Knygos

mainų mugė, skelbimai

Moderatorius: Prižiūrėtojai

Knygos

Standartinė Equanimity Šeš 2009 01 24, 21:05

Siūlau mainytis knygom. Šiuo metu knygos yra labai brangios, o bibliotekose ne visas galime rasti. Galėčiau pasidalinti keliomis savo knygomis, kam jos bus Įdomios, bet po to norėčiau jas atgauti atgal arba išmainyti į kitas.
Sąrašas knygų, kurias mainau į kitas arba galiu ir parduot, jei yra norinčių:

Dr. Peter J. D'Adamo - Nuovargis. Kovokite su juo pasitelkdami dietą pagal kraujo grupes. Knyga, kurioje aprašyta kas kam tinka pagal kraujo grupę ir tinka ne tik nuovargiui išvengti, bet ir aplamai savo fizinę būklę gerinti. Yra daugiau tokių knygų, skirtų ne tik nuovargiui, bet tikriausiai tas pats turinys. Knygyne kaina apie 15 lt.
Joseph Murphy - Per kitokį mąstyma į sveikatą,turtą ir laimę. Viena iš knygų apie tai, kaip savitaiga keičia gyvenimą. Dabartinė knygos kaina apie 31 lt.
Sylvia Schneider - Tavo magiškosios galios (patarimai jaunoms raganoms). Knyga daugiau jaunoms mergaitėms, kurioje aprašytos žvakes, smilkalai, aliejai, burtai, horoskopai ir kt. panašūs dalykai. Labai lengvai skaitoma, bet nepasakyčiau, kad ten labai rimta informacija.
Ulrike Muller - Kaspar - Kasdieninės raganystės biurui ir namams. Panaši knyga į prieš tai paminėtą, tik šioje daugiau aprašyta apie namus ir ji skirta ne tik mergaitėms, bet ir vyresnėms moterims. Abiejų knygų esmė pakelti moters pasitikėjimą savimi, todėl vyrams ji tikriausiai neįdomi.
Burtasi Sapnai Papročiai Horoskopai. Šioje knygoje yra aprašyti daug papročių ir jų kilmė, nemažai apie zodiako ženklus ir astrologiją, chiromantiją, truputi apie skaičius ir sapnus. Dabar yra naujo leidimo knygos, vienos knygos kaina 15 lt. Aš turiu pirmą dalį, bet mano knyga seno leidimo, pati labai sena ir nusitrynus.
Harding J. - Aromaterapijos paslaptys. Knygoje aprašyti pagrindiniai eteriniai ir baziniai aliejai, jų savybės ir maišymo būdai, receptai gydymui ir kosmetikai, savimasažo pagrindai ir patarimai. Gera knyga - viskas, kas domina apie aromaterapiją joje yra, nebent jau turit kokį pradžiamokslį. Kaina knygyne apie 15 lt.
Heater Huges - Calero, Sparnuotoji Vilkė - Moteris tarp vėjų. Romanas apie tai, kaip autorė susitiko šamanę, kuri ją išmokė kitaip žvelgti į pasaulį. Kaip ir Kastanedoj, autorė sako viską patyrusi pati, bet čia ne dokumentinė knyga.
Barbara Wurlez - Dieta pagal kraujo grupę. Receptų knyga, kurioje yra ne vien vegetariški receptai, prie kurių surašyta kuriai kraujo grupei tinka. Taip pat aprašytos pačios kraujo grupės ir kiekvienai tinkantys produktai.
Knyga, kurioje yra pirmos trys dalys apie Anastasiją. tikriausiai visi jas turit, bet gal vis dėl to kažkam reikės.

Toks sąrašas, iš kurio Aromaterapija, knyga apie pasąmonę ir knyga apie Anastasiją kol kas paskolintos, bet iki trečiadienio turėtų grįžt. Pati norėčiau perskaityti knygas ketvirtą ir tolimesnes knygas apie Anastasiją, knygų apie Kastanedą, tantrą arba galit šiaip parašyt apie savo turimas knygas.
Manau, šitoje temoje galėtume parašyt savo turimas knygas ir kokias norėtume perskaityti. Rizikinga idėja, bet nemanau, kad čia kas nors galėtų nusavinti knygas. Nežinau, kaip jums idėja, bet aš noriu savo knygom pasidalint, nes žiūriu, kad daug kas tas pačias perka. Esu kaunietė, manau, siųsti į kitus miestus neapsimoka.

Taip pat dėl pačių mainų galiu mokyt žmones iki 8tos klasės lietuvių kalbos papildomai. Tiems, kas nenori mokėt už papildomą mokymą, nes tai brangu (bent už matematiką Kaune 40lt./val., lietuvių nežinau). Lietuvių kabą moku puikiai, nors dažnai rašau angliška maniera. Galiu mokyt gramatikos, skyrybos, aiškinti teksto suvokimo teoriją ir taisykles, o kirčiavimą moku tik vidutiniškai. Labai gerai žinau, ko žmonės nemoka lietuvių kalboj. Esu dešimtokė, jei kam reikia galiu į ką nors (ne į pinigus) mainyt pamokas. :D
Equanimity
 
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: Ket 2008 11 13, 19:13

Grįžti į Mainai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron