Valstybės pagalba kaimo plėtrai ir aplinkosaugai

arba kitaip - ekologija

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Valstybės pagalba kaimo plėtrai ir aplinkosaugai

Standartinė Neringa Ket 2006 09 14, 14:56

"Respublikoje" šiandien (2006 09 14) rašoma

apie tai, kad Žemės ūkio ministerija ir Jungtinių Tautų vystymo programa pasirašė bendrą finansavimo sutartį įgyvendinant Pasaulio aplinkos fondo Mažųjų projektų programą Lietuvoje.

Programa siekiama remti kaimo bendruomenių ir kitų nevyriausybinių organizacijų projektus darnios kaimo lėtros ir aplinkos apsaugos srityse.

Žemės ūkio ministrė teigia, įgyvendinant programą bus remiami projektai, teikiantys naudos kaimo gyventojams, didinantys kaimo bendruomenių organizacinius ir vadybinius sugebėjimus, siekiantys mažinti socialinę ir ekonominę atskirtį, išlaikyti ir apsaugoti biologinę įvairovę mažinant dirvos ir vandens taršą.


Projektų atranką vykdys programos nacionalinis priežiūros komitetas. Paraiškos turi būti pateiktos iki 2006 10 10."Respublikos" priede "Gyvenimas" šiandien (2006 09 14) rašoma
ir apie Aplinkos ministerijos ir Jungtinių Tautų vystymo programos pasirašytą sutartį dėl PAF MPP įgyvendinimo ir visuomeninių organizacijų bei bendruomenių aplinkosaugos projektų rėmimo.

Rašoma, kad PAF Lietuvoje jau ne pirmus metus finansuoja projektus klimato kaitos, biologinės įvairovės, tarptautinių vandenų apsaugos ir kitose srityse.
Neringa
Taryba
 
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: Pir 2006 06 19, 13:52
Miestas: Vilnius

Grįžti į Aplinkosauga

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron