Porfirijus Ivanovas

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Porfirijus Ivanovas

Standartinė Laimis Sek 2006 08 06, 10:02

Paveikslėlis
Porfirijus Ivanovas

Porfirijus Ivanovas yra viena įspūdingiausių asmenybių pasaulio istorijoje. Jis labai paprastas, jokiais ten mokymais nesekė, o kūrė savo sistemą. Paprastą sistemą - grūdinimosi. Porfirijus parodė žmogaus kūno galimybes nebijoti šalčio ir karščio. Kai Anastasija vaikšto nuoga po pusnynus, tai atrodo stebėtina, mistiška, bet kai šalia toks pavyzdys kaip Porfirijus Ivanovas, tai tokie sugebėjimai žmogui atrodo ne tokie jau mistiški. Pabrėžiu, kad grūdinimąsi Porfirijus suprato ne tik kaip šalčio nebijojimą, bet ir kaip karščio nebijojimą. Grūdintis reiškia kaip plienui ar stiklui grūdintis, užsigrūdinai ir esi stiprus ir niekas tavęs negali įveikti.

Vienas geriausių tinklapių apie Ivanovą:
http://kaznovsky.chat.ru

Ivanovo palikti darbai:
http://kaznovsky.chat.ru/works.htm

Taip pat tinklapyje veikia forumas, parašyta jo sekėjų straipsnių.

Kitas tinklapis:
http://uchitel-ivanov.narod.ru/links.html
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Standartinė ... Sek 2006 08 06, 19:16

peržiūrejau Laimio nuorodas, ir štai keletas Porfirijaus Ivanovo patarimų, (manau bus įdomu, nes jie labai panašus į tai ką mums visiems siūlo daryt anastasija) beje iš anksto atsiprašau už vertimo klaidas :oops:

1.du kartus į dieną maudykis naturaliam vandeny – kad jaustumeisi geriau. Maudykis kur tik yra galimybių: ežere, upėje, vonioje, duše ar tiesiog apsipilk visa kūną vandeniu.

2.po maudymosi (jei įmanoma ir jo metu) ateik i gamtą, porai minučių atsistok basas ant žemės (žiemą ant sniego). keletą kartų giliai įkvėpk pro burną ir mintimis palinkėk savo kūnui ir visiems žmonėms geros sveikatos. :)

3.negerk ir nerūkyk.

4.pabandyk nors kartą per savaitę pagyventi visiškai be maisto ir vandens, nuo penktadienio 6-8val vakaro. iki sekmadienio 12.val (vidurdienio).Šis laikas yra tavo nuopelnas ir poilsis. Jei pasirodys per sunku pabandyk pasninkauti nors vieną dieną (24val).

5.sekmadienį vidurdienį ateik į gamtą basomis, kvėpuok ir mąstyk taip kaip liepiau prieš tai. Tai tavo pastangų apvainikavimas! Po viso šito gali valgyt ką tik nori.

6.mylėk tave supancią gamtą. :love: Neniekink jos.

7.sakyk “labas” (linkint sveikatos, rusijoje,”zdrawstvuite”) visiems ir visur, ypač pagyvenusiems žmonėms. Jei nori turėt gerą sveikatą – linkėk sveikatos kitiems sveikindamas juos.

8.padėk viskuom kuo gali žmonėms, ypač sergantiems, vargstantiems. Daryk tai su malonumu. Atsiduok jos/jo bėdoms visa savo siela ir sirdim. Susirasi draugą ir padėsi išsaugoti taiką pasaulyje! :wink:

9.kovok su savo tingumu, godumu, baimėmis, veidmainiavimu, ir didžiavimusi. Pasitikėk žmonėmis ir mylėk juos. Nešnekėk blogai apie žmones ir neimk giliai į širdį negeranoriškas nuomones apie juos.

10.išlaisvink savo mąstymą nuo minčių apie badą, ligas ir mirtį. Tai tavo pergalė :!:

11.neatskirk minčių nuo veiksmų. Tu tai perskaitei – puiku, bet svarbiausia – veiksmas! :D

12.pasidalink apie šią patirtį su visais. Tačiau nesigirk, būk kuklus.
...
 
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: Šeš 2006 08 05, 22:14


Grįžti į Žmogus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron