Elektra

apie žmogaus namus

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Elektra

Standartinė Basta Ant 2006 10 17, 23:44

NEPRIKLAUSOMAS TYRIMAS.

TIRIA: Basta
ĮRANKIAI: Veikiantis kompasas
VIETA: Šiuolaikinis žmogaus būstas
EIGA: Kompasas laikomas skirtingais atstumais nuo elektros prietaisų ir tikrinami "neapčiuopiamieji" laukai (vadinkime taip...ar tai radiaciniai, ar magnetiniai, ar elektrostatiniai...) pagal tai, kaip kompasas sukasi, nukrypdamas nuo Šiaurės krypties.


NENEŠIOJAMAS KOMPIUTERIS (ĮJUNGTAS)
Apytikriai 4 žingsniai į šoną ir 4 žingsniai iš priekio kompasas rodo neaiškias kryptis. Nepastoviai. Išjungto laukas susiaurėja iki ~3 žingsnių.

SKYSTŲJŲ KRISTALŲ VAIZDUOKLIS
~10cm iš viršaus, ~10cm iš galo ir ~10cm iš apačios

MOBILUSIS TELEFONAS (RAMYBĖS BŪSENOJ)
~10cm pradeda reaguoti kompasas, kuo arčiau, tuo labiau nukrypsta rodyklė. Nepastoviai.

ŠALDYTUVAS
Apytikriai 20cm nuo šaldytuvo, kuo arčiau, tuo labiau išsiderina kompasas. Stipriai reaguoja į varstomas dureles.

ELEKTRINĖ VIRYKLĖ (IŠJUNGTA)
~10cm nuo viryklės. Viduje vėlgi rodoma nesąmonės.

TELEVIZORIUS
Iš galo keli žingsniai, iš priekio ~20cm.

RADIATORIAI (PILDOMI VANDENS):!:
Paveikslėlis
Veikiantys - po žingsnį iš visų pusių, rodyklė sukinėjasi apie ašį. Išjungtų laukas mažėja.

ELEKTROS LINIJOS (GATVIŲ)
Po 4 žingsnius iš kiekvienos pusės. Nepastoviai.

MUZIKINIS CENTRAS (NENAUDOTAS DAUGIAU NEI 3 MĖNESIUS)
Rodyklė krypsta 30-40 laipsnių kampu (iš viršaus).


IŠVADOS: Elektros prietaisai išderina kompaso rodyklę, vadinasi, taip pat jie gali išderinti natūralų žmogaus biolokatorių ir aurą. Net po išjungimo turi praeiti nemažas laikas, kad jų skleidžiamas "neapčiuopiamasis" laukas sumažėtų ir susilpnėtų.

KAIP TAISYTI
Augalai padeda sumažinti neigiamą elektros prietaisų poveikį.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1204
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Klaipėda

Standartinė Laimis Tre 2006 10 18, 0:03

Drįsčiau teigti, kad kompasą veikia ne elektros energija, bet metalas. Pabandyk dar kokį nors metalinį daiktą pro kurį neina elektra laikyti po kompasu. :)
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Standartinė Basta Tre 2006 10 18, 0:16

Nereaguoja, Laimi, jau tikrinau. Sutinku, metalas šiek tiek veikia, bet kompasas tikrai nereaguoja. :)
O jei reaguoja, tai 1-2 laipsnius.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1204
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Klaipėda

Standartinė Neringa Tre 2006 10 18, 16:50

Šią vasarą Vilniaus klube buvo apsilankęs žmogus, kuris pasakojo apie elektros prietaisų neigiamą poveikį žmogaus sveikatai. Jo teigimu atsiriboti nuo spinduliavimo neįmanoma net gamtoje, nes veikia pvz. mobiliųjų telefonų tinklų spinduliavimas. Ypač akcentavo kompiuterių spinduliavimą.

Tuo pačiu buvo išreklamuotas Rusijoje pagamintas prietaisas, kuris neva tai nuima neigiamą poveikį. Pažymėtina, kad prietaisėlis nepigus ir neturi Lietuvoje galiojančio sertifikato.

Čia geras pavyzdys paplitusio reklaminio triuko - įbauginti ir įsiūlyti pirkti išsigelbėjimą.

Su klubiečiais aptarėme štai ką:
Kad elektriniai prietaisai daro įtaką žmogaus sveikatai fiziniame ar kituose lygmenyse seniai žinoma.
Verta vengti elektrinių prietaisų pagal galimybes.
Nereikia sureikšminti šio neigiamo poveikio ir mąstyti pozityviai, mintimis susikuriant sau apsaugą.

Dėl įdomumo:
Vienas klubietis, kuris dirba su įvairiais prietaisais, minėjo, kad iš tiesų bet koks išleidžiamas į gamybą prietaisas yra sertifikuojamas Lietuvoje ir ES jį patikrinus pagal pakankamai griežtus standartus, tarp kurių įvertinamas ir spinduliavimas.
Kita klubietė minėjo, kad nuo spinduliavimo apsaugo šungito piramidės ir kai kurie augalai (tarp jų ir kaktusai, berods).

Klausimas dėl elektros ir elektros prietaisų panaudojimo gana keblus. Šiuo metu žmonijos priklausomybė nuo jų yra didelė. Tai pat kaip ir nuo daugelio kitų civilizacijos laimėjimų kaip naftos produktai, automobiliai ir t.t. Jeigu sintetinio drabužio gali atsisakyti pakeisdamas jį natūralaus pluošto drabužiu, tai atsakymas į klausimą kuo šiai dienai pakeisti elektrą (ypač mieste gyvenantiems žmonėms, ir pramonėje) arba kaip be jos apsieiti nėra toks paprastas.

Pavyzdžių, kad žmonės savo buitį yra susitvarkę be elektros Lietuvoje yra ir šiandien.
Aukštaitijoje man rodė iš tolo sodybą, kurioje žmonės po šiai dienai gyvena be elektros. Šaunuolis-pagalvojau apie sodybos šeimininką. Iš tolo sodyba atrodė tvarkinga, gana nemaža, matėsi ūkiniai pastatai. Būtų įdomu pabendrauti ir pažiūrėti kaip ten be elektros apsieina.
Manau, kad nemažai gyvenančių kaime žmonių iš tiesų elektrą naudoja tik apšvietimui (tai iš esmės ir nėra labai priklausomi nuo elektros).

Bet nesinori galvoti tik tokia linkme, kad atsisakyti elektros įmanoma tik visiškai suprimityvinant buitį. Matyt, netrukus turėtų įvykti civilizacijos lūžis, kai dvasiškai patobulėję žmonės atras naujas energijos formas, kurios bus lengvai panaudojamos ir bus visiškai ekologiškos ne tik gamtos bet ir žmogaus atžvilgiu. Taigi eletros tiekimo magistrales ir linijas teks išmontuoti kaip nebereikalingas. Galvaninius elementus saugiai neutralizuoti ir nutraukti gamybą. Gana įdomu... Pavyzdžiui bus naudojami šviečiantys kristalai kaip Disnėjaus animaciniame filme apie Atlantidą. O iš esmės, dvasiškai patobulėjusiems žmonėms atkris apšvietimo problema, nes galės matyti "fizinėje tamsoje" nefizinę šviesą. Jiems tamsa kaip ir nebeegzistuos. Ką jau kalbėti apie telefonus, radiją, televiziją, kurie matantiems ir girdintiems per atstumą erdvėje ir laike būtų gana primityvūs ir nepatogūs dalykai. Sukūrus naujas energijos formas galėsime atsisakyti atominių elektrinių, naftos gavybos ir perdirbimo struktūros. Vajej vajej kaip bus gražu, ir kaip atsikvėps gimtoji planeta :))

Taigi, yra daug apie ką pamąstyti.
Neringa
Taryba
 
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: Pir 2006 06 19, 13:52
Miestas: Vilnius

Standartinė Basta Tre 2006 10 18, 23:14

Taip :)
Mano nuomone, gyvenant gamtos ritmu, kaip kad gyveno dar mūsų proseneliai, papildomo apšvietimo nereikia.
Negi nuvertint taip Dievą, kad jis padarė per tamsų pasaulį? :P
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1204
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Klaipėda

Standartinė Basta Tre 2006 10 18, 23:28

Mindaugas Lisauskas rašė:Sveiki visi,

Mano keletas pastebėjimų apie elektros energija, elektros prietaisus.
Visi turetume žinoti, kad elektra tekėdama (gali ir neteketi, tuo metu nenaudojama, o tik būti įtampa laiduose) laidais apie elektros laidą sukuria elektrinį lauka. Šiam elektros laukui užfiksuoti yra specialūs prietaisai. Pvz ieškoti elektros laidų esančių po tinku ir panašiai. Taigi su tokiu prietaisu atlikau keletą eksperimentų. Apie senus elektros laidus šis laukas fiksuojamas maždaug 0,5-1 metro atstumu. Apie naujus elektros laidus šis laukas sumažėja iki 10-30 cm. Televizoriaus ekranas spinduliuoja toki lauka 2-3 metrai, senas monitorius taip pat 2-3 metrai. Ar yra būdų apsisaugoti nuo šio lauko. Taip yra. Visi pastebėjome, kad naujos rozetes turi ižeminimo papildomą šakutę. Taip tai visu elektros prietaisų įžeminimas. Dabar yra populiarios rozetes su ižeminimu-inulinimu, tačiau dažniausiai jas sumontavę elektrikai pamiršta prijungti įžeminimo laida. Kaip veikia neižeminti prietaisai? Kaip žinome šaldytuvas, kompiuteris, mikrobangė, skalbimo mašina ir dauguma kitų prietaisų turi metalinį korpusą. Dabar nauji šie prioetaisai turi ižeminimo papildomą šakutę, seni to neturėjo. Taigi naudojant tokį neįžemintą prietaisą apie jo metalinį korpusą susidaro taspatas elektrinis laukas. Jis būna 0,5-1 m atstumu. Taigi naudodami tiokius prietaisus ir gyvendami mažame bute praktiškai pastoviai esame šio elektrinio lauko veikime. Taspats laukas susidaro ir apie neižeminto stacionaraus kompiuterio metalinį korpusą ir monitorių. Taigi įžeminus šiuos prietaisus šis elektrinis laukas išnykstą. Uzdėjus ant seno monitoriaus tamsintą filtra ir prijungus ižeminimą elektrinio lauko spinduliavimas išnyksta iki 2-3 cm. Naujasni paprasti monitoriai turi ant ekrano ižeminimo tinklelį, taigi jei jis neižemintas, toks monitorius praktiškai veikia kaip ir senas monitorius.
Taip pat apie save ši lauką sukuria ir visi kiti elektros prietaisai, elektros lemputės, magnitafonai, plėjariai, lygintuvai, mikseriai ir t.t. Rekomenduočiau kuo mažiau naudoti elektros prietaisų, o jei jų naudojimas neišvengiamas, juos sustatyti buityje taip, kad kuo toliau nuo žmogaus buvimo vietos ir t.t.
Na nežinau ar suprantamai paaiškinau, jei kils kokiu klausimų galite klausti.
Mindaugas Lisauskas

Paimta iš http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=1879
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1204
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Klaipėda

Standartinė kutikutas Ket 2006 10 19, 0:46

Galima Neringai ðiek tiek ir paprieðtarauti. Reikia neprimityvinti buities, reikia sumaþinti naudojimà. Tiesiog visada iðjungti prietaisus ið tinklo (rozetës), naudoti maþo galingumo, energijà taupanèius ir panaðiai. O paèià elektra gaminti ið saulës/vëjo. Taip galima atsisakyti didþiuliø elektros perdavimo linijø ir paèiø elektriniø :lol:
kutikutas
Taryba
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:57
Miestas: LT United

Standartinė Vidmantas Šeš 2007 11 03, 18:30

Reikia padaryti taip kad kompiuteris nespinduliuotu radiacijos.Radiacija gadina visa kuna.O ziurejimas i monitoriu labai silpnina regejima.Reikia sugalvoti kazka tokio kas negadintu akiu...bet ka ? Pamastykim.O gal yra specialistas kuris zino kompiuterio veikimo pricipus ? ... Gal... Jeigu panaudotume tikejima.Pabandykim tikejimu sukurti apsaugini lauka.Isivaizduokit kad aplink jus yra skydas-kuris saugo nuo radiacijos.Jeigu tikedemai kursit tai jusu mintis materializuosis ir toks apsauginis laukas susikurs.Bet kuri mintis isreiskta auskto lygio jausmais materializuojasi...Tada naudokit meile.
Vidmantas
Vidmantas
 
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: Šeš 2007 06 02, 17:18
Miestas: Netoli Kuršėnų

Re: Elektra

Standartinė Basta Pen 2009 04 03, 1:55

Elektros generatorius, nereikalaujantis jokio kuro! Realus išradimas.
Vaida rašė:Kam nagai prie technikos linkę, siūlau pažiūrėt filmuką apie ekonomišką variklį. Išradimas lyg daug žadantis, sprendžiu jau iš to, kad pats išradėjas durnyne ušdarytas. Jei ką domins, kažkur (Saulius Jasionis) turi ir schemą, nors šiaip ten, sako, viskas aišku, dar komentarų yra. http://rutube.ru/tracks/1108093.html?v= ... 9a664f1ff5

Čia tada irgi į temą:
http://straipsniai.lt/energetika/puslapis/12389

Apie elektrą. Teslos generatorius. Nereikia jokio kuro. http://rutube.ru/tracks/1318652.html?v= ... d314bce137
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1204
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Klaipėda


Grįžti į Buveinė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron