Puslapis 11

Melas

StandartinėParašytas: Tre 2008 09 24, 2:56
Basta
Noriu užvesti naują temą. Tiesiog smalsu, kokius būdus žinote melavimui nustatyti? :)

Pvz., jei žmogus sako tiesą apie praeities įvykius, tai prisimindamas jis akis kreips į dešinę pusę, o jei kurs kažką, pagražins ar sakys netiesą, tai kreips į kairę :) Kairiarankiams tikriausiai atvirkščiai.
Taip pat šiek tiek į viršų kreips, jei norės prisiminti vaizdą ar jį sukurti, į šonus, jei prisimins/įsivaizduos garsą ir į apačią - lietimo pojūčiai...

Ką dar žinote...

Re: Melas

StandartinėParašytas: Pen 2008 11 28, 23:27
samy
Mano nuomone jei gerai pažįsti žmogų, tai visada matysi kai jis meluoja :) kažkaip intuintyviai matai, kur melas, ar kažką slepia.

Re: Melas

StandartinėParašytas: Pir 2008 12 01, 15:14
SANDRA
o kaip suprantate kai sako tiesa nenusveista ? :oops:
.................mano nuomone ,reikia nustatyt melagius nuo nemeluojanciu . :love: ir tie kas nesake tiesos ,jos ir nesakys ,nes jiems tai nebudinga. ir jei kazkas i lengva klausyma ,vos vos isspaudzia atsakyma , tai jis plius vaidinima jums pabande surengt. :twisted:
zodziu , matot tarp kolegos siena (Arba polerizuoti stiklai) ,-vadinasi meluoja.
o slifuotas deimantas -melas.
:snake: taivat...........

Re: Melas

StandartinėParašytas: Sek 2008 12 21, 13:13
Equanimity
Aš visada prisimindama praeitį žiūriu į tą pusę, kur yra daugiau erdvės ir dažnai susimilinu kai manęs kas paklausia lengvo klausimo, o aš apie kažką svajoju. Iš viso, manau, nemandagu yra pilstyt pusę valandos, kai galima keliais sakiniais atsakyti, todėl ir į gan paprastus klausimus, susijusius su savo gyvenimu dažnai neatsakau iš karto. Vadinasi, nuolat meluoju? :D
Žmonės, kurie nenaudoja tokių intarpu kalboje kaip nu, mm, hmmm, ai, oi, tipo, tai, nu, tai bet gal ir etc., arba daugiau kalbės pro aplinkui ir netiksliai, arba patylės. Neįpratusiam žmogui gali pasirodyti, kad jie meluoja. Iš akių nusukinėjimo arba galvos nulenkimo nemanau, kad galima ką nors pasakyt. Gal žmogaus tokia bendravimo maniera, jis drovisi, ką nors pamiršo, jam ką nors skauda, gal jis nerimauja arba paprasčiausiai neskiria pašnekovui tiek dėmesio, kad į jį pažiūrėtų - maža kas.
Manau, kad tokius ženklus taikyt visiems nepažįstamiems žmonėms yra labai stereotipiška.