Puslapis 11

Kūno kalba

StandartinėParašytas: Tre 2006 09 06, 20:01
**
Turbūt per visą savo gyvenimą nemačiau savo močiutės sėdint sukryžiavus kojas. Na, gal nebent labai labai retai. O senelis taip dažnai sėdi. Ar čia nemadinga buvo? Šiandien atkreipiau į tai dėmesį ir kiek pastebėjau močiutes, visos sėdėjo tvarkingai sudėjusios kojas. Gal čia šiuolaikinių žmonių liga, kad daug žmonių yra užsidarę nuo pasaulio? Gal mums gaunamos informacijos jau yra per daug?

StandartinėParašytas: Tre 2006 09 06, 20:10
...
Kiek žinau sukryžiavę kojas užspaudžiame labai svarbias kojų venas, todėl kraujas sunkiai perneša deguonį ir kt medžiagas po organizmą. Sulėtėja ir mąstymas.

O jei nerimčiau , tai močiutė kai pamatydavo mane koja ant kojos, sakydavo , kad tada ant mano pėdos tupi velniukas ir supasi... :D

StandartinėParašytas: Ket 2006 09 07, 14:42
Basta
Uždarumą rodo ir į vidų pakrypusios kojos.
žmonės nuo gyvenimo rūpesčių dažniausiai tampa uždari...
arba atsiranda kuprelė nuo to, kad žmogus pyksta ar jaučiasi pažemintas...ar kam nors vis dar neatleidžia.
iš čia ir ezoterikų ar bioenergetikų žodžiai, kad blokai ar prakeikimai "dedasi" ant sprando... išties nelabai nusimanančiam žmogui gali ir baimės įvaryt ir pinigų uždirbt gerai...o kiti magai gal ir patys nesupranta, kodėl taip yra, tačiau viskas paprasta. Nėra jokių "prakeikimų", nieks tau jo neuždės, jeigu tu savy nenešiosi nuoskaudos ar neatleidimo... Tai gali ir būti giliai pasąmonėje, aišku, ir gali prireikti laiko iškelti į paviršių ir nugrėbti... :)
Į vidų pasisukęs rodomasis pirštas, sakoma, taip pat uždarumo ar net kompleksuotumo požymis. Bet čia labiau tinka gal prie pastovesnių bruožų. :)
Jei besišnekant žmogus pėdas laiko pasukęs kur į šoną, vadinas, nori bėgt ir nenori šnekėtis. :)
Jei kalbėdamas žiūri į kairę - meluoja... :)
Sukryžiavęs rankas, kojas ar dar ką užspaudęs - pokalbis arba nemalonus arba apsisaugo nuo jėgų nutekėjimo. Jei su kuo kalbantis jums norisi taip "kryžiuotis", tuomet prieš jus - energetinis vampyras :P (be abejo, tai nereiškia, kad tas žmogus visuomet toks, o gal tiesiog jo pateikiama informacija "vampyriška").
O jei žmogus stovi nuošaly ir/arba sukryžiavęs rankas ant krūtinės - nelinkęs šiuo metu bendrauti...

StandartinėParašytas: Ant 2006 10 31, 22:26
Basta
Optima linija kalendorius 2006m. :) liepos 29d.... :)

[...]Pats iškalbingiausias atsisakymo gestas - tvirta poza sukryžiuotomis rankomis bei kojomis.[...] Ir, svarbiausia, šiek tiek pasukite savo liemenį nuo įkyraus pašnekovo [kavalieriaus].

Dar vienas gestas, [...]- rankose suspaustas daiktas, tartum atitveriantis jus nuo vyriškio. Pvz., galima prie krūtinės prispausti rankinuką arba aplanką su dokumentais. Jeigu jūs vakarėlyje, paimkite taurę, bet abiem rankomis - tai taip pat gynimosi ir atsisakymo ženklas.

StandartinėParašytas: Tre 2007 09 19, 12:14
Vilūnė
:wink: pati nuostabiausia kūno kalba yra apkabinimas, šiltas, nuoširdus ir atviras.

Re: Kūno kalba

StandartinėParašytas: Pir 2009 01 26, 22:01
Equanimity
Kad sukryžiavus kojas sėdėti yra nesveika venom, žino dauguma vyresnio amžiaus moterų.
Kiek kartų aš dėl to noro suprasti žmones ne iš to, kas būtent sakoma, esu likus nesuprasta. Jei tik patyliu prieš atsakydama - iš karto meluoju, jei laikau sunėrus rankas - kažką slepiu, nors man rankom seniau būdavo nuolat šalta dėl prastos kraujotakos. Jei tik žiūriu kur pro žmogų - kuriu kokius melus, bet mažai kam orumas leidžia pripažinti, kad man paprasčiausiai neįdomu. Mano draugei irgi tas pats. Ji kalba visada pro aplinkui ir nežiūri žmonėms į akis, nes yra šiek tiek žvaira. Iš karto atsiranda tokių, kurie daro didžiausią kriminalą, kaip galima nežiūrėti žmogui į akis. Vis dėl to reikia arba pašnekovą pažinti arba atkreipti dėmesį į tai, kas sakoma.

Re: Kūno kalba

StandartinėParašytas: Ant 2009 02 24, 16:47
SANDRA
taip , kiekviena kalba kaip savita seima , skirtyngos.