Programavimas mintimis

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Programavimas mintimis

Standartinė Audrė Tre 2006 12 27, 23:16

Yra tema apie minčių greitinimą, tačiau noriu užvesti naują temą apie minčių programavimą.
Jau seniai įsitikinau, kad mes savo mintimis kuriame savo gyvenimą. Jeigu tiksliai pasiunti savo mintis į Visatą, rezultatas netrunka ateiti. Visuomet išsipildo visi mano norai, kuriuos aš tiksliai suformuluoju.
Ką apie tai manot?
Audrė
 
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: Ant 2006 12 26, 22:35
Miestas: Vilnius

Re: Minčių programavimas

Standartinė Laimis Sek 2006 12 31, 17:39

Audrė rašė:Visuomet išsipildo visi mano norai, kuriuos aš tiksliai suformuluoju.
Ką apie tai manot?


Gal gali konkrečiau paaiškinti ką reiškia "tiksliai suformuluoju".

Aš kiek pastėbėjau, tai kiek beformuluočiau, tačiau kol nepaleidžiu tos minties, tol ji tarsi nebaigta aplink galvą sukiojasi ir niekas nesipildo. Kai tik ją pamirštu, tada išsipildo. Be to, ne visos mintys išsipildo. Kai kurias nublokuoja kiti žmonės savo mintimis. Kai kurias perima kiti žmonės. Na, mano mintis, tačiau įsikūnyja ji visai per kitą žmogų.

Pastebėjau, kad lengviausiai išsipildo staigios mintys. Jei mintis staigi kaip žaibas šauna ir staigiai ją paleidi, neužlaikai, tai ji labai greitai išsipildo. O jei sumąstau pats, pridedu ko nors ar atimu iš minties, tai ji nesipildo, kol neužbaigta būna ir nepamiršta.

Taigi, ką reiškia "tiksliai suformuluoti"?
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Standartinė Basta Pir 2007 01 01, 21:51

Pakeičiau šnektą iš "Minčių programavimo" į "Programavimą mintimis", nes tai skirtingi dalykai. Gal netgi siūlyčiau pavadinti "Kūrimas mintimis".

Pastebėjau, kad kuo labiau protas su savo svarstymais ir nuostatomis įsijungia, tuo labiau užlaiko išsipildymą arba apskritai neleidžia...

Labiausiai man pildosi, na kaip Laimis jau pasakojo, bet aš tai vadinu "laisvu noru" - toks, kur pagalvoji "o, gerai būtų tą ir tą..." ir nebesigilini, tik jausmas lieka, o po kažkurio laiko išsipildo. Pasąmonei protas netrukdo įvykdyti.

Kai Anastasija sakė, kad reikia apgalvoti su menkiausiomis smulkmenomis, tai visgi reikia apgalvoti patį rezultatą detaliai, bet ne jo išsipildymo kelią, nes kelio ieškoti ne tiek įdomu ir su tuo susitvarko pasąmonė, o kai pats ieškai priemonių, tai išeina ne taip greit.

Beje, įdėjau ir http://esu.tiems.kam.esu.lt/forum/viewt ... =1567#1567
šia tema.
Tiesą sakant, man labai padėjo šitas straipsnis daug ką suvokti.
Paskutinį kartą redagavo Basta Ant 2007 02 20, 0:26. Iš viso redaguota 1 kartą.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Basta Ant 2007 02 20, 0:20

Kristina rašė:As tai labai gerai suvokiau daug ka apie savo gyvenima ir minties galia perskaiciusi kelis Kurdiumovo knygos puslapius :) .

Jis raso :" Sekme susideda is 3 komponentu:
Ketinimo ka nors pasiekti,
Aiskaus Rezultato Vizijos,
Nepriklausomybes nuo visuomeneje priimtu normu bei nuomones, o kartais net nuo bendru vertybiu..."
" stiprus zmones , nepaisydami visu kliuciu, atkakliai siekia savo tikslo.Silpnesni- paprasciausiai ko nors "nori", svajoja..."
" Viskas kas nutinka jusu gyvenime,- tai ankstesniu jusu ketinimu isikunijimas.Taip yra is tiesu.Vienintele nesekmes priezastis gali buti ta ,kad jus neisisamoninate savo ketnimu. Bet tai jau susije su jusu paciu protu "..." Sekmes galima ismokt. Nesakau,kad privaloma. :!: "

Ne savo zodziais parasiau , bet man taip aisku daug kas pasidare perskaiciu sias mintis. O anksciau dazniausiais vien svajodavau :lol:

http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... 3&start=20
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Re: Minčių programavimas

Standartinė ... Ant 2007 02 27, 22:27

Laimis rašė:
Pastebėjau, kad lengviausiai išsipildo staigios mintys. Jei mintis staigi kaip žaibas šauna ir staigiai ją paleidi, neužlaikai, tai ji labai greitai išsipildo. O jei sumąstau pats, pridedu ko nors ar atimu iš minties, tai ji nesipildo, kol neužbaigta būna ir nepamiršta.


Pritariu. Man ir panašiai atsistinka, būna cinkt į galvą kokia idėja, galvoju šaunu taip ir bus, užsiimu kita veikla ir pamiršti tą mintį. O po to ji išsipildo. :!:


Be to, ne visos mintys išsipildo. Kai kurias nublokuoja kiti žmonės savo mintimis. Kai kurias perima kiti žmonės. Na, mano mintis, tačiau įsikūnyja ji visai per kitą žmogų.


Kiek man teko patirt,tai kokiai nors minčiai išsipildyt padeda kiti žmonės. Nežinau, kažkodėl kuo daugiau žmonių papasakoju apie savo svajonę, mintį, idėją... tuo greičiau ji išsipildo. Ir Nastia sakė, jei vienas žmogus panorės antros saulės, to tikrai neįvyks, bet jei visi staiga užsinorėtų, va tada jau būtų :D :yes:

Tad kolektyvinės mintys ir yra minčių greitinimo būdas. Todėl ir darom šiuos forumus, nes siekdami bendrų ir konkrečių tikslų visada lengviau pasieksime to, ko taip svajojame... :love2:
...
 
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: Šeš 2006 08 05, 22:14

Standartinė Basta Ant 2007 02 27, 23:09

NEVISADA
žiūrint, kaip pasakysi.
gali pareikšti, kad bus taip, kad padarysi ir jei išsakysi kaip iššūkį arba ne laiku tą mintį kitiems, tuomet sukils priešiškos jėgos :)
todėl reikia nujausti, ką darai :)
ir kartais reikia daugiau ryžtingumo :)
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Basta Sek 2008 02 03, 2:22

Filmas apie minčių ir jausmų galią.
http://www.ivanilov.ru/content/view/829/63/
"The secret"/ И вот наступил момент, когда это тайное знание снова раскрывается миру...
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Re: Programavimas mintimis

Standartinė Equanimity Sek 2008 12 14, 14:04

Suformulavus konkrečią frazę, rezultatas ateina greičiau negu ilgą ir jausmingą, bet nelabai aiškią. Tą frazę reikėtų kartoti daug kartų. Prie tos frazės svarbiausia yra pridėti vaizdinį išsipildžiusio noro, nes esmė vaizdas, o ne žodis. Kuo giliau atsipalaidavus viskas vyks, tuo greičiau ateis rezultatas. Netikslinga yra numatyti kelią, kaip išsipildys noras, nes išsipildymo būdas nėra tikslas. Taip pat svarbu nejausti nerimo dėl to, ar noras aplamai išsipildys. Ramiai laukiant stebuklai patys ateina.
Man pačiai geriausiai išsipildo norai su turtais ir finansais, nes kaip ko nors noriu, taip ir gaunu tam pinigų, arba gaunu dovanų. Tai nelabai didelės sumos, nereikšmingos, bet aš turiu labai mažai pinigų ir kažkodėl neskurstu. :D O sunkiausiai sekasi su savo kūno pakeitimu, nors jau gal šiek tiek geriau, negu seniau. Aplamai geriausiai išeina žmonėms, kurie turi gera vaizduotę, arba sugeba labai aistringai ko nors panorėti. :inyan:
Equanimity
 
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: Ket 2008 11 13, 19:13


Grįžti į Žmogus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron