Žvaigždžių vaikai, jų patirtis ir patirtis su jais

apie ruošimąsi, pradėjimą, gimdymą, auklėjimą ir bendravimą

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Žvaigždžių vaikai, jų patirtis ir patirtis su jais

Standartinė Basta Pir 2006 06 19, 0:37

Kiek girdėjau, yra ne tik indigo vaikai, bet patys naujausi gimsta "krištoliniai" vaikai...
Beje, gebėjimai gali būti ne tik prarasti, bet ir įgyjami - bet kuris iš mūsų gali tapti indigo ar krištoliniu.
Mes JAU palengva jais tampame... tik nebūkime užsispyrę ir leiskime gėriui mumyse nugalėti...
:)

Čia nuorodos siūlomų testų, klausimų, kaip nustatyti, ar žmogus - indigo.

http://www.namastecafe.com/evolution/indigo/#canyoutell

http://www.geocities.com/grumpypumpkin2 ... ndigo.html

http://www.indigodreams.net/IsYourChildanIndigo.htm


Pagalvojau, ką Anastasija sako apie pabudimą. Juk ji niekur nesakė, kad vedai bus tik jos dėka.. :) Ji rašo apie vaikus, turinčius neeilinių gabumų ir kitokią mąstyseną - pabudusius vaikus... Pasaulis iš tiesų bunda :) apie tai neretas šneka. O ji pasakojo, kad kažin kas taip sugalvojo, kad užmigo mūsų protėviai (užmigo trečioji akis), o dabar ji atsiveria - vieniems palengva, kiti jau gimsta pabudę. :)

Tik, žiūrau, šiuo metu labai daug knygų atsirado, kurios visaip bando interpretuot vysktančius procesus. Ir vis bando įpiršt nuomonę apie kitus tobulesnius pasaulius, apie tamsius ir šviesius angelus, apie sielos ciklus, Liuciferį... Tokius dalykus, kurių neįrodysi niekaip, tik tikėt jais reikia... :roll: :roll:

Pamaniau, kad angelai visgi ir yra mūsų protėviai, kurie paskui įsikūnija. Ir ne angelai (sielos praėjusios kažkokius ciklus)ar ateiviai, bandantys gelbėti žmoniją, o protėvių dvasios kažkokiu būdu vis įsikūnija naujai jau pabudusios, nes taip buvo sumanyta. Buvo sumanyta, kad ne visi užmigs, o liks budinčių, kurie pradės žadinti vieni kitus...

Taigi, žadinkime viens kitą :)
Žadinkime ir patys greičiau trinkimės akis :)
"Ankstyva varna dantis rakinėja, vėlyva - akis krapštinėja" :) ar kaip ten sakoma... :)
Paskutinį kartą redagavo Basta Ant 2007 01 02, 21:32. Iš viso redaguota 2 kartus.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė aldute Ket 2006 12 21, 17:49

Basta rašė:"Ankstyva varna dantis rakinėja, vėlyva - akis krapštinėja" :) ar kaip ten sakoma... :)


Gražus ir išmintingas posakis. Indigo vaikams norėčiau palinkėti stiprybės tomis akimirkomis, kai jų aplinka nesupranta. Tarytum tiki tuo ką jie sako, bet jų kaipo tokių nepriima, bando juos įsprausti į normas.
aldute
 
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: Pen 2006 09 29, 18:16
Miestas: Vilkaviškis

Standartinė Bubastė Ant 2007 01 02, 18:39

Audrė rašė:Esu indigo. Auginu sūnų indigo ir krištolinę dukrą...


kažkaip keistai skamba "indigo", "krištolinę" :roll: - apie indigo, tai žinom, o ką reiškia "krištolinę dukrą" - ar čia juokais parašei, Audre, ar rimtai? apie vaikus iš krištolo dar nesu girdėjusi :D
Bubastė
 
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: Tre 2006 06 21, 9:37
Miestas: Vilnius

Standartinė Audrė Ant 2007 01 02, 18:48

Tai daug nesi girdėjus :)
Krištoliniai vaikai pradėjo gimti maždaug nuo 2000 m.Jie gimsta su balta aura, kuri vėliau įgauna spalvas, bet jos būna šviesesnės nei mūsų.
O kad ji gimė su balta aura,man tada pasakė mano indigo, kuris tuo metu dar matė auras, čakras ir t.t.
Audrė
 
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: Ant 2006 12 26, 22:35
Miestas: Vilnius

Standartinė Audrė Ant 2007 01 02, 22:45

Basta rašė:"Supraktinau" šnektą :) .
Taigi būtų įdomu sužinoti, kokių nutikimų keistų ar įdomių buvo nutikę, kokių "galių" turite? :)


Negi kas tokiais dalykais giriasi forumuose?
Pasakysiu tik tiek, kad esu reiki meistrė.
Audrė
 
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: Ant 2006 12 26, 22:35
Miestas: Vilnius

Standartinė Basta Tre 2007 01 03, 4:03

Tai, be abejo, giriamasi, dar ir kaip 8) :lol: :twisted:
Mums svarbu čia surinkt faktų, infos, kad žmonės patys išvadas darytųsi, o ne pateikt viską "suvirškinta"...
Kuo daugiau patirties, kuo daugiau tokio, ką žmonės galėtų realiai panaudoti...išbandyti.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Bubastė Tre 2007 01 03, 18:05

Audrė rašė:Tai daug nesi girdėjus :)
Krištoliniai vaikai pradėjo gimti maždaug nuo 2000 m.Jie gimsta su balta aura, kuri vėliau įgauna spalvas, bet jos būna šviesesnės nei mūsų.
O kad ji gimė su balta aura,man tada pasakė mano indigo, kuris tuo metu dar matė auras, čakras ir t.t.


:wink: tai jau taip, pasirodo esu atsilikusi nuo gyvenimo :) bet esu girdėjusi, kad įvairūs aurų matytojai mato tokių vaikų, kuriuos mes įpratę vadinti indigo, auras skirtingai :!: t.y.ne vien tik "indigo", bet ir kitomis spalvomis, todėl Rusijoje tokie vaikai vadinami "deti novogo soznanya - naujos sąmonės vaikai. man ši sąvoka atrodo priimtinesnė, nes aprėpia visų aurų spalvų naujos eros vaikus :D
http://www.found-helenaroerich.ru/eng/n ... to_16.html

o čia suprantantiems angliškai trumpas pažintinis straipsniukas apie "naujus" vaikus, kurio pradžioje kalbama, kad tokių vaikų auros yra ne tik indigo, bet ir kitų spalvų :

http://www.edgenews.com/issues/2001/09/hornecker.html
Bubastė
 
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: Tre 2006 06 21, 9:37
Miestas: Vilnius

Standartinė Audrė Ket 2007 01 04, 14:39

Auros ir negali būti vienodos... :lol:
Audrė
 
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: Ant 2006 12 26, 22:35
Miestas: Vilnius

Standartinė Basta Pen 2007 01 05, 0:42

Ir gali keistis :wink:

Na tai kas turi patirties su indigo vaikais??
Visi tik šnekam, kad su jais gali būti nelengva, tai gal kas patarimų turi?
Jie nėra taip lengvai programuojami kaip "paprasti" vaikai, todėl tėvams gali būti nelengva nuraminti ir įtraukti į sistemą...
Be abejo, su VISAIS vaikais reikia elgtis pagarbiai ir kaip su lygiais.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Audrė Pen 2007 01 05, 0:49

Net nenoriu pradėti pasakoti apie savo sūnų, nes bus begalė klausimų, į kuriuos sunku atsakyti...
Apie save- irgi...
Tai, kad mes gimdami atsinešam žinojimą, ir padeda, ir trukdo...Nuo vaikystės matai neteisingą pasaulį, užsidarai savam kiaute, o užaugęs mėgini atsikratyti tais kompleksais...Visą laiką yra savigrauža, nerimas, harmonijos ilgesys, negalėjimas priimti savo kūno...Begalė visokių dalykų...
Audrė
 
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: Ant 2006 12 26, 22:35
Miestas: Vilnius

Standartinė Basta Pen 2007 01 05, 0:59

Na gerai, aš pradėsiu...

Iš praktinės pusės (iš savo patirties):

Niekad nesugėdinkite savo vaiko. Nekritikuokite prie kitų.
Niekad negėdinkite vaiko dėl...meilės ("gėda pelėda", "antanukas su pana, virė košę su smala" ar koks nors "fui"...). Jei nenorite sutraumuoti visam gyvenimui.
Valdykite svo reakciją. Jei kartais norite nusistebėti, stabtelkite minutę - o gal neverta?
Mąstykite greičiau nei reiškiasi instiktai - neužkirskite nieko kategoriškai.
Nebauskite savo vaiko, nešaukite - iš to jokios naudos, tai dirbtinas dalykas. Leiskite savo tikrosioms emocijoms lietis (o pyktis ant savo vaiko nėra natūralus, dažniausiai tai gali būti liūdesys, jei jis pasielgė ne taip, kaip tikėjotės).
Nelyginkite jo su kitais, tai absurdas.
Elkitės su juo kaip su sau lygiu, tačiau tyresnės sielos žmogumi.
Jūs galite tik PADĖTI jam pažinti pasaulį ir ką jis jame nuspręs veikti.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė ex Pen 2007 01 05, 14:02

Kartais jie patys sekmingai sudelioja taskus.Va viena "zvaigzduke" zinau
Pamokos metu tvarko savo kuprine o mokytoja aiskina pamoka,pastebejusi,kad mokine jos nesiklauso, kreipiasi i ja:
-Ryte,ar gali manes paklausyt?
-Vakar jus man liepete susitvarkyti kuprine,susitvarkysiu ir klausysiu

Butu paprasta,bet mokytoja "praranda kalbos dovana"kai si mergaite pasizarsto samojais
ex
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Pir 2006 11 27, 20:38

Standartinė Audrė Pen 2007 01 05, 16:33

Aš savo vaikų neauklėju. Tai jie mane auklėja...
Audrė
 
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: Ant 2006 12 26, 22:35
Miestas: Vilnius

Standartinė ** Šeš 2007 09 29, 0:04

A. Žarskus apie indigo vaikus: http://zmuida.googlepages.com/ApieINDIGOvaikus.doc

Šiek tiek kitoks požiūris.
**
Taryba
 
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:34

Standartinė Basta Pir 2007 10 01, 0:52

Daug ką galima būtų atsakyti šio straipsnio atžvilgiu.
Gerai, kad ir iš kitos pusės požiūris, matyt, paaiškina dalies, gal net 90% "indigo" vaikų, kas žino.

Toks vaikas iš tiesų būna keistas: jis yra nemokus (nesugeba išmokti skaityti, aritmetikos ir panašių loginio mąstymo reikalaujančių dalykų) ir kartu pasižymi ypatingais sugebėjimais
(...)
jų darymas ar kūryba yra be žinių ir gabumų.


http://www.artakiane.com/
Divine Knowledge

“…Only from the deep coal tunnels
White diamonds come.
But only by the light
They are recognized…”
Akiane

This is the painting about search for divine knowledge.
The young sculptor represents our civilization mostly ruled by the male. His youth shows that our civilization is still immature. The sculptor is chiseling a huge heap of coal in order to find the diamond representing divine knowledge.

Akivaizdu, kad šis 11 metų vaikas žino, apie ką jos paveikslai.

Tai tiek papildymo.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Kitas

Grįžti į Vaikai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron