RENGINIAI

naujienos

Moderatorius: Prižiūrėtojai

RENGINIAI

Standartinė Basta Šeš 2006 07 29, 1:21

Donatas:
Liepos 21 - 31 dienomis Klaipedos koncertu saleje vyks Sibiro ekologines gyvenvietes dailininku paroda "Dvasinis kelias ir menas".
22 diena 18 val. - koncertelis.
Iejimas - NEMOKAMAS!


[patikslinu: Šaulių g. - adm.]
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1204
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Klaipėda

Siuzan Gregg seminarai rugsėjį

Standartinė Neringa Pir 2006 07 31, 9:46

Mieli skaitytojai, maloniai kvieciame i seminarus. Zr. adresu: www.mijalba.com/renginiai

Dr. Siuzan Gregg knygų “Galios šokis”, “Toltekų kelias” ir „Šventosios Savasties suradimas“ autorė vėl rugsėjį viešės Lietuvoje.
Rugsėjo 9-12d. „Asmeninės galios suradimas. Meilės transformuojanti jėga“ Dvasinė alchemija. Toltekų tradicijos dovana – sugebėjimas transcenduoti paprastą žmogaus sąmonę ir pasiekti asmeninę laisvę. Paprastai kalbant, asmeninė laisvė – tai sugebėjimas pasirinkti veiksmą, o ne reakciją į gyvenimo įvykius. Trys toltekų meistriškumai: Sąmoningumas, Transformacija ir Ketinimas – tai mūsų ribotumų perkeitimo raktai ir savo kūrybinės gyvenimo galios patyrimas.
Toltekų tradicijos supratimas ir panaudojimas kasdieniame gyvenime įgalins mus kurti laimę ir pasitenkinimą, nesvarbu kas vyktų aplink. Išmokę matyti savo problemas ir sprendimus kaip asmeninės laimės vadovus, giliai ir ilgam pakeisite visas savo gyvenimo sritis.
Toltekų tradicija- tai išlaisvinanti filosofij ir pasaulio matymas būdas. Senovės toltekai žinojo, jog mūsų protas – tai požiūrio taškas, mus apribojantis. Kai mes išmokstame suvokti pasaulį savo dvasia, o ne protu - pasaulį patiriame visiškai kitaip.
Kai išmokstame gyventi naujai, laimė tampa pasirinkimo dalyku, o ne kažkuo priklausomu nuo išorinių sąlygų. Depresija, baimė, nusivylimas tampa praeitimi. Suteikite sau nuostabią dovaną ir pradėkite savo kelionę į asmeninę laisvę.
Šiame seminare jūs:
Išsiugdysite sugebėjimus, kuriuos galėsite naudoti visą likusį gyvenimą.
Išmoksite kaip kasdienius gyvenimo įvykius naudoti savigydai ir transformuoti savo gyvenimą.
Atrasite būdus kaip būti laimingu, nesvarbu, kas vyksta aplinkui.
Pradėsite jausti gyvenimą kaip džiaugsmingą stebuklą.
Pajausite save ne kaip suvaržytą, o kaip niekuo neribotą būtybę.
Patyrinėsite savo sugebėjimus kaip sukurti tai, ko jums reikia.
Per šias keturias seminaro dienas jūs turėsite galimybę “paleisti” savo asmeninę istoriją, patirti gamtos stebuklų ir susijungti su beribe savo sielos jėga. Pirmąjį vakarą galingos ceremonijos metu jūsų praeitis numirs ir jūs išsilaisvinsite iš savo senos istorijos. Per kitas dienas, patyrę nuotykių gamtoje ir galingų iniciacijų bei ceremonijų, giliausiame lygmenyje jūs susijungsite su savo tikruoju “aš”, savo vidine išmintimi, galiomis ir siela. Nėra jokių jūsų vidinės kelionės ribų, išskyrus tas, kurias nubrėžia jūsų protas. Siuzan atvers duris giliausiems jūsų pasikeitimams ir pasveikimui. Jūsų gyvenimas nebebus toks pats. Seminare patirsite magijos ir stebuklų, meilės ir šviesos, džiaugsmo ir juoko akimirkų, susipažins su asmeniniu dvasiniu vadovu. Seminaras baigsis ugnies iniciacija.
Ši savaitė bus kupina mistikos, magijos ir meilės, transformacijos ir stebuklų. Prisijunkite prie Siuzan ir iš esmės pakeiskite savo pasaulį.

Rugsėjo 13d. „Mitote – sąmoningas sapnavimas“
Mitote ceremonija – sakralinis ritualas, atliekamas naktį. Mitote energija perduodama įvairiose toltekų linijose, kurios tikslas perkeisti, transformuoti save per sapną. Ji veikia taip, kad transformuoja asmenybės sapną ir gyvenimą įvairiose dimensijose.
Mes esame daugiaplanės asmenybės. Nuo seniausių laikų esame” ištreniruoti” susikoncentruoti ribotoje dimensijoje. Tačiau sapno būsenoje mūsų sąmonė veikia ir lavinasi, nepaisant sapnuojame mes ar būdraujame. Per mitote ceremoniją Siuzan dirbs su jumis jums būnant sapno būsenoje ir padės išplėsti jūsų sąmonę.
Mitote su niekuo nepalyginamas išgyvenimas. Per šią dieną jūs patirsite sąmonės pasikeitimus, tuo pačiu pasikeis ir jūsų gyvenimas. Šis seminaras pasės galingą transformacijos sėklą jūsų prote ir širdyje.

Rugsėjo 14-17d. „Sąmoningas gyvenimo kūrimas. Gausa visose gyvenimo srityse. Praktinė magija“
Ar jums trūksta laiko?
Ar jums reikėtų daugiau pinigų?
O gal daugiau meilės ir savęs pripažinimo?
Galbūt jūs norite jaustis saugesni ir ramesni chaoso sūkuryje?
Mes gyvename beribėje visatoje, tačiau labai dažnai patiriame ribotumus ir trūkumus. Gausa tai yra daug daugiau nei pinigai – gausa susijusi su meile, laiku, proto ramybe, lengvumu, paprastumu, turėjimu tai ko trokštame. Gausa reiškia turėti daugiau nei pakanka ir turėti kuo pasidalinti perviršiu. Gausa -tai mūsų beribės prigimties išreiškimas ir gyvenimo pripildymas magija ir stebuklais.
Kaip patirti gyvenimo gausą: meilę, magiją, taiką, džiaugsmą, turėti pinigų? Mokymosi procese išmoksite sukurti tai, ko norite. Visi esame galingi magai, bet tai pamiršome. Seminaras suteiks puikią progą pasinerti giliau ir patirti beribį, niekuo nesuvaržytą gyvenimą.
Diskusijų, paprastų pratimų ir vadovaujančios meditacijos metu jūs:
1. Išmoksite kaip būti laimingu, nesvarbu kas vyksta jūsų gyvenime;
2. Pagilinsite sugebėjimus kaip pajusti artumą su savimi, kitais ir pasauliu.
3. Susijungsite su savo vidine išmintimi ir savo gyvenimo tikslu.
4. Sukursite gyvenimą, kupiną magijos ir stebuklų.
Rugsėjo 18-19d. „Gydančios rankos. Psichinė chirurgija ir kiti energiniai gydymai.“
Šios dvi dienos padės susijungti su vidiniais gydymo sugebėjimais. Gausite antrą Reiki iniciaciją, išmoksite kaip apsivalyti su kiaušiniu(senovinis gydymo būdas), kaip išmintingai gydyti. Jūs patys gydysite ir išmoksite įvairių gydymo būdų. Patirsite galingų ir brandžių išgyvenimų.

Seminarai vyks Nidoje poilsio namuose „Nidos smiltė“.
Kainos:
Pirmo seminaro 4 dienų kaina 560 Lt
Antro seminaro 1 dienos kaina 170 Lt
Trečio seminaro 4 dienų kaina 560 Lt
Ketvirto seminaro 2 dienų kaina 320 Lt
Dalyvaujant daugiau nei 4 dienos, taikomos nuolaidos:
5 dienos 650 Lt
6 dienos 780 Lt
Viso ritryto 10 dienų kaina 1200 Lt
Į visas kainas įskaičiuota nakvynė patogiuose 2-3-viečiuose kambariuose, vegetariškas maitinimas 3 k/d, visi mokymai ir užsiėmimai.
Tiems, kuriems nereikia nakvynės, prašome informuoti registruojantis.
Registracija vyksta iki rugpjūčio 20d.
Informacija ir registracija: Vilma 8 687 86760, el. paštas: vilma@mijalba.com
Rita 861614170, el.paštas: rbaniene@yahoo.com----------
http://www.mijalba.com
Neringa
Taryba
 
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: Pir 2006 06 19, 13:52
Miestas: Vilnius

Standartinė Neringa Pir 2006 07 31, 10:13

Antradieni (rugpjucio 1 d.) 18 val. Vilniuje, Piliakalnio g. 7, vyks puikaus Ajurvedos zinovo - daktaro turincio Indijos Prezidento suteikta "geriausio Ajurvedos gydytojo" titulą, dr. Partap Chauhan seminaras - Ajurveda kiekvieno mūsų gyvenime.

Seminaro trukme 2 val., plius laikas atsakymams į klausimus. Seminaro kaina - 50 Lt, studentams - 30 Lt. Einant keliese, taikomos nuolaidos.

Daugiau informacijos - Renata 861416535.

***

Papildoma info: Lektorius: dr. Partap Chauhan

Puikiai baigęs Delio universitetą, jis dar 5 metus sėmėsi žinių iš pasaulinį pripažinimą pelniusio Ajurvedos guru Kaviraj Nanak Chand Sharma pagal senovinę gurukula sistemą, kai mokytojo (guru) žinios ir patirtis tiesiogiai perduodama mokiniui. Per tuos metus daktaras sukaupė neįkainoamų žinių apie ajurvedinę diagnostiką, gydymą ir senovinių Ajurvedos vaistų gamybą.
1992 m. dr. P. Chauhan įsteigė kliniką ir vaistų gamybos įmonę Faridabade ir, naudodamas holistinę Ajurvedos mediciną bei mokydamas Ajurvedos gyvenimo principų, pradėjo gydyti chroniškų ligų, tokių kaip kepenų cirozė, artritas, diabetas, vėžys, AIDS, psoriazė, o tap pat migrenos ir depresijos kamuojamus ligonius. Jo vadovaujamas JIVA Ajurvedos tyrimų institutas daug dirba integruojant autentišką Ajurvedą į šiuolaikinį medicinos mokslą ir praktiką.
1994 m. dr. P. Chauhan pradėjo skaityti paskaitas ir gydyti chroniškus ligonius Anglijoje, Prancūzijoje, JAV, Japonijoje, Lietuvoje, - daugiau kaip 20 pasaulio šalių. Augant Ajurvedos žinių poreikiui pasaulyje, įkūrė Internetinį sveikatos centrą, pagelbėdamas tūkstančiams pacientų visame pasaulyje, o internetinį Ajurvedos koledžą (www.jiva.com) jau baigė šimtai mokinių ir gydytojų.
2004 metais Indijos prezidentas daktarui Partap Chauhan suteikė "geriausio Ajurvedos gydytojo" titulą.
Neringa
Taryba
 
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: Pir 2006 06 19, 13:52
Miestas: Vilnius

Indiškos muzikos koncertai

Standartinė Neringa Ket 2006 08 03, 13:11

Garsas ir muzika daro didelę įtaką žmogaus savijautai.
Muzika, kuri atitinka dievišką harmoniją - tai maistas sielai, geros savijautos šaltinis, savęs pažinimo kelias. Malonu, kad vis daugiau ir daugiau galima išgirsti muzikos, sukurtos ir atliekamos dvasingai.
Šįkart perduodame gerą žinią apie indiškos muzikos koncertus Vilniuje.

***

SAHADZA JOGA -BALTIJOS TURAS 2006

Indiskos muzikos ansambliai :
SHANTI ( Lietuva)
SAHADJA UNLIMITED (Suomija)
BHAKTI (Lietuva)


Koncertai
08.04 (penktadienis) PANEVEZYS 18 val. muzikos mokykla Vilniaus g. 2
08.05 (sestadienis) VILNIUS 19 val. Mokytoju namu didzioji sale Vilniaus g. 39
08.07 (pirmadienis) KAUNAS 18 val. Rysiu istorijos muziejus 7d.
08.09 (antradienis) PALANGA 16 val. Botanikos parko rotondoje
08.10 (treciadienis) KLAIPEDA 19 val. Menu fakulteto konc. sale K.Donelaicio 4


www.sahadzajoga.lt
Neringa
Taryba
 
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: Pir 2006 06 19, 13:52
Miestas: Vilnius

Gamtininkų stovykla

Standartinė Neringa Pen 2006 08 04, 16:09

Šiaulių gamtos ir kultūros paveldo apsaugos klubo „Aukuras“

kviečia dalyvauti Kurtuvos žaliosios mokyklos vasaros stovykloje, kuri vyks 2006 metų rugpjūčio 20-26 dienomis Jautmalkės kaime, Kelmės rajone, Kurtuvėnų regioniniame parke.

Programoje numatomi:
pažintiniai žygiai,
paukščių stebėjimas,
pažintis su mišku,
pažintis su vabzdžių pasauliu,
naktinio dangaus stebėjimas,
orientavimosi varžybos,
vakaronės,
senieji piemenų žaidimai,
senųjų amatų mokymasis.

Daugiau informacijos: http://groups.yahoo.com/group/klubas_au ... essage/923
Neringa
Taryba
 
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: Pir 2006 06 19, 13:52
Miestas: Vilnius

Šokiai pokiai

Standartinė Neringa Tre 2006 08 09, 15:55

Dalia informuoja:

Šiandien (rugpjūčio 9 d.) nuo 19 val. Technikos bibliotekos kiemelyje (šv. Ignoto gatvėje) Vilniuje bus proga pasimokyti Bretanės šokių - atvažiuoja du puikūs muzikantai. Gaila, kad nepavyko gauti patalpų, tad būsime priklausomi nuo oro ir, žinoma, jei lis, teks šokių atsisakyti. Tikėsimės gero oro, iki pasimatymo!
(Sprendžiant iš šio ryto panašu, kad oras bus geras).
Neringa
Taryba
 
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: Pir 2006 06 19, 13:52
Miestas: Vilnius

Standartinė Aurimas Tre 2006 08 09, 16:13

Kviečiame į šulinio kasimo šventę 2!

Dėmesio! Kadangi dėl aptikto 3 metrų storio molio sluoksnio per pirmąją šulinio kasimo šventę nespėjome pabaigti iškasti šulinio, tai šį šeštadienį, rugpjūčio 12 d. Sidabriuose rengiama "Šulinio kasimo šventė 2". Jos metu baigsime kasti šulinį ir kaip reikiant atšvęsime. Darbams vadovaus ir pats darbuosis patyręs meistras Michailas iš Pilialaukio kaimo. Iš Vilniaus išvažiuojame 9 val. Daugiau informacijos apie šventę - tel. 861155190. Nepamirškite DARBINGOS nuotaikos ir GERO ūpo :) Tie, kas be mašinos, skambinkite Dainiui 861806727.
Aurimas
Pažįstamas
 
Pranešimai: 191
Užsiregistravo: Ant 2006 07 11, 15:09

Sostinės dienos 2006

Standartinė Neringa Pir 2006 08 21, 15:13

Artėja "Sostinės dienos", kurių metu galima bus pamatyti kai ko įdomaus :) Įdedu, kas man pasirodė aktualu. Daugiau info apie renginį galite rasti čia:
http://www.eb.lt/lt.php3?vid=102&date=1 ... 2006-08-31

***

Rugpjūčio 31 - rugsėjo 9 d. viešosiose Vilniaus erdvėse ir vėl karaliaus tarptautinis festivalis „Sostinės dienos 2006“. Kasmet vis augantį festivalį pagrįstai galima vadinti pagrindine miesto švente: „Sostinės dienas“ rengiantys „Vilniaus festivaliai“ šiemet žada kaip niekad įspūdingą aukšto lygio renginių programą visiems skoniams atvirą.

Programa:

:arrow: :arrow: :arrow: Didysis "Sostinės dienų 2006" projektas „Dūzgiantis prospektas“

Savivaldybės aikštė, Gedimino pr. Vilnius
2006.09.01 17:00
2006.09.02 12:00
2006.09.03 11:00Kasdienis Gedimino prospekto šurmulys negali prilygti šventiniam SOSTINĖS DIENŲ dūzgesiui, kadangi visas tris pirmąsias rugsėjo dienas vilniečiai ir miesto svečiai turės retą progą paūžti pagrindinėje miesto gatvėje karaliausiančiame DŪZGIANČIAME PROSPEKTE. Gedimino prospektas pavirs gyva meninio veiksmo galerija ir koncertų poligonu. Nuo ryto iki vakaro čia bus galima lipdyti piešti, tapyti, atsispausti grafikos kūrinių, pasiklausyti įvairių žanrų muzikos bei dalyvauti 16 galerijų atstovaujančių menininkų ir amatininkų rengiamose atrakcijose. Be to, prospekte išvysime: senųjų amatų pristatymus, rylininkų kolektyvą iš Vokietijos, lietuvių tautinių drabužių pristatymą, įvairių muzikinių grupių, gatvės teatrų pasirodymus, įspūdingą kaukių fiestą, kavines, restoranus – nesustojantį meninį šurmulį pagrindinėje sostinės „arterijoje“.
„Dūzgiančio prospekto“ pradžioje, Savivaldybės aikštėje, kartu su „Kitokiais projektais“ bus rengiami netradiciniai uždaviniai ir konkursai įvairaus amžiaus ir sugebėjimų žmonėms – kiemo draugams, šeimoms, klasiokams, kursiokams ir visiems, mėgstantiems paišdykauti. Laisvalaikis mieste, laipiojimas medžiais virvių pagalba, atliekant įvairias užduotis bei įveikiant kliūtis. Unikalus projektas, parodantis, kaip su specialia įranga galima laipioti miesto medžiais!

:idea: :pooh: :pooh: Beje, Violeta ir Rasuolė demonstruos kaip išmoko austi staklėmis. Nepraleiskite progos jų aplankyti :D


:arrow: :arrow: :arrow: "Sostinės dienų 2006" didysis uždarymas. Muzikinė misterija „ZAP. Keturi elementai“

Kalnų parkas, Vilnius
2006.09.09 20:00


Kartu su užsienio perkusininkais šiame turbūt didžiausiame metų tarptautiniame projekte dalyvaus žinomi lietuvių muzikos atlikėjai - Aistė Smilgevičiūtė, Loreta Sungailienė, Svaras (G&G SINDIKATAS), ansamblis „Kūlgrinda“, dainų ir šokių kolektyvas „Lietuva“. Kompozitoriai Linas Rimša, Giedrius Svilainis, Jonas Jurkūnas, Martas B., režisierius Dalius Abaris, choreografė Edita Stundytė.
Užbaigiantis ir vainikuojantis SOSTINĖS DIENAS projektas, kuriam muziką specialiai kuria keturi jaunosios kartos lietuvių kompozitoriai, bendradarbiaudami su pripažintu Ispanijos muzikantu Asambai‘umi bei jo vadovaujama tarptautine perkusininkų grupe „Livika“. Unikaliame „world music“ projekte archajiška lietuvių ir kitų pasaulio šalių liaudies muzika maišysis ir jungsis su ultramoderniais, energija ir aistra pulsuojančiais ritmais. Bilietų kaina nuo 10 Lt. Bilietus galima įsigyti www.tiketa.lt
Neringa
Taryba
 
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: Pir 2006 06 19, 13:52
Miestas: Vilnius

“Griežynė” -styginių liaudies muzikos instrumentų festivalis

Standartinė Neringa Pir 2006 08 21, 15:49

“Griežynė” -styginių liaudies muzikos instrumentų festivalis

http://www.eb.lt/lt.php3?vid=102&date=1 ... 2006-09-15

Organizatorius: LLKC; Algirdas Klova


:arrow: :arrow: :arrow: Parodos “Styginiai muzikos instrumentai Lietuvos kaime” atidarymas ir koncertas
Rugsėjo 6d.
16:00
Lietuvos nacionalinis muziejus, Vilnius


Lietuvos nacionalinis muziejus, nuostabus kultūros židinys, jau tapo įprasta “Griežynės” veiksmo vieta. Parodoje pamatysite Lietuvos nacionalinio, Panevėžio ir Ukmergės kraštotyros, Povilo Stulgos tautinės muzikos instrumentų muziejuose sukauptus senuosius ir šių dienų meistrų pagamintus styginius instrumentus iš privačių kolekcijų. Koncerte išgirsite jų skambesį.


:arrow: :arrow: :arrow: Festivalio "Griežynė" dalyvių pasirodymai
Rugsėjo 7d.
15:00
Vilniaus senamiestis, Pilies gatvė, Vilnius


Tradicinis “Griežynės” festivalio renginys, kviečiantis vilniečius ir miesto svečius susipažinti su festivalio dalyviais. Ieškokite mūsų Pilies gatvėje - nuo prieigų iki Didžiosios gatvės pradžios.


:arrow: :arrow: :arrow: Kanklių muzikos koncertas
17:00
Vilniaus mokytojų namai, Vilnius


Kanklės – senas styginis lietuvių liaudies muzikos instrumentas.
Koncerte skambės instrumentinės sutartinės, liaudies dainų ir šokių melodijos, grojamos autentiškomis kanklėmis, taip pat lietuvių ir kitų tautų kompozitorių kūriniai, parašyti remiantis liaudiško muzikavimo tradicijomis ir atliekami ištobulintomis kanklėmis.


:arrow: :arrow: :arrow: Festivalio “Griežynė” svečių koncertai
19:00
Įvairios Senamiesčio kavinės, restoranai, Vilnius


“Užupio kavinėje” (Užupio g. 2) - grupė “Z Naroku”(Lenkija)
Kavinėje “Pilies menė” (Pilies g. 8) – grupė “Gulyajgorod” (Ukraina) ir Marju Varblane su draugais (Estija)
Restorane “Aukštaičiai” (M. Antokolskio g. 13) – Yirdi Machar (Škotija/Danija); Kristian Solvang (Norvegija); Abdullah Boyraz (Turkija)
“Marceliukės klėtyje” (Tuskulėnų g. 35) – “Hogmarkarna” (Švedija)
Restorane “Tores” (Užupio g. 40) – Salnavos šokių muzikantai (Latvija)


:arrow: :arrow: :arrow: "Griežynės" kino atidarymas
Rugsėjo 8d.
11:00
Kino centras "Skalvija", Vilnius


Tradiciniu tapusiame “Griežynės” festivalio renginyje, rodomi filmai su dokumentine etnografine medžiaga apie įvairių tautų papročius, instrumentų gamybą, muzikantus, šokius. Šiemet kinas grįžta į savo įprastą vietą – kino centrą “Skalvija”. Matysite filmus apie “Griežynės” festivalį bei Latvijos, Lenkijos, Australijos ir kitų šalių folkloro programas.


:arrow: :arrow: :arrow: Folkloro dirbtuvė
15:00
Vilniaus mokytojų namai, Vilnius


Šiame tradiciniame “Griežynės” renginyje svečiai pristatys savo instrumentus, pasakos apie jų gamybą, muzikavimo tradicijas, demonstruos atlikimo manierą, tradicinį repertuarą.


:arrow: :arrow: :arrow: Didysis “Griežynė 2006” koncertas
18:00
Vilniaus mokytojų namai, Vilnius

Tai pagrindinis festivalio renginys, kurio metu dalyviai ir svečiai demonstruoja gražiausius ir vertingiausius savo repertuaro kūrinius. Klausytojui tai puiki proga išgirsti ir pamatyti visus muzikus drauge. Be to, didžiajame koncerte, dažnai būna ir malonių staigmenų.


:arrow: :arrow: :arrow: Festivalio dalyvių išvyka į Dzūkijos nacionalinį parką
Rugsėjo 9d.
Dzūkijos nacionalinis parkas, Varėna


Gražia “Griežynės” tradicija tapo, Lietuvos rajonų gyventojams “atvežti festivalį į namus”. Vis dar turime kaimuose šviesuolių, liaudies muzikos entuziastų, kurių muzika ir dainos skambės mūsų festivalio svečiams. Šie susipažins su kaimo žmonių buitimi ir muzika, o vakare pademonstruos jiems savo meną.


:arrow: :arrow: :arrow: Griežynės pabaigos koncertas
Rugsėjo 10d.
18:00
Padubysių kaimas, Romos ir Eimanto Zalensų sodyba, Kaunas


Jau nebe pirmą kartą festivalis baigiamas svetingoje Romos ir Eimanto Zalensų sodyboje. Čia, Padubysių kaime (Vilkijos sen., Kauno r.), nuostabiame gamtos prieglobstyje ir liaudiškų skulptūrų muziejuje po atviru dangumi, paskutinį kartą nuskambės festivalio svečių muzika. Šį kartą koncertas vyks šiemet įrengtame “Gegužinių slėnyje”, puikioje, iš rąstų suręstoje scenoje, su nuostabiomis skulptūromis, patogiomis pavėsinėmis.
Neringa
Taryba
 
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: Pir 2006 06 19, 13:52
Miestas: Vilnius

Kelionė po Nemuno kilpų regioninį parką rugpj. 26-27 d.

Standartinė Neringa Tre 2006 08 23, 13:58

Regina iš Vilniaus klubo labai rekomenduoja kartu su ja vykti į:

kelionę po Nemuno kilpų regioninį parką rugpjūčio 26-27 dienomis,
kurią organizuoja turizmo agentūra "Titano vartai".
Iš vykstama rugpjūčio 26 d. (šeštadienį) 8.00 nuo Vilniaus Lukiškių aikštės, grįžimas planuojamas 27 d. (sekmadienį) apie 20.00.

Bus lankomos vietovės prie Nemuno kryptimi Gardinas-Kaunas.
Numatoma apžiūrėti Trakų vokę, Trakus, Aukštadvarį, Stakliškes, Birštoną. Apžiūrėjus Birštoną bus dvi alternatyvos - laisvas laikas savarankiškai pasivaiščioti arba sudalyvauti vakaronėje su birštoniečiais, kur bus pasakojami įspūdžiai iš kelionių po Skandinaviją. Nakvynė sporto bazėje (duos patalynę). Kitą dieną bus lankomi "trolių takai", atodangos, Prienai, Balbieriškis (patys gražiausi Nemuno kilpų vaizdai), natrūraliai užsisėjęs Deksnio maumedynas, Pociūnai, Nemajaus bažnyčia.

Ekskursijai vadovaus gidė Teodora (Regina sakė, kad puiki moteriškė).

Kelionės kaina 70Lt, papildomai kainuos nakvynė - 15Lt., lankymasis muziejuose - dar 10 Lt, taigi viso 95Lt. Maistą vežtis savo.

Papildomos informacijos apie kelionę teirautis telefonais:
2122344 arba 8-686 10113

Agentūra "Titano vartai" yra viena iš nedaugelio turizmo agentūrų, kuri organizuoja pažintines keliones po Lietuvą (matyt, kad Lietuvos patriotai). Jie bendradarbiauja su Trečiojo amžiaus universitetu, asociacija "Gimtinės takas".


Be to, Regina sano, kad kelionės metu būtų galima būtų pažvalgyti naujų vietovių gyvenvietėms prie mūsų upių tėvo Nemuno :wink: .
Jei norėtumėt susisiekti su Reginute, parašykit man asmeninę žinutę (pm).

Iki
Neringa
Taryba
 
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: Pir 2006 06 19, 13:52
Miestas: Vilnius

Etninės kultūros renginiai Lietuvoje 2006m.

Standartinė Neringa Ket 2006 08 24, 12:11

Apie etninės kultūros renginius visoje Lietuvoje 2006 m. galite Lietuvos liaudies kultūros centro informaciniame dokumente:

http://www.lfcc.lt/get_file.php?file=bG ... 5wZGY7Ow==
Neringa
Taryba
 
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: Pir 2006 06 19, 13:52
Miestas: Vilnius

Standartinė Aurimas Tre 2006 09 06, 10:04

Šį ketvirtadienį, rugsėjo 7 d., vyks mūsų tinklapio http://anastasija.lt tobulesnės versijos kūrimas. Visus, kurie gali, kviečiame prisijungti! Susitinkame 18:30 Žvėryne, Moniuškos 15 :) Tikslesnė informacija - 861155190. Kiekvieno dalyvavymas svarbus!
Aurimas
Pažįstamas
 
Pranešimai: 191
Užsiregistravo: Ant 2006 07 11, 15:09

Standartinė Aurimas Tre 2006 09 06, 10:08

Dėmesio visiems visiems, kurie nori prisidėti kuriant ateities Lietuvos viziją. Susitinkame šiandien, rugsėjo 6 d., 21 val. pas Violetą Žvėryne :) Violetos telefonas - 860405299. Kviečiame prisijungti!

Tiems, kas dar negirdėjo primenu, kad dar pavasarį savaitraštis "Atgimimas" paskelbė konkursą - PADOVANOK LIETUVAI VIZIJĄ. Tai konkursas – apie Lietuvą po 20 metų. Paskutine vizijos pateikimo data - spalio 10 d. Kviečiame prisijungti!

Daugiau informacijos apie konkursą:

Geros idėjos pasaulį stumia į priekį. Galbūt Jūsų vizija pakeis Lietuvą? Kviečiame dalyvauti Lietuvoje, ir už jos ribų gyvenančius bendrapiliečius – valstybei labai reikia Jūsų minčių ir idėjų. Organizatorių siūlymu, vizijoje turėtų atsispindėti politiniai ir ekonominiai šalies pokyčiai, ekologijos, švietimo, socialinio saugumo ir pilietinio aktyvumo aspektai. Tačiau tai yra siūlymas, o ne privalomas reikalavimas.

Mes kviečiame sulaužyti stereotipų rėmą ir pateikti novatorišką idėją.

Bendrovė „Eika“ konkurso nugalėtojams įsteigė prizus:

I vieta – 15 tūkstančių litų,
II vieta – 10 tūkstančių litų
III vieta – 5 tūkstančiai litų

Darbo apimtis (tekstas spausdintinis) ir dalyvių amžius – neribojami. Galima rašyti grupėmis.

Darbus siųsti iki spalio 10 d. adresu:
Politikos savaitraščio “Atgimimas” redakcija
T.Vrublevskio g. 6, Vilnius
Lietuva

Vertinimo komisija:

Verslininkas Robertas Dargis
Interneto portalo “Delfi” redaktorė Monika Garbačiauskaitė
Politikos filosofas Alvydas Jokubaitis
Politikos savaitraščio “Atgimimas” žurnalistas Stanislovas Kairys
Ekonomistė Elena Leontjeva
Ekonomistas Gitanas Nausėda
Žurnalistas Romas Sakadolskis
Alpinistas Vladas Vitkauskas
Verslininkas Antanas Zabulis

Bus atsižvelgiama, ar vizija:
• užkrečianti
• išskirtinė
• originali
• konstruktyvi.

Daugiau informacijos telefonais: +370 5 261 96 08, +370 685 127 32 ar el. paštu indre@atgimimas.lt
Aurimas
Pažįstamas
 
Pranešimai: 191
Užsiregistravo: Ant 2006 07 11, 15:09

Standartinė Aurimas Tre 2006 09 06, 10:09

Informacija mėgstantiems Strazdo (Ričardo) dainas arba dar jų negirdėjusiems. Strazdas dainuos ir muzikuos arbatinėje "Arbatos magija" (Bazilijonu g. 8) Vilniuje š.m. rugsėjo 23 d., šešt., 20 val. Kvieciame visus kas nori pasiklausyti ir kartu padainuoti bardų dainas lietuvių, rusų bei sanskrito kalbomis, skambant kanklėms, lumzdžiui, gitarai, fisharmonijai ir būgneliui.
Aurimas
Pažįstamas
 
Pranešimai: 191
Užsiregistravo: Ant 2006 07 11, 15:09

Standartinė Aurimas Tre 2006 09 06, 10:10

Ingrida parašė: Sveiki panevėžiečiai.
Po ilgesnės pertraukos vėl bendraujame. Šį ketvirtadienį, rugsėjo 07 d. susiorganizavome pirtį pas bendramintį 10 km už Panevėžio. Renkamės 18.30 val. aikštelėje prie malūno - restorano, kuris yra išvažiuojant į Vilnių. Info dėl vykimo į pirtį 8 670 01439.

Artimiausias klubo susitikimas pirmadienį, rugsėjo 11 d., 19 val. adresu Laisvės a.16 - antras aukštas, grožio salonas "7". Info dėl klubo susitikimų: Asta - 8 651 83985, Vytautas - 8 685 34589
Aurimas
Pažįstamas
 
Pranešimai: 191
Užsiregistravo: Ant 2006 07 11, 15:09

Kitas

Grįžti į Šviežia!

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron