Puslapis 11

Odai

StandartinėParašytas: Ket 2006 08 03, 0:13
Basta
Musmirė

Paveikslėlis

Naudingoji musmirė
Pasirodo, šis grybas gali ne tik nuodyti, bet ir padėti. Musmirė turi nemažai baltymų, angliavandenių, vitaminų, amino rūgščių. Tuo pasinaudojo Sibiro mokslininkai, sukūrę iš musmirės naują kosmetinę liniją. Paaiškėjo, kad musmirė tonizuoja odą ir giliai įsiskverbdama į ją teigiamai veikia apykaitos procesus. Tikimasi, kad naujoji kosmetika dėl savo efektyvumo galės konkuruoti su žinomiausių firmų produkcija. Nieko keista, juk liaudies medicinoje ypatingu būdu paruoštas musmirės antpilas seniai naudojamas gydyti kai kurioms ligoms. Tiesa, tokiomis vertingomis savybėmis pasižymi tik musmirė, turinti raudoną kepurėlę su baltais taškeliais.

šaltinis http://www.femina.lt/index.php?sr_id=12 ... 21&n_id=51

StandartinėParašytas: Pen 2006 11 10, 1:59
**
Vėl turiu klausimą. :) Gal žinote kokių gerų priemonių, kaip pašvarinti, išvalyti veido odą? Na, kai nėra didelių problemų, bet periodiškai panegražėja prieš tam tikras dienas.


O atsiradusius spuogelius (beje, ir smulkias žaizdeles) labai gerai gydo seilės. :!: Gal kai kam gali nuskambėti švelniai tariant keistai ar atstumiančiai, bet tikrai padeda. Paseilini kokią žaizdelę ar spuogelį, o kitą dieną nėr ir žymės. Šitą būdą naudoju, tikrai veikia. :)

StandartinėParašytas: Pen 2006 11 10, 11:22
Laimis
Pažįstu merginą, kuri nesiprausia veido vandeniu iš krano, nes jis neva tai nusausina veido odą ir apskritai kietas vanduo netinka, ypač veidui. Todėl ji prausiasi su šaltinio vandeniu, o kai jo neturi, tai tiesiog nueina į parduotuvę ir nusiperka to vandens buteliuose. Ten irgi man rodos minkštas vanduo, tai odai geriau.

Megre mokė kaip pasigaminti pienelį veido odai. Paimi kelis lašus kedrų aliejaus į delną ir užlašini dar kelis lašiukus vandens. Tada pirštu suplaki. Ir gaunasi toks balkšvas pienelis, labai panašios konsistencijos į tą pienelį kosmetinį, kurį naudoja moterys veidui tepti. Man pačiam teko naudoti tiek tą kosmetinį pienelį, tiek kedro aliejų sumaišytą su vandeniu, tai galiu pasakyt, kad gaunasi tikrai panaši konsistencija.

Visai odai tepti tinka grynas kedro aliejus, o veido odai Megre siūlo sumaišyti jį su vandeniu ir suplakti.

Oda

StandartinėParašytas: Sek 2006 11 12, 22:09
Jurgita
O aš pastebėjau, kad labai gerai visą odą veikia tamsus durpingas vanduo. Jei turite kas sodybą, o joje balą su tokiu juodu vandeniu - tai geriausia priemonė odai. Toks vanduo labai švelnus, minkštas ir oda, jį panaudojus po savaitės kasdieninio prausimosi, tampa kaip šilkinė - be galo švelni.
Pas mane sodyboj yra štai tokia didelė bala, kad negaliu atsidžiaugti jo poveikiu tiek odai, tiek plaukams :D

Re: Odai

StandartinėParašytas: Ket 2008 12 25, 20:57
Equanimity
Probleminei odai geriausias yra arbatmedžio eterinis aliejus, sausai levandų, riebiai citrusinių vaisių. Jei netinka pirktiniai produktai, alijošius drėkina ir naikina bakterijas. Jei kartūs dalykai netinka, nes dažnai gaunat bučkius į skruostą, odą išvalo medus. Jei esat veganas ir medaus nenaudojat, ją gerai išvalo traiškytų kopūstų sultys. Jei nenaudojat pjaustytų daržovių, nes nenorit, kad dingtų vitaminai, riebiai odai tink visi rūgštūs vaisiai, todėl galima atkąst obuolio ir pasitept obuolių sultimis. Jei oda sausa, o ją reikia valyti, tinka retkarčiais garinti, bet tai netinka pleiskanotais, praradusiai vandenį ir su išsiplėtusiais kapiliarais odai. Tada galima palaukt, kol neaštri saulutė numarins bakterijas. Jei vengiat uv spindulių, užteks gert daug vandens ir oda išsivalys pati, kaip ir visas organizmas.
Aš seniau ploviau veidą vandeniu iš krano, kuris man džiovino odą. Veliau ploviau su pirktiniu ir vistiek tempė odą. Vėliau supratau, kad ne vandens o riebalų trūksta mano odai. Nustebau, nes mano oda yra mišri, bet pasirodo, kad ji taip kontrastingai mišri, jog vienos vietos blizga kaip žiburėliai, o kitas aliejumi reikia tepti. Va, kaip būna. :D
Nežinau, kur parašyt, gal kas čia galėtų man patarti. Saulė labai sendina odą, nors ji ir natūrali, bet dėl oro užterštumo, mano įsitikinimu, labiau kenkia, negu duoda naudos. Gal kas žinot, kokios yra natūralios priemonės nuo saulės ir koks maždaug spf tai būtų? Esu įpratus nuolat naudot kūdikių spf, bet dabar, kai nenaudoju chemijos, nebežinau, ką naudot. Būčiau labai laiminga, jei ką patartumėt. :love:

Re: Odai

StandartinėParašytas: Pen 2008 12 26, 2:29
Basta
Šiaip kad plovei iš čiaupo ir sausino - nieko nuostabaus.
Bet kad plovei iš butelių ir sausino - tai jei tas vanduo pilnas mineralų, tai kietas, vadinasi, irgi sausins.
Naudoju lietaus vandenį prausimui, kai noriu, kad oda atsigautų, pasidarytų minkšta ir sveika.

Re: Odai

StandartinėParašytas: Pen 2008 12 26, 13:11
Equanimity
Geras mano pirktinis vanduo, bet odą tempia dėl drėgmės arba riebalų stokos. Mano atveju dėl abiejų. :D
Prisiminiau, kad juodas molis labai gerai išvalo giliuosius odos sluoksnius, bet jis neaišku iš kur gautas ir sausina odą.