Kairė ar dešinė?

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Kairė ar dešinė?

Standartinė Basta Sek 2007 10 21, 2:30

LEFT BRAIN FUNCTIONS RIGHT BRAIN FUNCTIONS
uses logic uses feeling
detail oriented "big picture" oriented
facts rule imagination rules
words and language symbols and images
present and past present and future
maths and science philosophy & religion
can comprehend can "get it" (i.e. meaning)
knowing believes
acknowledges appreciates
order/pattern perception spatial perception
knows object name knows object function
reality based fantasy based
forms strategies presents possibilities
practical impetuous
safe risk taking



Ką matot, į kurią pusę sukasi mergina?

Paveikslėlis
http://www.news.com.au/couriermail/stor ... om=mostpop
jei pagal laikrožio rodyklę - tai naudojam daugiausia /dešinį smegenų pusrutulį/.
Pabandykim pakaitaliot mąstymą. Tarkim, užduodi sau klausimą ir žiūri, kuri pusė suveikia :).
Arba patikrini savo žinojimą - ar vertini logiškai, žinai, ar tiki... ir t.t.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Gytis Pir 2007 10 22, 23:11

vau... negi skirtingai matome? as visad save logiku laikiau, bet ji man pagal laikrodzio rodykle sukasi=]... apgaudineji mus ania?=]
Gytis
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Ket 2006 09 07, 23:19
Miestas: Kaunas

Standartinė Toltik Ant 2007 10 23, 10:45

Na man irgi pagal laikrodžio rodyklę :), aš irgi logikas ir kartu nelogikas :), bet į kitą pusę besisukančios nepamatau :)
Toltik
 
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: Ant 2006 10 31, 15:39
Miestas: Ridvoniškis

Standartinė Gytis Ant 2007 10 23, 14:13

visgi lenkiu zemai galva pries sita piesinuka-suktuka =]. Yra visos galimybes pamatyti abieju pusiu sukimasi. A cool thing i must say=]
Gytis
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Ket 2006 09 07, 23:19
Miestas: Kaunas

Standartinė pyox Tre 2007 10 24, 17:31

ydomus dalykelis, as matau viena kart paziurejes kad ji sukasi pagal laikrodzio rodykle, kita kart ziuriu kad pries laikrodzio rodykle... blem cia ydomiai man reiskiasi...
pyox
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Tre 2007 10 24, 17:26
Miestas: kaunas

Standartinė Basta Tre 2007 10 24, 23:20

man lengva pakeisti, kai įsivaizduoju, ką veiksiu rytoj - iškart pagal, o kai prisimenu, ką veikiau vakar, tai prieš.

nors šiaip dažniausiai prieš :)

bandysiu treniruot perjungimą :inyan2: :inyan: :inyan2: :inyan:
greitesnį
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Toltik Ket 2007 10 25, 11:01

Niu niekaip :))))) man tik pagal laikrodžio :))
Toltik
 
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: Ant 2006 10 31, 15:39
Miestas: Ridvoniškis

Standartinė eituwis Ket 2007 10 25, 21:34

Geras :D Anksčiau kiek žiūrėjau vien pagal saulę sukdavosi, dabar išmokau persijugt ir taip ir taip...
eituwis
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Tre 2007 09 26, 14:39
Miestas: Kaunas

Standartinė Basta Šeš 2008 03 29, 23:40

Įdomus pastebėjimas - kaip senoliai piešdavo svastikas - pagal ir prieš laikrodžio rodyklę, t.y. kuriančią ir griaunančią visatos jėgas.

Lengva ir išvadą pasidaryti - logika/narstymas yra griaunamoji jėga, o jausmai - kuriamoji.
:)
Sako, kad genijų, pvz., Enšteino, riba tarp pusrutulių buvo beveik išnykusi ir jis daug žinių gaudavo tarsi vizijomis..:)
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Re: Kairė ar dešinė?

Standartinė samy Pen 2008 10 17, 22:51

nu man matosi tik kad sukasi pries laikrodzio rodykle, nors tu ka :D bet pagal aprasyma kairio ir desinio pursrutulio pas mane tikrai desinys :)
samy
 
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: Pen 2008 10 17, 22:17
Miestas: Vilnius

Re: Kairė ar dešinė?

Standartinė samy Pen 2008 11 28, 23:24

O geras :D Dabar jau matau kaip į abi puses sukasi :) geras.
samy
 
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: Pen 2008 10 17, 22:17
Miestas: Vilnius

Re: Kairė ar dešinė?

Standartinė karbunkulas Tre 2008 12 10, 20:21

atkreipkit demesi, kuria akimi labiau ziurit. siek tiek pasitreniravus, ta ziurejima galima keisti, kaip tik nori: tai kaire, tai desine akim ryskiau viska matai, tai abiem vienodai. nors atrodo, kad visalaik abiemis akimis matome vienodai ryskiai :) - iliuzija. tai va, taip keisdami "matyma" ir keiciame pusruliu dominavima, tai kairysis, tai desinysis. o juk jei du pusrutuliai duoti, tai ir turi abu dirbt harmoningai, be vienas kito slopinimu :). tik su vienu, nieko doro nesuprasime :D. ir pvz. su akim, labai puikiai tam pailiustruot tinka.
na, rimciau pasidomejus istorija ir dabartimi - abiem akim paziurejus ir dar ziniu pakankamai sukaupus, ensteina vadinti tik genijum netinka - tapke-genijum, marionetiniu-genijumi arba tiesiog auksto lygio cesalu, labiau tiktu :). arba viskas pagal plana :).
pasitreniruokite, bent savaityte, po 15 min per diena, smegenu pusrutuliu "bendravima" ir veikima kartu. to uzteks pamatyti, ko paprasciausiai negalite pamatyti, nes "procesorius" neisnesa. paskui jau, kaip dievas duos :D. tik neisisgaskit is pradziu :D. na, pagal statistika tik 20 proc. skaitovu supras, is kuriu pamegins tuom isitikinti tik max 5proc. ( kas jau isbande tai - nesiskaito). kas iesko atsakymu, zino, kaip reikia pagalbos, ypac pradzioje. o geriausia pagalba sau, visu pirma, smegenis "upgreidinti" kaip reikia :). ieskotojams ir rasau. sekmes.


teisingai, basta, treniruok perjungima :). kaip ir visur, geriausiai kiekvienam veikia jo pacio susikurtos sistemos. :shock:
karbunkulas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Tre 2008 12 10, 19:45


Grįžti į Žmogus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 12 svečių

cron