Gruzija, Rusija, JAV ir politika

naujienos

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Gruzija, Rusija, JAV ir politika

Standartinė Basta Ant 2008 10 28, 23:34

Nusprendžiau sukurti naują temą.
Kadangi pati buvau neseniai informuota, sprendžiu, kad ne visi žino, jog Rusija nepradėjo puolimo prieš Gruziją pirmoji.
Europos ir JAV gyventojai buvo specialiai dezinformuoti. Buvo paskelbta, jog Rusija puolė Gruziją, netgi JAV parodyti vyriausybės falsifikuoti kadrai. Vėliau JAV vyriausybė išsiteisino apkaltinusi Gruzijos prezidentą dezinformacija, nors yra pati suinteresuota kurti neigiamą Rusijos įvaizdį įvairiais sumetimais.
Per Olimpinių žaidynių atidarymą, naktį, Gruzija užpuolė Osetiją ir vykdė genocidą, tolygų vykusiam per II Pasaulinį. Buvo šaudomi vaikai, moterys, žmonės masiškai deginami. Rusijos kariuomenė negalėjo įžengti 2 dienas, kad apgintų Osetiją.
Mano kaimynė tuo metu buvo Baltarusijoje ir matė įvykių tiesioginę transliaciją. Grįžus į Lietuvą, nelabai nustebo - viskas mums pasakojama priešingai nei vyko, - kad Rusija kalta, o gruzinams, nepaisant skylės biudžete, mūsų prezidentas ruošiasi skirti 3,4 mln. litų.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Re: Gruzija, Rusija, JAV ir politika

Standartinė ** Tre 2008 10 29, 19:52

Nu Basta, senas naujienas skleidi. :) Dėl to genocido - buvo skelbiama 2000 aukų, genocidas genocidas, o kai paskui nepriklausoma kažkokia tarptautinė organizacija (neprisimenu pavadinimo ir tingiu ieškot) tyrė ligonines ir žiūrėjo kiek sužeistųjų - realiai jei yra 2000 žuvusiųjų, tai sužeistųjų būna bent 10 kartų daugiau - tai rado gal kelis šimtus. Žodžiu, čia senas rusų propagandos triukas. 2 dienas po įvykių Osetijoje buvo skalambijama per visur, kad įvykdytas genocidas, reikia surengt tarptautinį tribunolą Saakašviliui, paskui viskas tilo ir nutilo. Patys rusai net nebeskelbia apie jokį genocidą. Taigi tu kalbi tai, kas buvo kalbama 2 dienas po įvykių. Pasiskaityk daugiau ;) Nes nu dabar labai keistai ši tema atrodo.
**
Taryba
 
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:34

Re: Gruzija, Rusija, JAV ir politika

Standartinė Basta Ket 2008 10 30, 4:25

Atleiskit jau man dėl žinių trūkumo šia tema. Man pačiai įdomu išsiaiškinti, kaip kas ten buvo.
Tuo metu buvau Amerikoj, patikėkit, ten daug kas kitaip kalbama nei čia. O antra, ko čia man skaityti, aš jau sakiau, kad mano kaimynė matė gyvai per TV, ką darė gruzinai ir rusai, kai buvo Baltarusijoj. Tik po įvykių grįžus į Europą išgirdo visai ką kita.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Re: Gruzija, Rusija, JAV ir politika

Standartinė saulius Ket 2008 10 30, 16:31

Teisingai rašo Basta, taip ir buvo. Pas mus per radiją pranešė: Gruzija užpuolė Osetiją, o po poros dienų jau pradėjo atvirkščiai varyt, atseit rusai labai blogi. Nenori gi tie osetinai su gruzinais gyvent, o gruzinai jų nepaleidžia. O visa esmė tame, kad buržujams reikia priėjimo prie Kaspijos, dėl to jie taip draskosi ir skleidžia dezinformaciją. Gruzija gi kaip ir Lietuva- viską parduotų, kad tik būtų priimti į "vakarus". Rusams, žinoma, tas nepatinka. Va čia yra medžiagos: http://agaroza.ru/
saulius
 
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: Tre 2006 06 21, 22:05

Re: Gruzija, Rusija, JAV ir politika

Standartinė ** Ket 2008 10 30, 21:52

Pati mačiau irgi per teliką, kai rusai savo žiniose vietoj to, kad pasakotų kas kur kada nutiko, rodė verkiančias moteris ir pan. Verkia tai verkia, bet per normalias žinias juk turėtų pateikt faktus konkrečiai kas kur nutiko, o ten buvo formuojamas tik atitinkamas vaizdas - verkiančios moterys, žiaurumai, realiai jokios informacijos kokia turėtų būti pateikiama - beveik tik propaganda. Tai ar turėčiau remtis tuo, ką kažkokia moteris matė per televizorių? pati irgi mačiau kaip ten atitinkami įspūdžiai buvo kuriami ir žmonėms į galvas dedami. Paprastas rusas dabar žino labai gerai, kokie niekšai yra gruzinai, o štai rusai gelbėtojai - vadinasi tas kažkam naudingas "informavimas" savo tikslą pasiekė. Taip pat buvo siekiama ir tarptautinei visuomenei sukurt atitinkamą įspūdį kalbomis apie genocidą, bet kodėl jei tos kalbos turi tokį rimtą pagrindą, kodėl tada Rusija jas yra visiškai pamiršusi? Galima manyti, pvz., kad svarbu buvo pirmą įspūdį sukurt vietinei publikai, paprastų rusų galvoje nusėdo verkiančių žmonių įspūdis, ir paskui tu įrodinėk kažką. Jie turi sau savo valstybės elgesio pateisinimą, vidinių konfliktų nekyla, žmonėms patinka jaustis susijusiais su teisiąja puse, viskas puiku.
Na truputį pasidomėjus tuo regionu nori nenori norisi matyt kažkokius "labai išieškotus" :lol: samprotavimus, bet čia juk ne politinis forumas. Jei panašiai atsakyt, kaip buvo klausta, tai parašiau jau ką manau apie tai, ką ta moteris matė per televizorių. Na tikrai aš nesu itin provakarietiška, bet ką mačiau, atrodė nekaip. O šiaip, kad galima būtų kažką rimtai nagrinėti, reikia bent jau labai gerai žinoti regiono istoriją. Tai man ši tema čia atrodo pasiklydus...
**
Taryba
 
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:34

Re: Gruzija, Rusija, JAV ir politika

Standartinė Basta Sek 2008 11 02, 0:48

Nesakau, kad kokia nors viena pusė yra teisi ir be dėmės.
Neskleidžiu jokios propagandos, tik sakau, kokie faktai, - užpuolė pirmieji gruzinai. Tegul žmonės žino faktus!
O tema skirta ne jums, o tiems, kurie nedaug praleidžia laiko besidomėdami politika.
Mano žinia yra tokia - nepasitikėti žiniasklaida.

Ačiū Sauliui už nuorodą, būtų gerai, kad kas ir daugiau informacijos įdėtų.
Sutaupytumėm laiko kitiems, pasidalindami.
Man rodos, visai gerai tokios temos, galėtų apie 9/11 tema dar būt.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Re: Gruzija, Rusija, JAV ir politika

Standartinė SANDRA Sek 2009 03 08, 20:17

laikrasti vakar buvo rasyta , kad Jungtines tautu valstijos.
kazkaip knygoj rasyti spejimai pildosi.
nenustebciau , juk ta salis nekarta pasirode kaip is silpnuju. :mrgreen:
SANDRA
Pažįstamas
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: Pen 2008 01 18, 17:53

Re: Gruzija, Rusija, JAV ir politika

Standartinė Basta Sek 2009 03 08, 22:49

SANDRA rašė:laikrasti vakar buvo rasyta , kad Jungtines tautu valstijos.
kazkaip knygoj rasyti spejimai pildosi.
nenustebciau , juk ta salis nekarta pasirode kaip is silpnuju. :mrgreen:


Kas buvo rašyta laikrašty apie Jungtines tautų valstijas?
Kas pildosi?
Kuri šalis pasirodė kaip iš.. silpnųjų, kaip suprast?
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Re: Gruzija, Rusija, JAV ir politika

Standartinė SANDRA Pir 2011 03 28, 9:54

JAV. Ji dar jauna salis, kuriai reiketu stiprybes mokytis is kitu saliu (pvz.Rusijos).
Bet cia tik mano nuomone.
:-).
SANDRA
Pažįstamas
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: Pen 2008 01 18, 17:53


Grįžti į Šviežia!

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron