Galvai trinkti... :)

naudingi patarimai, kaip pačiam ką nors pasigaminti, padaryti, sukurti

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Galvai trinkti... :)

Standartinė Basta Tre 2006 06 21, 21:00

Na žinom kelis būdus - su putojančiu augalėliu galvą trinkti, su juoda duona, su ruginiais miltais...
O vat aš pabandžiau...su smėliu 8)
Žinot, pusėtinas efektas. Aš bandžiau su sausu smėliu. Manau, kai pabandysiu su vandeniu, tai pranešiu :) .
Fainas tas gyvenimas...atrandi jį naujaip. :)


Egidijus rašė:O kaip su miltais plauti? Sausus ant galvos berti ar košę prieš tai pasidaryt? Ar reikia laikyti "šampūną" kurį tai laiką ar iškart galima skalauti?


Vėl pasikeičiau... rašė:Kai noru plautis plaukus, tai tada paimu saują ruginių miltų, užpilu at jų vandens, kad gautūsi tyrelė ir ta tyrele plaunu. Tik reikia gerai išskalauti.

Galbūt galima košti (pabandykit), jei nesinori trupinėlių skalaut, ar plaukai labai ilgi. Bet mano plaukai vidutinio ilgio ir normaliai išsiplauna. (...)


Romas rašė:Tiems, kurie plauna galvą ruginiais miltais. Į miltus galima įmaišyti:

1. Smulkintus sudžiovintos varnalėšos lapus.
2. Dilgėlės lapus.
3. Virto sudžiovinto kiaušinio trynio miltelius.


jasmin rašė:3 kartus išsiploviau plaukus su ruginiais miltais ir noriu pasidalint patirtim :) Patiko tai, kad plaukai labai gerai "nusiriebalina", dar labai fainai, kad po to labai lengvai išsišukuoja, lyg su kokiu balzamu būtų išplauta :D Bet.. :) gerai, kad ploviau iš vakaro. L. ilgai skalavau, o kai pradžiūvo, pasimatė, kad labai daug trupinių liko :) iššukavau, išpurčiau, per naktį dar išdulkėjo ir ryte jau buvo gražūs. Pabandžiau dar kartą, galvojau, kad gal blogai išskalavau, bet vis tiek tas pats. tai va taip, gal kad plaukų labai daug :) Bet iš esmės patiko, ketinu taip ir toliau, dar kada nors pabandysiu, kaip Basta, su "Vilniaus duona" :)

Aurimas rašė:Gal galėtumei Bastute konkrečiau apie paslaptingąjį "Vilniaus duonos" metodą?


Basta rašė:todel su duona ir geriau, nei su miltais - trupiniai greiciau issiima! isdziuva, dar biski ispurtai, pasukuoji, i vsio! :D

taip, galiu. :) geriausia naudot jau padziuvusia, nebeikandama duona (kampa, siaip kriauksles). reik uzmerkt is vakaro ir kita diena, jei gerai ismirko galima plaut. tik nepagailekit duonos. :) trumpiem plaukam, aisku, reiks maziau. tiesiog tam vandeny (geriausia ne is vandentiekio), kuriame mirko duona ir plaut, papildyt pasildytu galima, nes greiciausiai neuzteks. gerai istrinkti galva keliskart su tais trupiniais, tiesiog visom riekem :) ir isskalaut. nu paskui jau isdziovint plaukus ir, jei liko trupiniu, duot zvirbliam ir kuosom islest :) :D :wink: :mrgreen:


Dobė rašė:kadangi turiu ilgus plaukus, tai šampūnai man l.aktualu. esu išbandžiusi visokių ir ką gi galiu pasakyti Question ogi, kad patys natūraliausiman žinomi pardavimui gaminami šampūnai yra Weleda firmos. tai sena vokiečių firma, kuri gamina kosmetikos priemones ir vaistus, panašius į homeopatinius. jų produkcija gaminama pagal antroposofinius principus - čia nesiplėsiu, kam įdomu, galite pasiieškoti internete, bet tie, kurie vaikus ugdo pagal Valdorfo sistemą, turbūt gerai tai žinote. asortimentas nedidelis, bet patikrintas. aš naudoju Weleda dantų pastą - tinka ir patinka. šampūną pirkau vienos rūšies, o jo tėra dvi rūšys - su rozmarinais (daugiau riebiems plaukams) ir su kaštonų ekstraktu (ploniems plaukams, padidina apimtį) - geras, natūraliai kvepia žolelėmis, bet man reikia kiek kitokio. kitas dalykas - kadangi gyvename kapitalizme, tai kuo geresnis produktas, tuo jis brangesnis. taigi, spręskite pagal kainą, jei šampūno buteliukas (200 ml) kainuoja apie 20 lt ir brangiau, galima manyti, kad bus mažiau kenksmingas. yra daug pigių šampūnų, kurie skelbiasi neva pagaminti iš natūralių žolelių - atsidarykit ir pauostykit, pamatysite, kad blefas. tokiuose šampūnuose dažniausiai būna to pigaus kenksmingo putoklio "sodium lauryl sulphate", sintetinių kvapų ir dažų, nekalbant apie konservantus, o žolelių ekstrakto įlašinama keli lašai, o gal ir nė lašo Exclamation tik vieną kartą buvau atradusi tokį nebrangų rusišką šampūną viename parduotuvių tinkle, bet po pusmečio jis dingo - esą buvo nepopuliarus, per daug kvepėjo žolelėmis Rolling Eyes o kad kvepėjo, tai tikrai ir plaukus gerai išplaudavo, mano vienai draugei jis irgi labai patiko, padėjo pleiskanų atsikratyti. deja, dabar net pavadinimo nebeprisimenu, gamino kažkokia firmelė Sankt-Peterburge, tik jei buteliuką pamatyčiau, atpažinčiau (čia buvo prieš kokius 4 metus). Beje, yra tokia tendencija - natūralūs šampūnai dingsta iš rinkos. dar būdavo vaistinėse tokių prancūziškų augalinių šampūnų mėlynose aliuminio tūtelėse, ten net nurodyta buvo, kad į sudėtį įeina 98 proc. natūralių komponentų. tai jų irgi jau nebeatveža. juos importuodavo firma "Baltora", neblogi ir kiti jos importuojami šampūnai - pvz. Lakme, kuriuos parduoda vaistinėse. renkantis šampūną, patarčiau atidžiai pastudiojuoti etikėtę ir jei galima, atsidarisu pauostyti - gerai, jei užuodžiate kokį nors natūralų kvapą, arba bent jau jokio kvapo, reikškia nebus parfumuotas. rinkitės tokius, ant kurių užrašyta - be dažų, be kvapų. na be konservantų, tai tik Weleda gamina (bent jau tik jų produktai atkeliauja iki Lietuvos) žiūrėkite pagal kainą : 200 ml apie 20 lt (orientacijai), o jau nusipirkę patikrinsite, kaip putoja - geras šampūnas neturi gausiai putoti, nes jame naudojamos švelnios priemonės, gerai, jei rašo, kad tinka vaikams, nors dažnai ir kūdikiams pagamina tokią chemiją, kad oijojoj. yra tokia rusų firma Mirra liuks, tai vat jos šampūnai labai neblogi ir natūralūs, ypač toks nuo pleiskanų, bet geriau pirkti ne per platintojus, nes gaunasi gana didelis antkainis. na žodžiu norėjau pasidalinti savo šampūnine patirtimi, tai prirašiau prirašiau, bet geriausias šampūnas buvo yra ir bus - šviesios mintys, minkštas švarus vanduo, gaivus vėjas ir sveika augalinė mityba :lol:


Irute rašė:Weledos galima nusipirkti čia:

http://www.weleda.lt/index.php?lang=&co ... page_id=16

Kaune galima į mane asmeniškai kreiptis, aš gausiu šiek tiek pigiau tiesiai iš atstovybės, nes esu Antroposofinės Medicinos draugijos narė.

http://www.anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=223
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė kutikutas Ket 2006 06 22, 12:49

Na smëlis (þemë irgi) tikrai yra þinomas valiklis. Daþnai bûdamas gamtoje ir iðsitepes rankas vietoje muilo naudoju smëlá ar þemæ ir viskas puiku!
kutikutas
Taryba
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:57
Miestas: LT United

Standartinė Laimis Pir 2006 06 26, 20:21

Bastos patarimą išbandžiau šiandie prie jūros. Ploviausi galvą su smėliu. Lygtais nuriebalino neblogai. :)

Patogu, nes jokio šampūno neturėjau, o galvą plaut reikėjo...ilga kelionė buvo. :)
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Standartinė Laimis Pir 2006 07 03, 16:41

Vėl teko išbandyti Bastos patarimą. Šį kartą penkias dienas buvau savo žemėj. Maudžiausi upėje, o paskutinę dieną išsiploviau su smėliu upėje. Rodos nuriebalino. :roll:

Prisimenu, kad mano drugas tokis yr. Vilniuj gyvena. Aina jis maudytis kasdien į Vilnelę. Tai aš jo paklausiau: "su kuo tu galvą plauni", tai jis sako: "su niekuo. Kiekvieną dieną paneriu po Vilnelės vandeniu ir plaukų papildomai plauti su šampūnu nereikia."

Upių ir ežerų vanduo yra minkštas, jis kitaip veikia odą ir plaukus. Čiaupo vanduo kietas, todėl jis sausina odą ir plaukus. Organizmas stengiasi iš karto apsisaugoti nuo sausumos ir kuo skubiau išskiria riebalų. Tada vėl esi riebaluotas ir vėl reikia praustis. :)

Jei maudaisi su kietu vandeniu, tai oda sausėja, organizmas išskiria riebalus ir vėl praustis reikia po 2-3 dienų.

Jei maudaisi su minkštu vandeniu, tai oda nesausėja, organizmas tada neišskiria tiek daug riebalų apsaugai ir gali išbūti nesuriebalavęs 3-4 dienas.

:roll:
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Standartinė ** Šeš 2006 08 05, 12:50

**
Taryba
 
Pranešimai: 355
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:34

Standartinė ... Ket 2006 08 17, 20:29

http://www.geocities.com/lmedicina/vaistazoles.htm

Stiprina plaukus.

1. 2 saujos džiovintų agurkų " ūsų" užpilamos 1 litru šalto vandens. 15 min. pavirinama, 30 min. palaukiama, perkošiama, ir gautu nuoviru įtrinamos plaukų šaknys.

2. Jeigu galvą plaunate muilu arba šampūnu, plaukus skalauti į vandenį įpylus citrinos sulčių ar acto,o paskutinį kartą plaukus išskalauti švariu vandeniu.

3. 3 valgomus šaukštu susmulkintų varnalėšos šaknų užpilti 1,5 stiklinės vandens. 15 min. pavirti, perkošti. Į gautą antpilą įpilti 9 šaukštus lydytų kiaulės taukų ir 2-3 val. palaikyti karštoje orkaitėje. Mišiniui atvėsus, nupilti susidariusį skystį, o gautu tepalu įtrinti galvos odą.

4. 20 gr. susmulkintų varnalėšos šaknų užpilti 0,5 litro vandens. 5 min. pavirinti, perkošti ir gautu nuoviru 2-3 kartus per savaitę įtrinti galvos odą. Gydytis 2 mėn.

5. 4 dalis svogūno sulčių sumaišyti su 1 dalimi konjako ir 6 dalimis varnalėšos šaknų nuoviro. Tokiu mišiniu 2-3 kartus per savaitę įtrinti galvos odą.

6. Smulkiai supjaustyti 2 svogūnus. Juos užpilti 1,5 stiklinės degtinės. Uždengti ir palaukus 2 val. perkošti. Gautu antpilu kasdien įtrinti galvos odą.

7. Sumaišyti 1 kiaušinio trynį su 1 valgomu šaukštu ricinos aliejaus. Užtepti ant plaukų ir šiltai apvynioti. Po 3 valandų išplauti muilu arba šampūnu.

8. 20 gr. ricinos aliejaus sumaišyti su 10 gr. šampūno ir šia tyrele ištepti plaukus. 2-3 min. pašukuoti plaukus ir apvynioti galvą polietileno maišeliu ir rankšluosčiu. Po pusantros valandos išplauti plaukus po tekančiu vandeniu ir perskalauti vandeniu su actu (2-3 valg. šaukštai acto litrui vandens) , kad jie blizgėtų.

9. Plaukus plauti išrūgomis, šviežiu alumi, svogūnų lukštų ar dilgėlių nuoviru.

10. Antaninės obels lapų nuoviru skalauti plaukus. Išplauti plaukai perskalaujami lapų nuoviru.


Gydo pleiskanas.

1. Pleiskanotą galvą kasdien plauti išrūgomis.

Stabdo plaukų slinkimą.

1. 4 valgomus šaukštus vaistinės gelsvės ir varnalėšų šaknų, bei dilgėlės žolės lygių dalių mišinio užpilti 4 stiklinėmis šalto vandens. Uždengus 15 min. pavirti ant silpnos ugnies, 15 min. palaukti, perkošti ir gautu nuoviru įtrinti galvos odą.

2. 4 valgomi šaukštai šaltalankio uogų, lapų ir šakelių užpilti 4 stiklinėmis šalto vandens. 15 min. pavirti, 15 min. palaukti, perkošti ir gautu nuoviru įtrinti galvos odą.

3. 4 valgomi šaukštai šalpusnio lapų, 4 šaukštai apynių spurgų. Užpilti 4 stiklinėmis šalto vandens. 15 min. pavirti, 15 min. palaukti, perkošti ir gautu nuoviru įtrinti galvos odą.

4. 2 valg. šaukšus kefyro sumaišyti su 0,5 citrinos sulčių, 1 valg. šaukštu medaus, 1 kiaušinio tryniu ir 2 valg. šaukštais konjako. Gautu mišiniu įtrinti galvos odą ir palaukti 20-40 min. Kad kaukė nesudžiūtų, galvą pridengti polietileniniu maišeliu. Po to plaukus kruopščiai išskalauti šiltu vandeniu.

5. 2 valg. šaukštus džiovintų dilgėlės lapų užpilti 1 stikline vardančio vandens. 30 min. palaukti, perkošti ir sumaišyti su 0,5 litro šilto vandens. Šiuo skysčiu skalauti plaukus.

6. 30 gr. džiovintų dilgėlės bei šalpusnio lapų ir 20 gr. ajerų užpilti 1 litru vandens. 10 min. pavirti, 1 val. palaukti, perkošti ir gautu nuoviru įtrinti galvos odą.

7. Galvos odą įtrinti juodąja arbata.

Nuo plaukų slinkimo.

1. Imti lygiomis dalimis česnako ir svogūno. Viską sutarkuoti smulkia trintuve ir išspausti sultis. Šiomis sultimis įtrinti galvos odą, uždėti polietileninį maišelį ir šiltai apvynioti. Palaikyti apie 1 val. Jeigu pradėtų deginti, nuimti. Galvą išplauti, užbaigiant plauti šaltu vandeniu. Procedūrą atlikti 1 kartą per savaitę.

2. Imti lygiomis dalimis ąžuolo žievės ir svogūno lukštų. Užpilti verdančiu vandeniu, 1 val. pavirinti. Perkošti. Karštu antpilu įtrinti galvos odą, galvą pridengti polietileniniu maišeliu ir palaukti 1-2 val. Po to plaukus išskalauti švariu vandeniu.

3. Nuo plikimo. 4 valgomi šaukštai jaunų beržų lapų užpilami 4 stilinėmis šalto vandens ir uždengiama. 15 min. pavirinama ant silpnos ugnies, 15 min. palaukiama, perkošiama ir gautu nuoviru įtrinama galvos oda.

4. Galvą prieš miegą ištepti svogūno sultimis ir aprišti polietileno plėvele, skarele. Ryte gerai išplauti galvą. Kvapas laikysis keletą dienų.

5. 10 gr. konjako, 40 gr. nukoštų svogūno sulčių ir 50 gr. varnalėšos šaknų nuoviro (1prie 10). Paruošta mase įtrinti galvos odą, šiltai aprišti. Po 2 val. išplauti. Procedūrą kartoti keletą kartų iš eilės.

6. 20 gr. varnalėšos šaknų ir 10 gr. medetkos žiedų. užpilti 1 litru vandens ir pakaitinti ant silpnos ugnies. Šiuo nuoviru išplauti galvą 2 kartus per savaitę.

7. Susmulkinti 100 gr. nasturtų lapų, žiedų, šviežių sėklų ir sumaišyti su 100 gr. šviežių dilgėlių lapų. Viską užpilti 500 ml. medicininio spirito ir po 15 dienų nukošti. Šepetėliu įtrinti losjoną į galvos odą prieš naktį.

8. 4 valg. šaukštus konjako išplakti su 1 kiaušiniu. Kai masė bus vientisa, įtrinti ją į plaukus, apsukti šiltai ir palaikyti 20-25 min. Po to išplauti šiltu vandeniu.

9. 6 valg. šaukštus varnalėšos ir ajero šaknų lygiomis dalimis užpilti 1 litru vandens ir virti 15-20 min. Atvėsinti ir perkošti. Nuoviru įtrinti galvos odą 2-3 kartus per savaitę.

10. 3 val. šaukštus ajerų šaknų užpilti 0,5 litro vandens ir pavirti 15 min. Šiuo nuoviru skalauti galvą.

11. Nedidelę svogūno galvutę sutarkuoti ir įvynioti į keletą kartų sulenktą marlę. Ryšulėliu trinti galvos odą. Po kelių valandų išplauti.

Sausiems plaukams.
1. Vandens vonelėje pašildyti iki 40-45°C temp. augalinį aliejų. Po to į jį įpilti citrinos sulčių. Prieš plaunant galvą, įtrinti mišinį į plaukų šaknis ir sutepti plaukus. Uždėti polietileninį maišelį ir aprišti šiltai. Palaikyti 1-2 val. Procedūrą daryti 1 kartą per savaite
...
 
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: Šeš 2006 08 05, 22:14

Standartinė Basta Ket 2006 09 07, 20:21

Galva taip pat greičiau riebaluojasi nuo karšto vandens.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė Basta Pen 2006 10 06, 21:28

Gal kuris iš šių augalų tiks :) :
http://esu.tiems.kam.esu.lt/forum/viewtopic.php?t=29

Radau 2002 m. vasario 15 - kovo 15 "Sveikas žmogus" numeryje 48 psl. štai ką:

Skalbti audinius padeda tam tikrų medžiagų - triterpeninių saponinų, kurie kaupiasi augaluose, emulsinės savybės. Skirtingai nuo muilų, jie yra nešarminės reakcijos. Triterpeninius saponinus kaupia:
:arrow: vaistinės putokšlės (Polygala senega)
:arrow: mėlynieji polemonai (Polemonium coeruleum)
:arrow: pavasarinės raktažolės (Primula veris)
:arrow: dirviniai asiūkliai (Equisetum arvense)
:arrow: vaistiniai putokliai (Saponaria officinalis)
:arrow: plikieji skleisteniai (Herniaria glabra)

Iš šių augalų vaistinės žaliavos paruoštos skalbimo priemonės tinka vilnoniams, šilkiniams (ypač spalvotiems) audiniams plauti.


Augalinio muilo receptas

Puiki skalbimo priemonė - vaistinių putoklių šakniastiebiai.

Susmulkinti, sudžiovinti šakniastiebiai 20 min. virinami vandenyje (1 litras šakniastiebių 10 l vandens). Nuoviras nukošiamas, atšaldomas, į jį parai įmerkiami nešvarūs skalbiniai. Po to truputį pašildoma, išskalbiama, išskalaujama.

arba

Susmulkinti putoklių šakniastiebiai supilami į drobinį maišelį, pamerkiami į karštą vandenį ir laikomi parą. Maišelis ištraukiamas. Į paruoštą skalbti tirpalą 24 valandoms įmerkiami skalbiniai. Po to jie išvelėjami, išskalaujami.



Ant rusiško šampūno , į kurio sudėtį įeina putokšlio (?) ekstraktas, radau parašyta, kad sibiriečiai anksčiau galvą plovė su ...tikriausiai putokšliu (mylnaja koren').
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

.

Standartinė medus Tre 2006 10 25, 20:03

yra toks visai natūralus ir augalinis produktas "garstukas" ( http://www.ekologiskiproduktai.lt/index ... ea59c0d89f )

su juo gal galima galvą plauti, bet niekada nebandžiau :roll:
medus
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: Tre 2006 10 25, 19:51
Miestas: Kaunas ir ne tik

Standartinė Laimis Tre 2006 10 25, 20:47

Aš bandžiau su garstyčiomis, tai čia beveik tas pats kas su garstuku, o gal ir su pačiu garstuku bandžiau...nelabai pamenu. :) pamenu tik tiek, kad garstyčios graužia odą vietomis. Man nelabai patiko. Man patiko plautis su ruginiais miltais. O Raimis sako, kad visgi geriausia su rugine duona...
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

Standartinė ieva Ket 2006 10 26, 10:59

aš ir bandžiau ruginiais miltais - labai gerai šiaip :)
Tik kai ilgi plaukai, tai daugiau laiko užima nei šampūnu plaunant :)
ieva
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Sek 2006 10 08, 10:32

Standartinė Basta Ket 2006 10 26, 15:48

Gal kas Kaune gali nupirkti to garstuko?
Manau, galima ir daugiau, žmonės Klaipėdoje norėtų jo.
Parašykite a.ž.
Visi žinojo, kad to padaryti neįmanoma. Vienas to nežinojo, ir padarė atradimą. A. Enšteinas
Peace is lost when you desire anything, including peace.
Basta
Valdžia
 
Pranešimai: 1181
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:18
Miestas: Earth

Standartinė medus Pir 2006 10 30, 23:22

Laimis rašė:Aš bandžiau su garstyčiomis, tai čia beveik tas pats kas su garstuku, o gal ir su pačiu garstuku bandžiau...nelabai pamenu. :) pamenu tik tiek, kad garstyčios graužia odą vietomis. Man nelabai patiko.

aš irgi pabandžiau su Garstuku ir buvo tas pats - graužė veido odą, kai vanduo nuo plaukų nubėgdavo. ir išplovė nelabai gerai, tad - nėra tai geras būdas.
kitą kartą pabandysiu su ruginiais miltais :wink:
medus
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: Tre 2006 10 25, 19:51
Miestas: Kaunas ir ne tik

Standartinė Laimis Ant 2006 10 31, 0:32

Patarimas. Mano ilgumo plaukus ruginiai miltai plauna labai gerai. Tik aš paneriu vonioje ir prateliuskuoju, tai labai gerai išsiplauna trupinukai. O kas bandė su ilgesniais plaukais, o beje ir aš pats bandžiau savo plaukus su ruginiais miltais, o paskui po dušu išsiplauti... tai nekas. Su dušu plaunantis lieka miltų galvoje. :) Taigi, reikia gal kokią didelę talpą vandens pasistatyti, pvz, kibirą ar ką, kad galima būtų panardinti galvą. Nu o karšta vonia tai išsprendžia visas šias problemas...

O aš svajoju pabandyti su rugine duona. Bet niekaip neprisiruosiu, nes ją mirkyti reikia iš anksto. :)
Statyba iš šiaudų briketų (kytkų):
http://blogas.lt/siaudunamai
Laimis
Taryba
 
Pranešimai: 318
Užsiregistravo: Ant 2006 06 13, 18:23

.

Standartinė medus Pen 2006 11 10, 18:28

jau kelintą kartą plaunu su rupiais ruginiais miltais. smagūs plaukai būna : ) tik kad sunku išplauti gabaliukus.. gal dėl to, kad rupūs miltai ir sėlenos užstringa :roll: nors plaukams išdžiuvus pačios išbyra :)
ar kas bandė su kitokiais miltais? baltais kvietiniais?
medus
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: Tre 2006 10 25, 19:51
Miestas: Kaunas ir ne tik

Kitas

Grįžti į Pasidaryk!

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron