Rasės. Ką jos mums pasako?

mūsų praeitis

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Rasės. Ką jos mums pasako?

Standartinė MatRoS Pen 2007 02 16, 13:48

Manau ne vienam, kad ir koks jis bebūtu internacionalistas, idomu kas tai per reiskinys? Ar skirtingos rases susiformavo del nevienodu gamtiniu salygu? O gal mes ateiviai is skirtingu planetu?

Paplepekime.
Jei tavo tema netiks siame forume...
http://www.ldp.lt/forumas/viewforum.php?f=20
MatRoS
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Pir 2007 02 12, 14:44

Standartinė saulius Pen 2007 02 16, 14:28

Na, kadangi rases neturi esminių genetinių skirtumų ir priklauso vienai biologinei rūšiai- realiausia manyti, kad jas suformavo gamtinės sąlygos. Genetiniai tyrimai rodo, jog pirmiausiai atsirado juodoji rasė, o iš jos kitos dvi.
saulius
 
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: Tre 2006 06 21, 22:05

Standartinė Basta Sek 2007 02 18, 19:21

http://esu.tiems.kam.esu.lt/forum/viewtopic.php?t=3
Įvedame naują pataisą, kurią, matyt, pražiopsojome anksčiau.


8. Informacija turi būti suprantama, patikrinta širdimi, kuo mažiau mistikos
kiekvienas informatyvus teiginys turi būti pagrįstas įrodymais. Jei tai ne straipsnis ar mokslininkų bandymas, o jūsų pačių logika, stenkitės ją išaiškinti. Venkite miglotų pasisakymų :!:
Pvz.,
Citata:
Vyras kuria matomą pasaulį.
Moteris-nematomą.
Kitaip- vyras paverčia nematomą pasaulį matomu.


Turėtų būti loginis paaiškinimas, kas verčia taip manyti.
Taip pat nuo šiol orientuojamės į praktiką.
T.y. kokia mums nauda iš to, kad mes žinome šį teiginį (jei jis jau pagrįstas ir teisingas)?


Dėkoju už supratimą ir jūsų laiką, ir kad padedate mums :!:
Mes stengiamės sukaupti kuo daugiau teisingos ir lengvai randamos informacijos, kad skaitytojui būtų malonu naršyti ir semtis žinių.


Atsiprašau, bet čia ne diskusijų forumas, o tikslios informacijos bei žmonių patirties kaupykla.
Iš diskusijų, davusių apčiuopiamą rezultatą, kurios vyksta anastasija.lt/forum yra perkelta gana daug žinučių su jau apibendrintomis išvadomis ar pastebėjimais...
Todėl, nors šita tema įdomi, tačiau jai nelemta čia išlikti, kol nebus tikslių žinių ta tema. Kol kas tikslių žinių davė saulius, aiškindamas rasių formavimosi eigą pagal evoliucionistus.
Jeigu, na, savaitės laikotarpiu nebus daugiau konkrečių žinių, tai tema bus perkelta į anastasija.lt forumą.

Ačiū :)
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1204
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Klaipėda

Standartinė pilypas Ket 2007 05 03, 10:50

radau tokias mintis.

http://www.dharma.lt/lt.php/astrologija/astrologines-aktualijos/nulines-saules-dienos/

Nulinės Saulės dienos

P. Globa apie nulines Saulės diena kalba labai įdomiai.
Pirmoji Saulės kalendoriaus nulinė diena, būsianti kovo 16 d., skirta Žydrosios, pirmosios žmonių rasės pagerbimui. Su šia rase siejamos tautos, gyvenusios Sirijoje, Babilone, šumerai, o mūsų laikais tai yra žydai ir arabai. Šiems protėviams būdavo atiduodama pagarba kaip atnešusiems civilizaciją, mokslus, mokslinės analizės principą, skaičius, formules, aprašančias visus reiškinius. Šią Saulės dieną būdavo atgailaujama už šios rasės pasidavimą blogiui, kai tarnaujama ir gėriui, ir blogiui tuo pačiu. Šios dienos meditacijos spalva Avestos tradicijos patarimu yra žydra. Sakoma, kad tokią dieną yra gerai medituoti atsisukus į pietus – tai pietų krypties jėgos diena. Turintys patirties dvasinėse praktikose galite tai išbandyti, tačiau mažiau įgudę darykite tai atsargiai arba visai susilaikykite.
Kovo 17 d. bus antroji nulinė Saulės kalendoriaus diena Avestos tradicijoje buvo siejama su 27 Žuvų zodiako laipsniu ir su Geltonąja rase, kuri yra atėjusi iš Gulbės ir Lyros žvaigždynų. Ši rasė Avestos teigimu yra susijusi su senąja Pacifide – dabar jau nebeegzistuojančiu žemynu, buvusiu Ramiajame vandenyne. Sakoma, kad tai buvo senieji kinų protėviai, ir pagerbiami jie už tai, kad atnešė žinias apie laiko bei erdvės harmonizavimą, apie ritualinių veiksmų išmintį, būrimus, mantiką (pavyzdžiui, I-Czin). Šią Saulės dieną atgailaujama už tai, kad Geltonoji rasė nepadarė, išvengė pasirinkimo tarp šviesos ir tamsos. Šiai dienai priskiriama geltona meditacijos spalva bei rytų kryptis.
Kovo 18 d., manau, iš viso nėra palanki jokioms meditacijoms, nebent paprasčiausiai maldai, apsišvarinimui, pirčiai. Trečioji Saulės kalendoriaus diena ne visuomet sutampa su 29 Mėnulio kalendoriaus diena, tačiau šiuo atveju būtent taip yra. Avestos tradicija trečią Saulės dieną sieja su Juodąja rase, atėjusia iš Oriono. Teigiama, kad trečioji rasė atnešė mokymus apie tantras, darbo su energijomis, dvasiomis, stichijomis supratimą, tačiau yra atgailaujama už tai, kad ši rasė pasidavė juodosios magijos, kanibalizmo tamsos keliui. Manyčiau, kad nevertėtų remtis šios dienos meditacijos spalva, kadangi ji yra juoda, o pats sekmadienis prieš Saulės užtemimą bus pakankamai niūrokas, tad apsiribokime informacija, kad tai yra trečiosios rasės atėjimo į Žemę diena.
Avestos tradicija ketvirtąją Saulės dieną sieja su Raudonąja rase, kuri, kaip manoma, yra atėjusi iš Kasiopėjos, o gyveno ji Atlantidoje, Atlanto vandenyne. Mūsų laikais Raudonąją rasę atstovauja indėnai, seniau – majai, actekai. Ši rasė pagerbiama už tai, kad davė transformacijos, alchemijos išmintį, kad kalbėjo apie nemirtingumo įgijimą Žemėje. Tačiau, kaip ir visos rasės, ši praėjo savo išbandymus, tad ketvirtąją Saulės dieną yra atgailaujama už Raudonosios rasės alchemijos pavertimą biochemija, kurios pagalba buvo sukurtos būtybės, per kurias galėjo reikštis, ateiti tamsa. Šiai dienai rekomenduojama purpurinė meditacijos spalva bei vakarų kryptis. Turint omenyje, kad šių metų kovo 19 d., ketvirtąją nulinę Saulės dieną, vyks Saulės užtemimas, tai su meditacijomis reikėtų elgtis atsargiau.
Penktoji nulinė Saulės diena, susijusi su 30 Žuvų zodiako laipsniu, siejama su Baltąja, penktąja rase, kuri, kaip manoma, atėjo iš Didžiųjų Grįžulo Ratų žvaigždyno. Ši rasė siejama su slavais, skandinavais, arijais, kurie savo kelyje visada rinkosi šviesos kelią, tačiau ne visuomet gebėdavo jį atstovėti. Šios dienos spalva balta arba baltai sidabrinė, išvedanti į šios dienos išmintį. Tai bus kovo 20 d., jau po Saulės užtemimo.
Štai tokia misterija siejama su penkiomis nulinėmis Saulės dienomis prieš pavasario lygiadienį, kuris įvyks kovo 21 d.
pilypas
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Pir 2007 04 02, 13:01
Miestas: KAIMAS

Re: Rasės. Ką jos mums pasako?

Standartinė SANDRA Ant 2009 02 24, 17:07

Musu bendraminte ir dar rasytoja savo romane parasse jog , tamsiaodziai islike ATLANTIDOS gyventojai . knygoj ,
VIOLETA MESSINA "NEZUDYK MEILES".
as manau tai reali iskelta teorija. :fish: :fish: :fish: :fish: :fish:
SANDRA
Pažįstamas
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: Pen 2008 01 18, 17:53

Re: Rasės. Ką jos mums pasako?

Standartinė RAmas Sek 2011 01 02, 23:57

Galima būtų nesigilinti į praeitį ir eiti tik savęs tobulinimo keliu..

Aš nežinau, tik einu pažinimo keliu.. Labai trumpai, kiek sugebėjau suvokti, esminius pačius akivaizdžiausius faktus.


Dogonai - afrikos tautelė, kuri dar vis prisimena iš kur kilę. Jie tiek toli nuo civilizacijos, kad net mūsų saulės sistemos nepažįsta visai. Labai retai, kas keliasdešimt metų jie šoka specialius šokius, kuriais perduoda informaciją jaunajai kartai apie savo protėvius, praeities ištakas, vietą iš kurios kilę. Vienam tyrinėtojui prancūzui po 6 metų buvimo kartu genties vadai atskleidė savo paslaptį. Jie save kildina iš Sirijaus, žino tikslius Sirijaus planetų apsisukimo periodus, įvairius kitus parametrus. Po šios informacijos astronomai nukreipę teleskopus po kelių metų ištikrųjų patvirtino šią informaciją, planetų apsisukimo periodus, atrado pagal Dogonų pateiktą informaciją, kad Sirijų sudaro 2 žvaigždės, ko ankščiau visai net neįtarė.

Klausimas, iš kur aborigenai tai žinojo? Žali žmogeliukai papasakojo? Ar jie patys ateiviai? :)


Žinoma, kad žemės sukimosi ašis prieš 120xx metų pasisuko, visos Egipto, Pietų amerikos, Tibeto, piramidės rodo į senajį polių.. T.y. tą kuris buvo prieš 12000 metų. Nepamenu ar aukščiausia piramidė pasaulyje taip pat orentuota į senąjį: http://www.bosnianpyramid.com/. Turėtų.

Visoms šioms piramidėms daugiau kaip 12 000 metų. Žemės poliai keitėsi keleta kartų. Nes katastrofos ištikdavo periodiškai.

Tvanas, kuri pripažįsta net visuotinis mokslas, buvo prieš +- 12 000 metų.. Banga eidama pvz. per Perų kalnus viršijo kalnų aukštį (3 km), ir išvartė 100 tonų megalitus tokiame aukštyje.. Šiandiena pasaulyje yra du kranai, kurie gali pakelti tokį svorį.. O tai nedidžiausi apdirbti akmenukai.. Yra po 200 tonų.. O Ethiopijoje esančio obelisko masė 1000 tonų.. Kažkas kažkokiu būdų juos tampė net tūkstančius kilometrų.

Tas pačias Perų piramides atkasinėjo.. Jos visos užlietos, buvo tiesiog kalvelės.. (kai ėjo banga su dumblu pažeme viską užliejo).. Dar dabar neatkasta aibė piramidžių.. Pvz. viena tai tikra nusileidimo aikštelė, su įvairiais laipteliais einančiais prie trapų, į dangų, tarsi į niekur... Tačiau idealiai tiktų kosminiam laivui..


Rusijos teritorijoje dar išlikę daug miestų, kuriems per 100 000 ir daugiau metų.. Pvz. Arkaimas. Sibire yra aibė tokių miestų. Visi tie miestai, su savo struktūromis susijungia į bendrą vieningą geometrinę sistemą, Egipto piramidėmis, Velykų sala, Tibeto piramide, Perų, Bolivijos piramidėmis, ir t.t. Visos sistemos pastatytos vieningai, tarsi tų pačių rankų, pagal tas pačias žinias.


Senoves Petra miestas (Irakas/Iranas.. kažkuris) tiek apsilydes, kad moksl. pripažįsta, kad tokia temperatūra gali būti sukelta tik branduolinio sprogimo.

Babelio bokšto likučiai aptirpę, tarsi kažkas bokštą susprogdino iš vidaus (paleista raketa?)


Rusų kirilica išraižytas lenteles, akmenis randa visame pasaulyje. Kai kurios medžiagos, ant kurių išraižyta - itin technologiškos, atominė medžiagų struktūra nerandama mūsų žemelėje.. (pvz. žemės paviršiaus itin tikslus modelis išlietas ant didelių plokščių). Seniausiems raižiniams su kirilica per 200 000 metų..

Anastasijos sūnus taip pat šneka apie anksčiau buvusį daug sudėtingesnį alfabetą... 150 simbolių. Čiudinov'o paskaitas reikėtų klausyti tolimesnei analize, kur gi tie 150 simbolių.. Per visus 3 slavų rašmenis gal?

Seniausia sanskrito kalba skaičiai beveik nesiskiria nuo rusų kalbos skaičių.. Kita sanskrito versija niekuo nesiskiria nuo lietuvių.. Duok man ugnies.. Dahi me agni..
mūsų liet. žodis "Tyras" - reiškia lygiai tą pačią reikšmę.. Vienas prie vieno. Tyras. Dvasinę plotmę menančių žodžių tikrinimas gali leisti surasti ištakas taip pat.
Rusų, lietuvių žodžių sutampa šimtais, gal net tūkstančiais.
Anglų - radau tik vieną, wish..

Šiandieninės rusų kalbos vaizdinių sukurti jaudinimai galvos smegenyse su žodžių vibracijomis sutampa apie 40 proc., anglų - tik apie 0.5 %. Sanskrito spec. sako, kad sankr. žodžiai turėtų sutapti 100 proc.
Iš kito mokslininko Masaru Emoto duomenų aiškiai matosi, kaip angl. žodžio Thanks vibracijos - perteikia mažiausiai dėkingumo. Žiūrint į padėkos žodžių vandens struktūras, angliško "ačiū" struktūra pati nemaloniausia akiai..

Mums ilgą laiką melavo...

Tokios pačios, tik proporcingai 16 kartų didesnės piramidės nei Egipto yra marse..

Kinijos piramidės nėra kinų.. Didzioji kinu siena? Senosios neatstatytos sienos šaudymo angos nukreiptos į Kinijos pusę.. Sienos aukštis daug didesnis kinijos pusėje.. :) Kam, kad priešams rusams būtų lengviau užlipti, o saviems sunkiau... Apšaudymo bokštai išnešti į kinijos pusę... :) Ankščiau žmonės buvo gudresni, bet ir mes nestatytumėme taip kvailai šiandiena.

Senasis kalendorius, kurį pakeitė 15xx metais, skaičiavo nuo itin svarbaus ir tūkstantmečius vykusio karo su kinais.. Nuo sėkmingos kovos pabaigos dabar 75xx metai.

Prie kinijos sienos randa tuos pačius sarmatų, airių, grand tartaria atributus, saulės ženklą.. svastiką.. Tuos pačius, kaip ir dabartinėje Europoje, gruzijoje, lietuvoje Kernavėje. Saulės kultas... Šimtuose piramidžių stovinčių kinijos teritorijoje..neleidžia atlikti tyrimų.. Bijo, kad išaiškės tiesa.. Ir patys nekasinėja, o užsodina tankiai medžiais, kad nebūtų galima net ir paslapčia kasinėti. Be to tai pigiausias būdas jas ardyti..

Ar vis tik kinų siena? Galvokim savo galva.

Žemėje poliai apsivertę yra keleta kartų. Mokslas net apie tai šneka.
Gyvybė klestėjo milijonus metų. Mes vis susinaikindavome, nes kildavo karas tarp abiejų jėgų ir to pasėkoje įvykdavo katastrofa. (Anastasija apie tą patį rašo).

Mums vis kas nors padėdavo, nusileidę iš debesų, atnešdavo mokymą, technologijas.. Vadinome juos dievais.. Taip pat dievais vadiname ir vėliau sukurtus egregorus (Велик эгрегор моих братьев, за миллионы лет его подпитывало множество людей, при этом каждый преклоняющийся уменьшал энергию свою, LT vertimas netikslus tokioms detalėms, todėl pateikiu originalą iš Anastasijos).1. Visus atskraidino vienu metu. Šiuol. mokslas tą patvirtina, kad rasės atsirado vienu metu visuose žemynuose;
2. Išbarstė visus pagal atitinkamas gyvenimo sąlygas ir tokiose vietose, kad susitikimas įvyktų kaip galima vėliau (kad neįtakotų vieni kitų).
Raudonoji rasė - Amerikos indėnai (neauga jiems barzdos, genetika kitokia, veido struktūra ypatinga)
Geltonoji rasė - kiniečiai. Tikriausiai pas juos anksčiau šviesuliai skleisdavo labai stiprią šviesą, dėl to jų tokios akys. Gal net turėjo kelias itin skaiščias saules.

Juodoji rasė - juos nukėlė į Afrikos žemyną. Ar dogonus paėmė pakeliui iš Sirijaus... suku pasakyti

Baltoji rasė.. ta kuri čia gyveno milijonus metų.. Nuo Japonijos iki Ispanijos. Ribojo Uralo kalnai apačioje.. Randa kirilica užrašytų lentelių JAV teritorijoje.. Seniausioms per 200 000 metų.

Nereikėjo kelių, nes buvo vaimanai.. Rusijos teritorijoje būdavo mega platformos po 200 kvadr. kilom., kur manoma kad stovėjo tarpgalaktiniai, tarpplanetiniai vaimanai. Žvaigždžių vartai jungėsi į vieningą sistemą. Manoma, kad dar prieš 1500 metų rusai galėjo keliauti į kitas planetas (ar Anastasijoje skaičiau? ). Pasakoje O Jasnom Sokole itin aiskiai uzkoduota informacija apie keliones po kitas planetas, su atstumais, planetu aprasymais.. Atstumu iki Alfa Centaura, kuri nasa patikslino tik 2006 metais. Klausimas ar pasakoje atstumas nebus tikslesnis.. :) Tiesiog fantastika, kaip imantriai perdave mums informacija musu proteviai! O kaip kitaip galejo perduoti kitaip, kai viskas buvo deginama, naikinama, klastojama tukstanti metu.. Ir daroma tas pats toliau.


Egipte ant obeliskų aiškiausi žmonių ir gyvunų bruožų turinčios butybės. Taip pat rasti kapai, su itin sunkiomis akmens plokštėmis, kur jie buvo palaidoti. Genetika, modifikacijos buvo žinomos labai gerai. Kaip ir astronomija, širdies persodinimo operacijos (12 000 metų itin gerai išsilaikiusi akmenų biblioteka sukurta nuo +-1971 Pietu amerikoje su brėžiniais). Ant akmenų, žmonės gyvenantys kartu su dinozaurais.. Dinozaurai su tešmeniu pienui.. Mokslininkai prielaidą tik prieš 6-7 metus tokią prileido, kad jie galėjo turėti pieno... O čia ant seniausių akmenų.
Beliko tik nemeluoti, kad ir neišnyko jie prieš milijonus metų..
Randami žmonių kaulai su civilizacijos simptomais kartu šalia dinozaurų arba net po dinozaurų kaulais... ?

Buvo dar viena rasė, kurią sukūrė/modifikavo kita jėga. Taip gimė dar viena, kuriai itin lengvai po to buvo įteigta ne savos mintys. Apie tai biblijoje parašyta.. ir Anastasijoje.
Modifikuoti sugebėjo tik moterį. Kažkodėl vyrai nepasiduoda priverstiniai modifikacijai.. Net ir šiandiena klonuoja tik mot. giminės sutvėrimus.

Ant Anglijos Stonehendzo - kirilica israsyti vedrusiu dievai..
Gerai kad nesu rusas šiame gyvenime, nebus galima apkaltinti tautiškumu per dideliu.


Rasės genetiškai suderinamos.. Taip yra visoje mūsų galaktikoje, kurioje pagal 3 kreipimusis, pasak jų yra 220 000 gyvenamų planetų. Netikrinau pagal Edgar Keisi, ką tas rašo. Turėtų sutapti. Iš 15 000 pranašyščių/regėjimų viską pataikė... Mūsų galaktikoje gyvybė ant baltymų pagrindo, gal dėl to kad viskas iš 7 materijų. Net ir materialiame pasaulyje mes turime 7 spalvas, 7 garsus, 7 čakras. Todėl kai Anastasija keliauja su Megre, jis nenusistebi pamatęs žmonės. Kitų autorių šaltiniuose tokios kelionės taip pat niekuo nesiskiria. Prie ko čia NSO žali žmogeliukai tuomet? Pradini atsakyma galima rasti idemiai perskaicius knygą Nevidimaja Bitva - Sokrytaja istorija civilizacii.

Štai kodėl tikrieji kontaktai su kitomis planetomis visiškai nestebina, kai jų metų kontaktas vyksta su itin panašiais į mus. Ten tokie patys kaip ir mes, dvi kojos, dvi rankos, visiškai nesiskiria iš pažiūros nuo mūsų (Anastasija tą patį rašo, ir daugelis kt.). Galbūt daugelį klaidina žali žmogeliukai, kuriems mūsų vaizduotėje nedaugiau kaip 100 metų.. Gal dar mažiau, nes jokiu liudijimu anksciau netgi pagal 1880-1920 metų spaudą apie zalius nebuvo.. Buvo panasus i dirizablius, lektuvus, po to NSO bliudukai tiktai..


Ar žinojai, kad Mėnulis - dirbtinis :) Kaip ir gausybė statinių, struktūrų jo paviršiuje. Jo nėra nei viename senovės žemėlapyje. Jis čia kaba mažiau kaip 10 000 metų. Kažkas atvilko :) Apie mėnulį galima parašyti knygų knygas, tiek daug informacijos yra naujos iš tos pačios NASA šiam faktui. Nereikia net žvalgytis į praeitį ar mitologiją. Krateriai - šešiakampiai, vienodo gylio. Visi krateriai statmeni mėnulio paviršiui. Manuskriptuose rašo apie vaimanus, kaip jie galėjo koncentruoti nesuvokiamą energiją tik statmenai paviršiui.. Po šūvių susidarę krateriai buvo šešiakampiai.. O mėnulio vieta, atstumas tarp žemės ir saulės, apsisukimo periodas ir moters ciklų dažnis.. Ar nepastebėjot unikalaus sąryšio?


Sukurpto dirbtinio mokslo pamatai jau pradeda klibėti. Dar 5-10 metų ir Enšteino teoriją pripažins neteisinga. Bet jau vedančiųjų mokslininkų gretose. Jau dabar kliba, vėlina publikacijas, nutraukia finansavimą, nes žmonės bunda, ilgiau meluoti darosi sudėtinga... Tikiu, kad nebeįmanoma.

Visata ne pliačiasi, o pulsuoja. Plykino paskaitose kažkas turėtų būti daugiau apie tai.

Tačiau visa tai - tai tik penas protui..
Pabusk, kokia graži ir nuostabi mūsų žemė, kaip gera čia gyventi.. Nieko įdomesnio nėra už tikrovę... Tam neprilygs jokia šiuolaikinė fantastinė knyga.
RAmas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Tre 2010 12 29, 20:50
Miestas: busima gimines sodyba

Re: Rasės. Ką jos mums pasako?

Standartinė SANDRA Pen 2011 01 07, 11:10

Manau, jog tame yra dalis tiesos. ... Net nezinojau kad ir kitoje planetoje yra piramidziu. Gal, Musu planeta , kaip ir visata yra daug senesnes negu mums yra zinoma . Yra dar lb.daug nepaaiskinamu faktu. :D .
SANDRA
Pažįstamas
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: Pen 2008 01 18, 17:53

Re: Rasės. Ką jos mums pasako?

Standartinė Basta Ant 2011 02 08, 1:21

Nu esu girdėjus tą info (ne viską, aišku)

Forumo taisyklėse yra parašyta - reikia nurodyti informacijos šaltinį.

Tai norėčiau tų nuorodų, kuriose visa tai parašyta, nupaveiksluota, parodyta.

Pvz., piramidės kitose planetose?

Dar vienas klausimas - kuriuo galu piramidės Egipto rodo į senąjį polių? :) Šiaip jų smaigaliai rodo į dangų :)
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1204
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Klaipėda


Grįžti į Kilmė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias