimų klausyt.
SS gaunasi per savitaigos meditacija ir tai vėliau tampa įprasta. Iš pradžių sapne nesigauna visko padaryti, ko norėtųsi, bet vėliau atprantama taikyt fizikos dėsnius. Tai yra labai įvairiapusiška patirtis. Galima ugdyti sąmoningumą kuo dažniau dienos metu sau pasakant - aš esu sąmoningas. Kitos praktikos rekomenduoja klaust, bet manau, teigt geriau. Prieš užmiegant labai naudinga pamedituot, iš ryto prisimint sapnus ir atsimint vietas, kurias sapnuojate, nes jų iš tiesų yra ne daug. Apie viska galiu plačiau papasakot. Tai tiek iš praktinės pusės. 8)
Equanimity
 
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: Ket 2008 11 13, 19:13

Re: Astralinės kelionės, sąmoningas sapnavimas/gyvenimas

Standartinė Basta Šeš 2008 12 13, 2:37

Dėkui :)
Dar galit pasidalint, kurie būdai jums geriau padeda, norint patirti ss (sąmoningą sapnavimą, jei kas nesuprato). Ir kokios priežastys galėtų trukdyt patirti astralinę projekciją [ap], kuo baigėsi jūsų bandymai ir ties kuria vieta jie nutrūko.

Tuo pačiu paminėsiu kelis būdus ss iš savo patirties.
Kai pradedat tuo užsiimti, svarbu jūsų noras ir susidomėjimas bei pasiryžimas tai patirti. Kuo tvirtesnis tikslas, tuo didesnė tikimybė, kad pavyks.
Yra keletas, o gal ir daugiau būdų, kaip padėti sau naktį atsibusti sapne, t.y. pradėti valdyti savo sapną.
Pvz., dieną teigti sau, kad esi sąmoningas, kaip minėjo Equanimity;
Galima savęs klausti keliskart per dieną, ar esi sąmoningas, tai bus veiksnu, jei iš tiesų pabandysit po šio klausimo pasijust sąmoningu, t.y. pajusti save čia ir dabar;
Klauskit savęs, ar nesapnuojat ir bandykit patikrinti - pašokinėkit, patempkit už pirštų - jei nepakylat į orą ir pirštai nesitampo, vadinas, nesapnuojat;);
Jei praktikuojate sąmoningumą, stengiatės dieną neužsisvajoti, nenuklysti mintimis kažkur toli ir nepamesti realybės jausmo, tuomet jums turėtų savaime pradėti sapnuotis sąmoningi sapnai, kitaip ir būt negali;
Susigalvokit, kad sapne pamatę, pvz., laikrodį, prabusit sapne. Arba raudoną obuolį, kaip iš to serialo "VR5", jei pamenat;
Dieną žvilgčiokit į daiktus po dukart. Vienąkart - lėtai, antrą - staigiai atsisukant. Sapne iš įpročio taip pat padarysit ir jei pamatysit, jog daiktas pasikeitė, žinosit, jog sapnuojat. Sapne skaičiai visuomet keičiasi, niekada nerodomas tikslus laikas;
Nusiteikit ieškoti keistybių, kad suprastumėt, jog sapnuojat, ir kad galit valdyti savo sapno tikrovę.

Nesitikėkit, jog jei vieną kartą suveikė vienas būdas prabusti sapne, kad jis suveiks ir kitą kartą. Gali būti, ir ne.
Gali būti, jog bandydami pašokt sapne ir nusklęst, jūs to nesugebėsit padaryti, ir sapne pamanysit, jog visgi nesapnuojat.

Jei norit išeit į astralinę projekciją, pagal vieno pažįstamo patarimus, veiksmingiausia yra:
1. būti sąmoningam
2. prieš užmiegant telktis į "trečiosios akies" sritį
3. sapne ieškoti lango, norint peršokt į ap realybę


Sėkmės, ir papasakokit, ką jums reiškia ss ar ap patirtis.
:moon: :inyan2:
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Re: Astralinės kelionės, sąmoningas sapnavimas/gyvenimas

Standartinė Equanimity Šeš 2008 12 13, 11:34

Dienos metu svarbiausia laikas nuo laiko patikrint ir išsaugot sąmoningumą, todėl, kad būna momentai, kai jis ilgam dingsta. Pavyzdžiui, man po pietų yra daugiau galimybių išsiblaškyt, negu kitu metu. Savo kritiniu metu reikia išlaikyti sąmoningumą, kitaip sapno metu jis atsiradęs po kurio laiko dings. Reikia mokėt išlaikyt sąmoningumą būdravimo metu ypatingose, neįprastose situacijose. Kuo sunkesnės aplinkybės būdravimo metu, tuo tai geresnė treniruotė. Gal ramią dieną yra didesnė tikimybė atsirasti sąmoningumui, bet tai bus tik tai nakčiai.
Savitaigos meditacija. Aš didelę dienos dalį skiriu kokiai nors savitaigai ir kelis kartus per diena po trumpai laiko medituoju. Man tai neatima laiko, nes yra labai daug laiko važiuojant autobusu, klausant neįdomių žmonių, darant kokį nors darbą, kuriam nereikia daug galvot, valgant, mankštinantis ir t.t, kurį galima skirti savitaigai. Įpratus susidaro tikrai užtektinai laiko viskam. Prieš užmiegant reikia intensyviai medituoti giliai atsipalaidavus. Nesvarbu, kam tada bus skirtas laikas, tai laikas, kai bet kuri meditacija veikia geriausiai. Prieš užmiegant reikėtu nutildyti garsų vidinį dialogą. Vizualizacija yra meditacijos esmė, o ne žodžiai. Dienos metu galima kelias minutes skirti meditacijai, svarbu, kad teiginiai būtų aiškūs, trumpi ir tariami atsipalaidavus.
Į astralą yra du būdai: per ss ir iš būdravimo būsenos. Reikia ištyrinėti ss, analizuoti savybes, atsiminti vietoves, stebėti aplinką. Aš nesidomėjau jokiomis teorijomis, man jos duoda tik būdą interpretuot kaip ką patiriu, todėl nežinau, kas būdinga visiems, o kas būtent man. Savo sapnus galima lyginti su kitų pastebėjimais, bet patariu pradėti ne nuo visokių teorijų, o būtent nuo savo sapnų tyrinėjimo. Į astralą iš būdravimo patenkama atsipalaidavus, nuraminus vidinius plepalus ir atsiskiriant nuo kūno. Čia galima pasiskaityt kitur, todėl smulkiai nepasakosiu. Įeinant i astralą reikia nejausti savo kūno, vadinasi, geriau būtų nusiimti papuošalus, būti švariam, nevalgyti kelias valandas ir sunkaus maisto, nebūti skersvėjyje, gulėti patogiai ir pasirūpinti viskuo kitu, kad gali trukdyti. Būti drąsiu ir ramiu: jūs esate astralinis kūnas, gyvenantis fiziniame, jūsų niekas iš ten nepagrobs. Turėt kantrybės, ryžto, nusiteikt, kad patirsit kažką naujo, ir būt pasiruošus visą tai ištyrinėt.
Aš sapnuoju ss, o ap galimybę patekt praradau dėl neįprastų priežasčių, sunku būtų čia papasakot. Niekur neradau informacijos kad kam panašiai būtų. Be to, aš nesuprantu Kastanedos, nesilaikau kokios vienos teorijos, sunku viską susistemint.
Čia dar galima plėstis ir plėstis, todėl gal geriau apie ką nors konkretaus pašnekėsim, jei kam kils klausimų :D :wink:
Equanimity
 
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: Ket 2008 11 13, 19:13


Grįžti į Žmogus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

cron