Apgamai

tai, kas palaiko sveiką kūną ir sielą ir pagydo

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Apgamai

Standartinė ** Pir 2006 06 19, 20:10

Kodėl atsiranda, kokios priemonės, kad jų neatsirastų? Iš vis - kas tai per daiktas? :) Pavasarį saulėje buvau mažai, tačiau jų pradėjo rastis..
**
Taryba
 
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:34

Standartinė Basta Tre 2006 06 21, 20:35

Apgamai, tikima, yra susiję su žvėrinių (planetų) įtaka.
Pagal juos aiškinama daug kas, buvo "Būrėjos" žurnale, tačiau aš neturiu jo...
Gal per apgamus atsiveria kokie kanalai...
Tai galėtų būti susiję su žmogaus energetine sistema...
O biologiniu požiūriu tai nežinau.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Bubastė Pen 2006 06 30, 8:59

iš tikrųjų, anksčiau žmonės nebuvo tokie apgamuoti kaip dabar... iš praktikos pastebėjau, kad apgamų atsiradimui turi įtakos piktnaudžiavimas saule - jei nuo jaunų dienų sviliniesi pliaže (dar blogiau - soliariume), tai po to įvyksta negrįžtami odos pakitimai, oda vysta, atsiranda daugybė apgamų, dėmių, kurių kasmet vis daugėja ir t.t. ypač jei pati oda iš prigimties šviesi.. dar spėju, kad apgamai yra susiję su kepenų veikla. pastebėjau, kad kepenis ir odą gerai veikia oranžinio pigmento turintys augalai - ugniažolės, medetkos. visus apgamus galima įtrinti ugniažolės sultimis - taip pamažu jie naikinami, bet reikia turėti daug kantrybės, nes per dieną taip gydant tikrai neišnyks. strazdanas ir pigmentines dėmes galima išbalinti citrinų sultimis. šiaip norint atsikratyti apgamų tinka bet kokios rūgštys - aišku, geriau vaisių, bet galima ant jų lašinti ir acto rūgštį - labai atsargiai kasdien po vieną lašą tiksliai ant apgamo. lašas po lašo, kaip sakoma, ir akmenį pratašo :D
paparastai apgamų atsiranda daugiau žmogui senstant, tai susiję su pakitimais visame oragnizme, tačiau kodėl vis dėlto ir daugeliui jaunų žmonių atsiranda apgamų? matyt, ir vėl kalta ekologija - dėl aplinkos užterštumo mūsų organai taip pat užsiteršia, stengiasi valytis - štai ir išlenda apgamai.. kitas dalykas, kad nesame užsigrūdinę - kūnas bijo ne tik šalčio, bet ir saulės. Prisimenu, P. Ivanovas rašė, kad norint odą pripratinti prie saulės, reikia nusirengti jau labai ankstyvą pavasarį, kai tik išlenda saulutė, tada oda apsipranta ir matyt dėmių jau nebeatsiranda. užtai ir reikia gyventi gamtoje, kad būtų galimybė vaikus nuolat grūdinti saulėje. o tiem, kas nėra užsigrūdinęs saulės atžvilgiu (kaip ir aš pati), patarčiau elgtis labai atsargiai, ypač kaitrią saulėtą dieną atvirame lauke, jei esate baltaodžiai - neleiskite, kad jūsų oda nusviltų ir paraustų kaip vėžio, geriau grūdinkimės palaipsniui arba pradėkime degintis ... žiemą :)
Bubastė
 
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: Tre 2006 06 21, 9:37
Miestas: Vilnius

Standartinė Basta Šeš 2006 07 01, 23:41

:)

Šiaip jau kadangi žmogaus kūnas neturėtų išvis senti... tai apgamų daugėjimas gali rodyti, kad kažkas negerai... ir čia visgi reikia pamąstyti ne tik apie ekologiją, bet ir apie žmogaus sielos švarą.

O karpas puikiausiai naikina pelyno nuoviras...tikriausiai jis tiks ir apgamams.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė ** Pir 2006 07 10, 22:45

>šiaip norint atsikratyti apgamų tinka bet kokios rūgštys - aišku, geriau vaisių, bet galima ant jų lašinti ir acto rūgštį - labai atsargiai kasdien po vieną lašą tiksliai ant apgamo. lašas po lašo, kaip sakoma, ir akmenį pratašo

Norėčiau paklaust, ar kas nors bandė taip naikinti apgamus? ir ar taip tikslinga? ir ar galima?.. nežinau, kaip čia labiau sukonkretint.. :) kūne jis atsirado ne šiaip sau, tai atrodytų, reiktų kažką keisti ir iš vidaus. o tada jis arba išnykt turėtų (ko praktikoje kol kas negirdėjau), arba tada jau reikėtų jį su rūgštimi naikinti

ar taip galima naikinti apgamus, kurie nėra tik dėmelės, bet yra iškilesni?


išsiaiškinau truputį dėl apgamų. Labai paprasta. Taigi jų daugiausia pradėjo atsirasti ant rankų, kurios dažnai iki juodumo nudega nuo saulės. tačiau, manau, svarbu ir vidinės priežastys, kaip jau spėliojau viršuj. ir paveldėjimas. o čia vėl prasideda vidinės priežastys, visos giminės vidinės priežastys.. :)
viskas susiję

aišku, svarbu ir ekologija
**
Taryba
 
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:34

Standartinė Basta Pir 2006 07 10, 23:57

:)

jei apgamas plaukuotas - jis niekad nesupiktybės.bent jau taip aš esu girdėjusi.

vidinės priežastys svarbios.
bet ir išorinės - taip pat. jei jų atsirado ten, kur veikė dabar dėl ozono...patys žinot ko...tai, vadinasi, veikė aplinka. tuomet patariu pasaugot odą.

nuo ultravioletinių spindulių apsaugo linas - bent jau taip aš girdėjau :) :)
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė ... Tre 2006 08 16, 21:13

Turiu dar vieną versiją. :D Skaičiau vienam laikrašty, kad apie apgamus apskritai atskiras mokslas yra. Esmė maždaug ta, kad apgamai rodo mūsų ateitį, lemtį. Aiškina, kad kartais būna taip, jog apgamai mažėja, išsiplečia, dingsta nei iš šio, nei iš to. Nes apgamai rodo įvykius mūsų gyvenime, kliūtys, kurias reiks įveikt, sunkumus kurie ivyks netolimoje ateityje ir t.t. Jei apgamas savo paskirtį atlieka, jis - dingsta, jei didėja reiškias kažkas ateity dar laukia. Moterim dešinės pusės apgamai lemia blogus įvykius, kairėje - gerus. Nežinau, kiek čia tiesos yra, bet įrodyta ten gan moksliškai, neginčytinai :roll:
Paskutinį kartą redagavo ... Pir 2006 09 04, 22:35. Iš viso redaguota 1 kartą.
...
 
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: Šeš 2006 08 05, 22:14

Standartinė Gelyte Tre 2006 08 16, 21:57

Man išnyko vienas gan didelis apgamas, negalėjau patikėti savo akimis....
Gelyte
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: Tre 2006 07 26, 19:58
Miestas: Kaunas

Standartinė ** Tre 2007 04 25, 19:50

Loreta rašė:(...) Norėčiau pasidalinti, kaip išsigydžiau agresyvią apgamą. Sausio mėnesį pastebėjau ant veido sparčiai didėjančią ir tamsėjančią apgamą. Kadangi ligoninių vengiu, Google panaršiusi, radau informaciją apie Bloodroot augalą (Sanguinaria canadensis), kurio tepaliuką mano vyras nelaukdamas užsakė. Tereikėjo patepti tris kartus, 24h pertraukomis. Neužilgo pradėjo perštėti, rausti aplinkui. Patariamų nuskausminančių neėmiau, nes niekad nenaudoju. Apie mėnesį laiko atrodžiau žiauriai apgailėtinai. Po to pradėjo gerėti, kol vieną rytą radau nusidriekusį sukrešėjusį kraują pe visą žandą. Pabaigiau gydymą alijošiumi, tepdama skysčiu iš nulaužtos šakutės, po tris-keturis kartus per dieną. Dar po savaitės atsargiai palietus šašą, gražiai nuėmiau ir, mano džiaugsmui, po apačia radau rausvą odelę, kaip kūdikėlio užpakaliukas.

http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... highlight=
**
Taryba
 
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:34

Standartinė perliux Tre 2007 05 02, 20:06

o man patinka wisi mano apgamai...ir ash juos myliu :D
perliux
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Ket 2007 02 01, 23:49
Miestas: vilnius

Standartinė Basta Pir 2007 05 07, 0:44

manau, geras požiūris ;)
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Vilūnė Tre 2007 05 16, 10:46

mano senelė sakydavo, kad žmogus turintis daug apgamų yra labai laimingas. Galiu patvirtinti, kad ji sakė tiesą, nes turiu nemažai apgamų ir esu tikrai labai laiminga :P
labai daug besišypsančių saulučių
Vilūnė
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: Ant 2006 10 10, 10:59
Miestas: balto gandro lizdas

Standartinė Romas Pen 2007 05 25, 10:01

Apgamai rodo sveikatos trūkumus. Tiksliau - atitinkamos sistemos (meridiano, kanalo, organo) kažkokios dalies nepakankamą ar perdėtą funkcionavimą. Pagal apgamus galima spėti žmogaus ligas/trūkumus. Bet tai nėra lengva. Reikia daug išmanymo. Apgamo išnykimas gali rodyti, kad kažkokia sveikatos problema išsisprendė, atvirkščiai, atsiradimas, kad atsirado papildomų problemų.
Visaip būna
Romas
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Pen 2006 11 10, 11:05
Miestas: Vilnius


Grįžti į Sveikata

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron