Kaip vyksta dalyvių pasitarimai

pasitarimai dėl Aikštės priežiūros, šnektų tvarkymo

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Kaip vyksta dalyvių pasitarimai

Standartinė Laimis Ant 2006 10 17, 22:10

Ši aikštelė, kuri vadinasi PASITARIMAI, yra sukurta tam, kad pasitartume su Aikštės dalyviais apie ketinamas išmesti šnektas.

Iš pradžių buvom sumanę išmesti viską, kas mums atrodo nepraktiška, nepritaikoma. Tačiau kartais sunku nuspręsti, ar šnekta nepraktinė ar praktinė, sunku nuspėti - o galbūt ji išsivystys į kažką praktiška. (Čia galima pabandyti apibrėžti, ką vadiname praktiška, o ką ne: http://esu.tiems.kam.esu.lt/forum/viewtopic.php?t=284). Pagaliau, kiek žmonių, tiek ir požiūrių. Nebūtinai mūsų požiūris yra teisingiausias.

Todėl, prieš mesdami abejotinas temas, nutarėme pasitarti su kitais Aikštės dalyviais. Šioje aikštelėje būtent ir galima tartis, diskutuoti, ar šnekta praktinė ar nepraktinė, duoti apeliaciją temą grąžinti.

Taisyklės tokios:

1. Jei neabejodami Aikštės prižiūrėtojai nusprendžia, kad šnekta nepraktinė, tada ji metama iš karto.

2. Jei abejojama dėl jos praktiškumo, tai tema metama į šitą aikštelę - PASITARIMAI.

3. Jei niekas neprieštarauja iš aikštės dalyvių, ir praeina mėnuo nuo išmetimo į PASITARIMUS, tada šnekta ištrinama negrįžtamai.

4. Padavus apeliaciją šnektai grąžinti, vyksta svarstymas, kur išsakomi argumentai, ir šios Aikštės prižiūrėtojai padaro sprendimą, kurį paskelbia viešai ir išmeta arba palieka šnektą.

Visa tai darome, kad aikštė būtų maža, bet naudinga. Kad mažai laiko praleistume prie kompiuterio, o daug praktinių (pritaikomų) žinių įgytume.

Jei turite geros ir NEpraktinės informacijos, tai labai gera vieta jai patalpinti ir aptarti yra http://www.anastasija.lt/forum forumas. Būt gerai, kad abu forumai bendradarbiautų ir padėtų vienas kitam. Anastasija.lt bendras, didelis, diskusinis forumas, o čia praktinis padalinys. Čia mažiau temų, mažiau informacijos, bet tikėkimės, kad patogus ir informatyvus. :)

Šviesių minčių ir gražių darbų...

Jei taisyklės netobulos, tai tobulinkime. Kol kas ši tema neužrakinta, galim diskutuoti...
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Grįžti į Pasitarimai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias