Intymūs santykiai

kas netilpo į rėmus

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Re: Intymūs santykiai

Standartinė Basta Ket 2010 03 11, 1:37

siaubas, kiek daug prirašei TADAI :) :P
Toltik rašė:Patelių prievartavimo atvejai stebėti beje ne tik tarp delfinų bet ir tarp šunų (matyt taip daro šios dvi rūšys nes turi "daugiau proto"?).


Nenorėčiau, kad mano teiginiai būtų kreipiami kažkur šonan :)
Niekur neminėjau, kad prievartavimas yra proto išraiška. Prievartavimas paplitęs tarp daug gyvūnų, katinai, pvz., jėga bando susiporuoti su katėmis dažnai irgi.
Nenorėčiau pradėti diskutuoti apie protą, sąmonę, moralę ir pan., tai labai plati sfera. Tikrai neįsiteks į šią mažytę diskusiją.

Man atrodo, kad argumentas "turintys daugiau proto tai daro kaip ir męs" netinka, nes taip pat galima pateikti tokius gyvūnus kaip primatai (kad ir šimpanzės) kurie irgi "protingi", bet natūralios gamtos sąlygose lytiniai santykiai dėl malonumo jų tarpe nėra stebėti.


Taip ir ties šia vieta - apie protą nepradėkim, tiesiog paminėsiu, jog šimpanziukai randa sau būdų save patenkinti ;) Taip kad visgi bendras mąstymo, info apdorojimo, naujų refleksų įgijimo masto didėjimas turi šiokios tokios sąsajos.

Tai kodėl gyvūnai žvėrys negali perimti tam tikrų elgesio modelių iš gyvūno žmogaus? Jei jau taip. Naminiai gyvūnai žmogaus elgseną kopijuoja. Manau nereik pavyzdžių?


Gali. Ir perima, tik paskirus elgesio elementus, kaip antai durų atidarymas, katei užšokus ant rankenos. Bet neperima išbaigtų elgesio modelių. Tik tam tikrus prisitaikymo siužetus. Kas žino tikras galimybes? Ne visada lemta joms atsiskleisti.
Pvz., šuo, triušis turi stipriai išreikštus lytinius instinktus.
Ko nepasakysi apie katiną, papūgėlę, žuvelę.
Žmogus...? Jis toks, koks jis yra. Bet skiriasi tuo, kad bando būti kažkuo, kuo nėra.
Bet tai irgi jo unikalus bruožas - siekimas tapti kitkuo.
Griežtas taisyklių laikymasis - tarsi tempiama guma, galų gale arba bus švelniai atleista arba dės į nosį :mrgreen: Svarbu, laiku atleist, kol nenutrūko.

Be to nesutinku ir su teiginiu, kad gyvūnai nemąsto. Na bet čia tiesiog skiriasi tavo ir mano suvokimas.


Mano žinutėje tiesiog glaustintai parašyta, nes nenorėjau plėsti diskusijos.
Mąstymo proceso neaptarinėsime, nes reikia mąstymo apibrėžimo. Nieks nesako, kad gyvūnai nemąsto savaip. Aš tik pabrėžiau, jog mes - mąstantys.

"Kodėl gamtininkams tokie pavyzdžiai turėtų trukdyti." - šio teiginio, ar klausimo nesupratau. Jei gali patikslink.

Čia turėjau omeny atremiamus argumentus - vieną kartą remiamasi gyvūnų pavyzdžiu kaip teigiamu (nė vienas gyvūnas taip nedaro), kitą kartą jau kaip neigiamu (mes ne gyvūnai, mes darysime geriau), dvilypė logika naudojama pateisinti savo POŽIŪRĮ.

(jei suklydau atsiprašau) ).

mano požiūris yra SKAIDRUS, t.y. aš tik stebiu, nieko nevertinu, nors galėčiau čia diskutuoti ir galvoti argumentus, tačiau iš esmės aš viduje nieko nevertinu. Aš išėjau iš vertinimo fazės daugelyje dalykų ir man tai patinka, tai toks laisvės skonis.
Jei šita nuomonė mano pasirodys niekam tikus, tai nereikšminga, nes tai net ne mano nuomonė, o
kažkokia protavimo išraiška... Kai reikia elgtis, elgiuosi pagal situaciją, kaip "šviečia saulė" tuo metu :).


dabar mes esame biorobotai, o dalis veda trputį ne ten.

man patinka tas žodis, gal galima plačiau apie jį :) apibrėžimuką...
paslaptingų... biorobotų. :)
Taip pat aš negaliu ir paskui bažnyčią sekti, todėl ir analizuoju situaciją pats, mąstau ir diskutuoju.

tai šaunu, mes tą ir darom :)
gal prieisim kokių įdomių išvadų, gal ir ne, vis tiek smagu :)

Vat tik klausimas ar ir jausmų vienodų?

Vėlgi terminų problemėlė. Kas yra jausmai, jei apsibrėžtume, iš ko jie kyla, kokia jų prigimtis.
Beje, žmogaus embrionas formuojasi labai jau nedviprasmiškai.
Manau, nuo pradžių pradžios ir reikėtų pradėti.



Sutinku :) parodykim :) :) :)

:):)
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Re: Intymūs santykiai

Standartinė SANDRA Pir 2010 03 22, 18:21

Zmogui Viespats dave dauginimosi galimybe tam, kad jis turetu savo pratesima. Bet jei, zmogus tuo naudojasi kaip pramoga- tai neatsakomybes padarinys. Atsisakymas "pagaminti vaika", ir prazutingasis troskimas istisa laika pramogauti, isstumia nora myleti kita zmogu (sunu, dukra). Tai rodo vengima suaugti, tureti atsakomybe pries maziuka kudyki, pagausinti gimine, dovanoti meile daugiau vaikam, tevam, seneliam, nepazystamiems zmonems. Apskritai, tai rodo, musu nedekinguma Viespaciui kuris is meiles mums padovanojo daugiau zmoniu (Adomui- Ieva, kad neliudeti), padovanojo MEILE, padovanojo tai, kuo mes panasus i Ji, padovanojo gale KURTI.
O mes numetame ,izuliai, tapybos pestukus ant zemes ?
Zmogui Viespats dave du kelius.
Linkiu kiekvienam ,nepamirsti , kad turim galimybe rinktis.

Taciau jei vaiku nesusilauksim, tai zusim, ir niekas musu neprates.

Beto, paleistuvavimas yra nuodeme.

O susilaikymas - dorybe.

Jei pasistengsime, tai ismoksime buti kantrus, valingi, ir susilaikyti kai tai nekenksmynga sveikatai, ir priesingai myletis- kai tai i sveikata, ir nebijoti sukurti nauja gyvybe, kaip mus Viespats kazkada sukure.

Linkiu Norulei ir visiems kitiems sekmes, ir su intym.reikalais, ir visur visur.

Iki. :oops: :arbuz: :) :) .
SANDRA
Pažįstamas
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: Pen 2008 01 18, 17:53

Re: Intymūs santykiai

Standartinė Basta Ket 2010 04 01, 0:55

Nu, SANDRA, nesijaudink, žmonių rasei išnykimas dėl mažo gimstamumo tikrai negresia :lol:
Aišku, labai gražiai parašei, bet realybė daug įvairesnė, ir noras turėti vaikų yra mūsų genuose, kitaip ir negali būti. O tie genai, kurie neturi to noro, jie, be abejo, ir nebus pratęsti dėl suprantamų priežasčių.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Re: Intymūs santykiai

Standartinė nOruLeS Pen 2010 04 02, 15:30

na iki intymių santykių taip pat subręsti reikia, logiška, kaip kad ir iki meilės :aura: tik vat, be ko neįsivaizduoju gyvenimo, tai be mielų prisiglaudimų, apkabinimų ir bučinių :wink: :P tai vis dėl to yra šioks toks kūno ir net gi sielos bendravimas, kuris sutvirtina tas baltas grandines, kurios jungia du žmones :inyan:
nOruLeS
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: Tre 2010 01 20, 22:24

Re: Intymūs santykiai

Standartinė Toltik Šeš 2010 04 03, 11:32

patarčiau lavinti vaizduotę ;) :D.. (šposas :) )...
Toltik
 
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: Ant 2006 10 31, 15:39
Miestas: Ridvoniškis

Re: Intymūs santykiai

Standartinė nOruLeS Pir 2010 04 05, 15:30

:DD oj patikek, ji tikrai ne skurdi :D
nOruLeS
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: Tre 2010 01 20, 22:24

Re: Intymūs santykiai

Standartinė Toltik Ant 2010 04 06, 11:16

Tikiu :) tikiu :)...
(tada jei rimtai tai ja ir pasinaudok, na nereik taip gyventi jei norisi kitaip, bet tiesiog pražiūrėk ir tokią galimybę, tai juk viena iš vaizduotės paskirčių, kad įsivaizduotume ir palygintume variantus.. o pas ką ji skurdesnė, kaip pvz. pas mane buvo ;) (meluoju čia truputį, na tiesiog dabar ji nepalyginamai lakesnė..) tai tie vietoj įsivaizdavimo viską daro praktiškai, na irgi neblogai žinoma :) )...
Toltik
 
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: Ant 2006 10 31, 15:39
Miestas: Ridvoniškis

Re: Intymūs santykiai

Standartinė nOruLeS Ant 2010 04 06, 13:58

na jeigu atvirai, tai ta mano vaizduotė kartais eina geru keliu, Anastasijos idėjom, kitą kart pasitaiko, kad padedu jas trumpam į šalį. Bet stengiuosi ir noriu jas išlaikyti, kuo toliau, tuo geriau sekasi. O tave sveikinu,kad vaizduotę taip išlavinai :wink:
nOruLeS
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: Tre 2010 01 20, 22:24

Re: Intymūs santykiai

Standartinė SANDRA Sek 2010 12 05, 12:51

As manau ,
kad tamsiosios jegos baide mus suklaidinti, kaip pavartojo zodi- SEKSAS.
Amzina, gali buti Meilė.
Be jos, seksas, tik seksas, matearelizmas ir nevisiskai pilnas malonumas.
Juk, seksas su kuo nori sueiti yra kitoks, negu seksas- su betkuriuo zmogumi?
Sutinkate? Prostitutes, gal, irgi, negerai jauciasi kai dulkinasi su belekuo
....... Gal, tai yra atsakymas.
Viespats mums dave Meile.
Ji yra visų brangiausias jausmas.
Gal, todel jog ji tokia stebuklinga, trokstama, ir bejegiskai mums reikalinga, kad jos gauti mes galime padaryti kartais beveik neimanomus dalykus, ir ja taip yra sunku surasti.
Ar pazystate bent viena zmogu ,kuris nenoretu buti mylimas ?
Tai , meile- yra mums Dieviskasis jausmas.
Manau, kad tamsiosios jegos sieke zmogaus demesi nukreipti nuo meiles.
Sieke zmogui iteigti kad pats geriausias yra SEKSO pojutis (matot, net ir nejausmas, o tik pojutis) .
O pats geriausias jausmas, buvo primirstas...
Meile geriau nei seksas.
Pats geriausias jausmas meile (su mylejimusi joje), buvo maziau maziau pastebimas, nors tai geriausias jausmas.
Turetu sugrysti prie jo.
Zmones, mylekime meile. :D
Meile- gerai.
cia tik mano nuomone :D .
Iki.
SANDRA
Pažįstamas
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: Pen 2008 01 18, 17:53

Re: Intymūs santykiai

Standartinė SANDRA Sek 2010 12 05, 12:55

Taip, Basta.
Zmones, mes isliksime !
Meile su mumis. :D .
SANDRA
Pažįstamas
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: Pen 2008 01 18, 17:53

Re: Intymūs santykiai

Standartinė RAmas Sek 2011 01 02, 21:20

Kai nebėra meilės, lieka tik intymūs santykiai.. Kai žmogus praranda savo galimybes, ritasi žemyn, belieka tik trumpalaikiai kūno malonumai ir monotonija.

Jei žmogus grąžintų sau tuos aukštus polėkius kuriuos anksčiau turėjo, nereikėtų ir tokių temų..
Šiaip ar taip, santykiai buvo sukurti nemalonumui, o sielų jungčiai.. Kai sielos tapo tamsios, nešvarios ir pilnos juodų dėmių, vietoj kurybos pradėjo skleisti destruktyvą - įvairias ligas, nesėkmes, pražūtį... Tarsi virusas pasklido po visus prisilietusius..

http://zgrybla.blogas.lt/tema/telegonij ... evoliucija

Kūnas labiau sukurtas kančiai, nei malonumams. Kiek malonių jausmų.. Lytėjimas, glostymas, patogus išsitiesimas? masažas... Kiek laiko trunka?

O kiek nemalonių? Šalta, karšta, spaudžia, skauda, diegia, maudžia, suka, sopa, niežti, duria, dega, peša, tempia, traška, tinsta, ... :) Kiek laiko trunka?

Žmogus negali iš principo būti laimingas ieškodamas laimės kūno lygyje.. Dar niekas nerado laimės tenai.
RAmas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Tre 2010 12 29, 20:50
Miestas: busima gimines sodyba

Re: Intymūs santykiai

Standartinė SANDRA Pir 2011 01 17, 20:21

TAIP.
:)
PRITARIU, RAMUI.
:D .
SANDRA
Pažįstamas
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: Pen 2008 01 18, 17:53

Re: Intymūs santykiai

Standartinė NE00N Sek 2011 02 27, 2:52

Bet kai nuo mazu dienu esi auges tokioj aplinkoj, sunku dabar (bent jau man) atsisakyti fiziniu geiduliu, nes maza patyre esam dvsines laimes. Cia beveik tas pat kas "siuolaikiniam" zmogui uzdrausti valgyti mesos produktus :)
NE00N
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Sek 2011 02 27, 2:25
Miestas: Varhaug (Norvay)

Re: Intymūs santykiai

Standartinė SANDRA Pir 2011 02 28, 11:57

Tiems, kas stengiasi ir Dievas padeda. :D .
SANDRA
Pažįstamas
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: Pen 2008 01 18, 17:53

Re: Intymūs santykiai

Standartinė Basta Pir 2011 03 07, 1:46

Kol žmogus nėra patyręs kažko geresnio, jam atrodys geriausai tai, ką geriausio yra patyręs. Elementaru ir paprasta.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

AnkstesnisKitas

Grįžti į Kita

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron