Melas

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Melas

Standartinė Basta Tre 2008 09 24, 2:56

Noriu užvesti naują temą. Tiesiog smalsu, kokius būdus žinote melavimui nustatyti? :)

Pvz., jei žmogus sako tiesą apie praeities įvykius, tai prisimindamas jis akis kreips į dešinę pusę, o jei kurs kažką, pagražins ar sakys netiesą, tai kreips į kairę :) Kairiarankiams tikriausiai atvirkščiai.
Taip pat šiek tiek į viršų kreips, jei norės prisiminti vaizdą ar jį sukurti, į šonus, jei prisimins/įsivaizduos garsą ir į apačią - lietimo pojūčiai...

Ką dar žinote...
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Re: Melas

Standartinė samy Pen 2008 11 28, 23:27

Mano nuomone jei gerai pažįsti žmogų, tai visada matysi kai jis meluoja :) kažkaip intuintyviai matai, kur melas, ar kažką slepia.
samy
 
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: Pen 2008 10 17, 22:17
Miestas: Vilnius

Re: Melas

Standartinė SANDRA Pir 2008 12 01, 15:14

o kaip suprantate kai sako tiesa nenusveista ? :oops:
.................mano nuomone ,reikia nustatyt melagius nuo nemeluojanciu . :love: ir tie kas nesake tiesos ,jos ir nesakys ,nes jiems tai nebudinga. ir jei kazkas i lengva klausyma ,vos vos isspaudzia atsakyma , tai jis plius vaidinima jums pabande surengt. :twisted:
zodziu , matot tarp kolegos siena (Arba polerizuoti stiklai) ,-vadinasi meluoja.
o slifuotas deimantas -melas.
:snake: taivat...........
SANDRA
Pažįstamas
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: Pen 2008 01 18, 17:53

Re: Melas

Standartinė Equanimity Sek 2008 12 21, 13:13

Aš visada prisimindama praeitį žiūriu į tą pusę, kur yra daugiau erdvės ir dažnai susimilinu kai manęs kas paklausia lengvo klausimo, o aš apie kažką svajoju. Iš viso, manau, nemandagu yra pilstyt pusę valandos, kai galima keliais sakiniais atsakyti, todėl ir į gan paprastus klausimus, susijusius su savo gyvenimu dažnai neatsakau iš karto. Vadinasi, nuolat meluoju? :D
Žmonės, kurie nenaudoja tokių intarpu kalboje kaip nu, mm, hmmm, ai, oi, tipo, tai, nu, tai bet gal ir etc., arba daugiau kalbės pro aplinkui ir netiksliai, arba patylės. Neįpratusiam žmogui gali pasirodyti, kad jie meluoja. Iš akių nusukinėjimo arba galvos nulenkimo nemanau, kad galima ką nors pasakyt. Gal žmogaus tokia bendravimo maniera, jis drovisi, ką nors pamiršo, jam ką nors skauda, gal jis nerimauja arba paprasčiausiai neskiria pašnekovui tiek dėmesio, kad į jį pažiūrėtų - maža kas.
Manau, kad tokius ženklus taikyt visiems nepažįstamiems žmonėms yra labai stereotipiška.
Equanimity
 
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: Ket 2008 11 13, 19:13


Grįžti į Žmogus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių

cron