Puslapis 11

Aura

StandartinėParašytas: Tre 2006 06 21, 22:14
Basta
Ar kas mokėtės matyti aurą? Gal turit patarimų, kaip to išmokti?
Vieno sako žiūrėti kažkur žmogui virš galvos visiškoj tamsoj vos ne 2 valandas, kiti - baltam fone...
Tačiau jei žiūri baltam fone į kokį daiktą, tai akys duoda tokią iliuziją, kad matai spalvas aplink tą daiktą, o tai ne aura, o paprasčiausia dėl akių prisitaikymo...
Tai kaip iš tikro reikia treniruotis?

nors tikriausiai tai turi ateiti savaime... su tyrumu...su tikslu...

StandartinėParašytas: Ket 2006 06 22, 12:48
kutikutas
Að dabar nepasakysiu kaip tiksliai reikia, taèiau turiu knyga apie tai kaip treniruotis reikia, kad matyti auras. Autoriaus neþinau, knyga vadinasi "Aura". Lietuviø kalba.

StandartinėParašytas: Pen 2006 07 28, 9:54
Neringa
Anos Brenan knygoje "Šviesos rankos" gana aiškiai ir glaustai apie auras parašyta.

StandartinėParašytas: Sek 2006 08 13, 17:31
Aurija
Sveiki, ka tik cia prisijungiau..
Apie aura yra angliskai cia: http://www.thiaoouba.com/seeau.htm

StandartinėParašytas: Ket 2006 08 17, 20:00
...
Mes kai buvom maži darydavom tokį žaidimą :D Suploji rankas ir kitas tau jas suriša ir apvynioja "nematomais " siūlais, tada po lėto bandai atitraukt rankas ir turi pajausti pasipriešinimą. Poto visi galvodavom, kad čia burtai, mistika :) Pabandykit, manau tai ir yra kai rankų auros susilieja ir sunku jas paskui atitraukt.

Beje žiūrint tarp rankų kartais matosi kažkokios švieselės. Gal kam daugiau pavyks ižvelgt? Sėkmės.

StandartinėParašytas: Šeš 2006 09 30, 23:42
Donatas
Kai dar neseniai buvau pašventintas ReiChi, tai buvau išmokęs matyti aurą. Reikėdavo susikaupti. Dažniausiai užsimerkus geriausiai matydavau (nes aurą matoma ne akimis, o kitu pojūčiu, paprasčiausiai jjie sutampa, todėl manome, kad matome. Kažkur skaičiau). Bet ir atsimerkus, nes tada aktyviau dirba regėjimo zona smegenyse. Retai žiūrėdavau. Dažniausiai kai susidurdavom su pagalbos ieškančiom dvaselėm. Ir kai vienas žmogus prašydavo į jį pažiūrėti. Tačiau jis negalavo ir nebuvo malonu į jį žiūrėti.

Kartą gydydamas mamą ir žinodamas, kad tai įmanoma, ėmiau labai susikaupęs regėti ir vidaus organus. Nežinau, ar tas vaizdas buvo tiesa, ar tik vaizduotė..

ReiChi jau seniai nebeužsiimu ir į auras nebežiūriu. Manau, kad pamatyčiau, jei norėčiau.

:) Papadakosiu truputį, kokius vaizdus matydavau.. :) Būdavo spalvų, bet tik ten, kur žiūrėdavau. Matydavau žmogaus lauko sluoksnius. Kartais matydavau simbolius, bet jie tai jau magijos padariniai. Kartais matydavau žmonių arba savo sparnus... :angel2: Jie reaguoja į dvasinę būseną. Kai jautiesi pakiliai, širdis kupina Meilės, protas blaivus (kai prisimeni kas Tu ir Visata), kai atlieki kokį reikšmingą darbą, tai sparnai išsiskleidžia visu gražumu. O jų dydis priklauso tikriausiai irgi nuo būsenos. Kai liūdna, sparnai susiglaudžia. O kai jautiesi kasdieniškai, jie būna mažyčiai, arba visai nematyti... :D O gal tai tik mano vaizduotės išdaigos... (Nors Anastasija moko pasitikėti savo širdimi) :wink:

Dažnai nereikia nė žiūrėti į aurą, viskas matyti tiesiog ant veido :wink:

O išmokti... tikriausiai panašiai, kaip Anastasija moko spinduliuku naudotis: sujungi nuojautą, turimas žinias, kaip turi būti ir vaizduotę. Tiesiog pabandyti atspėti vaizdą. Manau reikia praktikos išmokti atpalaiduoti protą ir pasitikėti nuojauta. Tačiau vis abejoju, ar tai ką matau yra tiesa :)

Na va, rašydamas pabandžiau žvilgtelėti. :D Regis galiu matyti. Turbūt kai pažadini tą smegenų dalį, tai ji jau būna aktyvi ilgam. Regis ir per atstumą galiu matyti, nes pagrindinis įrankis- vaizduotė, o ne akys :)

Tačiau pabandymui žvilgčioti neišeina tiksliai matyti, tam reikia susikaupti ir nusiteikti. Ir tik rimtai priežasčiai esant galėčiau gerai įsižiūrėti į aurą.

Be to, mano nuomone, prieš žiiūrinėjant žmogaus aurą, būtų etiška jo atsiklausti... Nes žvilgsnis ne tik žiūri, bet gali paveikti tiek žiūrimąjį, tiek žiūrėtoją. Rekomenduoju paprašyti savo angelų sargų, kad pasaugotų ir apsisugoti pačiam. Ir kuo lendi į gilesnius energetikos aspektus, tuo reikia būti atsargesniam!

Sėkmės ir laimės visiem! :D

Aura

StandartinėParašytas: Tre 2006 11 08, 23:38
Jurgita
Įdomu, kad yra žmonių, matančių aurą. Tai tikrai labai malonus patyrimas :D Ir be galo įdomus tuo, kad atsiveria prieš akis tai, ko nevisai kartais pajėgi suprast. Auros spalvos labai skaidrios ir gražios, tokių žemėje nėra. Tačiau šio matymo esmė, mano manymu, yra suvokti visa ko vientisumą, vienybę su viskuo. Matymas padeda tai pajausti.

Donatai, bet ar tu matai tik žmogaus aurą ar ir visos supančios aplinkos: medžių, debesų ir pan. ??? Įdomu būtų sužinoti :)

StandartinėParašytas: Tre 2006 12 27, 23:12
Audrė
Aurą mačiau tik vieną kartą- po pirmosios reiki iniciacijos...Ji be galo graži.
Auras matė mano vaikai, šiuo metu dar tebemato dukra, kuriai 3.5 m.

StandartinėParašytas: Tre 2007 07 18, 10:14
Vidmantas
Jeigu nori matyt aura kartok kad tu matai aura.Tavo norejimas nugrims i pasamone o si ispildys tavo nora.

2007 09 02
Atsiprasau...Manau kad norint matyti aura reikia stengtis iziureti sviesa sklindant is zmogaus kuno.Arba dar galima panaudoti ir itaiga.Kasdien kartokit kazka panasaus i : As matau auras. Bet reikia tureti ir noro ir kantrybes.Be tikejimo irgi nieko nebus. Sutinkat su tuo ? O gal zinot daugiau budu ?