Puslapis 11

Plaustas

StandartinėParašytas: Ket 2006 06 15, 17:39
Basta
Gal kas žinot, kaip pasidaryti plaustą?
Namų sąlygom...

Mačiau tvenkiny plaukiojo vaikėzai...ant kažkokių durų, pasidėję kibirus plastmasinius ant jų ir irklavo pagaliais :) :) :)
Atrodė juokingai, bet man patiko... aš irgi taip norėčiau paplaukioti, valtis kainuoja, o jai priežiūros irgi reikia, visur nepatampysi... ji ir apvirsti gali, prisisemti... o plaustas - ne.

StandartinėParašytas: Ket 2006 06 22, 17:57
kutikutas
Na jei tu sukonkretintum nors kaþkiek, galëèiau bandyti bent teoriðkai pamastyti apie tai: kiek þmoniu turetø pakelti tas plaustas? Kaip greitai nori já pasidaryti? Ar ilgaamþis turëtø bûti?

StandartinėParašytas: Ant 2006 06 27, 22:46
Basta
1 - 2 žmonėms, nedidelis, ilgaamžiškumas - bent keli metai.

StandartinėParašytas: Sek 2006 08 20, 1:18
kutikutas
Na pasiimi lentu. Is lentu susikali rema - galbut geriausiai 2 arba 4 kvadratu tipo kad stiprumas butu. Surandi kazkur tusciu dideliu buteliu nuo vandens kur po 5ltr arba kazkokiu kitokiu didesniu plastmasiniu bakeliu. Manau 1.5ltr PET buteliai irgi tiktu. Kieviena buteli su sniuru (kapronu gal del stiprumo) pririsi prie remo. Neysivaziduoju kokio kiekio buteliu reiketu, bet manau kad galima lengvai paskaiciuoti su vienu buteliu ir zinomu svoriu (idejus i vandeni). Tada visa ta rema apverti ir buteliai lieka apacioje. Kiaurymes apkali faniera (5-7mm). Tada dar galima prikalti keleta lentu ir pasidaryti kazkokia palapine. Na cia jau fantazijos reikalas :lol:

Manau kad pats po kokiu 1-2 metu bandysiu sukurpti kazka panasaus :roll: