Orui valyti

tai, kas palaiko sveiką kūną ir sielą ir pagydo

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Orui valyti

Standartinė Basta Pen 2007 06 08, 2:10

Druskos lempos valo orą:

http://www.care2.com/greenliving/ask-an ... lamps.html

Čia teigiama, jog jos prisodrina orą neigiamų jonų, sugerdamos pliusinius/teigiamus, o kartu su jais daugelių kenksmingų dalykų.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1204
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Klaipėda

Standartinė Basta Ant 2007 09 11, 0:00

http://www.pirtyje.lt/pirtis/20/30/320

Eterinių aliejų poveikis

Pagrindinis aromaterapijos bruožas - terapinis eterinių aliejų poveikis pro odą ir kvėpavimo takus. Įvairių tyrimų duomenys rodo, kad žmonės, kurie sirgdami gripu ir kitomis peršalimo ligomis vartoja eterinius aliejus, pasveiksta maždaug 3 kartus greičiau.

Viena iš žmogaus sirgimo priežasčių yra ta, kad mitybos produktai negali tinkamai įsiskverbti į ląsteles ir dėl to plinta bakterijos, kurios sukelia toksikozes, mutacijas, o eteriniai aliejai dėl savo ypatingos cheminės struktūros turi unikalią savybę prasiskverbti į ląsteles, jas pamaitinti ir duoti deguonies, suaktyvina ląstelėse deguonies cirkuliaciją ir taip stiprina imuninę sistemą. Taigi svarbiausia eterinių aliejų savybė, duodanti didžiulį teigiamą poveikį žmogaus sveikatai - organizmo ląstelių aprūpinimas deguonimi.

Mokslininkai įrodė, kad nei vienas ligą sukeliantis virusas ar bakterija negali egzistuoti esant deguoniui. Vadinasi, visi šie virusai, bakterijos, grybeliai atsiranda tose organizmo vietose, kurios blogai aprūpinamos deguonimi.

Eteriniai aliejai, veikdami kaip natūralūs filtrai, trukdo organizmo audinių toksikacijai, todėl, jeigu vartojant eterinius aliejus, jaučiamas koks nors diskomfortas, nereikia išsigąsti - tai toksinų, sunkiųjų metalų ir nuodingųjų medžiagų pasišalinimo iš organizmo procesas. Aromatizuojant patalpas, iš eterinių aliejų į orą išsiskiria deguonies molekulės ir neigiami jonai, kurie pasodrina ozoną, užkerta kelią bakterijų dauginimuisi, todėl išnyksta kenksmingi ir nemalonūs kvapai. Eteriniai aliejai dėka savo elektromagnetinių savybių suskaldo kenksmingų cheminių medžiagų molekules, pašalina jas iš oro ir suteikia mūsų organizmui neįkainojamą paslaugą - detoksikaciją.

Beje, puikaus eterinių aliejų aromato įtaka mūsų organizmui nepranyksta ir tiesiog juos uostant ar aromatizuojant patalpas. Žmogaus uoslė - tai sugebėjimas žaibiškai pranešti organizmui apie pavojų, naudą atsipalaidavimą ir kt. Taigi, jeigu jūs nenorite naudotis voniomis ar masažu, jūs galite tiesiog pauostyti eterinius aliejus ar jais aromatizuoti gyvenamąsias ar darbo patalpas.

Visi eteriniai aliejai turi daugiafunkcinį poveikį organizmui, todėl juos vartodami pasistenkite suderinti jums malonų kvapą ir gydomąsias savybes ir taip sumažinti diskomforto jausmą, jeigu jums nemalonus eterinio aliejaus kvapas.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1204
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Klaipėda

Standartinė ArturasGeniu Ket 2007 12 27, 12:13

nulupęs apelsino žieveles laikau patalpose, o vėliau, kai apdžiūna, uždarau į spinteles, stalčius. Džiūdamos jos išskiria malonius aromatus, veikia kaip naturalus oro gaiviklis... :)
ArturasGeniu
 
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: Pen 2007 10 19, 9:55
Miestas: Geniu km.

Standartinė helenelen Šeš 2008 01 05, 17:24

Daug augalų namuose gerina orą ir bendrą energetinę aplinką.
:)
Make Love Not War
helenelen
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Ant 2007 02 27, 15:55
Miestas: Kaunas

Standartinė ArturasGeniu Tre 2008 01 09, 15:03

namie padeda atgaivinti orą augaliukai ir oro drėkintuvas, galima retkarčiais papurkšti vandeniuko ant augalų lapų ar žiemą uždėti drėgną skudurėlį ant radiatoriaus. Lauke ypatingai spygliuočiai karštom dienom išskiria daug skanių kvapų ir labai gerai išvalo kvėpavimo takus. Siūlau, pagal galimybes, kuo daugiau jų prisisodinti aplinkui namus. Dar vienas pavyzdėlis. Pavasarį, vasarą, karštą dieną mieste, vėjeliui papūtus, skrajoja pilna dulkių, tuo tarpu, miške nepavyktų jų surasti net su žiburiu... :)
ArturasGeniu
 
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: Pen 2007 10 19, 9:55
Miestas: Geniu km.


Grįžti į Sveikata

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

cron