Puslapis 11

Priimu šiukšles

StandartinėParašytas: Ant 2006 08 29, 10:28
Laimis
Aš sugalvojau tokią idėją. Jei kas galite tai padėkite man. :)

Žodžiu, surenku kai kurias šiukšles. Jei netyčia ketinsite išmesti nors vieną tokį daiktelį, tai geriau duokite man, aš jį panaudosiu antrą kartą, o paskui išmesiu į atitinkamą vietą.

Taigi, priimu, jei tik duosite:

1. Stiklainius, svarius su dangteliais ir be jų. Kartais pas žmones jų susikaupia tiek, kad juos išmeta. Taigi, geriau duokit man. Aš į juos pilstysiu medų. Man reikia.

2. Priimu indelius plastmasinius nuo grietinės - 400-500 gr. Jei netingit - išplaukit ir duokit man. Turiu idėją į juos sodinti augaliukus, tik nežinau kaip paskui dar tiksliai panaudoti. Gal sodinsiu ten giles ir išdygusius ąžuoliukus dalinsiu mugių metu, gal da ką nors gražesnio sugalvosiu... Žodžiu, priimu ir šius dalykus. Taip pat gal jie bus panaudoti Vaidužės idėjai - laiptinių apželdinimui.

3. Jei suvalgėte šokoladą, tai folgą duokite man. Folgoje galima kepti grybus ar ką nors kita įmetus į žarijas. Tačiau man nesinori vien dėl to pirkti folgą, man rodos tai neekologiška. Bet panaudoti antrą kartą galėčiau.

Taigi, jei turite šių daiktų, tai aš mielai juos paimsiu iš jūsų. Kaune. :) Jei daug folgos, tai galiu atvažiuoti ir į Vilnių. Specialiai pirktų daiktų tai nepriimu. Tik tuos, kurių ketinate atsikratyti, kurie vistiek eitų į šiukšlių konteinerį...

Manau sąrašas plėsis. :)

StandartinėParašytas: Pen 2006 10 13, 11:28
Laimis
Stiklainių stiklainių stiklainių... :) Reikia stiklainių... Įvairaus kalibro. Pasiimu Kaune. Jei kas turit, tai atsiliepkit.

StandartinėParašytas: Tre 2007 01 31, 0:30
**
Priimu įvairius tvarkingus saldainių popieriukus. Galima perduoti man juos per Laimį arba rašykite man až.

StandartinėParašytas: Ket 2007 02 08, 12:03
Liepa
Daigai prastai auga plastikiniuose indeliuose nuo grietines, geriau tam dalykui (sejimui, daigu auginimui) rinkite tetra pakuotes nuo ivairiu sulciu. Dalykas patikrintas praktikos. Kodel taip nezinau..

StandartinėParašytas: Ket 2007 02 08, 22:06
Basta
Sveika atvykusi :)

Dėl pakuočių ir indelių - auga geriau, nes popierinės pakuotės "kvėpuoja", laidžios orui.
Be to, laidžios aplinkos energijos tėkmei. Plastikas stabdo ją.

:)

pakeliai nuo pieno

StandartinėParašytas: Ant 2007 08 07, 10:04
G
galiu pririnkti pakeliu nuo pieno. ar domintu ka nors?