Pokalbiai apie Dievą

kas netilpo į rėmus

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Pokalbiai apie Dievą

Standartinė Basta Pen 2006 07 14, 0:40

Savęs iki galo niekad nepažinsi, vadinasi ir Dievo. Dievas irgi asmuo, iš kurio gali tikėtis beveik visko, jis beveik nenuspėjamas. Bet tam turime visą amžinybę. Vadinasi... Jei mes galėtume galutinai jį pažinti, neturėtume amžinybės. :D
Paveikslėlis
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Basta Pen 2006 07 14, 0:42

MAGAS rašė:Malonu,kai žmonės masto apie DIEVA. Tai visada pakelia energijas. Blogai kai žmonės masto tik apie DIEVA. Tada jie praranda ka turi šalia. Nuo manes ( ir taves) iki DIEVO yra daugybe Dievu,kurie prisidėjo visa ko kūrime ir tebekuria toliau. Mes kažkam taip pat esame Dievai. Mes kuriam ne tik fiziniam pasaulyje,bet ir mincių,emocijų. Dauguma deja išbarsto tas brangias energijas,nepanaudodami kūrybai. Yra sugebančių surinkti tas energijas ir naudoti saviem tikslams. Yra tokių,kurie sudaro salygas ir paskatina žmonių emocinius protrūkius,kad galetų naudotis ta energija. Mokykites valdyti savas energijas ir naudoti kūrybos tikslams. Energijos visos reikalingos. Stebėkit kaip jos reiškiasi.Kažkiek atsitolinkit nuo jų reiškimosi ir pamatysit daugiau. Tai ne tik malonus užsiėmimas,bet ir nauda asmeninė ir aplinkiniams tenka. Reikia mokytis kasdien,kiekviena valanda ir kiekviena minute. Reikia naudotis progomis,kai sujudinama emocine sritis,ar protas. Taip artesit prie DIEVO tapdami Dievais. Taip ateina pažinimas. Neapleiskit šios temos pokalbio apie DIEVA. Svarbu kalbet apie tai kasdiena.


perkelta iš anastasija.lt/forum
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Basta Šeš 2006 09 02, 1:56

Galimi požiūriai į Dievą

* Teizmas mano, jog Dievas ne tik sukūrė pasaulį, bet ir aktyviai dalyvauja jame, būdamas visur ir galėdamas viską. Tai krikščioniškas Dievo supratimas.
* Atvirasis teizmas yra panašus į teizmą, tačiau teigia, jog dėl laiko prigimties Dievas negali numatyti ateities.
* Deizmas teigia, jog Dievas sukūrė pasaulį, tačiau nesikiša į tolesnę jo istoriją.
* Monoteizmas teigia, kad yra tik vienas Dievas. Politeizmas teigia, kad dievų yra daug.
* Panteizmas teigia, jog Dievas yra Visata ir Visata yra Dievas. Neretai papildomai aiškinama, jog Dievas turi savyje, bet nėra lygus Visatai.

...



Galimi požiūriai į Dievo ketinimus

* Euteizmas teigia, jog Dievas egzistuoja ir jo ketinimai geri. Taip mano dauguma įprastinių tikėjimų.
...


čia iš http://lt.wikipedia.org/wiki/Dievas
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Vilūnė Tre 2006 11 15, 13:44

aš Dievą vadinu tiesiog tėčiu, pačiu geriausiu tėčiu ir tokį jį įsivaizduoju. :P Beje ar visiems lengva priimti šią Dievo pusę ?
labai daug besišypsančių saulučių
Vilūnė
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: Ant 2006 10 10, 10:59
Miestas: balto gandro lizdas

Standartinė Toltik Ket 2006 11 16, 16:12

DIEVO išraiška kaip Tėvo, man labai miela, sukelia nenusakomą gėrio ir harmonijos pojūtį. Kitos išraiškos, kaip amžinybė, begalybė, visatos(pasaulio) palaikytojas sukelia kitokius jausmus, ne tokius stiprius.
Toltik
 
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: Ant 2006 10 31, 15:39
Miestas: Ridvoniškis

Standartinė Vilūnė Ket 2006 11 16, 21:09

Vienas nuostabus angelas man atsiuntė laiškutį , kuriame rašoma kaip Dievas atrodo , kam įdomu paskaitykite :
Vaikas norėjo pažinti Dievą . Žinojo , kad reikia ilgai keliauti , kad atvyktum , kur gyvena Dievas , todėl vieną dieną prisidėjo į krepšelį saldumynų , džemo , gėrymų ir stojo į kelią . Nužingsniavęs apie tris šimtus metrų , išvydo senutę , sėdinčią parke ant suolelio . Ji buvo viena ir stebėjo balandžius .
Vaikas prisėdo šalia ir atidarė savo krepšelį . Prieš pradėdamas gerti pamatė , kad senutė išalkusi , tad pasiūlė jai vieną savo saldumynų .
Dėkinga senolė priėmė ir nusišypsojo vaikui . Jos šypsena buvo labai graži , tokia graži , kad vaikas jai ištiesė ir antrą saldumyną , nes norėjo dar sykį išvysti jos šypseną .
Vaikas liko pakerėtas ! Valgydamas ir šypsodamasis jis ten praleido daug laiko .
Saulei leidžiantis pavargęs berniukas pakilo eiti , tačiau iš pradžių pasisuko atgal , nubėgo prie senutės ir ją apkabino . O ji , apkabinusi vaiką , nusišypsojo jam gražiausia šypsena savo gyvenime . Kai vaikas parėjo namo ir atidarė duris , jo mama nustebo , pamačiusi tokį laimingą jo veidą . Paklausė :
- Kas nutiko , kad esi toks laimingas ?
Vaikas atsakė :
- Šiandien valgiau pavakarius su Dievu !
Mamai nespėjus ištarti nė žodžio , pridūrė
- Ar žinai ? Jo šypsena yra yra gražiausia , kokią tik kada nors esu matęs !
Taip pat ir senutė atkako į namus švytinti laime . Jos sūnų nustebino gilaus pasitenkinimo išraiška jos veide . Jis paklausė :
- Mama , kas šiandien tave padarė tokią laimingą ?
Senutė atsakė :
- Šiandien valgiau pavakarius su Dievu , parke !
Jos sūnui nespėjus prasižioti , pridūrė :
- Ar žinai ? Jis jaunesnis , nei aš maniau !
labai daug besišypsančių saulučių
Vilūnė
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: Ant 2006 10 10, 10:59
Miestas: balto gandro lizdas

Standartinė gerasvyras2 Šeš 2007 10 27, 0:36

Sakot Dievas.
Gerai,kad esu As nes yra ka Dievui veikti, kaip sakoma abipusiska simbijoze. :wink:
gerasvyras2
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: Tre 2007 10 24, 20:38

Standartinė Nesakysiu Pen 2007 11 16, 20:52

labai gražus tas laiškelis, kurį gavo Viliūnė. :)
O man Dievas tai yra viskas aplinkuj, viskas viduj, viskas viskas :) Kas sako, kad Dievo negalima pamatyti ar išgirsti? Tai netiesa. Jį galima pajausti, jis su mumis kalbasi ir jis mums šypsosi. Jis yra kiekviename iš mūsų ir jis įvykdo kiekvieną stebuklą ir jis mums duoda kiekvieną sekundę šio nuostabaus gyvenimo, kurį mes gyvename :) Kiekvieną kartą kai aš esu laiminga, aš esu jam dėkinga už tą malonų jausmą. Ir net tada kai verkiu aš jam dėkoju už tai, kad galiu verkti, už tai kad galiu juoktis, už tai kad galiu gyventi :) . Jei jumyse yra nors kruopelė meilės, tai yra tik Dievo dėka :)
Nesakysiu
 

Re: Pokalbiai apie Dievą

Standartinė samy Šeš 2009 07 25, 0:49

Ar skaitėt "Pokalbiai su Dievu" ?
Trys dalys yra. Man patiko.
samy
 
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: Pen 2008 10 17, 22:17
Miestas: Vilnius

Re: Pokalbiai apie Dievą

Standartinė Laimis Pen 2009 10 30, 12:32

Skaitėm, netgi klubelį bandėm organizuoti, tik niekaip kritinė masė nesusirinko:
http://sudievu.blogas.lt/
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23


Grįžti į Kita

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių

cron