tabla, sax and guitar : " Bhakti " koncertas vasario 1 dieną

kas netilpo į rėmus

Moderatorius: Prižiūrėtojai

tabla, sax and guitar : " Bhakti " koncertas vasario 1 dieną

Standartinė Sveikuolis Pir 2009 01 26, 22:20

Nojus Jurkus (Lietuva), Eduardas Armonas (Lietuva) Bernardas Janauskas (Lietuva)

Jazz, world muzikos festivaliuose " Bhakti " grupė yra pristatoma kaip sintezė apimanti meditaciją, Indijos muziką ir džiazo improvizaciją.

Visada džiuginanti interaktyviu komunikavimu ir veržlumu " Bhakti " muzika stebina tuo kaip šis unikalaus insrumentų derinio kolektyvas ( tabla, naal'as, akustine gitara, saksafonas ) nutiesia kurybišką rytų ir vakarų instrumentų grojimo trajektoriją . " Bhakti " muzikantų rankose
meistriškai valdomas saksafonas ir akustine gitara dinamiškai priartėja prie indiškos instrumentikos braižo,
o kalbančio mušamojo instrumento tablos grojimas tampa muzikalia melodikos dalimi.

" Bhakti " kaip muzikinis trio, kuriame groja jauni universalumu garsėjantys muzikantai, įrašinėja ir koncertuoja kartais pasikviesdami bansuri fleitininką Nadaprem, taip tapdami kvartetu. Su Nadaprem buvo įrašytas pagarsėjęs kurinys " Hamsa Dhvani ", kuris skambėjo visame Vilniuje, nes buvo vežiojamas ant ratų po visą Vilniaus miestą festivalio " Regeneratorius'08 " reklaminės kampanijos metu .

Grupės branduolys yra Nojus Jurkus (saksafonas ir naal'as), Eduardas Armonas ( gitara ) ir Bernardas Janauskas ( tabla ). Kaip teigia patys atlikejai- dvasinis turinys muzikoje yra grupę vienijanti esensija.

Grupės " Bhakti " muzikantams vis labiau užsiimant tarptautine veikla, jų susitikimas Lietuvoje tampa malonia širdžiai naujiena. " Bhakti " koncertas tampa jauduliu tiems kas laukia nuoširdžiu virtuoziškumu grojamos dvasiškai stiprios muzikos .

Sekmadienį, 2009 vasario 1 dieną, „Bhakti“ koncertas įvyks meditacinėje aplinkoje - jogos centre „Savitri“ . Patys atlikėjai buvo maloniai nustebinti salės erdvumu ir estetiniu intymumu, kai atvyko pasirengti koncertui į „Savitri“ centrą, įsikūrusį pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje.
Koncerto pradžia 18 val.

Bilieto kaina - 15, 20 Lt.
daugiau informacijos: http//savitri.lt

informacija parengta WMIC

Augustijonų g. 2 - 3, jogos centras „Savitri“, Vilnius
Sveikuolis
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Pir 2009 01 26, 16:21

Grįžti į Kita

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron