Gyvenimo prasmė ir paskirtis

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Standartinė edgunas Ket 2006 10 19, 19:47

Sugebėjimai....

O ką su jais veiksim....?
Ar iš tikro jų mums reikia šiandien?....
Ar sugebėjimų (tobulėjimo) siekimas gali būti gyvenimo prasmė?...
edgunas
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: Ket 2006 09 07, 21:53
Miestas: ignalina

Standartinė Basta Pen 2006 10 20, 2:41

Man rods, sugebėjimai tai tik įrankis tobulesnei, džiaugsmingesnei kūrybai...
Kurią aš įsivaizduoju kaip prasmę... Man labai patiko tai, kaip Anastasija įvardijo prasmę...
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė ... Pen 2006 10 20, 19:22

Kokios pesimistiškos Edgūno mintys :P Skatina diskutuoti ir ginti savo įsitikinimus .

Sugebėjimai....

O ką su jais veiksim....?
Ar iš tikro jų mums reikia šiandien?....
Ar sugebėjimų (tobulėjimo) siekimas gali būti gyvenimo prasmė?...


Gal bukai pasakysiu bet juk yra skirtumas tarp beždžionės ir žmogaus? Jų sugebėjimai skiriasi? skiriasi. O ar gyvenimo prasmė skiriasi?Ar mum reikia žmogaus sugebėjimų ar liekam beždžionėm, ką? :wink:
...
 
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: Šeš 2006 08 05, 22:14

Standartinė Neringa Pir 2006 10 23, 9:18

Kiekvienam gyvenimo prasmė yra sava, kaip ir kiekvieno žmogaus gyvenimo kelias savas. Taigi siūlau šioje temoje nesvarstyti kito žmogaus pasisakymo apie gyvenimo prasmę, o tik išsakyti tai, kas kiekvienam asmeniškai yra gyvenimo prasmė.
Neringa
Taryba
 
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: Pir 2006 06 19, 13:52
Miestas: Vilnius

Standartinė edgunas Ant 2006 10 24, 19:40

kalbu apie tai, kad siekdamas didesnių sugebejimų kyla didziulis pavojus tai padaryti tikslu.
Man gyvenimo prasmė - Meilės energijos tėkmė.
edgunas
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: Ket 2006 09 07, 21:53
Miestas: ignalina

Standartinė aldute Ant 2007 01 02, 14:17

Pasidalinsiu ir aš savom mintim.

Yra toks posakis" Žmogau, tu esi tavo gyvenimas". Nuo mažens labai didelę reikšmę skyriau meilei, jos ieškojau ir susijaudinusi stebėjau, ją aptikusi. Labai gerbiau žmones ir vis laukiau kažko iš jų, tik nesuvokiau tiksliai ko. Iki šiol nesuvokiu, ko. Gal tai ir yra žmogaus sugebėjimai(talentai), tik tyresne išraiška?Beja, artimieji pradžioje nesuprato mano požiūrio į žmogų, tik perskaitę Anastasijos knygas, dar pora knygų...pripažino, kad gal būt gyvenu teisingai. Kas žino?

Manoji esmė... Išreikšti jos žodžiais dar nesugebėčiau, bet ji tikrai susijusi su Meile...su Dievu...
aldute
 
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: Pen 2006 09 29, 18:16
Miestas: Vilkaviškis

Standartinė Vidmantas Šeš 2007 11 17, 14:20

Neveltui Kristus sake:Bukit kaip vaikai ! Man gyvenimo tikslas yra meile Dievui.Ir tai nuostabu ! Kaip gali buti nuobodu kai ima didele meile ? Ypac meile Dievui.Juk Dievas myli zmones ir laukia is ju atsako.Zmogui spresti ar atsakyti i jo meile.... Atsakau meile i meile. Anastasija mano kad meile Dievui reikalinga tobulejimui.Visose knygose nebuvo pamineta meiles Dievui ir kas tai yra.Taigi susizinojau is jos apie tai asmeniskai.Ji nesako kad tai tikslas o sako kad tai reikalinga tobulejimui. :wink: O Dievas ko nori ? Nori kad zmogus laimingas butu.Ir tikrai nereikalauja kad kazkas ji per prievarta myletu.Laukia kol kas nors savo noru susiprotes taip pasielgti.O gyvenimo tikslas slypi meileje ir dziaugsme.Patikek Edgunai.Kai apima didele meile tikrai nebus nuobodu.Nes labai malonu.
Vidmantas
Vidmantas
 
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: Šeš 2007 06 02, 17:18
Miestas: Netoli Kuršėnų

Ankstesnis

Grįžti į Žmogus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

cron