V. Megre skaitytojų ir sodybų kūrėjų judėjimo naujienos

naujienos

Moderatorius: Prižiūrėtojai

V. Megre skaitytojų ir sodybų kūrėjų judėjimo naujienos

Standartinė Aurimas Ket 2006 11 09, 16:42

Knygų apie Anastasiją autorius Vladimiras Megre pateikė Vladimiro miesto (Rusija) teismui ieškinį dėl šmeižto ir garbės bei orumo pažeminimo straipsniuose apie jį ir knygų skaitytojus laikraštyje "Vladimirskije vedomosti" šių metų rugsėjo 26 ir spalio 25 dieną.

Čia pateiksiu keletą fragmentų iš Vladimiro Megre pasisakymo ir komentaro.

Anot jo, po šešerių metų tylėjimo ir neregavimo į šmeižikiškus straipsnius, laikas imtis konkrečių veiksmų ir apginti skaitytojus nuo formuojamo neigiamo įvaizdžio. Anot Megre, vaizdumo periodo klaida - įvaizdžio galios neįvertinimas. Dėl šios priežasties per tūkstantmečius žlugdavo šalys ir žūdavo tautos. Bet kuriam žlugimui pradžią duodavo dirbtinis ir tikslingas neigiamo ir baisaus įvaizdžio sukūrimas. Šmeižikai patys nesustos, juos reikia sustabdyti. Vladimiras Megre asmeniškai ketina ginti mūsų interesus.

Vladimiro Megre kreipimąsis į teismą:
http://rodpart.ru/modules.php?op=modload&n...=article&sid=91

Vladimiro Megre komentaras:
http://rodpart.ru/modules.php?op=modload&n...5c7f49c69c79eaa

Komentaras iš Altajaus krašto:
http://rodpart.ru/modules.php?op=modload&n...=article&sid=90

Taip pat pridedu citatą iš Vladimiro Megre knygos:

Anastasija: Dabar aš žodį ištariau „vedrusė", tad atsivėriau, kas esu. O netgi žodžio bijo šito žynys vyriausiasis, kurs šiandien Žemėje gyvena. Įsivaizduok, kaip jis dabar virpėti ėmė, žinodamas, ką reiškia visa tai. Dabar jis savąją kariauną, visus biorobotus ir visą okultizmo tamsią galią nukreips tiesiogiai į mane. Ir pats be perstojo planuos, kaip pražudyt mane galėtų. Tegu planuoja, laiko neturės kitiems darbams juodiems. Va tu, Vladimirai, dar neseniai man pasakojai, kaip spauda piktai mane ne sykį užsipuolė. O pamatysi, kaip dabar užsipuolimai tie stiprės, darysis vis klastingesnį. Dar pamatysi, provokacijų bus, apkalbų. Ir tu pajusi visą arsenalą būdų, kuriais per tūkstantmečius tamsios jėgos naudojosi, kad būtų sunaikinta vedų kultūra. O tai, su kuo pirmiausia susidursi, tai vien tik aisbergo viršūnė. Matai, okultinį puolimą suvoks toli gražu ne dauguma. Tačiau suvoksi tu, pajusi, pamatysi. Nesibijoki jų, prašau tave, tu būk stiprus. Baisūnas nieko padaryt tau negalės, jei neturėsi baimės. O tai, ką pamatysi, tuoj pamiršk. Kad ir labai galingas būtų tas baisūnas, jis pamirštas visai nustoja egzistuoti.
Aurimas
Pažįstamas
 
Pranešimai: 191
Užsiregistravo: Ant 2006 07 11, 15:09

Standartinė Aurimas Pen 2006 11 10, 15:56

Karšta naujiena!!!
Sveiki!
Kiek supratau šiandien t.y. 2006-11-10 per ORT (Rusijos televizijos kanalas) 17.20 A.Malachovo programoje "Пусть говорят" (Tegul kalba) rodis laidą "Таинственная Анастасия" (Paslaptingoji Anastasija) Bent jau šiuo pranešimu rašymo metu laidą transliavo Tolimuosiuose Rytuose.
Filmuojant studijoje dalyvavo V.Megre, V.Medikovas, anastasiečiai iš Rusijos gyvenviečių "Родное" ir "Ковчег", iš viso apie 20 žmonių. Jų oponentai buvo garsusis A.Dvorkinas, buvusi Vladimiro fondo "Anastasija" direktore E.Korneeva, žurnalistai ir kt.
Kaip buvo filmuojama laida galima pasiskaityti čia: http://www.anastasia.ru/forums/post_399613.html#399613
Koks vaizdas ir garsas bus sumontuoti realiai išaiškės pažiūrėjus laidą.
Prašome, perduokite šią informaciją kitiems, kas neturi priėjimą prie Internet'o.
Turite galimybę ir norą - įrašykite laidą.


Aurimas rašė:Sveiki :) Jei turite galimybę, šiandien, t.y. penktadienį (lapkričio 10 d.) 19.45 per LRT-2 programą pasižiūrėkite laidą "Kasdienybės aitvarai". Kiek žinau, laidoje buvo kalbama apie rugsėjo pabaigoje Kauno Vytauto Didžiojo universiteto rengtą konferenciją - "Visuomenė ir gyvenimo stiliai: socialinės harmonijos link", kurioje dalyvavo ir Vilniaus klubas "Gyvieji namai". Manau, kad bus kalbama ir apie mus, kadang praėjusį ketvirtadienį skambino iš laidos "Kasdienybės aitvarai" ir kvietė trumpai papasakoti apie mūsų klubą ir vertybes. Kadangi tuo metu kaip tik vyko susitikimas pas Vaidenį, tai apsitarėme ir kadangi norinčių papasakoti apie mūsų klubą nebuvo, teko laidos rengėjams atsakyti.

Laida kartojama:

sekmadienį 16:25
pirmadienį 23:55
antradienį 16:35
Aurimas
Pažįstamas
 
Pranešimai: 191
Užsiregistravo: Ant 2006 07 11, 15:09

Standartinė ** Pir 2006 11 13, 22:23

Aurimas rašė:Dėmesio, dėmesio! Nuo šiol mūsų puslapyje anastasija.lt galėsite parsisiųsti ir klausytis muzikos! Jūsų dėmesiui siūlome Daumilo iš Vilniaus įrašytą dainą "Saulė motina". Dainos žodžiai - Nadios iš Vilniaus klubo "Gyvieji namai". Įdomiausia tai, kad tiek fleitos melodiją, tiek dainos tekstą Daumilas įrašė vienas pats.

Norėdami atsisiųsti dainą spauskite nuorodą http://anastasija.lt/download/sm.zip, o tuomet spauskite "saule motina.zip".
Aurimas rašė:Sveiki gyvi visi! Pranešu džiugią žinią! Šią savaitę pasaulį įšvydo ilgai lauktas Krunų (Ąžuolyno) sodžiaus (gyvienvietės) internetinis puslapis. Kartu tai ir Lietuvos ekologinių sodybų asociacijos puslapis, nes asociaciją įkūrė ažuolyniečiai. Kviečiu apsilankyti! Spauskite nuorodą - http://www.ekosodyba.lt
Aurimas rašė:Sveiki! Moksleiviams skirtas internetinis puslapis www.mokla.lt nori publikuoti straipsnį apie mūsų klubą, apie mūsų veiklą. Kviečiame mėgstančius rašyti moksleivius nesnausti ir parašyti straipsniuką. Jūsų straipsnių lauksime elektroniniu paštu radkevicius(eta)centras.lt

Aurimas rašė:Sveiki mielieji,

Tik ką išleidome V.Megre knygų skaitytojų bendros kūrybos knygelę "Išgirsk savo širdį", kurios sukūrimą inicijavo Irena. Knygelės viršelį sukūrė Lina Antanaitytė. Į knygelę sudėjome įvairių autorių kūrinius. Joje rasite eilėraščių, svajonių, pamąstymų. Galėsite paskaityti, kaip svajojome apie būsimas savo sodybas pačioje pradžioje kai tik perskaitėme pirmąsias V.Megre knygas, ir palyginti, kaip šios svajonės pildosi šiandien. Galėsite pamatyti, kiek šviesos sudėta į eilėraščius, ir kokios yra aktualios jų temos ir šiandien, ir vakar, ir rytoj. Dabar, kai knygelė išleista, jaučiu, kad paaugome. Užbaigėme vieną etapą. Ir atsiveria durys į gilesnį savęs ir Visatos pažinimą. Tampame stipresni, kad galėtume fiziškai įgyvendinti giminės sodybų viziją. Su kiekvienu išpildytu darbu įgyjame daugiau pasitikėjimo - mes turime galią kurti "savo rankomis".

Ta pačia proga noriu paminėti, kad už knygelės maketavimą esame dėkingi Jūratei, o už spausdinimą - Sauliui. Ačiū visiems prisidėjusiems prie knygelės sukūrimo nors mažu trupinėliu.

Knygelių galima įsigyti Vilniaus klube. Kreipkitės į Aldoną.

Gražaus skaitymo!Obelyje

Tyliai tyliai
Šlama girios,
Ošia tolumoj
Beržai,
Vakaras šis
Toks nutilęs,

Dega Romuvoj
Laužai...

Noriu bėgti,
Skristi, lėkti,
Mintys braunasi
Pirmyn,
Noriu pievon atsisėsti,
Kilti šermukšniu
Aukštyn!

Duok man ranką,
Kilk kartu,
Būk man ąžuolu
Šventu,
Meilės liepsnai
Atsiduoki,
Aukso lapais
Sužaliuoki

Būk man laimė,
Meilė, džiaugsmas,
Būk man šventas
Ilgesys,
Būk kelionė,
Imki laisvę -
Kas paklydo
Lai sugrįš...

Emilija Stankevičiūtė

Knygos viršelis:

Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo ** Pir 2007 01 15, 22:00. Iš viso redaguota 3 kartus.
**
Taryba
 
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:34

Standartinė Laimis Pir 2006 12 11, 16:14

Norintys lietuviškų V. Megre knygų elektroninio varianto, kreipkitės į mane ir atsiųsiu į jūsų nurodytą paštą. :)
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Standartinė ** Pir 2007 01 22, 20:58

Aurimas rašė:Sveiki! Šį antradienį, gruodžio 19d., Vilniaus klube lankysis Marija iš Šalčininkų. Ji vienintelė iš Lietuvos dalyvavo labai įdomioje giminės sodybų ir gyvenviečių kūrėjų konferencijoje, kuri vyko lapkričio 24 - 26 d. Minske, Baltarusijoje. Marija maloniai sutiko papasakoti tai, ką įdomaus sužinojo konferencijoje bei kaip sekasi mūsų kaimynams kurti giminės sodybas ir gyvenvies :)

Iki pasimatymo klube :) Be to, panašu, kad tai bus Kalėdinis susitikimas :) O tai dar viena svarbi priežastis ateiti :)

Žinutė įdėta 2006 12 16


Aurimas rašė:Edita iš Sidabrių gyvenvietės parašė:

Antradienį (sausio 9 d.) 19 - 20 val. Vilniaus klube vyks paskaitos apie alternatyvią statybą. Laimis iš Sukinių gyvenvietės papasakos apie kelionę į Baltarusiją, pirties iš šiaudų briketų lankymą bei susitikimą su dr. Eugenijumi Širokovu. Aš pristatysiu pradėtą vykdyti projektą apie šiaudų briketų statybą. Taip pat atvyksta svečias iš Anglijos, Gavin Harper, kuris yra architektūros magistras ir neseniai kartu su kitais autoriais parašė knygą "Alternative building materials" (alternatyvios statybinės medžiagos). Jo pasakojimas bus verčiamas į lietuvių kalbą. Bus įdomu!

Žinutė įdėta 2007 01 08


Aurimas rašė:Sveiki gyvi visi!

Po 100 lankytojų per dieną turintis moksleiviams skirtas tinklapis www.mokla.lt skelbia konkursą ir dovanoja 200 Lt už geriausią sausio mėnesį atsiųstą straipsnį. Rašyti gali bet kas ir apie viską – save, įvykius mokykloje, technologijas, meną, pasaulio ir sporto naujienas, taip pat siųsti savo kūrybą. Darbus gali siųsti ne vien moksleiviai. Redakcija laukia straipsnio apie Anastasijos idėjas ir Vladimiro Megre knygas. Ar kas galėtumėte jį parašyti? Savo straipsnius galite siųsti el. paštu ibrazas(eta)gmail.com

Gyvenimą kuriame kasdien!

2007 01 08


Aurimas rašė:Dėmesio, dėmesio!

Šį ketvirtadienį, sausio 18 d., 22:05 val. Lietuvos televizijos laida "Požiūris" rodys siužetą apie Voskonių ekologinėje gyvenvietėje Vilniaus rajone įsikūrusią Jonuko ir Viktorijos šeimynėlę. Kaip žinia, ši jauna šeima sėkmingai įsikūrė ir gyvena turbūt pirmąjame Lietuvoje pačių pasistatytame ir pilnai įrengtame name iš šiaudų briketų. Ketvirtadienį kviečiame įsijungti Lietuvos televiziją :) Beje, po ketvirtadienio laidą bus galima pasižiūrėti internete adresu - http://www.lrt.lt/dayarchive.php?d=2007-01-18

P.S. Kas galėtų įrašyti šią laidą? Jonukas pasiūlė po to laidos įrašą patalpinti mūsų svetainėje :) Jei galėtumėte įrašyti, susisiekime tel. 861155190 arba el. paštu radkevicius(eta)centras.lt

2007 01 16

Aurimas rašė:Sveiki! Visi visi, kas dar iki šiol nematė sausio 18 d. per LTV laidą "Požiūris" rodyto reportažo apie Voskonių ekologinėje gyvenvietėje Vilniaus rajone pagal Vladimiro Megre knygose išdėstytus principus besikuriančią Jono ir Viktorijos šeimyną, tai gali padaryti mūsų svetainėje http://anastasija.lt. Šią laidą galite peržiūrėti paspaudę kairėje esantį meniu punktą "apie mus", o po to paspaudę meniu punktą - "televizija". Ačiū Dainiui ir Rolandui už tokią galimybę. Gero žiūrėjimo!
**
Taryba
 
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:34

Standartinė ** Ket 2007 06 21, 12:25

Aurimas rašė:Paveikslėlis

Sveiki gyvi visi! Gegužės 20 d. įvyko internetinė Vladimiro Megre konferencija anglų kalba, kurią organizavo Rusijos, JAV bei Kanados V. Megre knygų skaitytojai.

Konferencijos medžiagą anglų kalba galite perskaityti paspaudę nuorodą - http://sourceoflife.ca/forum_ca/viewtopic.php?t=330

Konferencijos medžiagą rusų kalba galite perskaityti paspaudę nuorodą http://www.anastasia.ru/konfer12.php
**
Taryba
 
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:34

Standartinė Aurimas Ant 2007 07 17, 16:18

Paveikslėlis

Sveiki, šių metų birželio 6 d. Rusijos laikraštis "Zavtra" (lietuviškai "Rytojus") paskelbė jau trečiąjį žurnalisto Aleksandro Liskovo interviu - pokalbį su Vladimiru Megre, kuris pavadintas "Mūsų šaknys - mūsų žemėje". Visą interviu galite perskaityti paspaudę nuorodą - http://zavtra.ru/cgi//veil//data/zavtra/07/707/61.html
Aurimas
Pažįstamas
 
Pranešimai: 191
Užsiregistravo: Ant 2006 07 11, 15:09

Standartinė Aurimas Tre 2007 08 01, 16:52

Dėmesio, dėmesio! Rugpjūčio mėnesį Vilniaus klubo "Gyvieji namai" susitikimai bus viena valanda trumpesni. Susitikimai vyks kaip ir visada kiekvieną antradienį Kultūros, meno ir filosofijos institute antrame aukšte nuo 19 val. iki 21 val. Kviečiame visus tiek ieškančius žemės, tiek ieškančius bendraminčių, tiek norinčius sužinoti apie mūsų judėjimą :)
Aurimas
Pažįstamas
 
Pranešimai: 191
Užsiregistravo: Ant 2006 07 11, 15:09

Standartinė ** Ant 2007 09 04, 12:12

Tadas rašė:Šiandieną (2007 Rugsėjo 4 d.) Vilniaus klubas "Gyvieji namai" švenčia savo 5-rių metukų jubiliejų.
Šventė prasideda 19 h, renkamės nuo 18 h, Saltoniškių 58 Vilnius (kaip visad).
Bus autorinis (ir ne tik...) poezijos (ir ne tik... :) ) vakaras, visi kas nori pasiruošia po eilìraštį, dainų, pasakų ar kitų savo arba labai patinkančių kūrinukų. Progų pasisakyti turės visi :).


Kviečiame visus norinčius apsilankyti ir sudalyvauti šventėje :).


Tadas :))

Šis laiškas paimtas iš meileserdve@yahoogroups.com konferencijos.
Perskaityti visus laiškus arba prisijungti prie konferencijos galite čia:
http://groups.yahoo.com/group/Meileserdve
**
Taryba
 
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:34

Standartinė Aurimas Ket 2008 03 20, 12:45

Vardynos!

Paveikslėlis

V. Megre knygų skaitytojų ir mylėtojų klube „Skambantys kedrai“ Kaune gimė kūdikis – Asociacija „Gyvųjų sodybų bendruomenė“. Džiaugiasi Visata, laiminga žmonija. Kviečiame į vardynas 2008 metų kovo 30 d. (sekmadienį) nuo 11-tos iki 17-tos valandos Vyturio vidurinėje mokykloje (salėje II a.) Taikos pr. 51, Kaunas.
Kviečiame ne tik „anastasiečius“ iš visų klubų, o ir visus geros valios žmones tiek iš Kauno, tiek iš visos Lietuvos bei kitų kraštų.
Šventės metu: klubo gyvenimo bei ateities svajonių pristatymas, koncertas žaidimai, šokiai, prisistatymai, dalijimasis patirtimi, kūryba, dirbiniai, sėklos, augalai, prieskoniai, arbatos..., margučių paroda.
16 val. susipažinimas su konkrečiais bendruomenės planais pavasario – vasaros – rudens – žiemos laikotarpiui ir bendros veiklos aptarimas bei kontaktų su norinčiais bendradarbiauti suderinimas. Vaišės suneštinės. Jei prisidėsite prie kūdikio kraitelio, būsime dėkingi.

Su meile!
Rengėjai

Kontaktiniai telefonai: Margarita 8 600 95543, Aurika 8 686 01043, Milena 8 652 60085, Artūras 8 600 84847
Aurimas
Pažįstamas
 
Pranešimai: 191
Užsiregistravo: Ant 2006 07 11, 15:09

Standartinė Aurimas Šeš 2008 04 26, 9:41

Sveiki visi! Ateinantį antradienį, balandžio 29 d., 19 val. kviečiame visus visus Vilniaus klubo "Gyvieji namai" bendraminčius į svarbų klubo veiklos aptarimą. Kalbėsime apie tai, ką galėtume padaryti, kad klubas būtų dar patrauklesnis ir įdomesnis visiems besilankantiems ir kokias naujas klubo veiklas galėtume vystyti. Kviečiame visus dalyvauti!
Aurimas
Pažįstamas
 
Pranešimai: 191
Užsiregistravo: Ant 2006 07 11, 15:09

Standartinė Aurimas Ket 2008 05 01, 13:00

Dėmesio, dėmesio!

Nuo gegužės mėnesio keičiasi Vilniaus klubo "Gyvieji namai" susitikimų vieta! Praėjusio susitikimo metu buvo nuspręsta, kad nuo šiol kiekvieną antradienį renkamės nuo 18:30 iki 21:00 val. Kalnų parke, prie estrados. Kadangi prasidėjo šiltasis metų sezonas, būsime arčiau gamtos. Tačiau žiūrint į ateitį ieškome patalpų, kuriose galėtume rinktis šaltuoju metų laikotarpiu. Jei turite kokių pasiūlymų, skambinkite man tel. 861155190.

Susitikimo vietos žemėlapis:

Paveikslėlis
Aurimas
Pažįstamas
 
Pranešimai: 191
Užsiregistravo: Ant 2006 07 11, 15:09

Re: Mūsų judėjimo naujienos

Standartinė Aurimas Pir 2008 08 25, 22:32

Dėmesio, dėmesio! Šį antradienį (rugpjūčio 26 d.) per Vilniaus klubo susitikimą turime nuspręsti du svarbius klausimus. Pirmasis klausimas - nuo rudens klubui reikia patalpų, nes Kalnų parke rinktis, matyt, jau greitai bus per šalta. Antrasis klausimas - pirmąjį rugsėjo savaitgalį tradiciškai švenčiame klubo gimtadienį. Vilniaus klubui sukanka šešeri :) Šiemet gimtadienio šventę siūlosi organizuoti Maciūniškiai (Vilniaus r.), tad per šio antradienio klubo susitikimą galėtume aptarti kaip norėsime atšvęsti. Kviečiu visus prisijungti organizuojant šią mūsų klubo šventę. Detaliau viską aptarsime per susitikimą antradienį nuo 18 val. Kalnų parke. Iki pasimatymo!
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Aurimas
Pažįstamas
 
Pranešimai: 191
Užsiregistravo: Ant 2006 07 11, 15:09


Grįžti į Šviežia!

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias