Puslapis 13

10-toji v.Megre knyga - Анаста

StandartinėParašytas: Pen 2010 04 30, 9:18
tadasD
DEŠIMTOJI V.MEGRE KNYGA: Анаста

prsisiusti iš čia: http://www.koob.ru/megre/anasta

Paveikslėlis

Re: 10-toji v.Megre knyga - Анаста

StandartinėParašytas: Tre 2010 05 05, 22:13
rame
nemokamai naudotis darbu, reikalavusiu jegu ir islaidu :roll:

Re: 10-toji v.Megre knyga - Анаста

StandartinėParašytas: Pen 2010 05 07, 23:45
Basta
nederėtų jaudintis dėl tokių dalykų - rašytojas sau irgi verslą daro, nesijaudindamas dėl to, kokią įtaką turi jo rašymai kitiems;)
šiaip čia šitoms reklamoms ne vieta, geriausiu atveju galėtų būti skiltyje "Kita"

Re: 10-toji v.Megre knyga - Анаста

StandartinėParašytas: Pir 2010 05 10, 9:46
Laimis
Basta, pirmiau išleisk kokią knygą, o paskui kalbėk. :) Aš esu organizavęs Kurdiumovo knygų leidimą ir žinau ką tai reiškia. Žmogus sukiša savo pinigus tarkime 15 000- 20 000 tūkstančių litų. Paskui kažkas įdeda į internetą ir žmonės perka dabar tik trečią knygą. Kodėl tik trečią? O todėl, kad labai geros knygos, norisi paskaityti, bet tik dvi pirmos kol kas yra internete, o trečios niekaip negali gauti - reikia pirkti. Štai ir perka, o pirmų dviejų neperka.

Ačiū Dievui, kad ne visi moka internetu naudotis, nes tie 15 000 nuplauktų, ate ate. :) Žmogus ne tik dėl pinigų daro. Aš Kurdiumovo knygų vertimu užsiėmiau tikrai ne tik dėl pinigų. Galiausiai taip išėjo, kad iš to nieko negavau. Štai tau ir verslas, negalvojimas apie kitus. Man svarbu, kad geros žinios sklistų, kad žmonės geriau gyventų, nekastų ir neniokotų Žemės. Darau tai dėl kitų, bet man čia tiesioginė nauda, nes esame visi susiję. Jei Lietuvoje niekas nekas žemės, tai ir man geriau bus gyventi, nes aplinka bus turtingesnė, ekologiškesnė ir švaresnė. Ne tik dėl pinigų darau.

Ne pinigai čia svarbiausia. Bet tu pabandyk išleisti knygą. Tam reikia laiko. Žmonės paprastai dirba, užsidirba pinigų ir laiko knygoms leisti neturi. Kiti gi žmonės vietoje to, kad dirbtų - leidžia knygą. Pirmieji gauna pinigus iš savo darbovietės, antrieji gauna pinigus už knygų leidimą. Tai tavo manymu pirmieji yra geri žmonės, sąžiningai užsidirbantys pragyvenimui, o antrieji yra verslininkai, "kurie nesijaudina dėl to, kokią įtaką turi jo rašymai kitiems".

Knygų leidyba irgi yra darbas. Gyvename tokioje sistemoje, kad be darbo labai sunku apsieiti. Dirba beveik visi. Šiuo metu didžiulė bedarbystė, bet tie bedarbiai kažkada dirbo arba dirbs kai krizė baigsis, o dabar gyvena iš santaupų ar panašaus dalyko. Kodėl jie dirba? Todėl, kad sistema juos verčia. Basta, tu pabandyk nedirbti. Ir pamatysi, kad pinigų iš tavęs tiesiog reikalaujama, visuomenė spaudžia nu ir esi verčiamas dirbti.

Ir savo dirbimo ir pinigų gavimo tu kažkodėl nevadinsi verslu, komercija, o vadinsi darbu. O rašytojo veiklą va vadini verslu su neigiamu atspalviu. O ar ne tą patį daro žmogus? Jis irgi dirba. Vieni dirba šachtose, kiti valytojais, treti rašo knygas, ketvirti dėstytojauja universitete. Visi šie dalykai yra darbas ir man atrodo nesąžininga niekinti kurią nors grupę tipo jie vat negerai daro.

Antras dalykas nesąžiningas yra toks. Kas moka už knygos išvertimą į lietuvių kalbą? Štai tarkime dabar aš nemoku rusiškai skaityti, bet noriu paskaityti Kuznecovo darbus, nes visi aplink kalba kaip ten gerai rašo, kokios geros ir naudingos žinios, bet va aš nemoku rusų kalbos. Man yra du keliai - įdėti pastangų ir išmokti rusų kalbą, arba, jeigu tingiu mokytis arba neturiu laiko, nes dirbu - sumokėti pinigus kitam, kad man išverstų knygą ir aš paskaityčiau, nes man REIKIA. Jeigu tau, žmogau, reikia, tai tu įdėk pastangų - išmok kalbą. Oi ne, žmogus nenori kalbos mokytis. Jis nori, kad kažkas išverstų šią knygą ir tada... Oi ne, jis už išvertimą irgi nenori mokėti. Jis nori, kad kiti sumokėtų už išvertimą. Juk už Kurdiumovo knygos išvertimą moka knygos pirkėjai, o naudojasi juo ne tik jie, bet ir interneto piratai. Man tai atrodo nesąžininga, nes naudojasi produktu visi, o moka tik kai kurie.

Dabar išleidome Kurdiumovo knygas. Įdėjome savo laiko, pinigų. Geros knygos, žmonėms reikia. Dabar mūsų prašo pratęsimo - išversti ir Kuznecovo knygas. Ir žinai, Kuznecovo mes neleisim. Kodėl? O gi todėl, kad jau išleidome Kurdiumovą ir pamatėme koks tai pavojingas dalykas. Tu sukiši savo darbą, pinigus (didelius) ir rizikuoji nieko negauti. Kažkas paima ir įdeda į internetą pdf variantą. Ir viskas, tavo pastangos ir įdėti pinigai nesugrįžta. Skaudu, bet žymiai skaudžiau ne kad pinigai nuplaukia ar pastangos, bet kad po viso to atsiras tokių žmonių, kurie patys pumpuoja tavo knygą iš interneto nemokamai ir dar rėkia ant tavęs koks tu esi blogas, koks tu esi verslininkas ir komersantas. Va čia tai bjauru ir negražu.

Jeigu autorius norės duoti tau nemokamai knygą, tai jis pats įdės į internetą. O jei jis nemato kitos išeities kaip tik popierinį variantą išleisti, nes jam reikia kažką valgyti (ar kiti poreikiai), tai negražu tada nukopijuoti ir įdėti į internetą.

Šiaip autorinės teisės yra ginamos. Knygos patalpinimas į internetą yra nusikaltimas. Autorius arba leidėjas gali paduoti pdf platintoją į teismą už autorinių teisių pažeidimą.

Už Kurdiumovo knygos patalpinimą į internetą mes talpintojus galime paduoti į teismą. To nedarysime, bet užtat ir naujų knygų neleisime. Kodėl turėtume vargti, aukotis dėl kitų, rizikuoti ir dar paskui būti išvadinti verslininkais neigiama prasme? Štai prie ko priveda tas nekaltas piratavimas - kažkas Kuznecovo knygų negaus. Kartu negaus ir dabartiniai piratai. Še jums še jums... :P

Re: 10-toji v.Megre knyga - Анаста

StandartinėParašytas: Ant 2010 05 11, 8:39
tadasD
rame rašė:nemokamai naudotis darbu, reikalavusiu jegu ir islaidu :roll:


Neskaiciuokite pinigu, o mastykite apie rezultata.

Pornografija, smurtas, vartotojiskas gyvenimo budas visos sios "vertybes" propaguojamos nemokamai, o jus manot kad Vladimiro Megre knygos turi buti platinamos uz pinigus?

As kaip tik esu uz tai, kad tokios knygos,kurias raso Vladimiras Megre, butu platinamos nemokamai!
visas 10 V.Megre knygas as parsisiunciau nemokamai, atsiprintinau ir dar draugams paskolinau paskaityti.

Re: 10-toji v.Megre knyga - Анаста

StandartinėParašytas: Ket 2010 05 13, 23:12
Basta
Matot, kiek žmonių - tiek nuomonių!

Laimi, kiek tu čia prirašei, net neperskaičiau visko.
Taip, jei norėčiau, leisčiau tą savo knygą, bet man įdomesni kiti dalykai, ir todėl neleidžiu knygos, o darau, kas man labiau patinka.

Todėl, kad kiekvienas žmogus pirmiausiai viską daro tik dėl savęs.
Taip kad baigta diskusija.
Taip, įstatymas gina autorines teises:
TAM, KAD ŽMOGUS DARYDAMAS SAVO MĖGSTAMĄ DARBĄ, GAUTŲ PINIGUS.
Todėl aš sakau, kad autorinės teisės yra gerai.

Tačiau platinimas jas pažeidžiant, iki tam tikro laipsnio YRA BŪTINAS.
Informacija yra variklis, ne tik pinigai.
Psio.

Žinau tik, kad nediskutuotina yra tai, jog forumas - ne vieta kurti atskirų temų atskiroms knygoms, kad ir kokios jos geros būtų.

Re: 10-toji v.Megre knyga - Анаста

StandartinėParašytas: Pen 2010 05 14, 16:28
**
Basta rašė:Žinau tik, kad nediskutuotina yra tai, jog forumas - ne vieta kurti atskirų temų atskiroms knygoms, kad ir kokios jos geros būtų.

O man kaip tik atrodo, kad vieta :roll: Čia šiuo atveju, kadangi forumas anastasijietiškas, žmogus pasidalino, kad yra nauja išleista knyga. Manau, viskas savo vietoj, tik gal reiktų temą iškelti į "Kita". :)

Re: 10-toji v.Megre knyga - Анаста

StandartinėParašytas: Pen 2010 05 14, 23:15
Basta
Šiaip aš maniau, kad forumas nebeapsiriboja tuo, ir yra nebe anastasijietiškas, o tiesiog gamtiškas. Juk sąmoningai pakeičiau antraštę - sveikas ir natūralus gyvenimo būdas, o nebe "forumas V. Megre skaitytojams", kad neatbaidytų didžiosios dalies auditorijos.

Todėl būkime sąžiningi visiems ir žinutę apie šią knygą reikėtų perkelti į Rekomenduojamų knygų šnektą.

Vat aš taip manau:)

Re: 10-toji v.Megre knyga - Анаста

StandartinėParašytas: Šeš 2010 05 15, 0:02
**
Tai pavadinimą pakeitei, bet iš anastasijos.lt puslapio patenkama tiesiai į šį forumą ;) Na ir iš to galima suprasti, kad anastasijietiškas. :)

O žinutę aišku, kad galima perkelti. :)

Re: 10-toji v.Megre knyga - Анаста

StandartinėParašytas: Pir 2010 05 17, 10:33
magaskas
Sveiki. Noreciau pasiteirauti gal kas turit ANASTA knygos lietuviska elektronini varianta? Jei turit parasykit man i PM. Laukiu aciu. :D

Re: 10-toji v.Megre knyga - Анаста

StandartinėParašytas: Tre 2010 05 26, 9:19
tadasD
Del autoriniu teisiu.

pasiskaitykite si straipsni ir suprasite, kaip globali finansine mafija prisisdengdama neva autoriu teisiu apsauga, praktiskai igyvendina informacijos paskirstymo sistema visame pasaulyje, savaime aisku uz pinigus.

cituoju:
Autorines teises - tai teises zmogaus, turincio dievo dovana, apdovanoti kitus zmones savo kurybos vaisiais.

akivaisdu kad kazkam tai tikrai trukdo del to ir atsiranda visokios nesamones ir iskrypimai vadinami "autorinemis teisemis" :
...например, электронные издания классической литературы, где пользователя предупреждали, что он не имеет права не только копировать или распечатывать текст книги, а также давать её читать кому-то еще, но и даже… читать кому-нибудь вслух — это является уголовным преступлением!...


Об «интеллектуальном пиратстве» и авторском праве
http://www.kpe.ru/sobytiya-i-mneniya/oc ... -piratstve

....В мире создаётся глобальная система управления распределением информации — т.е. ещё одна система мафиозной власти (одна из них монополия на ростовщичество Глобальных финансовых кланов) над обществом — на основе законодательства об «авторских и смежных правах». Монопольно высокая платёжеспособность одних и нищета других, обеспечиваемая организованным корпоративным ростовщичеством и биржевыми спекуляциями, позволяет:

· сначала узаконить институт «авторских и смежных прав» под предлогом якобы защиты интересов авторов и финансового обеспечения возможности получения ими доходов от эксплуатации своих произведений;

· потом это законодательство и практика его применения позволяет скупать авторские права на художественные произведения, изобретения, научно-техническую и иную информацию;

· и на третьем этапе складывается система, которая позволяет управлять доступом к корпоративно-мафиозно присвоенным таким путём достижениям культуры и соответственно — управлять направленностью развития культуры, на основе распространения одной информации и преследования, распространителей другой под предлогом якобы нарушения ими “авторских” и смежных прав.

В промежуточном итоге — под узаконенной властью международной мафии ростовщиков, — ставших скупщиками © copyright’ов, — в значительной степени оказывается направленность развития культуры в целом и науки и техники, в частности.

Так подменяя вопросом о защите якобы интересов творцов нового от паразитизма на их творчестве вопрос о доступности людям всех достижений культуры, библейская «мировое закулисье» пытается осуществить свои рабовладельческие притязания новыми средствами.

Русские представления об авторских правах сводятся к тому, что авторское право это — право человека, одарённого Богом, в свою очередь одарить остальных людей плодами своего творчества в русле искреннего понимания им Божиего Промысла. Они несовместимы с мерзостью западной концепции “авторских” и смежных прав и выражающим их законодательством. Ведь только в кошмарном сне-наваждении Иисус может предстать в качестве сутяги, отстаивающего в суде свой © copyright на Евангелие. Но само появление института © copyright’а на Западе представляет собой выражение того, что Запад живёт под властью Нового Завета, мафиозно приватизированного и извращённого также, как ранее был мафиозно приватизирован и извращён Завет, данный Свыше через Моисея.


Поэтому можно сделать вывод, что законодательство об интеллектуальной собственности в России в полной мере работать не будет и борьба с «интеллектуальным пиратством» ощутимых результатов не принесёт.

Re: 10-toji v.Megre knyga - Анаста

StandartinėParašytas: Ant 2010 06 08, 14:16
SANDRA
Kam reikia tu autoriniu teisiu, jei kokio rasytojo darbu niekas neskaito?
tai tegul, bent, Nelegaliai atsisiuntes perskaito.
Tada, gal, to nelb zinomo, bet geru minciu turincio rasytojo kurini, perskaitis platesnis skaitanciuju zmoniu ratas (MINTYS, o ne kazkoks eilinis rasytojelis, yra svarbiausias kurinio tikslas, zmonijai).
Is kurinio reikia semtis DVASINIU vertybiu.
Atsibuskit.
tai negalima verslu vadineti.
Pagalvokite, patys.
IKI :cat: .

Re: 10-toji v.Megre knyga - Анаста

StandartinėParašytas: Ant 2010 06 08, 21:33
rame
Labai paprastas atsakymas: tam reikia, kad apsimoketu leisti ir kitas knygas, nes rasytojui, vertejams ir ttt taip pat reikia pragyvent kolkas sioj civilizacijoj.

Re: 10-toji v.Megre knyga - Анаста

StandartinėParašytas: Ant 2010 06 08, 21:37
rame
Si diskusija kilo po to, kai as nujeusi i ezoterini knygyna pasiteiravau kada bus isversta knyga "Anasta", o man atsake ,kad vargu bau ar darys lietuviska leidima, nes mazai pardavimu - senos anastasijos knygos dula knygynuose ir niekas neperka, nes "kam pirkti jei gali parsisiusti nemokamai". Tai va taip - mastykime logiskai :wink:

Re: 10-toji v.Megre knyga - Анаста

StandartinėParašytas: Tre 2010 06 09, 19:32
Basta
jei tikrai gera knyga, visuomet atsiras pirkėjų.
(didžioji dauguma nemėgsta skaityti internetu knygų, o spausdintis - "ne varkė";
dažnai perka knygą kaip dovaną, nedovanoja nemokamos internetu :):))
vsio yra ok.;)

jei man patiks, paskaitysiu čia ir nusipirksiu.
o jei ne - tik sutaupysiu pinigų.